Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
A kad sam negde nedavno slušao onog debila Žuću iz zajednice prvoligaša kako priča o dodeli pehara na početku sledeće sezone.Jbt,kakvi se sve likovi bave fudbalom,u pm.
Ovo što Je-Ne-A kaže je jedino ispravno i logično.

P.S. Izgleda večeras na SoS kanalizaciji,u emisiji onog bubuljičavog gost Sale Stanojević
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Naravno da je ispravno da se pehar daje cim se matematicki osvoji titula,ali MORONI u zajednici nisu mislili tako :banghead
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Šta bi s Vladimirom Božovićem, kad smo od njega odustali?
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Negdje sam procitao neke komentare od gana nesto sad ne mirisu Koromana,cestitao nam je pobjedu a i Djura ga pohvalio sad ne znam sta to moze znaciti,previse slucajnosti :D

Davno sam nedje odje napisao,i grdno prosao :),da vrlo pouzdano znam da je korektna i vrlo normalna osoba(izuzev prema ex zeni i tasti).
A i neki nasi su dobri prijatelji sa istim.
Uprkos svemu,nije mi simpatican nikad bio.


Ovako. Ja cu uvijek da branim upravu Partizana. I ovu i proslu i predproslu. Zasto?

Partizan je klub bez dugova, klub sa rezultatima, ali najvaznije klub bez dugova. Sve uprave su zasluzne za to.

Ja cu branit svakoga iza koga stoji rezultat.
Ali ti si batice po pitanju dugova u gadnoj zabludi.
Bas gadnoj.
Eto toliko.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Фејса: Умало да заплачем

7 мај, 2011
FKP-BSK_0005.jpg


Љубомир Фејса опет на терену! Одсуствовао је Партизанов моторино 13 месеци и коначно, у 58. минуту утакмице с БСК дочекао да поново заигра фудбал.
- Прорадиле су емоције, умало нисам заплакао кад сам мењао Илијева – признаје црно-бела „петица”. – Пресрећан сам што сам поново у прилици да помогнем пријатељима, на мени је да наставим с тренинзима полако се припремам за следећу сезону.

Пошто је уживао подршку свих у клубу током борбе с повредом колена, логично је било што су тренер и саиграчи држали песнице Фејси кад је улазио у игру.
- Хвала свима на подршци, посебно навијачима на дуготрајном аплаузу, сад морам да им се одужим, тако што ћу приказивати партије налик онима пре повреде. Било је чудно наћи се у амбијенту који ми је недостајао више од годину дана, јер сам у међувремену играо сам за „Б” тим и тек једну пријатељску утакмицу пред празним трибинама, против ОФК Београда, али сад је све лакше. Не гледам у прошлост, само напред, ка трофејима – осмехује се Љуба Фејса.
sportski žurnal
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Ali ti si batice po pitanju dugova u gadnoj zabludi.
Bas gadnoj.
Eto toliko.

Кад овако констатујеш да је друг у "гадној" заблуди да ли посматраш на дуг као нешто што се санира у текућем финансијском периоду (1 година), дакле пре новог задуживања или је нешто као код комшинице дрољетине, ненадокнадив дуг не само у овој текућој години, чије камате се под ненормалним притиском унутрашњих и спољних фактора замрзавају на одређене периоде и води се стални рат да се та замрзнућа одрже, нешто као скроз избушено корито чамца а чепова немаш довољно па трчиш горе-доле, лево и десно да зачепиш тамо где тренутно највише улази.... Како се онда такав дуг зове?
 
Последња измена:

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
O ciframa radje ne bih precizno ali meni licno ne djeluju sasvim bezazleno,cak ni fontom 5.
Zasigurno da nismo prihodovali(nenadano),koliko smo prihodovali odje bi druga prica bila.
A sa komsinicom se ipak ne bih poredio,ni u cemu.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Evo, ja cu o ciframa...Koliko sam cuo od ljudi koji rade u klubu, dug je na kraju prosle sezone bio negde oko 2 mil evra. Ako su lagali mene i ja lazem vas.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Jel to vama neki odbrambeni mehanizam da mracite posle svakog dobrog poteza uprave?
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
za one koji nemaju Sos ...

pitanje za SS: da li ste se posle neresenog rezultata na Karaburmi radovali kao posle derbija,u svlacionici ?

Stanoje : naravno da sam se radovao,ali sam se ovog puta zakljucao u svom stanu,spustio sve roletne i onda na miru proslavio ovaj remi ...

:respect:respect:respect

EDIT :

i opet je potkacio cige ...

" kad god je bilo tesko,mi smo pokazali karakter,prvo ih izbacili u kupu,pa pobedili u prvenstvu,gde smo bili bolji u svim elementima igre,pocevsi od poseda lopte,suteva u gol,van gola,a jedino u cemu je zvezda bila bolja je u nacinjenim faulovima iako kazu da smo mi igrali ostro ... "

obozavam ga :clap:clap:clap
 
Последња измена:

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
A na pitanje bubuljičavog "Da li je Tejgo zadovoljio i da li bi voleo da on ostane,SS je odgovorio je DA",ali se osvrnuo da je sve na klubu,da li može da isprati finansijski...
Biće zanimljivo pratiti šta će se tu dešavati...

Sale je ljudina,divota ga je slušati.
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
O ciframa radje ne bih precizno ali meni licno ne djeluju sasvim bezazleno,cak ni fontom 5.
Zasigurno da nismo prihodovali(nenadano),koliko smo prihodovali odje bi druga prica bila.
A sa komsinicom se ipak ne bih poredio,ni u cemu.

То је то, са овим се већ на жалост слажем. И да, сад видим да сам нас упоредио са њима, ужас:puke
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
HALOOOOOOO.

Mnogi ovdje zaboravljaju da je FK Partizan udruzenje gradjana, prevedeno, drustveno vlasnistvo, prevedeno, niko nije odgovoran za njegovu sudbinu u slucaju financijskog kolapsa. Najgore sto moze da se dogodi nekome ko sroza klub financijski je da bude SMIJENJEN. TO JE SVE.

Upravo radi toga sam zadovoljan radom nasih uprava u proslosti i sada jer to nisu dozvolili. Ponasaju se kao pravi navijaci kluba.

Misli da je Grubor neki dan negdje izjavio da ovih dana vracamo posljedni kredit (ili ratu, nisam siguran) nekoj od banaka od 200 hiljada eura i to je to.

Ja bih volio da kad-tad budemo privatni klub u rukama imucnog partizanovca, ili nekog stranog milijardera a do tada sam zadovoljan ovim sto vidim. Skidam kapu i necu da serem protiv uprave kada za to nema razloga, nikakvog.

Toliko. Hvala na paznji.
 
Последња измена:

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
@maximilian72

Ja se generalno slazem sa tobom, ali meni kao ekonomisti poslovanje bez mrvke rizika je zapravo nazadovanje, jer dok drugi napreduju ti stojis na nuli. Ono sto je licno zelim bez obzira ko je u upravi je plan i program od recimo 5 godina i adekvatne aktivnosti u pravcu ostvarenje istih. Primera radi ove godine smo igrali LS i evo 4 titula se smesi, tako je naredni prelazni rok zapravo i prelaz FKP ka sivilu ili ka necem boljem. Tu se vidi zelja za napredkom i preduzetnicki duh ili seljacki mentalitet . Ne ocekujem senzacije i velike lepe reci, nego jaci , bolji, organizovaniji FKP
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Aristotel

I ja se slazem s tobom naravno, ali mrzim mentalitet nasih ljudi kritikovanja uvijek i u svakom momentu. To se jako puno radi ovdje na forumu, razumijes.

Pa mi da dobijemo finale LS sa 1-0 ovdje bi neko napisao, ma nismo iskoristili sanse, napadaci su nam kurac, morali smo dobiti sa 3-0.

Mislim da je uprava sigurno u potrazi za generalnim sponzorom ( o cemu se ovdje najvise naglaba i kukumace ), ali isto tako mislim da ga traze vani prije nego ovdje, ako misle godisnje dobiti preko milion eura. Kontas.

Zbog toga mislim da saradnje tipa AC Milan imaju smisla jer ti otvaraju poslovne kontakte u toj zemlji.

Toliko. Hvala na paznji.

PS. Zeko, nisam ti nikada oprostio Jusufija
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Davno sam nedje odje napisao,i grdno prosao :),da vrlo pouzdano znam da je korektna i vrlo normalna osoba(izuzev prema ex zeni i tasti).
A i neki nasi su dobri prijatelji sa istim.
Uprkos svemu,nije mi simpatican nikad bio.

.

totalna ljiga od coveka, najnizi sloj. Jadna mu zena...

Nadam se da se Djura sali i podjebava i da ne namerava da ga dovede
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Hajde sad da stanemo na loptu. Informacija je postavljena, nije problem da stoji i dalje, ali nema potrebe da sada svako piše svoje mišljenje. Polako, ima vremena za transfere. Ispoštujte ovu sugestiju i ne dovodite nas u situaciju da brišemo postove i delimo poene! Hvala.

Pošto je očigledno da vas boli k**** i da vas apsolutno ne zanima ovo što je citirano, neki postovi su obrisani i biće i dalje brisani, a vi i dalje pišite o prelaznom roku. Ima razloga zašto ne dozvoljavamo da se opširno piše o pojačanjima. Sezona nije ni završena a već bi se ispisalo 50 strana u najavi.

Ako se pojavi neka informacija o potencijalnom pojačanju, naravno da će biti dozvoljeno da se postavi vest, pa i da se prokomentariše u nekoliko postova.

Ali ako vam se lepo kaže da se dalje ne piše i ne gomilaju postovi , a vi i to ignorišete, onda će biti deljeni poeni.
 

GROBAR TESLIC

Početnik
Учлањен(а)
26.10.2010
Порука
47
Reaction score
0
Статус
Затворена за писање одговора.
Top