Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
То што се тиче дресова, и то треба покупити од Енглеза... Ако мало боље погледате њима пандури, који су у неку руку и редари, са оним маркерима, буквално леже или чуче испред публике, као што малопре рекох испред трибина. И када рецимо падне гол, или када се одсвира крај утакмице они устају и стају испред те публике, за сваки случај. Тако треба и код нас, само у почетку масовније, како ти испред што стоје тако и на трибинама, рецимо као на дербију ( мислим на број и редара и пандура) и веома брзо би се уразумили људи... Још када би ту улетео неки закон о спорту и понашању на стадиону, све би дошло на своје место. Једноставно све се може кад се хоће/мора.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Skidanje ograde je katastrofa u najavi !

Zamislite samo scenu da se nekom igracu arsenala ne dopadne neka prozivka navijaca i da pokaze nesto u suprotnom pravcu kao sto je to navikao u engleskoj, pa mislim da bi ga gazilo cirka pola tribine na sred hrama... :D

a tek derbi, e to bi bio pravi vatromet :D :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.915
Reaction score
13.819
Nismo mi englezi...oni su "fini i kluturni"....a mi smo stoka koja kad nema ograde pravi stampedo :D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
A kako bi bilo da uprava iznajmi video bim i postavi ga preko semafora za vreme utakmica LS kao sto je stajao kad su igrali mi i Grci, to bila prava stvar.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne treba redari da zaustavljaju. Kredom nacrtaš liniju, postaviš kamere i svima daš do znanja "pređeš li tu crtu ideš u zatvor godinu dana". Bez razlike ko si šta si i zašto si prešao crtu.

E neka se onda neko napravi pametan i pređe crtu. Treba samo biti nemilosrdan i prvog koji pređe automatski poslati u zatvor. Garantujem vam da 99.99% navijača više ne bi ni razmišljalo o upadu na teren, a onaj koji bi to i uradio, njemu je ionako mesto u zatvoru ili ludnici.

Ko bi rekao da na evropskim utakmicama nećemo paliti baklje, pa gle čuda, više se ne pale, jer je svima jasno da će najebati Partizan. Isto važi i za ogradu. Najebaće nekoliko njih a ostali će ukapirati!

Uvesti rigorozan zakon. Prvu godinu skinuti ogradu sa istoka i zapada, a drugu sa severa i juga.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
U Pioniru je teren na 2 metra od navijaca maltene pa su uletanja jako jako retka, cak sta vise zabrinjavajuce retka. Koja smo mi gospoda, a nekada smo vazili za stoku :). Propadosmo.

I to je to što se tiče ograde, rasprava je krenula tokom koji nema veze sa FK Partizan!

WebCrew edit
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ne znam da li je ovo prikladan topic za ovaj tekst, ali pogledajte:

...........................................

Sramota! Ja im poslao komentar.

Malo pogledajte forum pre postavljanja teksta, ovo je već postavljeno u drugom delu foruma!

WebCrew edit


EDIT: Auf, ja danas sve nesto u prazno pucam. Prilicno predano pratim forum, ali mi je ovo promaklo. Izvinjavam se, cutacu malo dok se ne opametim.
 
Последња измена:

MocaPFC

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3
Reaction score
0
Marketing i FK Partizan - dva smo svijeta različita!
Posjetio sam crno beli butik u Bijeljini 03.09.2010 (malo više od 100 kilometara od Bg) i imao namjeru kupiti dres mog omiljenog kluba, a dobio sam sledeći odgovor: "rekli su nam iz Beograda da slučajno ne zovemo prije 15.09.2010.godine, a dobro bi bilo i 7 dana kasnije.
Dama koja radi u tom butiku kaže da sam ja ko zna koji po redu koji se vratio ne kupivši dres.
Da li je potreban komentar!?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.481
Reaction score
2.269
Nece valjda Nastasic stvarno da ode u januar u Italiji evo sada ide vest na sportskoj centrali!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Pa postoje nagovestaji ,a nigde zvanicno jos nije potvrdjeno ...Ukoliko Italijani iskesiraju 5 000 000 i minimum 40 % od sledeceg transfera moze da ide... On je talenat ,ali ko zna na koji nacin ce se razvijati i da li ce uopste uspeti da iskaze taj talenat , mi za njega kroz 3-4 godine mozemo da dobijemo 7-8 ooo ooo e i to da se pokaze u najboljem svetlu i iskaze svoj puni potencijal ...Ovako uzeli bi 5 milki ,sto bi nam jos vise stabilizovalo finansijsku situaciju ...Pa ako se pokaze tamo kao izuzetan igrac i ode u neki od najvecih Italijanskih klubova za 15 000 000 nece nam biti zao sto smo ga pustili jer ce nama 6 000 000 .... Na pozcijama stopera vec imamo Stankovica,Savica(za koga se takodje prica da je ogroman potencijal),Ostojic(koji kod Saleta ima prednost u odnosu na Nastasica) i Jovanovic (koji ce verovatno uskoro da ide ) .
Svakog talentovanog igraca ne treba prodavati (kao sto je jna reko) ispod 10 000 000 ili 5 000 000 i procenat od sledece prodaje ,sto je mnogo prihvatljivije za klubovce koji kupuju ...Kao sto je nama bilo prihvatljivije da damo 300 000 i 40 % za Savica ,nego odma da smo dali 700 000 .
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Nadam se da Nastasica nece dati ispod 2 miliona. Naravno pozeljno bi bilo da se ogradimo i za neki procenat od sledeceg transfera, obicno je to 30%. Mada i 20% bi moglo da prodje. Ja ga drugacije ne bi dao. A vjerujem ni da oni (uprava) nece.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Niski su ti kriterijumi Mladene posle Jovetica i Ljajica da dobiju jos jednog talentovanog igraca za 2 miliona ...Bilo bi stvarno glupo sa nase strane ...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
4 miliona koje je neko pomenuo je više nego dobra cena.. to što mi maštamo o više nula je druga stvar..

Sećate se Dragana Čalije, najtalentovanijeg štopera SR Jugoslavije u par generacija pre i posle? Šta mislite da je njega neko platio nekoliko miliona maraka pre no što je i zaigrao za prvi tim?
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Niski su ti kriterijumi Mladene posle Jovetica i Ljajica da dobiju jos jednog talentovanog igraca za 2 miliona ...Bilo bi stvarno glupo sa nase strane ...

Samo sam realan. Ja bih najvise volio da uzmemo i 10 ako mozemo, ali prati malo za koliko se prodaju dokazani stoperi. A ne neki tamo Nastasic da se proda za 5-6 miliona. Po tebi je to realno?

A druga stvar je to sto nasa uprava pravi glupost i prodaje super talentovanog stopera ovako rano.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Pa to se slazem da je glupost,ali ti kazem uprava treba da zacepi cenu pa ko voli nek izvoli ... Mislim da je posle Jovetica i Ljajica realno da mi njima ne damo igraca ispod 5 000 000 makar to bio i decko od 15 godina....
Ako postavimo neke kriterijume i standarde necemo u buducnosti prodavati igrace za male pare,ovako oni znaju da mi dajemo igrace za 2-3 000 000 zato i ne nude vise ,Fiorentina je sada nalozena na nase igrace misle da ce svaki sledeci biti Ljajic i Jovetic ,zato ih treba sada malo odrati ..... Mnogo je Partizan ulozio u te mlade igrace da idu za 2 mil.
 

Rema

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
554
Reaction score
0
Локација
Gde god ti da igras...
Marketing i FK Partizan - dva smo svijeta različita!
Posjetio sam crno beli butik u Bijeljini 03.09.2010 (malo više od 100 kilometara od Bg) i imao namjeru kupiti dres mog omiljenog kluba, a dobio sam sledeći odgovor: "rekli su nam iz Beograda da slučajno ne zovemo prije 15.09.2010.godine, a dobro bi bilo i 7 dana kasnije.
Dama koja radi u tom butiku kaže da sam ja ko zna koji po redu koji se vratio ne kupivši dres.
Da li je potreban komentar!?

U gradu u kojem ja zivim (RS) , bio je butik u kojem su prodavali ciganske i nase stvari.Bilo je dosta toga,ali je vremenom poceo izbor stvari da se suzava a razlog tome su ultra cene.Sada je zatvoren i stvarno sam razocaran sto se toga tice.Gledao sam i neki dan crno beli online butik na sajtu i stvarno tu ima malo "Grobarskih artikala".
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne pričajte svašta... kojih 4-5 miliona! Ako dobijemo 2 to je uvrh glave. Da li će on biti veliki igrač ili ne, to je tema za naučnu fantastiku. Mi možemo da naplatimo samo za ono što je on do sada pokazao, a to je veoma malo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top