Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Nikada nisam hteo da uđem u halu na prevaru ili da platim redare. Ako već idem da gledam i navijam za PARTIZAN želim to da platim PARTIZANU a ne tamo nekom potencijalnom ciganu na ulazu. Inače znam mnogo njih koji organizovano idu na skoro svaku EL utakmicu bez karata pa se tamo "snalaze" znam zato što su i mene zvali ali ja to ne želim, ako nisam u stanju da kupim sezonsku i tako pomognem KKP onda neću ni da se šveram.
Dodatni problem predstavljaju lica sa službenim legitimacijama kojih u areni bude sigurno 2000 jebiga oni nisu navikli da plaćaju karte pa i na bazen vode decu na službenu. Ovde ne mislim na one koji su na zadatku nego na navijače.
Pored ovoga svega mislim da su karte jako jeftine i o tome nebi trebalo polemisati nego neka svako razmisli koliko bi dao para da gleda u areni TOP 16 EL. Ja mnogo više...
NUSKNVP
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jel zna neko do koliko danas mogu da se zamene karte?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Za one koji će od subote KUPOVATI karte za TOP 16

Samo da napišem da je Sonja (portparolka) danas na konferenciji posle utakmice prenela da se IPAK zamoljavaju svi koji će od subote dolaziti na blagajnu da kupe karte da ponesu ne samo originalne lične karte sa sobom (koje će dati na uvid), već i kopiju lične karte (koju će predati na blagajni)!

Znači samo vam prenosim tu informaciju već sad (čućete je ili pročitati kao službenu informaciju sigurno najkasnije do sutra), da znate...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Da, ali je ona iz tačno određenog razloga to danas naglasila, a znam i zašto. Reč je o ovom tekstu na sajtu:

http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=739

U ovom tekstu sada i piše to oko kopija ličnih karata, čak piše i dokle u toku dana rade blagajne, a nijedno ni drugo nije prvobitno pisalo...

Znači prvobitan nepotpuni tekst na sajtu je razlog zašto je to oko kopija ličnih karata danas naglašeno...
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Jel će biti na sektoru 200 i stajanje kao prošle sezone?
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Gledano kroz individualni kvalitet Efes je jedan od najjacih sastava u Evroligi, da ne kazem i najjaci...
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.548
Reaction score
3.855
Локација
Beograd
Ma taj Flip Mari je indijanac, ko je pratio nba i njegovu igru u Kavsima zna sta pricam. To sto neko dolazi iz NBA ne znaci da je bogom dan
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Наравоученије: Више верујте "Мистеру МВП" са форума него клупском сајту :D

Драго ми је што је госпођица Соња позитивно одреаговала на примедбе и изменила информације на сајту. Искрено се надам се да ће и господин Шилобад убудуће следити њен пример.

Елем, јуче око 12 је био велики ред за "замену" али већ данас није било проблема. "Позивница" за сектор "Југ 200" и даље има.

На мом срцу :)D) је направљена једна рупа, надам се да ће већ следећа бити избушена када будемо мењали улазнице за ТОП 8 :wink:
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Mene boli samo ako izbuse bas preko grba!:D Proletos pred Makabi je malo falilo da nokautiram na blagajni ribu koja je krenula da busi preko grba.Uplasio sam je drekom pa nije.Da je bila musko popila bi umesto dreke nokaut 100%!:D
A okolo neka izbuse jos koji put slobodno,pa cu da krpim usred Barselone!:D
To je onaj grad gde cemo imati srecu zato sto je nismo imali u Parizu kao sto mi potpis kaze.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Ja sam se sad vratio iz Arene i vise nema sektora 200 :banghead Nije mi jasno kako moze da nema sto nas sa godisnjim kartama nisu smestili onda i na Istok ili Zapad a ne ovako, bas su me razocarali.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
tako je i prosle god bilo. Trebao si da navalis ko blesav! Govna su opet pokrala karte
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jebote kako odvaljujete sa tim "pokrali karte"...Koliko ljudi može da stane na "jug" nivo "200", od 201 do 206? Hajde sedite pa onako lepo probajte da procenite...Cela hala kad bude puna - to će značiti da ima oko 19.000 ljudi, čisto da imate polaznu cifru...Dakle: Koliko od 4.500 pretplatnika može da ode dole na nivo "200" (u tom delu od 201 do 206)?

I šta bi sad neki? Da svih 4-5 soma pretplatnika ode dole (kao da su tribine u Pioniru VIP-lože jebote...a nisu ni parter, a kamoli lože..) i da klub proda što manje tih najskupljih karata??? Pa jebote u čemu bi poenta onda bila da se uopšte prelazi u "Arenu" ako se onda zarada umanji maksimalno nekakvim nelogičnim potezima? Ovo što je napravljeno (da deo pretplatnika može dole uz teren, a deo ne) je najzdraviji mogući kompromis sa kojim svi mogu da žive...sa kojim bi svi MORALI da žive...

Pogledajte recimo vlasnike sezonske za parter...oni su "svetlo plavi", kod njih nema NIJEDNOG JEDINOG koji je bliži terenu u "Areni" nego u "Pioniru"...a kod vlasnika sezonskih za tribinu (navijači u najbukvalnijem smislu) će veliki deo njih IMATI bolji položaj u "Areni" nego u Pioniru"...

A šta tek reći za ljude koji će da plate 4.500 dinara ali će sedeti iza koša (levog na skici)? Znači njih ko jebe, oni nam ne trebaju iako su spremni da za ta mesta (lošija od juga nivo 200, od 201 do 206) daju veliku kintu? OK, i treba da plate kad nisu tako verni da imaju sezonsku, ali...pa neka plate jebote, treba im dati mogućnost da plate!
 
Последња измена:

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
jna sta nas briga kolko ljudi moze da stane u jug 200? imaju sever 200 pa tu nek ostale smeste sa godisnjim kartama ..

4500 pretplatnih karata mogu da se strpaju na jug i sever nivo 200 ... bez da se guraju!!!

cemu onda kupovina pretpatne karte na pocetku sezone kad ti niko ne garantuje da ces u areni gledati utakmicu s prizemlja ? nego i za to moras da cekas redove i da grabis kartu ...
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Kakvo opravdanje :roll: Opet se desavaju ista sranja sa kartama, sa sve njihovim iskustvom. Koliko samo postovanja prema onima koji su kupili sezonske... Trebali su jos i reci da sezonske ne vaze za top16, to bi bilo onda jos 5000 karata u prodaji, da se jos zaradi!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Samo da napišem da je Sonja (portparolka) danas na konferenciji posle utakmice prenela da se IPAK zamoljavaju svi koji će od subote dolaziti na blagajnu da kupe karte da ponesu ne samo originalne lične karte sa sobom (koje će dati na uvid), već i kopiju lične karte (koju će predati na blagajni)!

Znači samo vam prenosim tu informaciju već sad (čućete je ili pročitati kao službenu informaciju sigurno najkasnije do sutra), da znate...

Koje je ovo cimanje ljudi, e sad treba i da kopira ličnu kartu, da neće uskoro da krenu i da slikaju one koji kupuja karte i uzimaju otiske prstiju.

Koje budale uvode ove gluposti?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...4500 pretplatnih karata mogu da se strpaju na jug i sever nivo 200 ... bez da se guraju!!!...
Pa naravno da mogu ako dodaš i sever nivo "200"...Ali je poenta u tome što bi ti tako nešto smatrao skroz OK i skroz logičnim, a kao čelnik kluba ne možeš to smatrati skroz ok i skroz logičnim...ako se već seliš iz hale u kojoj si kod kuće, i to zbog zarade koja ti je toliko potrebna...

Ja nisam nikakav čelnik kluba niti ću to biti, ali ja imam razumevanja za klub u ovom slučaju (kao uostalom što je bio slučaj sa mestima u Areni i ranije, nije ovo ništa novo)...

E sad ako sam stvarno jedini koji tako razmišlja, ako ste svi vi drugačijeg mišljenja - e do kurca onda, onda se predajem, onda meni nešto fali. Eto, ja onda ništa ne kapiram ni o čemu, priznajem! Pogotovo o ekonomiji, parama i zaradi blage veze nemam! I u zabludi sam jer sam mislio da je to glavni motiv da se pređe u Arenu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top