Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dozvoljavam svakome da misli kako god hoće, naravno...jedino ne želim da se ni indirektno frustracije sa fudbala prenesu ovde...jer te formulacije "strah me da ne padnu pod pritiskom", "samo da se pakleno bore" i slične - one su rezultat fudbalskih frustracija, barem po mom mišljenju. Ako grešim - OK, grešim i gotovo.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
hahaha zasto nemamo plus jedan :) maestro zasluzujes plus milion sad :D

btw posle brukanja fudbalera nemam uopste dilemu sta ce sutra vece biti ...

Bambergovacemo ih!

Btw Barsi niko pa ni Cska kuci nije dao preko 60 poena ... Mi ih castismo sa 82

Ovo vise nije ekipa na koju smo mi navikli ... Nije vise ekipa koja igra sporu kosarku na centre.. Sad imamo brdo igraca koji mogu trojku da daju ... samo je pitanje ko ce da plati ceh i da pukne sa stoka razlikom
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
O čemu ti čoveče pričaš? Zbog čega ti strahuješ?

Ovi momci iz našeg KK da se useru pritiska?
Oni da ne pokažu zube?
Oni da se ne bore pakleno?

Oni su sve samo nisu gomila bezmudaša.
Oni su sve samo ne primer sportske impotencije.
Oni su sve samo ne mladi momci pičkastog karaktera.

Oni ne jebu ni CSKA, ni Barselonu.
Oni se ne boje kad naspram sebe imaju one najveće i najjače.
Onii ne potcenjuju ni one ravne sebi, a ni one slabije od sebe.
Oni imaju KARAKTER - i kad igraju dobro, i kad igraju loše.

Ogromna je razlika između momaka iz KK Partizan i pičkica iz FK Đurgarden.
Rezultat sutrašnje utakmice ništa u rečenici ispred ove neće promeniti.
Ko je uopšte napisao da strahujem? Gde si to pročitao? Kakve bre frustracije sa fudbala?
Jesam li ja napisao da će da se useremo? Jesam li ja napisao da neće da se bore pakleno?
Igraće pod pritiskom ne znači usraće se, nego znači upravo to da ćemo igrati pod pritiskom i to je činjenica jer je meč veoma bitan. A kako će da odreaguju na taj pritisak to je nešto drugo, ja znam da će da odreaguju agresivno i jako i zato i napisah da će da pokažemo zube sutra celoj jebenoj Evropi.
Samo sam se složio sa Markovićem da mnogi ovde očekuju 30 razlike sutra za nas u prvoj četvrtini! Neće Bamberg da nam se naguzi i da nas pusti. Setimo se Armanija i minus 20 na poluvremenu onda onog Roana doduše u praznoj hali, takve mečeve smo teško dobijali. Ja o porazu i ne razmišljam. Pre nego što tako napadneš pročitaj da li sam u jednom jedinom komentaru napisao nešto tako što si ti napisao. Jbt ne može čovek ništa da napiše ovde.
Kakav kurčev bre fudbal i frustracije nit ga pratim nit me interesuje. Ne bi u životu uporedio onu grupu građana sa našim košarkašima.
Malo smanji doživljaj i ne napadaj tek tako bez razloga.
Ovo je tema Evroliga KK Partizan a ne Pionirs Law ex JNA :ziveli
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
JEbem ti Bešiktaš, nervirao sam se kao da nas gledam. Mrtvi Guler na kraju... Kakv idiot. A onaj Patrik je usranko najobičniji, protiv nas našiljio kurac, a večeras nema ga nigde...

Sve u svemu, ja mislim da i njih dobijamo, da ne kažem glat. Kod njih je igrač ekstra klase zaista jedino Džerels, ostalo je malo jači prosek, i ne može se baš reći da su popunjeni kvalitetno na svim pozicijama, kad uzmemo u obzir i izmene. Jedna ekipa koju bi trebali da u paklu pionira ugazimo za ono sranje u Turskoj.

A sutra da ova dečurlija skine mrak, pa da vidiš posle kako sve ide lakše. :D
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Kako je lepo pisati o KK i bodriti momke za koje znas da ne mogu i nece da nas razocaraju,kao picke iz FK-a..Momci sutra maksimum,pobeda nece doci u pitanje.Odlican rezultat u Viljnusu,otvara nam se grupa bas kako treba..
 

Lord Rahl

Početnik
Учлањен(а)
16.06.2007
Порука
70
Reaction score
0
Локација
по шумама и гора&#1084
Kakav crni Sportklub kad ne zivim u Srbiji. Nikad mi nije bilo tesko ustati u pola noci i posle tekme otici na posao. Ustvari to mi je vec redovna rutina, ali mi je neverovatno da nijedna televizija sa nacionalnom frekvencijom ne prenosi jedini srpski sportski brend u najvaznijem kontinentalnom takmicenju u nasem najtrofejnijem sportu. I to u Beogradu. Bruka!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Bruka jeste, ali je i kapitalizam...ko plati, taj klati...znam da nije nikome neka prava uteha, ali tako je to svuda u svetu...ovom današnjem..."Sportklub" je, da ponovim to još samo jednom za one koji nikad nisu pročitali (a pisao sam nekoliko puta o tome) pokazao veliku spremnost za kompromise sa RTS-om, ne samo ove sezone nego i prethodne...Ljudi su dali ozbiljne pare da kupe prava, ali su bili spremni da opet RTS-u (kao pre 2 godine) prodaju sekundarna prava (za pristojnu cifru), da i RTS prenosi (ne samo iz Pionira nego čak i sa gostovanja)...Međutim, ovi iz RTS-a su hteli "za džabaka" (išli "na emociju", kao javnost će da pizdi pa će "Sportklub" morati da popusti)...pa gde to ima jebote...pa normalno da im "Sportklub" nije dao, pa ni ja im ne bi dao da je "Sportklub" moj...ti u RTS-u i dalje žive u 80-im godinama prošlog veka, i dalje misle da je maršal Tito glavešina ove zemlje...:pop I da završimo već jednom na ovu temu, samo se svi nerviramo još više, pogotovo vi koji nemate mogućnosti ni preko TV-a da gledate KK u Evroligi.

Osim "Sportklub"-a (u svim državama bivše SFRJ), večerašnju utakmicu prenosi još:

DIGISPORT (Mađarska)
SPORT1 TV (Nemačka)
VIASAT BALTIC (Litvanija)
NTV+ (Rusija)
NOVASPORTS 3 (Grčka)

Prva 4 kanala prenose direktno od 20.45, dok Grci prenose "sa kašnjenjem" (ceo snimak). Možda neki od ovih kanala možeš da uhvatiš.
Kako je lepo pisati o KK i bodriti momke za koje znas da ne mogu i nece da nas razocaraju,kao picke iz FK-a...
Košarkaši su pravi melem za naše ranjene i napaćene grobarske duše...oni i kad pucaju to čine tako da ne možeš bre ništa da im zameriš...već godinama i decenijama tako...samo da nam ovaj i ovakav KK još dugo poživi (mislim ovaj i ovakav što se tiče odnosa igrača prema dresu, klubu, navijačima...a finansijski svakako da nam klub bude puno stabilniji nego danas).

Večeras će sve da pršti kad se naša deca razlete...jedva čekam, ovo će mi biti baš, baš dugačak dan...u silnom iščekivanju...
 
Последња измена:

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Veceras mora da Grmi sa trbina, da se ovi ukenjaju pre nego sto izadju izadju na teren!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Данас је онај дан када све креће на боље! Када добијамо прву у Евролиги и тада све иде узлазном путањом. Оно што бих волео да видим, а не сумњам да хоћу, јесте пожртвовање и борба за сваку лопту. Али исто тако волео бих и да останемо свежи за недељу, да се не истрошимо ни психички ни физички! Ови момци што данас играју за наш КК Партизан заслужују много више, и имали би да је било макар мало више среће.

Webb што се тога тиче, не сумњам да хоће, и не сумњам да ће ови пасти, али опет имам информације да људи који навијају за Партизан, воде ортаке и ортакиње цигане на утакмицу! Једе ми то џигерицу цео дан, зову, хвале се... Људи уразумите се по том питању, идите гледајте репку заједно... Извињавам се за офф, али није ми добро због тога!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.352
Локација
Kej Republika
Вечерас уместо Камаре гледам Торија,уместо Миљка гледам Леа. Вечерас уместо Вермеза гледам Дула,умасто Тумбе гледам Тошу,уместо Смрада гледам Сашу Даниловића!

Вечерас гледам ИНСТИТУЦИЈУ која не дрхти ни пред ким,гледам клуб са ставом који не да на себе,тренера који не вади,играче који гризу. Гледам клуб који као да није из СД Партизан.

Шта год да буде вечерас,а биће 20 разлике,ја знам да ћу бити поносан што сам навијач Партизана.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Osim "Sportklub"-a (u svim državama bivše SFRJ), večerašnju utakmicu prenosi još:

DIGISPORT (Mađarska)
SPORT1 TV (Nemačka)
VIASAT BALTIC (Litvanija)
NTV+ (Rusija)
NOVASPORTS 3 (Grčka)

Prva 4 kanala prenose direktno od 20.45, dok Grci prenose "sa kašnjenjem" (ceo snimak). Možda neki od ovih kanala možeš da uhvatiš.

Nema ni 1 promil šanse da si u pravu. :D Sport 1 (Njemačka) ove sezone
ne prenosi Evroligu već Sport 1+ mada će i tu večeras biti samo snimak.

A ja mislio ti njemačka škola. :)
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Mnogi sto se 'boje' da cemo psihicki izgorjeti nemaju razloga za brigu.Dule radi lavovski dio posla,em sto ne prodje jedna konferecija,a da ne prozove vlast usranu,em sto na svakoj KZS skida teret sa ledja nasih kosarkasa.

Stavlja igrace ispred sebe,sto je i normalno...I nadovezao bih se na njegovu izjavu pred Bamberg...Ako napravimo los rezultat ja sam kriv,a ako pobijedimo to je zasluga igraca.Prema tome...PAZI,VALJAK GAZI !!! :napred Partizan
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
O čemu ti čoveče pričaš? Zbog čega ti strahuješ?

Ovi momci iz našeg KK da se useru pritiska?
Oni da ne pokažu zube?
Oni da se ne bore pakleno?

Oni su sve samo nisu gomila bezmudaša.
Oni su sve samo ne primer sportske impotencije.
Oni su sve samo ne mladi momci pičkastog karaktera.

Oni ne jebu ni CSKA, ni Barselonu.
Oni se ne boje kad naspram sebe imaju one najveće i najjače.
Onii ne potcenjuju ni one ravne sebi, a ni one slabije od sebe.
Oni imaju KARAKTER - i kad igraju dobro, i kad igraju loše.

Ogromna je razlika između momaka iz KK Partizan i pičkica iz FK Đurgarden.
Rezultat sutrašnje utakmice ništa u rečenici ispred ove neće promeniti.

Oni su sistem, instrukcija. Pardon, institucija:D
@Milkol to smece Kristofer posle nas nista ne moze da ubode. Obara me drugi put vezano na kladzi.
a sto se tice strimova, imate sajt koji je milkol okacio koji uvek neposredno pred pocetak izbaci gomilu linkova i atdhe.eu koji isto ima dosta razlicitih linkova. Sacuvajte to, uvek se ponavlja jedna te ista prica kad treba da igarmo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Уз прави приступ не би данас требало да буде проблема.
Мени је тај бросе занимљива екипа пошто увек одаберу занимљиве странце ( Хајнс, Јакобсен, Слотер, Брајан Робертс, Малет, Пи Џеј Такер итд)
Наравно најбољи играч им је Нахбар, и највише напада се он тражи, зајебан је за чување, јер је физички јак, одличан шутер, зајебан висином покривање, а опет солидан први корак који може да искористи наседање на финту.
Антон Гавел може да буде велика опасност уколико уђе у шут и то треба спречити, нападачки потентан играч.
Поред њих Кејси Јакобсен, играч ког сам ја прижељкивао код нас, одличан нападач али срећом у последње време јако неконстантан.
Гипсона такође треба исконтролисати.
Под кошем мислим да би Гордон могао да исконтролише скок.
Зирбес је зајебат играч, срећом нема Огивлија, тако да би под кошем морали да издоминирамо.
Онако објективно, да сам неки кладионичар не навијач рекао бих да иде 10 плус за нас.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
В

Вечерас гледам ИНСТИТУЦИЈУ која не дрхти ни пред ким,гледам клуб са ставом који не да на себе,тренера који не вади,играче који гризу. Гледам клуб који као да није из СД Партизан.


Mislim da DEBELO nisi u pravu, jer nase sportsko drustvo je naj trofejnije sportsko drustvo na svetu, razmisli malo sta si napiso, pa promeni ovu recenicu u "Veceras gledamo pravog predstavnika SD Partizan!!!

Imas temu FK Djurgarde(sto rece JA-NE-A), pa tamo lepo i opsirno o svim frustracija u Evropi!

Izvinjavam se za off, ali stvarno dokle cete vise podlezati ciganskoj propagandi!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.352
Локација
Kej Republika
Колега ТНТ немам ја никкаве фрустрације нити ме цигани занимају. Само кажем да је КК километирма испред осталих. И хвала Богу на томе.
То да смо ми најтрофејније СД то стоји ,али нек КК буде пелецер осталима.
Мада сам ја мало и пристрасан јер кошарку генерално највише и волим :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top