Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Bitno samo da se nesrecni decko oporavi lepo do januara, pa da moze sa ekipom da odradi pripreme. Svejedno nece biti opterecen ni u drugom delu sezone posto smo u sredini popunjeni. Najbitnije da se ne zuri sa povratkom. Vise volim da mu damo 2 meseca vise laganog ritma, nego da mu se povreda ne zaleci lepo.

Jos jedna stvar, mislim da bi bilo lepo da su i njega stavili na ovu novu grupnu sliku prvog tima. Kao neki vid podrske i motivacije.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
CRNO-BELI U EVROPSKOM FUDBALSKOM
KREMU
Partizan dobio predstavnika u UO Evropske
klupske asocijacije
Blic online | 09. 09. 2010. - 16:11h
» Komentara: 7
Fudbalski klub Partizan je ostvario novi
uspeh i dobio je mesto u Upravnom odboru
skupštine Evropske asocijacije klubova ECA.
Crno-bele i srpski fudbal će u UO
ECA predstavljati Marko Vjetrović.
Asocijacija nastavlja da napreduje i
na sednici generalne skupštine u
Ženevi je dobila nova 63 člana. Skupšitna ECA
sada broji 197 članova.
Skupštini su prisustvovali predsednik UEFA
Mišel Platini i generalni sekretar Đani Infantini.
Sednici je prisustvovao i član tog udruženja iz
Partizana, Marko Vjetrović.
Predsednik Upravnog odbora ostao je i dalje
Karl Hajnc Rumenige (Bajern), a tri
potpredsednika su Umberto Đandini (Milan),
Sandro Roselj (Barselona) i Džon Mekleland
(Rendžers).
Izvor: Blic

Sere mi se i povraca istovremeno.Gde god danas otvoris novine siri se ova mala ciganstura i gradjevinski preduzimac iz Koteza i Krnjace.Krojacu jebo te on i ti njega.Pizda vam bre materina i vama i vasem 'najvecem uspehu srpskog klupskog fudbala' kako sam negde danas procitao.Pizda vam bre materina najvise zbog jednog Mihajla Andrejevica.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Da znas Macak da imas pravo! Pored toliko istinskih Grobara...
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Ma najbolje da nemam pravo.Da stave jebote Saranovica umesto male ciganšture i da svi budemo zadovoljni.Ako ne Saranovica onda nekog drugog.Ali samo da zna posao i da je pravi i provereni Grobar.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jel to nas generalni sponzor ili??
IZJAVA ZA MEDIJE

Plasman FK Partizan u Ligu šampiona predstavlja ogroman uspeh našeg kluba na koji smo, zajedno sa celom Srbijom, veoma ponosni. To je rezultat zajedničkog napora igrača i rukovodstva kluba da Srbiju i naš fudbal dostojno predstavimo u najvažnijem klupskom takmičenju u Evropi. Kao i svakom profesionalnom sportskom udruženju, na ovom putu neophodna nam je stabilna pomoć korporativnog sektora koji će prepoznati značaj i potencijal kluba i pružiti nam podršku kako tokom priprema, tako i tokom samog takmičenja.

Tog partnera našli smo u Elektroprivredi Srbije sa kojom smo potpisali ugovor kojim će nam ovo preduzeće pružiti podršku tokom takmičenja u Ligi šampiona, u sezoni 2010/2011.

U elitnom evropskom klupskom takmičenju, koje počinje ovog meseca, FK Partizan će imati jedinstven vizuelni izraz, u novim dresovima sa znakom JP EPS.

FK Partizan će, uz pomoć Elektroprivrede Srbije, tražiti strateškog partnera i među kompanijama u inostranstvu kako bi se obezbedila što jača podrška klubu u ostvarenju cilja, a to je što bolje prezentovanje srpskog sporta u Evropi.


Dragan Đurić
Predsednik FK „Partizan“
izvor: Partizan.rs
 

Peki

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
179
Reaction score
0
Локација
Svajcarska
Ugovor sa EPS-om vazi samo za ligu sampiona. Znaci, oni ce nam biti sponzor na dresovima za tih 6 utakmica (daj Boze i vise), a za ostale utakmice u prvenstvu i kupu cemo imati drugog sponzora.

I kako sam procitao (ne sam vise na kojem sajtu, ali okacicu kada nadjem), pisalo je da za tih utakmica dobijamo EUR 800'000 !!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Iz tog na sajtu je jasno kao dan da to važi samo za utakmice u LŠ. A ako je tačno da ćemo da dobijemo 800.000 za tih 6 utakmica, ja onda ostajem bez teksta, u pozitivnom smislu! To je onda odrađeno na visokom nivou i bukvalno nas zabole da li i koliko to ima veze sa politikom ili nema. A ima sigurno. :D

Mene samo živo interesuje da li će se javno reći cifra. To bi bio presedan za prilike u srpskom fudbalu. To je u Srbiji uvek bila najveća svetska tajna, za razliku od prilika na Zapadu.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Slažem se s tobom Jna ali me zanima sledeče.... Ako nam je sponzor EPS za tih 6 utakmica,spominje se i LUKOIL kao generalni,u ćemu je fora ,gde je tu njihov interes ako se ne vidi njihov logo na dresu za vreme utakmica LŠ ? Malo sam zbunjen sada,jer to deluje previše dobar potez za našu upravu....
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
I mene štošta toga dodatnog zanima na ovu temu. Valjda će se neko iz kluba udostojiti da sve pojasni javnosti, a pre svega navijačima Partizana koje to najviše interesuje.
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Evo nam prilike da uz novog sponzora napunimo stadion na svakoj utakmici u domacem prvenstvu.Ko dodje na stadion odbija mu se 10% od racuna za struju :D
 

Гпб

Guest
И да ЕПС не да толике новце опет неће бити мала сума.

Ако се ова идеја спроведе у дело ово је велики плус за управу клуба. Управо оно о чему сам писао. Само погледајте по Европи и видећете некакво решење на пословно-организационом плану. Иновативна солуција за наше просторе.
А и Лукоил ако дође! Их... Пуна капа онда.
Чак и да држава кумује овоме нема ту ничег срамног. Па зар нисмо државни клубови? Зар не представљамо српски фудбал у најбољем светлу?
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Ne znam kako ce se ovaj logo uklopiti, ali ce se ta suma (bar bila i priblizna) itekako uklopiti! :)

Kad bi od njih dobili i 600 - 700 hiljada a od drugog sponzora koji ce biti na ostalim utakmicama 300 - 400 (sto je mozda potesko, ali ko zna..), mi bi izasli na sasvim pristojnu cifru. Nadam se da cemo u tome i uspjeti.
 

Прилози

  • EPS.jpg
    EPS.jpg
    18,9 KB · Прегледа: 32

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Nemoj da neko nije platio struju! :) Kako li ce ovaj kockasti "logo" da nam se uklopi u dres?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ovo je njihov logo, sad da li ce ovo da stave ili nesto drugo..
elektro-privreda-srbije.jpg

edit: brisite, nisam video da je neko vec postavio!
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Ih sto je ruzan logo, nece lepo izgledati na dresu...
Ali zabole me ako daju 800.000 € za 6 utakmica..:D
Ako je tacno, onda svaka cast! :clap Onda bi mogli da uzmemo jos jednog sponzora za nasu ligu, eventualno Ligu Evrope..
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
politika ima itekako veze sa ovim ali zabole nas.
ne sponzorise ni gasprom sportske klubove zbog marketinskog potencijala vec zbog politike i zbog podkusurivanja ispod stola.
sad jos naci pristojnog sponzora za domaca takmicenja i puna kapa.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
EPS nema ama bas nikakvog interesa da se reklamira u Evropi :) Pomogla nam drzava, ali neka i treba, kome ce ako ne nama! KK, VK i FK su ponos Srbije i to neko treba da prepozna! Ako je ova cifra tacna (a spekulise se o njoj vec duze vremena, onda svaka cast)! Logo se nece bas uklopiti, al ko ga shisha :)
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.343
800.000 za 6 meceva ! Nemoguce !
Bili smo u skripcu sa vremenom jer LS pocinje za 5 dana tako da smo prihvatili ,po meni,neku skromniju ponudu.Zadovoljan sam i sa 200.000. za ovih 6 utakmica s obzirom da je to ipak drzavna firma koja bas i nema velika sredstva za sponzorstva.
Uprava je izabrala EPS jer preko njih zele da dodju do stranog sponzora koji se bavi energetikom.Nadam se da gresim i da smo uzeli veliku lovu.
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Mozda ce logo biti mali, posto krojac kaze da ce pisati "JP EPS". Nego, kad vec rekoh krojac, jebiga ako on i njegovi saradnici nemaju stila da nam skroje lijep dres, onda nema niko! :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top