Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Jebiga, ako neko redovno dobija partije šaha možda nešto i zna! Takve i treba slušati i od njih učiti

Jednostavno, seća li se neko kad smo poslednji put dobili neku važniju utakmicu kad smo imali poslednji napad!

Gazda, citas mi misli :D Ne secam se ni ja, kad je doneo taj zadnji napad nesto! Sto nije trener Barselone pustio da se pravi faul, kad su poveli posle penala, da on imaju tih 14-15 sekundi za zadnji napad? Imaju iskusne sjajne sutere da rese, zar ne? Naravno da nije, zato sto ti "trikovi" sa zadnjim napadom (takodje i namerno izazvanim tehnickim greskama, ali to je druga prica) postoje gotovo samo kod nas.

I da: Pogodio si Pekarski prozvan sam kao sahista (majstorski kandidat,fide-rejting 2212 :D) i meni idu na kurac svi kibiceri, koji znaju bolje. Ne palamudim samo, zato sto smo izgubili, nego tvrdim odgovorno, da nikad ne treba praviti faul zbog zadnjeg napada (pa cak i po cenu da protivnik pogodi)....da sam u pravu, potvrdili bi siguran sam najmanje 90% trenera u Evroligi, a potvrdjuju i sve te kosarkaske zavrsnice, koje sam do sad odgledao.
 
Последња измена:

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
521
Reaction score
360
Локација
Novi Sad
Drago mi je sto u komentarima iza sebe imam semo reci hvale za DMCara ...a vi?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ipak imam i kritiku na njegov racun. Razumem da nekog voli i forsira jer u njemu vidi ogroman potencijal ali ne mogu da razumem nikako da onoliku slobodu daje Bogdanu?!
JBt. decko cim uzme loptu vidi samo kos i krene da solira, da siluje neke ulaze kojima se nabije u sumu protivnika, uzima neke suteve u 7,8 sekundi napada... ok je da ti neko da slobodu u igri ali ne treba to uzimati zdravo za gotovo i zloupotrebljavati. A on je to cinos radio par puta cime je bio nagradjen momentalnom izmenom i hladjenjem na klupi! Malo da mu se izvuku usi i objasni da ne mora svaki posed da resi sam jer od svega sto je u sezoni probao 90% je promasio. Jos je rovit, nije usao u formu, neka se saceka jos malo da barem uhvati ritam i da ga krene...nije ni realno da neko posle povrede ima 15 poena u rukama, narocito u utakmici gde se poeni daju u svakom trecem napadu!


videlo se par puta da mu je Dule rekao da igra sam...kao sto je i na konferenciji rekao da mi nemamo igraca koji igra 1na1 i da nam je to veliki problem...Bogdan ima potencijal za to, i to se pokusava napraviti a kako drugacije nego ga pustiti...on je i igrac sa loptom u rukama, losa mu je igra bez lopte ( s tim sto je ovo vidno popravio u odnosu kakav je bio pre nas)
jedino sto se vidi da je povreda i neigranje ostavilo traga.
a sut ce ga krenuti, iako ne blista s njim od pocetka sezone.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Sad gledam ovaj klip sa Dragančetovim igrama u odbrani, neverovatno. I on je pored toga u napadu bio fenomenalan. :respect Još nešto se primeti na klipu, a to je da su nas sudije baš jebuckale celu utakmicu.

I pohvala za kapitena, pred kraj, kada su on i Leo vezali trojke, on je u istom napadu promašio i to skoro ceo koš, i onda je opet šutno i pogodio. :clap
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ja sam bio jedan od onih koji su milosavljevića smatrali neznalicom, ali mi je NEVIDJENO drago što me je naterao da pojedem sva govna koja sam izasrao na njegov račun prošle sezone. Čovek sve živo radi na terenu, ako luča ode on MORA biti kapiten. nisam skoro video igrača koji daje toliko na terenu, bez ikakvog obzira prema sopstvenom zdravlju. :respect:respect:respect
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Eh kad bi samo mogli da produzimo ugovor s njim, ako se ne varam ovo mu je zadnja godina trogodisnjeg ugovora.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ili do 2014 ili 2015 mislim nisam siguran..
Sto se tice Dragana on je i prosle godine ovako u odbrani igrao ali napad mu je bio problem..Sada je i to sredio i postao nas najbolji igrac..
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Велика штета, мислим да су заслужили момци да скину скалп великану, а много би значило на психолошком плану, на страну оћемо ли јурити +1 или +5...

Шта рећи за брата Милосава сем наклон до пода... Мени је можда још драже пошто сам био један од малобројних који су вјеровали у брата (а и кажу да личим на њега :D) и кад нам је свима кидао живце, али и тад је било немогуће не примјетити колико брат даје од себе и умире на терену. :clap

Видимо сви колико екипа има потенцијала, а главни задатак стручног штаба је да постигне одређену константност у игри, да се осцилације сведу на минимум. Идемо даље!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.092
Reaction score
26.479
Локација
ante portas
Dobro jutro posebno mrsimudima. Hajde vi nama lepo da se spakujete, fino nazad na fudbalski deo foruma, pa još finije da posložite tamo sve svoje frustracije. Nemojte komentarisati igru koju ne razumete.

Moraelyn je sa ovim gore "zatvorio" svako mudomršenje na temu zadnjeg napada...bravo.

Osetih se lično prozvan, verovatno s razlogom:

- A je'l treba da mrsimudim(o) posle nesrećno izgubljene utakmice protiv jedine neporažene ekipe Evrolige i tima koji je na 4 prethodna gostovanja u Evorligi bukvalno IŠAMARAO sve rivale sa 18 + 21 + 20 + 30 = 89 (prosečno 22) razlike??? Je'l bi to možda bila pozitivna, ili makar pozitivnija osobina "našeg naroda"?

- Ili je pozitivnije maljem u glavu da se udaramo zbog nesrećnog poraza protiv tako snažnog protivnika, iako je sinoć bila utakmica koja, to po hiljaditi put mora da ponavljam, niti je mogla da nas odvede u TOP 16 (u slučaju pobede), niti će ona da nas eliminiše iz borbe za TOP 16 (nakon poraza)?

- Jučerašnja utakmica nije "neka satisfakcija", nego je jedno veliko ohrabrenje i puna satisfakcija nakon bruke od nedelje! Ta satisfakcija teško da bi bila iole "punija" i da se dobilo 69:68.

EDIT:
Ne znam šta bih dao kad bi moglo da se utvrdi koliko procenata forumskih (i generalno) mrsimuda će doći u nedelju protiv MZT-a...evo, da se ograničimo samo na one iz Beograda, da ne bude "mnogo košta da se dođe do Beograda"...

Iscitao sam vecinu postova i nisam video da je neko preneo frustracije sa fudbalskog dela foruma :confused
Ljudi su opravdano izneli njihov stav i misljenje o onom zadnjem napadu i ne vidim u cemu je problem ?
Otkud ti znas da ostali clanovi ne razumeju kosarku ? Jel ih poznajes licno da bi mogao da das takve konstatacije ? Svako ima pravo na stav i ja te ljude razumem . Ili mislis da samo ti i nekolicina forumasa ovde ima pravo zivota i smrti ?
Moje misljenje je takvo da nismo trebali da pravimo faul . Pisholoski bi bilo teze Barsi da u onom paklu postigne poene jer u takvim trenucima ruke drhte .
Razumem i trenera . Hoce da kroz ovakve situacije iskristalise mec vinera u ekipi za ubuduce , ali snosi svu odgovornost za svoje odluke !
Tesko je organizovati napad protiv defanzivno najbolje ekipe u Evroligi.
Sve u svemu svaka cast za borbenost i pozrtvovanje.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
@ Vlad: Prilično si nov ovde (makar kao član), pa ti je "oprošteno...to što sam ja pisao na početku (što si boldovao) ima jednu vremenski daleku predigru...jednostavno nisi upoznat sa tim i batali zato bolje...
--------------------------------------------------------------------------

Sad sam sedeo sa ljudima iz kluba...brutalno smo pokradeni!!!

KRAĐA U DRUGOJ ČETVRTINI:

http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=106#!playbyplay

U periodu od 11. do 18. minuta je Barsleona napravila 7 faulova (verovali ili ne! :eek:), a tehnički faul Valasa (nakon njegovog faula na Gordonu) je bio OSMI FAUL gostiju u toj četvrtini! Mi dobijamo samo 2 bacanja zbog tehničkog faula Valasa :eek:, ukradena su nam prethodna bacanja za Gordona...:pop

ODMAH I DRUGA KRAĐA USLOVLJENA PRVOM KRAĐOM:

Vesterman daje prvo bacanje, narandžasti smradovi ga prekidaju, idu da gledaju snimak, poništavaju ubačeno bacanje i nalažu Vestermanu da šutne ponovo 2 bacanja...:pop...on prvo maši a daje samo drugo...

TREĆA KRAĐA U ZADNJEM NAPADU:

Putanja je bila silazna posle izbačaja Muslija ne 100%, nego 1000%, nego 100000%!!!
Snimak govori više od milion reči...usporeni snimak sve pokazuje i dokazuje...

Jebote...:banghead

Tegi ispizdeo što sve ovo nije odmah sinoć prezentovao...biće naknadno, ali slaba vajda od svega...ubiću se majke mi...
 
Последња измена:

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Iscitao sam vecinu postova i nisam video da je neko preneo frustracije sa fudbalskog dela foruma :confused
Ljudi su opravdano izneli njihov stav i misljenje o onom zadnjem napadu i ne vidim u cemu je problem ?
Otkud ti znas da ostali clanovi ne razumeju kosarku ? Jel ih poznajes licno da bi mogao da das takve konstatacije ? Svako ima pravo na stav i ja te ljude razumem . Ili mislis da samo ti i nekolicina forumasa ovde ima pravo zivota i smrti ?

Kratko si na forumu da bi znao da je-ne-a uvek sve najbolje zna.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Sad sam sedeo sa ljudima iz kluba...brutalno smo pokradeni!!!

KRAĐA U DRUGOJ ČETVRTINI:

http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=106#!playbyplay

U periodu od 11. do 18. minuta je Barsleona napravila 7 faulova (verovali ili ne! :eek:), a tehnički faul Valasa (nakon njegovog faula na Gordonu) je bio OSMI FAUL gostiju u toj četvrtini! Mi dobijamo samo 2 bacanja zbog tehničkog faula Valasa :eek:, ukradena su nam prethodna bacanja za Gordona...:pop

ODMAH I DRUGA KRAĐA USLOVLJENA PRVOM KRAĐOM:

Vesterman daje prvo bacanje, narandžasti smradovi ga prekidaju, idu da gledaju snimak, poništavaju ubačeno bacanje i nalažu Vestermanu da šutne ponovo 2 bacanja...:pop...on prvo maši a daje samo drugo...

TREĆA KRAĐA U ZADNJEM NAPADU:

Putanja je bila silazna posle izbačaja Muslija ne 100%, nego 1000%, nego 100000%!!!

Jebote...:banghead

Klub moze da se zali ako hoce ... Utakmica mora da bude ponovljena zbog gordonovih bacanja ... jer je to klasicna povreda pravila ... pitanje je da li klub to zeli ili ne
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Naravno da treba da se zali pa neka ogledaju taj snimak silazne putanje msm da ta pobeda moze da se dosudi za zelenim stolom...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Ma jebes silaznu ... Tu necemo nista da dobijemo ko sto nije ni barselona ...

Al ovo za slobodna bacanja i te kako mozemo da dobijemo ponavljanje utakmice ..


18 Foul Drawn 27 - 22 Partizan mt:s Belgrade GORDON, DREW
18 Technical Foul 27 - 22 FC Barcelona Regal WALLACE, C.J.
18 In 27 - 22 FC Barcelona Regal TODOROVIC, MARKO
18 Out 27 - 22 FC Barcelona Regal WALLACE, C.J.
18 Missed Free Throw 27 - 22 Partizan mt:s Belgrade WESTERMANN, LEO
18 Free Throw In 28 - 22 Partizan mt:s Belgrade WESTERMANN, LEO
18 Turnover 28 - 22 Partizan mt:s Belgrade WESTERMANN, LEO
 
Последња измена:

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Sve da nece Euroliga da ponovi utakmicu zato sto se mi bunimo....
dajte malo realnosti, nismo mi uticajni kao (na primer) nas sinocni rival!

ako je bila silazna putanja, trebao je da se zahteva gledanje snimka od strane sudija odmah na licu mesta, kao sto su oni to trazili pre 2 godine! Sada vise nije bitno sta klub zeli - to sto je bilo nece se promeniti ne 100%, nego 1000%, nego 100000% !
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Kako ne moze da dobijemo ako je evidentno da je silazna putanja ... ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top