Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Jel to vama neki odbrambeni mehanizam da mracite posle svakog dobrog poteza uprave?

...odbrambeni mehanizam ili ne mozes to da nazoves kako hoces, samo ja ne znam kako da nazovem ovo tvoje....ko god da napise bilo sta protiv uprave ti se javljas da branis,osporavas druge i sl...inace nisam napisao nista lose sada protiv uprave ali sam morao da odreagujem jer se ti simptomaticno uvek javljas...ti u svemu nadjes nacina da nama svima objasnis gde gresimo....na kraju ce ispasti da je dobro sto nemamo generalnog sponzora, da smo organizaciono u rangu mancestera, skauting sluzba u rangu psv-a, lovu od LS i transfera smo ulozili u pojacanja i sl.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
...odbrambeni mehanizam ili ne mozes to da nazoves kako hoces, samo ja ne znam kako da nazovem ovo tvoje....ko god da napise bilo sta protiv uprave ti se javljas da branis,osporavas druge i sl...inace nisam napisao nista lose sada protiv uprave ali sam morao da odreagujem jer se ti simptomaticno uvek javljas...ti u svemu nadjes nacina da nama svima objasnis gde gresimo....na kraju ce ispasti da je dobro sto nemamo generalnog sponzora, da smo organizaciono u rangu mancestera, skauting sluzba u rangu psv-a, lovu od LS i transfera smo ulozili u pojacanja i sl.

Jesam li se javio kad ste kritikovali sto nemamo sponzora? Jesam li se javio u vezi skautinga? NISAM! Znaci nemoj to da pominjes.

Sta je to uprava uradila u poslednjih 5 dana da bi je neko kritikovao?

Covek napisa da nam Djuric maze oci sastajuci se sa ljudima iz Milana. Sta ja imam tu da dodam?

Naravno da cu da branim upravu jer koliko ja vidim sve je krenulo na bolje, titule, finansije, vrhunska pojacanja. Nije moj problem sto i dalje zivite u proslosti i sto se hvatate za neke totalno nebitne stvari.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Slušam juče vreme smrti i razonode, pričaju kako je Lazić dao dva gola za Slobodu, i nešto razmišljam, u nesrećnom Ješićevom timu smo imali Lazića, Radosavljevića, Obradovića, a na polusezoni su došli Rukavina, Maletić i Lazić.. Od onda nismo imali sličan broj krilnih igrača i brzih bekova..
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
djordje je bio čini mi se neki ofanzivni veznjak, znam da smo ga prodali u metalurg.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Не сећам се који је који и кад је који дошао, била су два Лазића, Предраг (крило, овај што је сад дао два гола) и Ђорђе (бек)?

prvi je Predrag, krilo, došao u leto 2006, on je sad dao dva gola za Slobodu. Solidan igrač dok ide uz liniju, al kako krene ka sredini pogubi se.

drugi je Đorđe Lazić, dribler iz lučanskog Juventusa u zimu 2006/07, otišao u Metalurg za ne naročito velike pare. Isto igrao po boku, ali je umeo i da zaigra u sredini ako treba. Nešto mi se čak čini da je nosio desetku..

Nisu igrali u isto vreme, Predrag je otišao posle pola sezone.
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
Колико се сећам Ђорђе је носио 14.Сасвим солидан играч је био,док је био код нас.Он је чини ми се као онај гол у рупи кад смо пукли 4-1,без навијача...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
za one koji nemaju Sos ...

pitanje za SS: da li ste se posle neresenog rezultata na Karaburmi radovali kao posle derbija,u svlacionici ?

Stanoje : naravno da sam se radovao,ali sam se ovog puta zakljucao u svom stanu,spustio sve roletne i onda na miru proslavio ovaj remi ...

:respect

EDIT :

i opet je potkacio cige ...

" kad god je bilo tesko,mi smo pokazali karakter,prvo ih izbacili u kupu,pa pobedili u prvenstvu,gde smo bili bolji u svim elementima igre,pocevsi od poseda lopte,suteva u gol,van gola,a jedino u cemu je zvezda bila bolja je u nacinjenim faulovima iako kazu da smo mi igrali ostro ... "

obozavam ga :clap:clap:clap
SS izvadio "budalu" i mlatara njom...:D
Neka, neka...zaslužio je, došlo je njegovih 5 minuta...:respect:clap
Neka mu se napasu muda ko zečić kelerabe...svi oni koji su mu podmetali svašta prethodnih meseci...
"Umro" sam od nerviranja što sinoć nisam mogao da gledam emisiju. Jedva čekam danas reprizu od 18h...
...
2) Decko je izgleda simpatisao one u komsiluku. Zasto je ovo dobro? Zato sto je ovo pravi dokaz Makabizacije! Partizan treba da bude merilo kvaliteta u Srbiji. Mi smo jednog Tosica prodali u Mancester! Igraci nisu blesavi (kao sto nije Volkov) i znaju sta danas znaci igrati u Partizanu, pogotovo u LS (primer Savic)...
Da vas pripremim unapred: Pojaviće se sigurno u narednom periodu neka nazovi "kompromitujuća" fotka, tipa fotografija sa nekim od ciganske garniture (od pre 6 meseci), neki namešteni njegov kez u ciganskom društvu i tako to...Ali, opušteno, mogu garagani da ga duvaju...Uostalom, imamo mi već jednog Vladimira koji je pregurao mnogo gore stvari od ovoga što je moguće da bude namešteno ovom drugom Vladimiru...Dečko je svakako pravo rešenje za naše "leve spoljne" probleme. I još domaći igrač, ne "krcka" kontingent stranaca. Još da rešimo i "desne spoljne" probleme, i onda mogu špica i ja da igram. Još imam velike trepavice, pogodiće me u njih iz centaršuteva još mnogo lakše nego bilo koga drugog. :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Lazic je dosao zajedno sa Rukavinom i Lazeticem,u zimskom prelaznom roku ...Lazic je nosio broj 14,a Lazetic je imao broj 10 ... bio je dobar igrac,ali spor ...
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Pre svega želim da se izvinim svima zbog vulgarnog posta zbog koga sam i banovan. Ko ponekada i pročita neki moj post zna da sam prilično umeren i da retko kada vređam, te da kada god pišem trudim se da i argumentrujem svoja razmišljanja, te još jednom želim da se izvinim svima i to pre svega jer ovaj forum drži jedan ozbiljan i dostojanstven nivo komunikacije na koji sam se ja u poslednjem napisanom postu u potpunosti oglušio. IZVINITE.

Naravno da cu da branim upravu jer koliko ja vidim sve je krenulo na bolje, titule, finansije, vrhunska pojacanja. Nije moj problem sto i dalje zivite u proslosti i sto se hvatate za neke totalno nebitne stvari.

Definitivno je da ljudi idu iz jedne u drugu krajnost ali mi nije jasno da ti na svaku napisanu nebulozu moraš da uskočiš kao drveni advokat uprave, a poslednji primer je baš ovaj vezana za saradnju sa Milanom.

Citrani deo posta je u potpunosti netačan i samo nas je bog pogledao, a možda i Štef kada smo ušli u ligu šampiona. Da ne bi te Lige Šampiona otšli bi smo mi u ambis sličan onom komšijskom, a ako meni ne veruješ proveri kod bolje obaveštenih od mene. I da, nije uprava zaslužna za to već fudbaleri i trener, a taj letji prelzani rok nije odrađen loše zato što nisu znali koga će da dovedu već zato što smo bili u sranju do guše i para nije bilo ni na vidiku, a uprva koju ti toliko braniš se konstantno krije iza sportskih rezultata i veliča sebe i to je ono što mene strašno nervira. Pripisao si upravi titule, finasije i vrhunska pojačanja. Titule osvajaju igrači i trener, a mi smo ovu doveli u pitanje sve zahvaljujući upravi koja je morala da proda KLEA i da otera MO-a. Finasije su trenutno zadovoljavajuće opet zahvaljući ulasku u LS i prodaji Klea, a za dovođenje vrhunskih pojačanja opet su potrebne pare koje Uprave nije obezbedila. Nisam ja idot pa da ne vidim i na znam da je jedini način za opstanak Prodaja igrača ali upravom i rukovodećim oraganima ću biti tek zadovoljan kada odnos za ostvarnje budžeta bude 30%-40% sponzori, a ostatak sve ostalo tek tada ću moći da kažem da nam uprava radi ozbiljno jer to i jeste osnovni posao koji oni treba da rade, a ne rade ga. Znaš kako kažu dobri treneri "Uspeh nosi tim, neuspeh pada na dušu trenera", a ova naša uprava je ovu tezu u potpunosti zamenila.

Ne bih više da mračim pošto sam trenutno jako srećan jer nam je titula na dohvat ruke i sada imamo mnogo razloga da pišemo o lepim temama. Stvarno su ovo neka mnogo lepa vremena:šal.

PS: Želim da se zahvalim KK Partizan koji je dao nemerljiv doprinos rezultatima celokupnog sportskog društva Partizan.
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
a mi smo ovu doveli u pitanje sve zahvaljujući upravi koja je morala da proda KLEA i da otera MO-a
Nakon sto je objavljena vijest o ovoj saradnji sa Milanom, kao i dovodjenju Volkova (ovo bi valjda trebale biti pozitivne vijesti za navijace Partizana), poceo sam stopati koliko ce vremena trebati dok neko pomene ovo... Vi definitivno ne znate kud udarate i sta bi od sebe...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.874
Reaction score
10.959
Мени и даље после оволико времена није јасно да неко ко је Партизановац, Гробар улазак у Лигу Шампиона приписује срећи. Изгледа да слично размишљају цигани и неки на овом форуму.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
@ Miškec:

Slažem se uglavnom sa ovim što si napisao, jedino mislim da si malo preterao oko procenta budžeta kojeg bi morali sponzori da popunjavaju. Mnogo je "30%-40%" s obzirom da je ovo Srbija. Mnogo, tj. nemoguće, čak i kad bi u upravi i celom klubu mi imali još mnogo stručnije i sposobnije ljude.

Sa druge strane, nama trenutno budžet sa čak 90% puni prodaja igrača i to je katastrofa, iako je ovo Srbija. Ne sme ovo jedan klub poput Partizana sebi da dozvoli i ubuduće. To ga STRAHOVITO koči da napravi neki značajniji iskorak u Evropi.

Moje mišljenje o nečemu čemu se mora težiti i što je MOGUĆE ostvariti kad je u pitanju popunjavanje budžeta jednog Partizana u jednoj Srbiji:

prodaja igrača: 50%-55%
sponzori: 20%
marketing (kompletan!): 20%
ostali izvori prihoda (TV, ulaznice itd.): 5%-10%


Ovo je potpuno realistično i potpuno ostvarivo - makar u narednih par godina, čekajući da se posle toga celokupna situacija u Srbiji promeni nabolje, pa da ovi procenti mogu još bolje da se raspodele (uz smanjenje procenta od prodaje igrača, razume se). Ali, treba zasukati rukave. I te rukave treba da zasuču oni koji znaju i umeju. Nemaš li takve kadrove u svojim redovima, a iz bilo kog razloga ne želiš takve da zaposliš u klubu - "outsourcing"! Unajmi one koji znaju i umeju i plati ih po fakturi!

Moram na kraju nešto na temu "prihodi od TV-prava": Nedopustivo je i SRAMOTNO da jedan FK Partizan nije u stanju da naplati prenose svojih utakmica na domaćoj sceni, tako da od toga ostvaruje neke značajnije prihode! Kakav bre kurac od davanja prava nekakvoj Zajednici superligaša i sličnim sranjima od "firmi"! More marš bre u tri pizde materine - i ti Deliću, i ti Jankoviću, i ti Babarogiću, i svi vi ostali paraziti koji ste se nakotili u toj usranoj Zajednici!
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
@ pojedini forumasi


Kad je uspeh, onda je sreca. Kad je neuspeh, onda je uprava. Lak sistem, koji kod pojedinaca odlicno funkcionise.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
prodaja igrača: 50%-55%
sponzori: 20%
marketing (kompletan!): 20%
ostali izvori prihoda (TV, ulaznice itd.): 5%-10%
У коју ставку си урачунао приходе од УЕФЕ за учешће у европским такмичењима?
То би требало да нам буде један од главних извора финансирања у предстојећем периоду.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nigde to nisam uračunao! To je nešto što bi moralo da bude ČIST PROFIT, ČISTA ZARADA, LOVA "S NEBA" koju onda pametno treba da uložiš u dalje jačanje i prosperitet kluba! Tu stavku ne možeš planirati u budžet, to je nešto što je "na grani", nikako "u ruci"...A ako uleti "u ruku"...e meraka, e sevdaha...

-----------------------------------------------------------------------------

Oko sreće i nesreće, u kontekstu Brisela:

Odigrali smo 2 odlične partije protiv jake evropske ekipe - igrati dva puta po 2:2 protiv njih je VELIKI USPEH kojeg je Partizan zaslužio svojim izdanjima! Nije mu tih dva puta po 2:2 donela sreća i Bog s neba!

Penali? Velika, ogromna, najveća moguća sreća! I Bog na nebu je "pogurao", i svi njegovi "saradnici"! Promašiti 2 penala, a pritom ti golman ne odbrani nijedan njihov penal nego oni TRI PUTA šutnu nebu pod oblake - to se neće ponoviti u fudbalu verovatno nikada više! Pogotovo ne u fudbalu na tom nivou, u evropskom fudbalu i evropskim klupskim takmičenjima!

Ali...a šta je bilo protiv Artmedije?

Zato taj kontekst "sreće" i "nesreće" u sportu nikad ne sme da se posmatra izolovano, samo u jednom slučaju, u jednoj situaciji.

Znate li gde bi mi bili danas da smo imali sreće već protiv Artmedije? Znate li koja bi mi danas bili evropska fudbalska veličina u tom slučaju? Nama ni "tri Brisela" nisu dovoljna da nam nadoknade nesreću, peh i sve negativne posledice koje nam je donela prokleta Artmedija! Mi se još "lečimo" od Artmedije! Jesmo na najboljem putu i da se izlečimo, ali...mi da smo imali zrnce sreće protiv Artmedije - mi bi stekli još tada KONTINUITET u Evropi (bila bi to TREĆA SEZONA ZAREDOM kako u Evropi pravimo značajne iskorake - LŠ 2003/04, pa LE 2004/05 uz zimovanje u Evropi, pa bi bila opet LŠ u toj sezoni 2005/06...umesto toga - kurčina, Tikva, haos...)
 
Последња измена:

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Ono kad nam je bilo zagustilo rezultatski cesto sam mogao procitati GROBARIZACIJA,ljudi imamo finale kupa,prvenstvo jos nije zavrseno ne trcimo pred rudu.Ni ja nisam zadovoljan nekim stvarima u radu uprave ali ono sto je dobro cu pohvaliti isto kao sto cu kritikovati ono sto mislim da nije dobro.Ne trebamo se dijeliti na one koji su ZA i na one koji su PROTIV uprave i uopšte nisu nam potrebne nikakve podjele nego vec pomenuta GROBARIZACIJA kako medju nama navijacima tako i u upravi i svima kojima je crno-bjela boja na srcu i da se predje preko licnih sujeta i da se zajednicki radi na poboljsanju i unaprjedjenju kluba u svim segmentima.

Djura je spominjao reorganizaciju u klubu,neki kazu sta je dosad cekao,drugi da ide sporo ali cinjenica je da za bilo kakvu reorganizaciju treba vremena,nije moguce izvesti je preko noci.

P.S.
Sad vidim post od Je-Ne-A i prica sreca nesreca,sjecam se izraza lica igraca Artmedije kad su dosli penali,ljudi su se cerili ko budale sigurno su mislili kad smo ovo prezivjeli sad ne mozemo izgubiti,moralo nam se vratiti kad tad.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ali slozices se, jenea, da srecu treba zasluziti.

A mi smo to leto pred Artmediu imali sjajnu poziciju, otisli do 1/4 finala Kupa UEFA, imali kompaktan tim i svi su, ukljucujuci sve zenske clanove moje familije, znali da nam fali samo jedan dobar napadac kako bismo usli u LS. Pa onda jos uletela Artmedia na zrebu (kvalifikacija tad behu pakao u odnosu na danasnje), a do kraja prelaznog roka ostalo mesec dana... a cike iz nase uprave mrsili muda i valjda cuvali pare, ko ce ih znati.
Tek, za 210 minuta nismo mogli da im uteramo taj jedan, koji bi sve resio.
Nesreca, ali zasluzena nesreca!

Ne kazem, ni ova uprava nije ovog leta ambiciozno krenula, ali su iskusni igraci tu povukli malo i stvari su brzo pocele da se menjaju. Otuda i izbacivanje Anderlehta mozemo da gledamo kao zasluzen uspeh, kojem jeste kumovala sreca na penalima, ali trebalo je doci do njih.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tako je Brmbo! I ko je platio ceh? Zato ja poručujem još jednom našem SS-u:

SS, dozovi se pameti i ne dozvoli da ti se desi ono što i Vladi Vermezoviću!

Zalegni i izguraj svoj fudbalski rezon, svoje ciljeve i svoje ambicije! Traži maksimalnu zaštitu svojih leđa, maksimalnu podršku kluba! Moraju iza tebe sad na leto stati svi kao jedan! Ako kažeš "treba nam nova korner zastavica" - ima da ti nabave bre i tu novu korner zastavicu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top