Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Nije vreo teren, ali vruc jeste, zato sto publika aktivno navija, znaci nema organizovanog pevanja ili stalnog zvizdanja i pritiska, nego se prilcno "objektivno" navija. Ako publika misli, da je ekipa ostecena, pocinje bucno zvizdanje i to moze da utice i te kako, najvise na sudije, koje znamo, cesto znaju onda da kompenzuju. Mislim da takvo navijanje moze da se nazove "korisno". Ne sme se podceniti takav domaci teren.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.691
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Они више имају незгодан терен, него публику.
Тамо баш често зна да падне пуно кошева и да све упада, зависи од противника како ће се прилагодити, може да се деси и да ми сипамо као луди.
Незгодна су екипа у сваком смислу, надам се да Мусли може да понови игру леђима као против барсе, а споља неће бити места ни за минут опуштања, надам се да су Милосав и Богдан пре свих одморни за јурњаву за њиховом спољном линијом.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
I to što kaže Stojanče, i još se nadajmo da će ovaj put Dule naći način da se zaustavi Nahbara, jer je to više od pola posla. Da li će ga napadati na niskom postu da ga optereti u faulovima i da bi trošio energiju u odbrani (što prošli put nije uspelo), ili će ga braniti Lučić, Bertans ili i sam Čakarević ne znam. jedno je sigurno Gordon to teško da može. Ali videćemo, u taktiku ne sumnjam uopšte, samo je pitanje kako će ovi mladići uspeti da je sprovedu u delo.
 

Zagor

Guest
нахбару је благо опала форма. Надам се да неће васкрснути у четвртак, значило би нам да уз добро брањење не затрпа кош. Бригетина мање...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kada bi uspeli da igramo odbranu na nivou trece cetvrtine protiv mzt, i uz to postigli 5,6 trojki dobili bismo utakmicu.
al to je sve sbbkbb.
nadam se da ce deca pre svega izdrzati psihicki, fizicki ne sumnjam jer su taj nivo drzali protiv barselone 45 minuta.
na kraju jedan od bitnijih faktora ce biti i sreca, a red je da nas ovog puta pogleda.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Bamberg imao pucački trening protiv Hagena (sredina tabele), upravo završeno - 107:80. Utakmica naravno pažljivo odgledana u klubu, ali joj je karakter bio takav da i nema baš bitnog sadržaja za nas. Više je vredela utakmica u Viljnusu, ali dobro...

Evo kompletne statistike: http://www.beko-bbl.de/remotecontent/deliver.php?menuid=1198&saisonx=&spiel_id=13355&spieltag=12&topmenu=3&wettbewerb=1&xget=%2Fbeko-bbl%2Fstatistik%2Fspiel%2Findex.php

A evo gde igramo u četvrtak tu toliko očekivanu utakmicu:
http://www.stechert-arena.de/uploads/pics/Stechert_Arena1.jpg
http://www.stechert-arena.de/uploads/pics/Stechert_Arena2_01.jpg

Dvorana se zove Stechert Arena (Štehert Arena), za košarku joj je maksimalni kapacitet 6.500 mesta (dakle kao Pionir otprilike), vidite i sami da na onoj jednoj strani (to je desna strana na ekranu, kad gledamo na TV) nema prave tribine nego nešto montažno, slično našem parteru...to je to...
 
Последња измена:

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.333
Reaction score
2.773
hagen.jpg

A Tom Hagen ne veruje! :D

Da ne bude off, igru kao protiv Barselone nećemo ponoviti, nema šanse da dvadesetogodišnjaci utripuju kako je naspram njih neki drugi tim. Da su tu Pera i Kec, pa onda i možda. Mada, ima i ovo svojih prednosti. Možda konačno kad vide da mogu, krenu da zatrpavaju koš protivnika, bez kočenja.
 

dr sport

Banned
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
30
Reaction score
0
Odlicno Bamberg odvalio neke levate 30 razlike ispucali su se pred nas. Jedva cekam cetvrtak imam dobar predosjecaj :)
 
Последња измена:

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Bamberg imao pucački trening protiv Hagena (sredina tabele), upravo završeno - 107:80. Utakmica naravno pažljivo odgledana u klubu, ali joj je karakter bio takav da i nema baš bitnog sadržaja za nas. Više je vredela utakmica u Viljnusu, ali dobro...

Evo kompletne statistike: http://www.beko-bbl.de/remotecontent/deliver.php?menuid=1198&saisonx=&spiel_id=13355&spieltag=12&topmenu=3&wettbewerb=1&xget=%2Fbeko-bbl%2Fstatistik%2Fspiel%2Findex.php

Nachbar se opet raspucao. Mnogo zavise od njega. Steta sto je krilni cantar, ne mozemo pustiti pit bula na njega :D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
kayak nemoj da neko ovo ne prenese Draganu:D Pa pojeo bi ga za uzinu:D
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Ma neka sa Nahbar raspuca, neka ispuni svoju kvotu ( 15-20 poena) ali da mi spustimo Jakobsena i Gavela na nekih 15p zajedno.
Jeste da je to optimisticno razmisljanje...ali ako se to ispuni, pobeda je ocekivana.

Veceras sam gledao snimak one akcije u ABA ligi...Dragan All-mighty pada ispod reklama, svi izviruju da li je citav a on se dize ko napaljen i ide na kraj terena da brani sut protivnika na 3p.
Znaci, on je pre sigao do njega, nego sto je lopta okruzila do tog slobodnog Makedonca...

All mighty, poderi u odbrani da Svabe ne znaju sta ih je snaslo...:D
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Мене брине Бешикташ много више од наше утакмице...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Po nekom mom viđenju imaćemo rezultat koji želimo, pa čak i dvocifrenu razliku, ali proći nećemo. Jedino što nisam siguran je da li zbog nas ili zbog Turaka, mada mislim da će Turci izgubiti u samom finišu, a mi pobediti sa nekih 4-5 poena. Nadam se da grešim, ali mnogo je tu negativne energije oko KK.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.372
Reaction score
2.045
Локација
Gde god ti da igras...
Ne vidim kako bi Turci mogli izgubiti od Litvanaca. Naravno postoji uvek sansa, ali Ritas je jako limitiran tim, koji zavisi iskljucivo od suta za 3 poena. Ako ih bude sralo citavu utakmicu mozda i dobiju al nesto bas i ne verujem u taj scenario... Turci imaju par vezanih poraza i mislim da nece olako shvatiti mec sa Ritasom. Ja se iskreno vise plasim naseg izdanja u Nemackoj, al me hrabri jedna cinjenica! Prosle godine u direktnom okrsaju za prolaz dalje dobio ih je Zalgiris u Nemackoj i to prilicno lagano... Veliki je pritisak na njima i to je nasa sansa!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dule treba već danas da pokaže pred medijima da je krenuo u pravilnu psihološku pripremu ekipe...očekujem da totalno skine pritisak sa momaka, onako kako samo on to ume, mislima i rečima samo njemu svojstvenim...

Ja zaista verujem da će "glava" u četvrtak da pobedi, i to naša a ne njihova...

Igrački gledano smo mi i Bamberg i bukvalno "tu negde" u ovom trenutku...E sad, oni imaju prednost domaćeg terena, ali...na nama je da im od te prednosti napravimo nedostatak...Kako? Pa zna se - guranjem njih u poziciju apsolutnog favorita za pobedu i prolaz.

O utakmici u Istanbulu ne vredi trošiti previše reči, niti o njoj uopšte nešto puno razmišljati. Lično osećam veliko olakšanje zbog činjenice da Litvanci ne zavise sami od sebe, da ne mogu sopstvenim snagama da prođu u TOP 16. I to me smiruje, iako smo i mi u potpuno identičnoj situaciji...Da je u Viljnusu prošlog petka završilo sa 6 i više razlike za Lijetuvos, sada bi sve izgledalo mnogo ružnije po nas. Ovako, nazire se neko svetlo...
 

Milvol

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
103
Reaction score
1
Локација
Crno beli grad
Na stranu utakmica Besiktas - Ritas, iako zavisimo od ishoda te utakmice. Milosavljevic moze da cuva Nahbara. Naravno, uz "laznu" pomoc pri spustanju u reket. Mada, licno bih menjao Gordona i Milosavljevica na njemu. Ali licno se ne pitam, tako da to ostaje u domenu zelja. A i to sto su se ispucali u domacem prvenstvu ne mora nista da znaci. Mi imamo malo poena i u ABA ligi i u Evroligi. Jednostavno, tako ekipa igra. Nahbar jeste glavna opasnost, ali ako centri zatvore reket (valjda ce i to konacno biti koliko toliko dobro), a Dragan sacuva Nahbara spolja, mislim da smo blizu pobede. Za skok pored Gordona ne treba da se plasimo, u oba pravca. Sad se oslobodio i tu dominira. Takodje, nadam se kvalitetnoj partiji Vestermana i mislim da bi u tom slucaju bili vrlo blizu pobede.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Verujem u pobedu protiv Bamberga, i ako se to ostvari gotovo je sigurno da idemo dalje. Imamo mi tu drskost da odigramo dobro kad je najteze i da svima pokazemo zube. To sto neki govore da je mnogo negativne energije oko kluba, trebalo bi da se zapitaju ko je i kako stvorio tu negativnu energiju. Da li mozda Dule, koji brani klub vec godinama od propasti u sportskom smislu (finansijski grcamo, ali opet na kraju sezone obezbedimo bar veliki deo budzeta), ili oni koji napadaju Duska Vujosevica, iz dana u dan komentarisu njegove odluke, protive se svemu sto kaze, a do pre dve godine je bila sveopsta euforija na ovakve njegove izjave i poteze?

Kad je neko pozitivan, pozitivna je i atmosfera, od destruktivnih navijaca stvara se negativna energija oko kluba.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Još nešto je veliko ohrabrenje za nas - broj primljenih poena u poslednje dve utakmice (po 58 poena od MZT, kao i od Barselone za 40 minuta). Igrali smo jako dobru odbranu u ove dve utakmice. Odigramo li takvu ili makar sličnu odbranu u četvrtak - lepe stvari bi mogle da se dese. Podsećam vas da je Bamberg ekipa koja je u našoj grupi primila najviše koševa, a po efikasnosti je ista kao mi (dala je samo 7 poena više).
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Mi takvu odbranu možemo samo u pioniru da igramo, na strani će nas unakaziti sudije kao i uvek.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top