Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
E moj Vujosevicu tvrdoglavi i bezosecajni.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.730
Локација
Jebi me povezo!

Možda smo trebali da branimo poslednji napad i da se istorija ponovi...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Nasi nece da nauce neke stvari! Prokleti smo! Vratilo nam se za sezonu 2009/10. Jbg pobedili ili ne isto nam se hvata zato sto moramo da dobijemo Nemce. U svakom slucaju bravo ali nije neka uteha. Ovo brzo arhivirati i fokusirati se za Brose i Aba ligu.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Zasto faul Dule kad vodimo sa pola kosa i ima jos dve sekunde razlike izmedju dva sata? Da je 2 razlike pa i da se razume, ali ovako??? To niko ne radi osim Dule. Njegov poraz.
 
Последња измена:

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ko sledeci kaze "vratilo nam se" ili "vratice se"...
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Jesu oni barselona, ali da su toliko zasticeni od sudija to mi nije jasno. Pa oni ne bi usli u bonus da cetvrtina traje 45 min
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Vratice se protiv Bamberga... Pohvale momcima za zalaganje, treba nam koncentrisani Vesterman celu utakmicu, Gordic pokazao da moze da odmeni Lea kad mu ne ide... Idemo dalje!!!

Gagi Milosavljevic :respect
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
sta steta ?I sad je u fazonu Vujosevic kriv sto je nama jawai za 120 kila lupio samo takvu bananu?

sto se tice same utakmice bravo,moglo je bolje,bilo je par glupih poteza ali sta sad mec kao mec je bukvalno bio nebitan buduci da mi moramo da dobijemo Bamberg kako god da se okrene.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Manje bi me bolelo da me je neki kik bokser šutnuo u muda nego opet usrani poraz na jednu loptu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Steta, bas steta.. Mogli smo da resimo sve..
Cini mi se da je ipak bila silazna putanja.. ali sta je tu je :cry:
Momci glavu gore.. treci nesrecni poraz u evroligi :cry:
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Svaka cast onome ko je dao Milosavljevicu nas poslednji napad u regularnom delu...
Takodje i odluka da se pravi faul u poslednjem napadu barselone, a tesko postizemo poene cele sezone i realno je da ne iskoristimo poslednji napad...
 

grobarCG

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
46
Reaction score
0
Локација
Crna Gora
Da je pogodio Musli bilo bi bravo i sl. a pošto smo izgubili odmah Vujošević kriv zbog odluke da se pravi faul. Stvarno ne znam čemu tolika buka. Ova utakmica nam nije ključna, već protiv Bamberga.

Momcima svaka čast ali ipak je Barsa mnogo jači tim. IDEMO DALJE!!!!
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
K...c ce da se vrati, sto se do sada nije nesto vratilo mogli smo ladno da imamo 6 pobeda 4 puta govorimo da ce da se vrati i vraca nam se svaki put k...c medju oci. Svaka cast momcima.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Da dodam da je Gordic apsolutno podbacio ovu utakmicu. Sve mislim da su se nasi cuvali za Barselonu kad su igrali protiv Igokee.
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Porazbolevacemo se ljudi od ovakvih utakmica.. Bilo kako bilo veliko HVALA igracima na pokazanom, ruku na srce dobijali smo mi mnogo utakmica sa pola kosa razlike, tako da moramo neku i da izgubimo. Vratice nam se sve ovo kad - tad u to budite sigurni. Ova ekipa ce nam sledece godine doneti mnogo radosti!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top