Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Dovodjenje Rnića bi bila VELIKA greška,bilo da igra desno ili u sredini !
Rna je prosečan igrač,nikako ne bi bio pojačanje.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ma daj,kakav Rnic ... delio pozivnice za svadbu koliko ja znam ... Iliev je izrazio zelju da ode,uprava tu nije kriva nista ...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ivice, hvala ti za sve sto si ucinio ove sezone u voljenom klubu!:clap
Licno, nisam nesto posebno ocekivao od njega, s' obzirom da se nije naigrao prethodne sezone u svom prethodnom klubu i da je na utakmici protiv Helsinkija "ispustio dusu" posle 15 minuta na terenu, ali kasnije ispalo je da sam pogresio. Jedini koji je znao da napravi visak po krilu i da rasiri napad po strani, a uz to i da uputi solidan centarsut iz trka, a ima i odlican dribling. Svoju velicinu je pokazao u drugom delu prvenstva gde u odstustvo Moreire i Klea bio lider na terenu. Sve najbolje u novom klubu!
A sto se prelaznog roka tice, zimus su pustili Klea i oterali Moa. Oni su uz Ilica i Krstajic bili "kicmu" Partizana, uz njih medju boljih bili su, a kasnije je ispalo da su zamenili uloge sa Kleom i Moreiru, Babovic, Iliev i Tejgo. Od njih, Iliev ide u inostranstvo, a Krle u penziji, tesko da ce mo zadrzati Tejga, a Sale je van svake forme, i treba li da pisem koliko debilan potez bi bila prodaja Babovica!? Covek je preuzeo odgovornost da bude vodja veznog reda, i uz Ilieva su bili pokretacka snaga na terenu ovog proleca. Rnic? Nama na desnom beku treba brz igrac sa solidnom tehnikom i da zna da uputi bar 5-6 centarsuta po toj strani. Rna to nije, on je snazan igrac, zna da se gradi, da igra odbranu solidno, ali pored toga treba da ima karakteristike koje sam naveo u prosloj recenici. Rukavina? Super, ali nesto bas se i ne nadam njegovom dolasku, nazalost...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
E jbt nisam video forum od utorka i sad dodjem pijan kuci i probam, onako iz ocaja i otvori :)
Kontam da je moderacija znala pre sire javnosti za "svecani" obilazak kanalizacionih cevi kurve crvene od strane Tadica i za slatke planove, pa nisu hteli da rizikuju "Pearl Harbor" od razjarenih forumasa :)
Evo samo da pljunem na Djuru jer nisu doveli tadicija na nas stadion, ipak smo mi izdajnici srpskoga roda i vere :) hrrrrrk pu
Inace, srecna vam braco i sestre 4. uzastopna , a 23. treca po redu, titula prvaka drzave(sada zvanicno)!
Sto se tice dolazaka i odlazaka - nadam se da pola od onoga sto sam cuo nije tacno.
Ivice, srecno u nastavku karijere i hvala ti za sve, nadam se da ces se vratiti u Partizan da zavrsis karijeru!
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Iliev- Dolaskom Volkova, Ivicin stil igre vise nije toliko potreban koliko ljudi misle. Jedina greota je to sto nismo produzili ugovor barem na godinu dana. Verujem da bi klubovi (kao Visla) platili 300-400K za njega. Ipak je u odlicnoj formi, godine nisu lose, prvi strelac lige...

Babovic- Ako on ode, jos bez prebijene pare, to bi bio veliki kiks. Nije mi jasno kako nije produzen ugovor sa njim. AKo je to do njega, onda je to malo sebicno, s'obzirom da ga je Partizan potpuno vratio u zivot. Njegov ostanak mora da bude prioritet.

Rnic- Po meni na nivou Miljkovica. Kao back-up, umesto Stevanovica odlicno resenje. Nema ofanzivne karakteristike, tako da je izmedju njega i Miljka mrtva trka. Voleo bi da vidim ofanzivnijeg, ali i Rnic je OK resenje.

Dijara - U ovom trenutku, samo kao back-up umesto Bogunovica. Ozbiljnije racunati na njega je ludost
 
Последња измена:

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Svaka cast Rnicu na grobarstvu, ali on nikako ne moze da bude pojacanje bilo desno bilo u sredini, tako da se najiskrenije nadam da od njegovog dolaska nece biti nista.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Па нисмо га ми продали него му је истекао уговор. Човек је сам хтео да иде.

Реално није та Висла нека ултра екипа да тамо добија куле и градове.Они ће мислим исто учествовати у квал за лш,али гледајући претходне резултате,њих су избацивали дунђери па ценим да нису ни ове сезоне неки оптимисти.Док ми објективно имам шансе за лш,а лига европе је сасвим реална.
Сигуран сам да смо имали озбиљну жељу да га задржимо,да би остао.Овако једино што му је остало да каже је да је желео да иде,да не би таласао око клуба.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Predsednik Partizana Dragan Đurić je rekao da je namera kluba da promeni način funkcionisanja i da je želja da se stvori mladi tim koji će ostati na okupu par dve godine.

Ostaćemo bez igrača kojima se završavaju pozajmice, kao i onih koji ne zaslužujju dres Partizana. Trebalo bi da napravimo tim koji će da igra bar dve godine zajedno. Plan je da to bude mlađa ekipa i na tome ćemop raditi narednih šest meseci", rekao je Đurić za "Sport".


On je dodao da iako se svi nadaju novom učešću u Ligi šampiona, elitno takmičenje.

"Prioritet ostaje titula u Srbiji. Ostvarili smo istorijske rezultate koje niko ne može da ospori, četvrti put uzastopno smo najbolji", rekao je Đurić.

Predsednik crno-belih je odbacio navode drugih klubova da Partizan ima "moć u FSS" i vezu sa Tomislavom Karadižićem.

"To su nekorektne izjave, budalaštine. Ko tako razmišlja neće ništa da uradi. Partizan ima budžet od 15 miliona evra i igrače koji mogu da igraju bilo gde u Evropi. Da li nam je FSS omogućio da igramo Ligu šampiona?", upitao je Đurić.

On je dodao da ima mnogo toga što Partizan mora da promeni.
"Partizan je spor, a ja ne želim da bude takav. Sporo se radi, sporo se donose odluke. Poslujemo u nekim segmentima na način koji je prevaziđen. To moramo da uredimo ovog leta i to je deo reorganizacije kluba koja je u toku", rekao je Đurić i dodao da je za uspehe veoma važna sjajna atmosfera u crno-belom taboru.

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-...u-toku-reorganizacija-i-stvaranje-mladog-tima
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Реално није та Висла нека ултра екипа да тамо добија куле и градове.Они ће мислим исто учествовати у квал за лш,али гледајући претходне резултате,њих су избацивали дунђери па ценим да нису ни ове сезоне неки оптимисти.Док ми објективно имам шансе за лш,а лига европе је сасвим реална.
Сигуран сам да смо имали озбиљну жељу да га задржимо,да би остао.Овако једино што му је остало да каже је да је желео да иде,да не би таласао око клуба.

Вероватно је пресудила финансијска понуда, тешко да можемо да парирамо Пољацима.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Rna i ako dodje bice backup igrac, ukoliko mislimo da napravimo iskorak u Evropi. A za dobrog backup igraca, uvek ima mesta. Cak su neki docekani na noz letos, pa su ovu sezonu izneli na svojim ledjima, i sad vec kukamo za njima.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ja ipak mislim da je sa Ivicom bio neki dogovor pre godinu dana kao sa Lomicem. Znaci, ej slobodan si aj dodji kod nas, igraces redovno, zadrzaces kontinuitet igara pa ako za godinu dana neko bude zeleo da te uzme (verovatno za malo bolje pare) pusticemo te bez problema tj. oticices jer je kraj ugovora. Tako je bilo sa Lomicem samo sto smo na njmu zaradili ali dobro on je bio i mladji dosta. Tako da ja ne zameram previse upravi jer nije fer da ga sad nesto prisiljavamo da ostane a sa druge strane on je sam rekao da ovakvu sezonu u Partizanu ne moze da ponovi i da je mozda bolje da ode.

Ne zameram Djuri na Ilievu ali cu zameriti ako puste Babovica. Ne toliko jer ne bi mogli da nadjemo adekvatnu zamenu, mogli bi naravno, niko nije nezamenljiv, nego zato sto je to jos jedan starosedeoc manje odnosno trebace nam jos jedan novi igrac vise. Ionako menjamo pola tima i treba videti da se ko god moze zadrzi u ekipu i da nam se ne desi da nam na prvoj utakmici istrci na teren tim gde je 9 debitanata. Ipak, cini mi se da Babovic za razliku od Ilieva ima zelju da ostane, bar se meni tako cini nesto pa ocekujem ipak njegov ostanak!

Sto se tice Rnica, iskreno se nadam da je ovo samo trac i da od toga nece biti nista. Odlicno se secam koliko sam jedva cekao da se neko zajebe i kupi ga pa ne bih ni voleo da se vrati. Od njega su po meni bolji i Srdja Knezevic (!!) i narocito Marko Jovanovic!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Ostaćemo bez igrača kojima se završavaju pozajmice, kao i onih koji ne zaslužujju dres Partizana. Trebalo bi da napravimo tim koji će da igra bar dve godine zajedno. Plan je da to bude mlađa ekipa i na tome ćemop raditi narednih šest meseci", rekao je Đurić za "Sport".

Мени се ово не свиђа, из простог разлога што је међу позајмљенима и Смиљанић кога бих волео да задржимо и даље. Човек је имао сјајну сезону и био је уз Раћу наш најбољи задњи везни. Не знам, сигурно Станоје зна боље шта му треба, али ми би са Медом, Фејсом и Лолом имали сјајну покривену ту позицију. А овако у случају, не дај Боже неке повреде, остајемо са само једним задњим везним.

А што се тиче Илиева, мишљења сам да управа није ништа могла да уради да га задржи. Јбг пара врти где бургија неће.
 
Последња измена:

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Od njega su po meni bolji i Srdja Knezevic (!!) i narocito Marko Jovanovic!

Sigurno se sećaš kako je Jovanović igrao na poziciji desnog beka,bolje i od Knezevica i od Rne i mislim da bi sigurno odigrao bolje i od Miljkovića.
Čudi me da SS nije pokušao sa njim na desnom beku.Po meni Miljkovicu je pružena šansa ali je nije iskoristio.

Rna,Srdja,Jovanovic,Miljkovic--potpuno isti tip igrača - Defanzivni bekovi.Po ovoj taktici koju mi igramo(a to je sa konstantnim ubacivanjem bekova po liniji,a "krila" utrčavaju u sredinu) nama ovakav tip igrača nikako ne treba ! Nama trebaju OFANZIVNI bekovi tipa Rukavine. Zato apsolutno podržavam dolazak ovog igrača.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ja ipak mislim da je sa Ivicom bio neki dogovor pre godinu dana kao sa Lomicem. Znaci, ej slobodan si aj dodji kod nas, igraces redovno, zadrzaces kontinuitet igara pa ako za godinu dana neko bude zeleo da te uzme (verovatno za malo bolje pare) pusticemo te bez problema tj. oticices jer je kraj ugovora.

I ja imam takav utisak, jos pre jedno mesec dana se iz jedne njegove izjave moglo se naslutiti da nece ostati i naredne sezone. Sto se tice Rnica, pozdravljam njegov dolazak, kao nekoga ko ce ucestvovati u rotaciji, i uskociti kada bude potrebno, ali kao prvi izbor na beku, a pogotovo na stoperu, nikako.

Povodom ove Djurine izjave, lep je to plan, ali u ekipi moramo da imamo par iskusnih igraca ili stranaca, nece moci ,,klinci" da izguraju sami narednu sezonu, pogotovo jer ce pritisak biti jos veci, sva govna ce se urotiti pprotiv nas i nece birati sredstva. Ako smo u mogucnosti (a mislim da jesmo) trebamo zadrzati Babovica i Lolu, vec su prosli sve to, imaju zelju da ostanu, a imaju i kvalitet.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Za Babovića se neću nešto puno sekirati ako ode, bez obzira što je odradio odličnu sezonu, tj. prolećnu polusezonu ali - NA DOMAĆOJ SCENI...On ne može u Evropi da bude naša "osovina"....suviše je slab fizički i to se lepo videlo jesenas u Evropi...tu puno više očekujem od Vukića...on uz dobre pripreme može u Evropi puno više, čak i protiv jačih timova...makar 60-65 minuta ako ne svih 90...

Mnogo više nam treba Lola nego Babović za Evropu...trebaju nam 3 zadnja vezna koja u svako doba mogu da uskoče u prvih 11, da se menjaju (kartoni i ne daj bože povrede)...on, Ljuba i Kamara bi to pokrili super...(ako Raća ode što se sad stvarno može očekivati)...ode li Lola - onda smo i na zadnjem veznom deficitarni...a to je jako, jako osetljivo mesto za Evropu i jače suparnike.
 

wllayco

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
98
Reaction score
0
Pa meni ovo podmlađivanje ekipe izgleda zanimljivo... vidite da kaže da stvara ekipu koja će igrati u istom sastavu najmanje 2 godine... Mi smo bre klub na velike staze, tako i treba da bude! ako budemo sačuvali isti sastav tri godine, pa mi osvajamo LE ili ulazimo nok-aut fazu LŠ... A ako ne osvojimo sledeće sezone titulu, ma ko ga jebe, šta je jedna titula naspram ostalih koje ćemo kasnije osvojiti... Zvučim ko Zeka, ali nema veze :D
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Svaka cast Rnicu na grobarstvu, ali on nikako ne moze da bude pojacanje bilo desno bilo u sredini, tako da se najiskrenije nadam da od njegovog dolaska nece biti nista.

Slazem se.Rna je nervozan,dosta kiksa,spor je i kvota da ce dobiti crveni na derbiju je 1.01.Ne bi predstavljao nikakvo pojacanje,nama tu treba probojniji igrac ,koji moze da odigra 2 na 2 sa bocnim igracem,koji moze dobro da iscentrira,da probije.Rna nije taj.Hvala Ivici na svemu i srecno.Nama treba moderniji,brzi i konkretniji napadac,bez viska driblinga i koji igra jednostavno.Iskreno Ivica me je iznenadio na nekim utakmicama,ali generalno nije ono sto nam treba.
PS Dobro je citati vas opet momci,bilo je ovo dugih 5,6 dana :D.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
po meni Babovic mora da ostane ...takvog domaceg igraca,momka koji daje sve za klub,tesko cemo naci ... a vec je izvesno da cetvorka (Krle,Marko,Raca i Iliev ) odlaze ... koliko god on slab bio za Evropu,takav kakav je,sa ovom kotom od 4 stranca,on je igrac koji (ce) nam puno znaciti ...tesko da mozemo da dovedemo boljeg domaceg igraca ...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Utorak, 05. januar 2010. 11:10
Predsednik fudbalskog kluba Partizan Dragan Đurić izjavio je da kapitena Nenada Đorđevića niko ne tera iz tabora crno-belih, a naročito ne jer je bio blizak sa ljudima iz uprave koji više ne odlučuju o sudbini kluba iz Humske.

"Ne teramo Đorđevića. Nenad je naš kapiten, a sve priče oko toga da želimo da ga oteramo zato što je blizak nekim ljudima su budalaštine! To nema veze sa istinom, više me podsećaju na kometare tipa rekla-kazala", izjavio je Đurić za "Sportski žurnal".

Prvi čovek aktuelnog prvaka Srbije i branioca trofeja u Lav kupu potom je pojasnio zašto se nekadašnji reprezentativac naše zemlje našao na spisku igrača kojima je dozvoljeno da napuste klub u januarskom prelaznom roku.

"Idemo na podmlađivanje ekipe, pravimo nov tim, sa mladim igračima, koji će tri godine igrati zajedno. Ovo je bio predlog ljudi iz sportskog sektora, za koji sam saznao tek na sastanku u nedelju. Tada je trener Goran Stevanović predložio ko će na transfer listu, ja se u to ne mešamo. Isto tako, Stevanović će za svoj posao biti odogovran, kao što će svako od nas odgovarati za ono što radi", dodao je Dragan Đurić.
Ово је човек изјавио у јануару 2010.
Е сад, или је за "подмлађивање екипе" потребно годину и по дана рада или ми то поново "подмлађујемо екипу" после само 1 сезоне
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top