Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
srecne nam rane,junaci

edit: Jerrells za 24 min. 2 poena(slovima dva) ,jel to nas neko zajebava ili mi se ovo sve pricinjava.
Bolje da cutim inace cu dobiti dozivotni ban
 
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Pa mi u Evroligi ne pokazujemo nikakav napredak...Ako sad nisu mogli bolje da odigraju,ne znam kad ce...Bili su rastereceni i jos su imali sanse da pobedom dodju na drugo mesto,ali opet sve zaseru...KATASTROFA
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Koliko samo nemamo srca.......:banghead

Mislim da je vreme da se menja trener!

Veliki je uspeh plasman u top 16 , ali ovakvu igru mu ne mogu oprostiti.

Smesno !
 

Dr.Hofmann

Guest
Ajmo sad opletite junaci..


NAPRED PARTIZAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Наша тактика: играмо ок, егал, онда у 2. и 3. четвртини крену кола низбрдо и иду и иду (нема тајм аута) и иду и иду (и даље нема тајм аута) и онда стану негде између 20-30 разлике и онда нам се тактика своди да спустимо до краја текме негде између 10-15 разлике! Чему нама служе Милосављевић, Клобучар и тако ти играчи? Да нам усеравају нападе и слично томе? Ја стварно не могу да верујем шта сам гледао, ово мучење од игре је катастрофа, цеде нас цело друго полувреме!
Гиста када будем видео замолићу га да скине гаће да га пољубим у оно његово црно дупе јер човек показује зашто је дошао и што је још битније где је дошао. Човек једноставно игра кошарку!
Овкве текме ми сјебавају разум!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
a vi kako te??? :D

totalna indijanska igra 2 poluvreme.. a sudije !$%^#%#%^$!!!!
 

Denidonvito

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
59
Reaction score
1
Dzerelsu pokazati vrata, mozda je on dobar igrac ali kod nas evidentno nije dosao da igra kosarku.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Džerels za sada gori od Lafajeta, a Klobučar je opet napravio dabl-dabl sa promašenim šutevima i faulovima.
 

Dulan

Grobar
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
218
Reaction score
2
Локација
U kladionici
Voleo bi da bude intervju sa V.Jovanovićem da mi navijači,simpatizeri ili bilo šta postavimo par pitanja našem treneru. Hvala za top 16 ali ovakva "bezmuda" igra!? Vrlo rado bi nekim igračima rekao doviđenja....
 

Maki PFC

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
34
Reaction score
0
Glupo mi je vise da posle svakog gostovanja pisem SRAMOTA!!! Ali stvarno jeste tako.

Pricajte vi sta hocete bolji je onakav Laf nego nezainteresovana "zver" koja ne igra nista. Klobucar i Milosavljevic :confused S kim se oni grudvaju na terenu?! Ostali manje-vise
 

Marko_pfc

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2008
Порука
218
Reaction score
0
Локација
Leskovac
TOP 16 veliki uspeh, bravo crno-beli ... :napred Partizan

Nadam se da je ovo veceras bila poslednja utakmica u svetom dresu dragog nam Dzerelsa :pop
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
u utakmici u kojoj ne promasujes slobodna bacanja, imas odlican procenat za tri ... imas 2 centra koja su puna faulova ti gubis sa 25 razlike bez ikakve sanse da pridjes na 10ak ..

jerels pokazao jos jednom da ga partizan ni malo ne interesuje ... lafajet je barem imao izraz lica jao majko sta cu sad ubise me ... a ovoga bas briga ..

jawai se ispucava samo tako, ispada mu lopta iz ruku u reketu ne gradi nista ...

ovaj tim ima veselog kecmana gista i to je to ... ostali svi slobodno mogu da napuste partizan i da se zamene nekim jeftinim igracima sa nasih prostora iz druge lige .. a za ostale bachene pare da se dovede jedan do jaja skup plej i garantujem da bi bili 3 puta bolji nego sad sto smo !!!

vlada nije mogao da natjera ekipu da guraju lotpu pod kos kad su ovi bili puni faulova .. o cemu taj covjek razmislja? sta je on uopste pripremao za veceras? fino je krenuo u startu sa veselim bas kao sto smo ranije pricali na forumu .. jos su imali sut za tri .. posle sve stalo ... 2 minuta pred kraj poluvremena se sve raspalo ...

u drugom poluvremenu se vidjelo da nemamo uopste zelje da se BORIMO. To je velika sramota za partizan ..

jedan pepe sow nam drzi lekcije. baca se po terenu vata lopte u napadu ...

Dule spasavaj vraci se ... jebes pare iz rusije. prodaces jana dogodine ..
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Ma šta hoćete. Sad ćemo opet da punimo Arenu. Dolaze nam najjače ekipe starog kontinenta.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Klasicna KRADJA!!! Svaki kontakt nam sviraju a njima (skoro) NISTA!!! Joj bolje da se ovde zaustavim inace mi sledi ban! Partizan IZNAD SVEGA!!!

:pop za sve osim poslednje recenice...

Jebem ti kad je ulazak u Top 16 uspeh i jebem ti igru i indijance koji igraju odbranu kao kurac (dame izvinite) i koji sutiraju i divljaju kao da igraju u kraju. Mars bre iz kluba kesetine jedne. To divljanje sacuvaj za svoje selo odakle si dosao, ovo je Partizan, toga nema, moras da znas cim dodjes.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Rezultat nije realan,nismo zaslužili da nas ovoliko nabiju.Igrali smo dobro prvih 19 minuta a onda je počeo raspad.Oni su dosta pogađali,a sudije su nas presekle u drugom poluvremenu.Džerelsa boli kurac da igra i mislim da se neće dugo zadržati sa takvim pristupom.Klobučar:banghead
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Sve što je bilo dobro u prvih 18 min. je prosipano u narednih 22...i to na sraman način! Bez imalo borbe, želje, koncentracije...nemam reči...
Ruku na srce i sudijski kriterijum nam nije išao na ruku...
Jesam očekivao više, ali...

Ono što više ne može da se toleriše je Jaka Klobučar!
Koja je njegova uloga u timu? Što on igra?
Pa ovo što on pruža je BRUKA...i to više nije problem samopouzdanja nego njegovog neznanja...

EDIT:
Još nešto...
Vidim da mnogi gotive Gista i stvarno ponekad ume da podigne ekipu trojkama ili potezima, ali takvog igrača nikad nisam voleo da imamo u Partizanu...
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Ma igrali smo koliko su nam sudije dozvolile,ali ova "zver".koja je to katastrofa od igraca.Strasno,ko ga dovede i ko ga je nazvao zver pojma nema o kosarci.Samo mi je zao sto nam je to vec treci plej ove sezone pa ga verovatno necemo otpustiti
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Ovakvu kurcobolju nisam video odavno kod pojedinih igraca Partizana.
Kecman-Pera = mataruska banja (o trosku kluba, zasluzili su)
Sesirdzija OUT- Aljosa IN
Sjasi Kurta da uzjase Murta (u ovom slucaju, kurta nazad u USA, Vujanic u januaru iz Grcke kod nas)
Milosavljevic - Back to Napredak Krusevac (tamo se kali a ne u EL)
Lucic - Koristiti mozak vise umesto Muda (svaka cast za ista al ga brate pretera)
Katic - Sta god da uradi ja sam zadovoljan (uzevsi u obzir koliko sam bio protiv istog)
Jawai - Dvojka za trud???
Gist i Veseli - Po medalju
Djekna - sta reci a ne zaplakati (zali boze para za obestecenje)
Jaramaz - Dati coveku sansu da vidimo sta moze (voljni momenat mu je sigurno bolji nego kod "ZVERI")

VJ - Cutim i jedem .... rekao sam da mu dajem podrsku i tako ce i biti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top