Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Opusti se Zorice, sve je u redu :wink:

Sve sto sam mislio sam rekao danas, pa nemam nameru da se ponavljam.

Ako je vama normalno da se kritikuje bez nekog posebnog razloga, slobodno udrite, za mene je to glupo i bezobrazno.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.227
Reaction score
33.682
Локација
vaginamandibularia
Poenta poslednjih par strana. Naša stručnost je velika, a i ima nas mnogo. Svi u upravu i da vidiš čuda.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ovo za Volkova,
kako on moze vec u ponedeljak-utorak da potpishe ugovor sa nama ako nashi josh nisu poslali ponudu Moldavcima?
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Sledeca sezona ce biti prekretnica.

Тако смо причали и за ово сезону... И није алеко од тога да је стварно била прекретница... Пуцају они, полако, али сигурно! Све је у нашим рукама, буквално све...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
U najgorem slucaju bice nas u decembru kada mu istice ugovor...a ovo se odnosilo na to da valjda nece da ga mrce i da mu ne daju da predje negde do poslednjeg dana ugovora. A ako on sam kaze da je blizu potpisa, sta tu onda ima da se mi pitamo da li je ponuda poslata. Treba samo da sacekamo predstavljanje sa salom MOJA KUCA!
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
President, može da bude i opcija da on potpiše ugovor već sad sa nama, a da se posle natežemo za koje pare će ovi iz Šerifa da nam daju njegove papire odmah, jer njemu ugovor ističe decembra i već sad može da pregovara sa drugim timom, samo što kao slobodan igrač može da dođe tek decembra...
Uopšte me to ne bi iznenadilo :D
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
- Odbio sam da produžim ugovor, koji mi ističe u decembru, i tada su nastali problemi. Ne verujem, ipak, da bi to moglo da mi iskomplikuje transfer ovog leta - kaže Vladimir Volkov.



Jel ti deluje da je ovo gotova stvar i da je ponuda poslata?

Mislim da su se nasi nagodili sa Serifom. Njemu istice ugovor za 6 meseci, nasi ponudili neku sicu oni prihvatili jer bolje sica nego nista. Nije Djura mutav..:D
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Ma kakav decembar,on nam je već sad,tj. za kvalifikacije za LS potreban i tako će i biti.
Samo ne bi trebalo da se razmišlja o prodaji Lazevskog.Mislim,bolja je solucija osloboditi se Kize i samim tim otvoriti mesto za stranca.
Ali dobro,još vremena ima do prelaznog roka,pa da ne kenjam više o istom. :D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Možda neke odgonetke.

Milan "kaparisao" Stefana Savića,stiže Volkov


08. maj 2011. 23:06 > 23:23
Stefan Savić će iz Partizana otići u Milan za 10 miliona evra, piše list "Danas". Ali, ne ide ovog leta. Volkov potpisuje za crno-bele na tri godine.
v205512p0.jpg

Iza posete predsednika Partizana Dragan Đurića Fudbalskom klubu Milan ipak se nešto krilo.

Prema saznanjima beogradskog lista "Danas", Đurić je sa čelnicima Milana dogovorio transfer talentovanog štopera Stefana Savića u redove novog italijanskog šampiona.

"Danas" piše da će Partizan za Savića dobiti fenomenalnih 10 miliona evra!

To je mnogo više nego što je svojevremeno londonski Arsenal nudio BSK-u za tadašnji fudbalski dragulj iz Borče, odnosno što su za A reprezentativca Crne Gore. Za Savića su bili zainteresovani mnogi evroski klubovi, ali Milanova ponuda se ne odbija.

Savić će Partizanu doneti višestruku zaradu, jer su prošlog leta crno-beli za njega platili BSK-u oko 400.000 evra.


Neće, međutim, samo Partizan imati korisiti od njega. Dobar deo "kajmaka" pokupiće i BSK, jer se uprava ovog malog beogradskog kluba svoje "zlatne koke" odrekla tek kada joj je obećano (nezvanično) između 30 i 40 odsto zarade od prve sledeće prodaje, piše "Danas".

Ipak, Savić neće otići već ovog leta, već na zimu ili čak možda narednog leta (dakle, juna 2012. godine).

Do tada će Savić predvoditi zadnju liniju šampiona Srbije, koja će uskoro biti pojačana jednim iskusnim štoperom, umesto kapitena Mladena Krstajića koji se sprema za posao sportskog direktora.

U Humskoj se već misli na narednu sezonu i izvesne kvalifikacije za Ligu šampiona. Listovi "Danas" i "Večernje novosti" pišu da je dogovoren dolazak 24-godišnjeg Vladimira Volkova, koji je sada član moldavskog Šerifa (igra po levom boku).

On je nekada bio igrač BSK-a i OFK Beograda, a prošlog leta želela ga je i Crvena zvezda.

Volkov bi posle medicinaskih testova trebalo da potpiše ugovor na tri godine ili u ponedeljak ili u utorak.

(MONDO)

http://www.mondo.rs/s205512/Sport/Sport/Fudbal/Milan_kaparisao_Stefana_Savicastize_Volkov.html
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Milan „kaparisao“ Stefana Savića
Autor: O. Nikolić

Beograd - Predsednik Partizana Dragan Đurić zaključio je veliki posao prošlog vikenda u Milanu. Na kraju višečasovnog, svedoci kažu vrlo prijateljskog, razgovora sa potpredsednikom i direktorom fudbalskog kolosa sa severa Apeninskog poluostrva, Adrijanom Galijanijem i Arijedom Brajdom, prvi čovek srpskog šampiona i čelnici novog prvaka Italije potpisali su Protokol o sveobuhvatnoj saradnji na svim nivoima, ugovorili prijateljski susret „roso-nera“ i crno-belih u Beogadu do kraja godine i, kako nezvanično saznajemo, dogovorili selidbu štopera „parnog valjka“ Stefana Savića na San Siro, za fantastičnih deset miliona evra obeštećenja.



Milan se obavezao na raznovrsnu podršku i pomoć našem klubu, od prvih razreda Omladinske škole do seniorskog tima, na tehničkom, marketinškom i sponzorskom polju, a zauzvrat će ove zime ili najdalje na kraju sledeće sezone dobiti jednog od najtalentovanijih i najtraženijih mladih defanzivaca Evrope i za to dobro platiti. Mnogo više nego što je svojevremeno slavni Arsenal nudio BSK-u za tadašnji fudbalski dragulj iz Borče, odnosno što su za A reprezentativca Crne Gore u predstojećem letnjem prelaznom roku bili spremni da izdvoje neki od najvećih klubova iz Engleske, Portugala, Španije, Italije i Rusije, odavno zainteresovani za usluge mladog Mojkovčanina.

Ukoliko ne dođe do nepredviđenih preokreta, kao ne tako davno u slučaju već viđenog transfera Adema Ljajića u Mančester junajted, Partizan će višestruko profitirati na ovom dvadesetogodišnjaku, dovedenom prošlog leta, za (otprilike) 400.000 evra. Neverovatna sigurnost i hladnokrvnost još „zelenog“ štopera, njegova odlična skok igra, prilična taktička zrelost, dobar pregled igre i čvrst karakter, koji nije popustio ni posle očevog samoubistva, stalno su dizali cenu Saviću. Od debija za Partizan na gostovanju Šahtjoru u Ligi šampiona, posle samo desetak zajedničkih treninga i jednog meča sa novim timom, preko odličnih rola za „sokolove“ u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2012, do dobrih prolećnih partija u Jelen Super ligi, pa će Stefan napustiti Humsku mnogo pre isteka petogodišnjeg ugovora. Neće, međutim, samo Partizan imati korisiti od njega. Dobar deo „kajmaka“ pokupiće BSK, jer se uprava ovog malog beogradskog kluba svoje „zlatne koke“ odrekla tek kada joj je obećano (nezvanično) između 30 i 40 odsto zarade od prve sledeće prodaje.

Do tada će Savić predvoditi zadnju liniju šampiona Srbije, koja će uskoro biti pojačana jednim iskusnim štoperom, umesto kapitena Mladena Krstajića koji se sprema za posao sportskog direktora.

Danas

Nadam se da je ovo patka...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ako smo prodali Savića za ovolike pare već sad a da ide 2012, pozdravljam i podržavam u potpunosti. To su nenormalne pare za štopera od kojih može da se kupi kompletna kvalitetna odbrana a ne samo zamena, a svakako ne bih očekivao da ostane mnogo duže od toga.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Pa zna AC Milan sta radi , zato je i zvao u Goste ove nase :D

Bice dobro pojacanje Volkov, al ja sam se ipak nadao CAbalali :D :(
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ne brinite nista, ostace Savic kod nas do 35. da ispuni kvotu godina za Milan :D
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Dobro, on je extra talenat i nema šanse da ga zadržimo na duži period. Ako pregura sa nama barem još jednu sezonu, ja sam zadovoljan. Nešto mnogo sumnjam da je cifra od 10 miliončeta već onako " javno " dostupna, ali i da je blizu toj brojki, to su za nas u ovom trenutku nenormalne pare.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Ako smo prodali Savića za ovolike pare već sad a da ide 2012, pozdravljam i podržavam u potpunosti. To su nenormalne pare za štopera od kojih može da se kupi kompletna kvalitetna odbrana a ne samo zamena, a svakako ne bih očekivao da ostane mnogo duže od toga.

I ja sam u potpunosti zadovoljan,naravno ako je ovo tačno.Ipak je to fina cifra.
Jedino će mi biti malo krivo što će određena količina novca,koja nije baš zanemarljiva otići BSK-u.Ti jebeni procenti! :banghead
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Mani brate Shabalalu, mora broj stranaca da se svede na minimum.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top