Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Iskreno, nikada necu razumeti potrebu da se i mi malo "isprljamo", narocito u trenutku kada smo se napokon izdigli iznad ove nase camotinje, usli medj elitu. Sto se mene tice- recenicu u kojoj se mi pominjemo niposto ne bi trebalo ruziti i zagadjivati pominjanjem ovih iz komsinluka.

P.S. Aj svi zajedno da pogledamo onu sliku sa zreba LS gde se vide svi timovi, zagledajmo se malo duze u nju, uocimo natpis Partizan i okolne ekipice i shvaticemo da nema potrebe za pominjanjem domacih, nedostojnih rivala.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
P.S. Mogao je da kaze- zelimo sponzora koji ce nam platiti oko 800 hiljada. Eto, savrseno je ta recenica mogla da prodje bez zvezde.

Apsolutno grešiš. Moramo, ali baš moramo povremeno i njih da sapletemo.

I danas ima onih koji veruju da cigani dobijaju od Gasproma 2, 3, pa i 4 miliona godišnje, a realnost je da dobijaju manje od milion. Zašto to da se ne kaže... ako ne zbog njihovih navijača onda bar zbog naših... da se zna da imamo jači ugovor, a ne da se redovno kenja kako oni imaju jači ugovor a mi igramo Ligu šampiona.

Slažem se da ne treba koristiti svaki intervju i njih spominjati, ali ima situacija kada hteo ne hteo moraš!
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Jedini ko je, po mom misljenu, imao pravo da kenja po cergi, masonima, u92, stranim investicijama, kerecem lobiju i citavom svetu ako pozeli, jeste Dule. I zna se kako je to radio... :clap Djura nije ulozio 2% Duletovog truda, nema ni pribliznu elokvenciju i "šlif" da im metne, a poceo je da povlaci iole ozbiljnije poteze tek posle xy godina, kada je napokon shvatio da se isplati oformiti ozbiljnu ekipu i krenuti ka nekom rezultatu.
 

nenadblues

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
107
Reaction score
0
Локација
Beograd

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Ма јасно је одавно да спонзори недоносе бог зна какве паре у фудбал, не само код нас него свуда. Друго је то кад је рецимо Гаспром власник једног Зенита, па наравно да спонзорише и финансира, а ово болдовано је огромна разлика у односу на спнзорство. Не кажем да нам не значи сваки тај евро који добијемо од спонзора, али неможеш се надати ту неким великим уалгањима. Што се тиче уговора клуба из рупе, па ја се сећам тај дан кад су потписали уговор са гаспромом да је објављено како 25% тих средстава иде у њихове млађе категорије, онда можете да замислите колико је смешна сума коју су добили када 25% иде на клинце. Толико о њиховом моћном уговору
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Moje razmisljanje ostaje isto...Stanoje legendo,daj zalecite nam Moreiru bilo da je u pitanju fizicka povreda ili 'povreda' u glavi ... pa da kidamo

Sto se ugovora tice ocekujem ga isto toliko koliko i majice sa logom lige sampiona...sta ce pre stici, sponzor ili majice za LS? Mrtva trka izgleda...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
9. septembar 2010. | 10:57 | Izvor: B92 Srbiji turnir "Ćele Vilotić"


9002432294c88a17828bdd976434611_extreme.jpg

Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije osvojila je 17. Memorijalni turnir „Stevan Ćele Vilotić“ posle remija bez golova sa Ukrajinom u poslednjem kolu.
...Najperspektivniji igrač je Matija Nastasić...​
opširnije imate na b92

 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Meni nije jasno zašto Đura mora i ovde da pomene cigane,ovo sve više liči na njegov lični rat sa lukićem i kompanijom.Mada je svima jasno da je Đura pobednik...
Ovo je klasicno saopstenje jednog kompleksasa i ne prilici klubu kakav je Partizan.
Oni preko izdaju takva saopstenja jednom mesecno, a mi se spustamo na nivo jednog Lukica.
Redovno im se smejem, jer izgledaju kao davljenici, a Djura napise ovo :banghead
Sramota!

Osim ako Press nije izmislio.....
 
Последња измена:

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Meni nije jasno zašto Đura mora i ovde da pomene cigane,ovo sve više liči na njegov lični rat sa lukićem i kompanijom.Mada je svima jasno da je Đura pobednik...

Pretpodstavljam da ga je novinar pitao, nesto slicno kao sto pise prije odgovora. Tako da je odgovor razumljiv, u suprotnom...
Eto sad je i svima jasno da cigani nece imati veci ugovor od nas.
To su mnogi zeljeli da cuju. Jer nekima je vaznije da imamo bolje ugovore od cigana i da nam je budzet 20 miliona, nego da udjemo u LS i osvojimo titulu.
Jer zasto da oni imaju vise para od nas.
I posle mi pricamo ko je opterecen.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Potpuno je evidentno da uprava nije dostojna imena i ugleda naseg kluba, ali ni to ne mora izaci na videlo ako se malo utreniraju za rad sa medijima. Kad nemaju sta konkretno da kazu, treba da cute....

Imidz kluba se gradi svakog trenutka i svakom izgovorenom recenicom. Ne mogu se izjavljivati ovakve stvari, ne moze se ostavljati prostor za ovakva i onakva tumacenja...

Apsolutno te podržavam u ovim kritikama vezanim za odnose sa medijima i nastupima u njima. Partizanu je već godinama, da ne kažem decenijama to jedan veliki "minus". Klub nam nije "utreniran" za to o čemu pričamo. Nemamo razvijenu pres službu (ona ustvari ni ne postoji kod nas), a to je opet vezano za marketing. Pres služba, tj. odnosi sa javnošću moraju biti pod "šapom" marketinga (to je u svim svetskim klubovima tako...uostalom, to je tako uopšte u biznisu, i izvan sporta i fudbala...odnosi sa javnošću su jedan delić marketinga), a kod nas su to dva "strana tela" jedno prema drugom, totalno neusklađeni međusobno.

Pre nego što u jednom Realu, ili Interu, ili Bajernu (ili nekom klubu njihovog kalibra) treba nešto da se izjavi za medije (a da nisu u pitanju klasične "sportske izjave" oko treninga i utakmica i učinka na njima) - verovali ili ne, ali u tim klubovima šef marketinga "sedne" sa PR-om i sa onim ko će tu izjavu da plasira u javnosti (ako to nije lično PR) i pre toga se odrade konsultacije. Čak i kad su "sportske izjave" u pitanju - čak i tad (u specifičnim situacijama) treneri i igrači dobiju određene smernice šta i kako da kažu to što će da kažu...Predsednik i gazda Intera Morati se naprimer uopšte ne libi da konsultuje šefa marketinga i PR-a čak i oko sopstvenih nastupa. To znam recimo baš pouzdano, iz prve ruke.

U velikim klubovima se i oni najmlađi (recimo juniori u klubu, oni koji prelaze u seniore) već uče kakav je kodeks ponašanja u javnosti kad istupaš kao član kluba...

Ovo su vam moderni trendovi koji kao takvi važe u Evropi već dugi, dugi niz godina...odnosi sa javnošću su nešto jako, jako bitno...još samo da u Partizanu to shvate...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Jbt pola foruma kukala prethodnih dana kako je moguce da imamo manji sponzorski ugovor od njih ,sada kad covek kaze da cemo imati veci ugovor od njih vi se bunite...Stvarno preterujete ,raji se nikako ne moze ugoditi...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Raduje me da su se neke stvari resile :clap
„Jako je bitno da nastavimo uspešan niz, a pobedom bi napravili dobru uvertiru za Ligu šampiona. Moreira ponovo liči na onog starog“, kaže strateg crno-belih
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Brmba, slazem se sa tobom 1000%.
Bjekovic mi je jeo dzigericu sa njegovim konstantnim uzimanjem cigana usta. to mi je licilo na klasicno mazanje ociju. stvarno ne zelim da slusam nikakva povlacenja paralela sa raspalim klubom iz komsiluka. krajnje je vreme da nadjemo neki drugi, uspesniji klub ako vec Djura hoce da meri patke.
najbolje bi bilo da zatvori taj sponzorski ugovor vec jednom a manje prica sa novinarima, i da konacno mogu da kupim taj novi dres!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tako je. Neka prepuste našim "najbolesnijim" navijačima da cigane uzimaju u usta, evo ja se dobrovoljno prijavljujem da sav "kontingent ciganije u ustima" preuzmem u tom smislu na sebe, znate i sami da mi to uopšte neće teško pasti...:D

A klupski zvaničnici neka u usta uzimaju upravo one koje sam ja gore pomenuo...Real, Inter, Bajern...neka se sa njima porede...nema veze što je to poređenje užasno po nas, ali neka barem stremimo ka njima i gledamo u njihovo dvorište, sa namerom da naše uređujemo na način kako ga oni uređuju...može puno stvari da se odradi i sa velikim manjkom para kojeg imamo u poređenju sa tim gigantima...ima stvari koje ne koštaju puno osim što je potrebno malo mozga i "malo više" truda i volje...a truda i volje ne sme nedostajati...

Zamislite prve naredne rečenice bilo kog našeg zvaničnika, recimo ovakve:

"Nama je reper Real, Inter, Bajern itd. Ne krijemo, mi gledamo u njihovo dvorište i hoćemo što više da pokupimo od njih! Mogu biti jedino mirni da im nećemo pokupiti (pokupovati) njihove igrače..."
:)
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jbt pola foruma kukala prethodnih dana kako je moguce da imamo manji sponzorski ugovor od njih ,sada kad covek kaze da cemo imati veci ugovor od njih vi se bunite...Stvarno preterujete ,raji se nikako ne moze ugoditi...

Ne vredi burazeru! Da kojim slučajem nije rekao da je naš ugovor jači, garantujem životom da bi pola foruma urlikalo i tražilo objašnjenje. Narodu zaista ne možeš udovoljiti.

Slažem sa da bi trebali što manje da ih pominjemo, ali ponekada je to nemoguće. Evo zbog Vilotića smo nosili majice a Grobari okačili transparent. Da li smo to morali da uradimo, naravno da jesmo!

Da li je morao da kaže da je naš ugovor jači, naravno da jeste, jer iako bi svi vi volili da se merimo sa Realom, Bajernom i drugima, jedini prema kome na ovom prostoru možemo da se merimo je baš bratija iz septičke jame, jer za nešto više mi nemamo ni novac ni upravu.

Daj Bože da grešim... da će ova uprava prepoznati situaciju u kojoj se trenutno nalazimo, i da će bar pokušati da nas izvede iz balkanske bare!
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Daj Bože da grešim... da će ova uprava prepoznati situaciju u kojoj se trenutno nalazimo, i da će bar pokušati da nas izvede iz balkanske bare![/QUOTE]

sve sto ja vidim da je Djura prepoznao u ovoj situaciji je sansu da se podruguj ciganima. Jos nikakvih znakova ne vidim da cemo bar pokusati da se distanciramo od balkanske bare. dele lovu i smisljaju viceve o ciganima - divota!
 

dakipsy

Početnik
Учлањен(а)
26.02.2007
Порука
22
Reaction score
15
Toliko polemike na tekst jednog "press" -a
Da li je neko drugi objavio ovo? Upoznat sam sa prilikama
u tom listu i znam da vecinu tekstova pisu samo da bi nesto pisali...
Ne verujte previse u ovo...
 

djole_tomic

Grobar
Учлањен(а)
18.08.2007
Порука
272
Reaction score
2
Локација
u sumi makiskoj
Batočinac: Šta misliš o paradi ponosa u Beogradu?

"Ne bih voleo da to vidim u našem gradu. Poštujem svakoga i neka svako radi šta misli da je najbolje za njega, ali bih voleo da to radi u privatnosti. Otac sam dvoje male dece i ne bih voleo da oni to vide. Ja sam veliki vernik. Bog je stvorio muškarca i ženu i samo iz njihovog odnosa može da nastane beba, a ne iz odnosa dva muškarca ili dve žene. To je jedina realnost i ja bih voleo da moja deca tako žive", bilo je prvo pitanje kojim je Ivica hrabro otvorio naš razgovor.
:clap :clap :clap

Zemljoradnik: Koja je Vaša najdraža legenda Fudblaskog kluba Partizan?

"Saša Ilić! Ja mislim da je on jedan od ljudi koji su najviše dali Partizanu. Dve Lige šampiona, mnogo titula, mnogo golova... ukratko: čovek koji je obeležio poslednju deceniju u Partizanu. Nisam neko ko opravdava klanjanje igračima, jer smatram da smo svi isti, ali on je stvarno mnogo toga uradio"
:respect

skoro se nisam odusevio izjavom nekog od nasih igraca kao ovim odgovorima Ivice na ova dva zanimljiva pitanja..
 

alf

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
10
Reaction score
1
Slažem se sa dakipsy-om, izvor "press" je pre kanal, ala septička jama...
apsolutno me ne bi čudilo da je potpuno izmišljen intervju, a najbliže istini je da je potpuno izvitoperen, kako bi se malo dozirala i dotrovala već ionako namučena i kontaminirana populacija čitalaca najbolidinijih novina na JI Evrope.
voleo bih da me dematnuju postavljanjem video-izjave na sajt, ali nešto teško će se to desiti....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top