Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Samo kad nas onaj šugavi Armani omašio...
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Apsolutno se slazem sa Je-Ne-A. Najvise mi je srce stalo kad je Duda izvlacio Brose ili Armani za grupu C. I ovaj Besiktas mi krivo, da je pao neki Elan, vec sada bih mogao da potpisem TOP 16. U svakom slucaju, extra zreb.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Dve veoma jake ekipe Cska i Barsa ali sa njima uvek mozemo u Pioniru igrati i imati neku sansu za pobedu..Najbitnije utakmice su sa Ritasom i Brose Basketom gde moramo da pokusamo da dobijemo i u gostima.Besiktas nepoznanica ako uspe da se izvadi iz finansijkih problema bice zestoko i imace dobre igrace,ako se to ne desi tu jedostavno moraju 2 pobede da budu..
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
iz prva dva sesira smo izvukli najjace, ostalo nije lose.
mogli smo i gore a mogli smo i bolje.
u principu imamo realne sanse
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Dobra grupa. Sreća da smo izbegli usrani Armani, ne znam jedino kakav je ovaj Bešiktaš. Ovaj Ritas i Bamberg moramo da gledamo da dobijemo u obe utakmice, pa što da ne i Bešiktaš. Protiv Barselone i CSKA svaka eventualna pobeda čist bonus.
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
Kad sam video Barselona i CSKA, znao sam da tu upadamo!
Malo me jeza hvatala na Armani ili Brose, srecom nas je tu sreca pogledala ( zasluzeno).
Kao sto kaze MVP, dosta toga zavisi od Besiktasa, i njihovog guranja kinte.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sasvim solidna grupa sreca pa izbegosmo Armani mrtvi, jedino sto kvari utisak malo je sto nam pade besiktas na kraju ali nadam se da cemo izaci na kraj sa njima ...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Sve kako sam prognozirao i priželjkivao,
samo još da su Belgijanci došli na kraju...
ali ok, zadovoljan sam. :)

:napred Partizan
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Чекајте, хоћете да кажете да је боље Бешикташ од Шалона, Лијетвус од Жалгириса? Будибогснама...
Да су нам противници још Жалгирис, Проком и Шалон па да се стварно шутирамо у дупе, а овако нам је опет уваљан пајсер из последња 3 шешира и не видим уопште разлог за толико задовољство.
 

Zagor

Guest
Јебем ли га, може да се игра, али то би био закључак ма у којој групи да смо. Први шешир је могао можда бити и повољнији у смислу посрнулих Грка, но добро, када се све коцкице сложе мислим да ћемо бити, као и увек, на ивици за пролаз, али да ћемо проћи...

Опет, надам се да ће армејци да почисте по групи, па ми онда пролазимо и са 2 победе! :D арманија се нисам плашио, зна Дуле да га муне науљеном латину...
 

Denidonvito

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
59
Reaction score
1
Добро је, а могло је да буде и много горе, имамо с једне стране атрактивне противнике а с друге реалне шансе за пролазак у топ 16. Још само да склопимо тим и да се уиграмо.
Напред Партизан!!!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Jako dobro, nije ni CSKA vise toliko dominantan, pgotovu sto najverovatnije idu Krstic, Sved, Kirilenko... Doveli su Dzeksona, Micova, Ercega i, naravno, Teodosic :D... nista posebno zasad... U Ljetovosu je Dzikic, s njima se dobro poznajemo, Brose je u remontu, Turci su nepoznanica... Jako dobra grupa zbog prodaje ulaznica a ujedno i imamo velike sanse za prolaz...
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Poenta je da mozemo sa svima da igramo i da pobedimo, imamo 2 čistača, ali i čistači nekad znaju da skliznu, običn ih mi sjebemo, dobro je , idemo do panja pa kako bude biće
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Тодора резервиши арену Србија се умирити не може :D
Феноменална група, да смо још добили французе била би идеална, овако бешикташ мало покварио планове, али не мари.
Пролазимо даље и са 4 6, а да при том искрешемо једну конкурентну екипу у гостима.
Барса и ЦСКА чисте све остало, сумњам да ће изгубити по више од две утакмице.
Једини проблем, што ми не знамо са Месином, али ајде, неће знати ни други.
Било би још одлично ако се бешикташ не извади из дугова, али знамо ми са турцима Дуле воли да их леши.
А после седам утакмица у арени и шушке, шушке :D
Само да се доведу добра четворка, и солидан први центар.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Koja je ovo sprdnja od zreba...Ovaj pored ubacuje loptice u posudu, a ovaj koji izvlaci tacno vidi cija je svaka kuglica (direktno uperen u njega natpis)...kad je doslo do toga armani ili Brose, nisam ni sumnjao da ce biti Brose posto Duda izvlaci...

Dobra grupa, sve u svemu!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nek' gledamo situaciju ovako:

Barselona i CSKA sve dobijaju sve 4 ekipe, pa eto i nas, jedino MOŽDA da uzmemo kod kuće jednu, ali teško.
Ostalih 4 ekipe, Lijetuvos, Brose, Partizan i Bešiktaš se bore međusobno, 2 najbolje idu u TOP 16.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Standarno, sve je na nama. Dva spektakla za široke narodne mase, i nada u čudo, i protiv ostalih malo lakše, ali i tu se mora mnogo znoja proliti.

Ja imam puno pitanja:

Da li će se sve utakmice igrati petkom?
Da li to znači da ćemo mi ABA ligu igrati ponedeljkom ili utorkom?

Šta se zna o promeni pravila? Sada priča ovaj Kovačić, vratiće se sudijsko podbacivanje za mrtvu loptu, što mislim da je sasvim u redu. I priča nešto o povećanju tolerancije koraka? To mi je mnogo sumnjivo.
I jel ima još nešto?
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Солидна група. Имамо велике шансе за пролаз то је добро.
Евролига се сад игра четвртком и петком, значи таман сјебемо Барсу у петак увече и правац опијање! :D
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Realno, Barsa i CSKA su sigurni na prva dva mesta, a realno je da Besiktas bude treci. Svaka cast Nemcima, ali mislim da ce oni biti poslednji. Dakle, kidacemo se sa Lijetuvosom.
Bitno je da Bamberg njih dobije u Nemackoj, da nam ne stvaraju dodatni pritisak. Moze da se prodje grupa ako budemo bolji u medjusobnom skoru sa Ritasom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top