Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Rnic kao neko ko ce krpiti rupe je OK opcija moze da odigra podjednako kvalitetno i na poziciji DC i DR ali kao neko ko ce biti prva opcija na poziciji desnog beka mislim da nema potreban kvalitet. Sa druge strane ovo idiotsko pravilo sa 4 stranca nas primorava da krpimo tim da dovodimo igrace koji imaju kakav takav kvalitet kako bi ostalo upraznjeno mesto za strance na pozicijama za koje nismo u mogucnosti da popunimo domacim igracima a to su napadac i krilni igraci. Ako moramo da biramo izmedju kvalitetnijeg stranca u napadu ili kvalitetnijeg stranca na poziciji desnog beka mislim da je bolja opcija dovesti kvalitetnog napadaca.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Koje crno podmlađivanje, koji bakrači. Kenja Đura i te kako. Koga mi to imamo da nas "podmaldi" i da će biti okosnica Partizana, ako ne sledeće sezone onda bar one druge. Nemamo nikoga! Imamo nekoliko poluproizvoda koji se nigde nisu dokazali. Nije valjda da Đura na njih misli!

Imamo problema na svim pozicijama i trebaju nam ozbiljni igraći, a ti mlađi neka uče uz starije!

Uostalom, zar i prošlog leta nismo "podmladili" tim, pa kada su na pripremama videli na šta to liči i da sa njima nećemo biti ni peti u Srbiji, brže-bolje su doveli druge, iskusnije!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Nek nas podmladi tako što nađe zamene Ratomiru Babiću i još nekim fosilima, pa da pričamo..
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Koje crno podmlađivanje, koji bakrači. Kenja Đura i te kako. Koga mi to imamo da nas "podmaldi" i da će biti okosnica Partizana, ako ne sledeće sezone onda bar one druge. Nemamo nikoga! Imamo nekoliko poluproizvoda koji se nigde nisu dokazali. Nije valjda da Đura na njih misli!

Imamo problema na svim pozicijama i trebaju nam ozbiljni igraći, a ti mlađi neka uče uz starije!

Uostalom, zar i prošlog leta nismo "podmladili" tim, pa kada su na pripremama videli na šta to liči i da sa njima nećemo biti ni peti u Srbiji, brže-bolje su doveli druge, iskusnije!
Gazda ako SS ne TRAZI i ne dobije bar 4 miliona za prelazni posto je doneo sa Kleom skoro 18 miliona treba da se okrene i da ode i to zbog sebe .
zasto ?
zato sto ce ga oni oterati posle predaje titule koja je upravo na delu :pickaciganska:pickaciganska
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Opet krecemo svi masovno da mracimo. Nazalost to radimo iz iskustva.
Ovo leto ce biti teze nego proslo. Prosli put smo osvojili titulu iz prakticno izgubljene sezone.
Fergi je vukao Partizan u provaliju i onda se pojavio Sale, kao da ga je sam Bog poslao i napravio cudo, uz malu pomoc Javora... Onda se skrpila solidna ekipica, zreb se poklopiio, Kleo eksplodirao i mi usli u ligu sampiona...

Klea vise nema, Tejgo koji ga je adekvatno zamenio (po statistici), odlazi.
Ko ce eksplodira ovog leta? Trenutno takvog nemamo ni na vidiku. Da li cemo opet doziveti shamar kao 2005.? Jer se neko pravio pametan i tvrdio kako imamo dobru ekipu.

Skroz je nepotrebno da Djuric bilo sta prica za novine. Samo naivni mogu da progutaju te price. Kad pocnu kvalifikacije, svi mi cemo biti svesni i znacemo sta su nase mogucnosti.
Apsolutno niko od njih i bilo koja njihova optimisticna izjava ne moze nikoga zavarati...

Titula u prvenstvu ce zavisiti od toga kakav tim djubretari naprave. Ako opet promase, imacemo sanse za titulu! Oni treci nisu kandidati ni da dovedu pojacanja za 20 miliona.

Evropa je najbitnija i sva navijacka sreca i ponos se radja u evropskim uspesima, jer definitivno svi postaju zasiceni domacih trofeja, kao sto smo i u kosarci posle 3-4 godine postali. U kosarci smo nahranjeni i evropskim uspesima.
U fudbalu to jos nismo imali na pravi nacin.

Ako ne budu stvorili adekvatan tim, ne samo sto necemo nesto uraditi u evropi, vec sto ce Sale biti oteran ili ce sam otici (kao Jokan) i onda ce se prosuti sve. A Sale je kljuc svega. Posle njega samo moze doci neki shupak kao Jokanov naslednik koji umalo da upropasti sve.
Ako Saletu pukne film, apsolutno cu ga razumeti i podrzati. On je trener koji zasluzuje mnogo, koji moze, i koji ce uvek moci da radi u jacem timu i za vece pare.
On ovo sve radi iz ljubavi i hvala mu na tome!
 

grobarstvo

Guest
Djura prica gluposti.Kakvo crno podmladjivanje.Njemu je bitno da je igrac slobodan i da nema obestecenja,a to da li je kvalitet,nije uopste bitno.

Opet koristiš drugi font! Opomena!

WebCrew edit

 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
za 2 dana niko se nece ni secati Djurine izjave,ne bih je ni uzeo za ozbiljno.a sto se tice naredne sezone i mutnih radnji koje nam spremaju,bar za mene to i nije neka tajna.hvala borhanu na njegovoj poseti,sad znamo(mada i pre smo znali to) koliko su cigani spremni da odu daleko,a mi cemo sada biti jos spremniji da branimo 5. titulu,jer znamo da ce zlo napasti sa svih strana.
odbrana titule pocinje da se gradi kada krene prelazni rok,nadam se da ce ozbiljno shvatiti situaciju,jer zadnjih par prelaznih rokova nisu.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
.. po ko zna koji put, za koliko ste pojačanja znali više od par dana pre nego što su svuda objavljena?

Mislite li da se Volkov sam doveo, da su Savić i Medo u Partizanu samo slučajno, da je Tejgo sam tražio da dođe na pozajmicu u Partizan i da nikom u klubu neće pasti na pamet da je malo preambiciozno u napadu imati samo Šćepovića i Bogunovića?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ja cu Gazdi da predlozim da ubaci IQ test prilikom registracije.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.881
Reaction score
11.014
Јел може неко да копира Ђурину изјаву где је рекао то у вези титуле што неки спомињу. Јер како поједини на форуму тврде, Ђура је рекао да неосвајање наредне титуле не би било катастрофа.

Део изјаве из Блица где говори о подмлађивању јесте глупост. По мом мишљењу оно што је сад, за почетак кључно је решавање статуса Бабовића, Тејга и Лоле. Мада судећи по Ђуриној изјави о позајмицама од Лоле нема ништа. Ја са друге стране већину оваквих изјава и интервјуа не доживљавам озбиљно, било да се оне тичу одлазака-долазака, организације клуба или маркентинга.

Спомиње се овде такође да нама одлази пола тима. Нама тачније одлази, или би требало да оде 9 играча. То су Стевановић, Раћа, Јовановић, Богуновић, Крстајић, Давидов, Кизито, Радиша, Илиев. Од набројаних само губитак представљају болдовани и треба радити на довођењу адекватних замена. Међутим ми имамо и нерешено питање са још неколико битних играча који су имали велики допринос у овој сезони: Тејго, Бабовић, Смиљанић.

Уколико оду сви битни (болдовани и последња тројица) ми остајемо без 5 квалитетних играча, стандардних првотимаца и то ће бити проблем. Уколико се међутим регулише ситуација са последњом тројицом ми остајемо без само 2 играча. Нажалост ради се о 2 изузетна играча за која се понављам морају наћи адекватне замене. Такође у питању су 2 играча која никако не можемо да задржимо. Уколико се такав сценарио оствари ја бих био врло задовољан. Додуше, по трећи пут понављам, да се пре свега нађе адекватна замена Крстајићу а онда и замена за Илиева.

Зимски прелазни рок је дефинитивно лоше одрађен и да није Тејго доведен, био би трагичан. По титулу трагичан.

Нису Станоје, Крле као нови СД као и остали битни људи у Партизану толико мутави да не знају шта и како треба да раде. Што се мене тиче, не морају ни евро да уложе у обештећења, ако могу да пронађу квалитетне слободне играче као што су Волков, Илиев, Илић...

Да, колико је тачна информација да ће Крлету помоћници бити Нађ и Ћирић?
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
vidi, ja nisam nezadovoljan Đurinim radom i više puta me neko popljuvao kao upravobranitelja, al ove njegove izjave uopšte ne čitam, i sve više sam uveren da se vrhunski zajebava.

On je i prošle godine pričao da ne bi bila katastrofa ako se ne uzme titula, svake godine priča o podmlađivanju, uglavnom za godinu dana okrene sve moguće varijante, kako je kad raspoložen. A radi na skroz sedmi način..

EDIT: Verujem da igranje Tejga, Smiljanića i Davidova u startnoj postavi u potpuno nebitnoj utakmici u kojoj je već najavljeno forsiranje klinaca i igrača koji će igrati i sledeće sezone nešto znači..
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.881
Reaction score
11.014
Делим твоје мишљење. Пре свега, ја не могу да будем незадовољан радом човека за чије ,,председниковање'' наш клуб освоји 7 од 8 трофеја у последње четири сезоне. Него ми није јасно само за који део изјаве се поједини хватају као пијан плота? Можда ја нисам пажљиво читао па не видим. Али баш напротив у Блицу (који је данас разноразне глупости писао) Ђура даје изјаву да је титула у наредној сезони приоритет. Тако да сам збуњен.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Јел може неко да копира Ђурину изјаву где је рекао то у вези титуле што неки спомињу. Јер како поједини на форуму тврде, Ђура је рекао да неосвајање наредне титуле не би било катастрофа.


Dragan Đurić: "Liga šampiona nije opsesija, ako ne bude pete titule zaredom neće biti smak sveta, želimo da napravimo mladu ekipu koja će za dve godine igrati ozbiljno u Evropi".
http://www.mondo.rs/s207561/Predsednik_Partizana-_Podmladjivanje_ekipe.html
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
ФК Партизан јул 2010.

Радиша, Лазевски-Крстајић-Јовановић-Стевановић, Илић-Петровић-Мореира-Томић, Шћеповић-Клео

Фк Партизан јул 2011.

Стојковић, Волков-?-Савић-?, ?-Фејса-Медо-?, ?-? (или тако нешто)

Ово мени просто није нормално. Сваке године подмлађујемо тим и "плански" правимо екипу да буде на окупу 2-3 године и нападне ЛШ... И сваке године мењамо по 10 играча.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Пре свега, ја не могу да будем незадовољан радом човека за чије ,,председниковање'' наш клуб освоји 7 од 8 трофеја у последње четири сезоне...
I 5 od 6 trofeja je sjajan rezultat kluba, ne moraš mu dodavati trofeje koji su osvojeni bez njegovog "predsednikovanja" (2007/08). On je na mala vrata postao preko noći "vd predsednika" negde krajem 2008. godine, a ako se ne varam negde početkom 2009. godine se "oslobodio" tog prefiksa "vd".
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.881
Reaction score
11.014

Захваљујем :ziveli

@ ЈНА, 5 од 6, 6 од 7 или 7 од 8, и да је 1 од 2 то је успех. А мислим наравно на период кад је почела наша доминација (рачунајући и Толета јер то је како инсадјери кажу иста струја) и кад је он постављен за најважнијег човека у хијерархији, био он вд или званично председник. Као што рекох мене овакве изајве не тангирају много. Он у првом делу текста каже једно па после демантује себе и тако стално. Ја никакве информације битне за клуб не узимам за озбиљно док не видим званично и потврђено на званичном сајту или док Кербер не изнесе овде.

Што се тиче одласка, 5, 10, 15 или 25 играча није проблем да масовно одлазе уколико нису потребни и уколико се нису показали. Већи је проблем што ми као ,,бек апове'' доводимо брдо играча, па на крају наредне сезоне имамо разне Вашингтоне, Вујовиће, Богуновиће, Давидове...
 
Последња измена:

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
ФК Партизан јул 2010.

Радиша, Лазевски-Крстајић-Јовановић-Стевановић, Илић-Петровић-Мореира-Томић, Шћеповић-Клео

Фк Партизан јул 2011.

Стојковић, Волков-?-Савић-?, ?-Фејса-Медо-?, ?-? (или тако нешто)

Ово мени просто није нормално. Сваке године подмлађујемо тим и "плански" правимо екипу да буде на окупу 2-3 године и нападне ЛШ... И сваке године мењамо по 10 играча.

Istini za volju, ako uporediš ekipu iz septembra sa julskom, dobićeš i poklapanje Stojkovića, Savića i Meda, dok je Fejsa bio tu ali zbog povrede nije igrao. A uz to komotno možeš da računaš i Ilića i Šćepovića za sledeću sezonu. Ako nisu u prvom timu, to nije zbog neplanskog pravljenja ekipe nego zato što nisu dovoljno dobri.

Slažem se da ne treba preterivati s promenama, ali mislim da postoji realna mogućnost da ove godine imamo mnogo manje letnjih izmena u prvom timu (mislim na prvih recimo 15 igrača koji se rotiraju zavisno od potrebe i protivnika) nego prošle godine, a da će veći deo tih promena biti promena nabolje (kao npr Lazevski-Volkov)

EDIT: Немања Рнић (27 година, 180 цм, 71 кг)

Nema šanse da s tom težinom dođe da igra štopera, odneće ga bilo koji jači igrač..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top