Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
uglavnom, da se kaze:

Fejsa druze, dobro nam dosao nazad! jedva cekam da te vidim na terenu!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Kako mi je drago za sve ovo...kakav je ovo doprinos ogoljavanju kvazi novinara...više ovo vredi nego da nekome crtaš za 100 krađa isto toliko istinitih tekstova...a ima nas ovde nekoliko koji smo više puta crtali kakvi su to prepisivači, koliko su se samo puta o sajt Partizana ogrešili krađama, a i o neke druge medije...pa vi onda na zimu citirajte jebene portale i kad je prelazni rok u pitanju...jedva čekam...

Pazi pricu eto bas da se vidi kakvi su oni novinari (odoh u off al moram sa nekim da podelim) . Pre ove vesti sto su objavili o Medu objavili su vest o jednom igracu cigosa , a ja ostavim koment da supristrasni da je to strasno da nase igrace ne prate itd... Kad ne lezi vraze vec ujutru legla vest o Medu :banghead.
 

VolimStoSamGrobar

Početnik
Учлањен(а)
07.01.2010
Порука
136
Reaction score
3
Локација
Groblje

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da,i Moreira i izgleda onaj Ednilson shto je kratko bio kod nas.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Hm, Je-Ne-A, jesi siguran ti za ovo, pošto ovde na sajtu Fudbalskog saveza Angole piše da je izvesni Moreira bio u sastavu gostujuće ekipe, odigrao celu utakmicu i dobio žuti karton? :wink:

Sjebao sam stvar oko Moreire. Tačno je, igrao je. Moje veliko izvinjenje. Znači "Pres" ipak ne zabraniti. :D Ili meni zabraniti da pomenem Moreiru ikad više, u bilo kakvom kontekstu...:D

Još jednom moje veliko izvinjenje oko Moreire.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Али милион пута је речено да избегавате текстове са "Спортала" и "Спортске.нет". Ако напишу неки добар текст, не значи да су добри сајтови. Да ли ћете ви укапирати да су то медији који се уређују на начин како би свако од нас могао да уређује - седе испред компјутера, сурфују по нету и онда преписују информације?

Нарочито ме ужасава кад копирате неку вест са "Спортала" која је два сата пре тога објављена на званичном сајту Партизана, или на сајту неког озбиљног медија типа "Новости", "Блица"...а "Спортал" је само рециклирао.

Да имате навику да одете на сајт Партизана и преслушате интервјуе у аудио форми, схватили бисте да "Спортал", "Мондо" и остали покупе вест одатле а ви је прогутате као ексклузиву.

Ако стварно не можете да схватите да је "Спортал" најобичније смеће - ваш проблем.

Мало је ван теме, али за убудуће, предлог Вебгазди да дефинитивно забрани цитирање "Спортала" за почетак.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
To oko usranih portala-prepisivača i Kamare jeste glavna stvar zašto smo se svi ovde "nakačili", ali ja i dalje ne mogu da se smirim oko Moreire i oko toga što sam kod njega servirao noćas info da ni on nije igrao...pizdim na sebe najstrašnije...jebote da mi je oko Moreire izvor bio neki bezvezni pa ni po jada...

Nisam ja džabe stavio svoju lokaciju levo ispod avatara onako kako sam je stavio...malo-malo pa se uverim da mi je lokacija ne pun pogodak, nego "u srid sride"...i s obzirom na celu predistoriju oko Moreire već krećem paranoično da zaključujem da bi neko zapravo voleo da Moreira nije igrao pa "što je babi milo, to joj se i snilo"...
 
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Auuu evo izvinjavam se sto sam poistavio vest o Kamari. Ni ja kao ni vecina ovde, nisam provalio da nas slici nije Kamara. Inace koristim ne svoj privatni net koji ima blokadu na sve live stream-ove, slusanje radia, preslusavanje audio formata(koji se uglavnom nalazi na nasem zvanicnom sajtu) i jos mnogih stvari pa zato ni ne pokusavam da tamo preslusam.
Izvinjavam se jos jednom!
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
ja bih molio moderaciju da reaguje. u Zakonu jasno pise da se sirenje laznih informacija kaznjava visemesecnim banom.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ćuti, onda bi pola upravnog odbora trebalo banovati odavde, u isto vreme kad i mene. :D

Nego ličiš mi na nekog iz komšiluka, svakih nedelju dana navijaš za nekog drugog. Najpre si bio za Sloveniju, pa za Estoniju, sad si za Italiju, bićeš posle navijač Sev. Irske, onda i F. Ostrva...ja bih najpre takve banovao odavde. :wink:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ma nisi ti kriv.Tebe niko ne proziva.Ti si citirao portal koji nije bio zabranjen.Ja se nadam da ce brzo biti.Kao sto je i bio ranije.

OK ubedili ste me....

CITIRANJE RAZNIH PREPISA I POSTAVLJANJE LINKOVA SA SPORTALA I SPORTSKE JE OD DANAS ZABRANJENO!

Upravo ću i to dodati ispod "kazneni poeni" da urednici mogu da reaguju.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Svako malo, pa se povede ova prica. Ja nisam taj koji prebacuje tekstove, ali ipak da odgovorim. Ja mogu da odem na nas zvanicni sajt, preslusam i pregledam sve audio i video zapise, zatim odem na sajt novosti, pretrazim vijesti o Partizanu, pa zatim i na blic isto to, ne znam jesam li jos sta zaboravio od tih ozbiljnih novina. I tako da izgubim bar pola sata (a neko trosi i pare, kome nije neogranicen protok). Drugi nacin mi je da odem na sportske.net i tamo za 5 minuta procitam sve o Partizanu sto ima i na nasem sajtu i u novostima, blicu i ostalim medijima, jer znam da ce oni to preuzeti. I meni je iskreno da vam kazem prilicno laksi ovaj drugi nacin od prvog, a siguran sam i da je vecini isto lakse. Sto naravno ne znaci da se neko od nas tripuje kako sportal i sportske imaju neku svoju ekskluzivu i slicno.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Svako malo, pa se povede ova prica. Ja nisam taj koji prebacuje tekstove, ali ipak da odgovorim. Ja mogu da odem na nas zvanicni sajt, preslusam i pregledam sve audio i video zapise, zatim odem na sajt novosti, pretrazim vijesti o Partizanu, pa zatim i na blic isto to, ne znam jesam li jos sta zaboravio od tih ozbiljnih novina. I tako da izgubim bar pola sata (a neko trosi i pare, kome nije neogranicen protok). Drugi nacin mi je da odem na sportske.net i tamo za 5 minuta procitam sve o Partizanu sto ima i na nasem sajtu i u novostima, blicu i ostalim medijima, jer znam da ce oni to preuzeti. I meni je iskreno da vam kazem prilicno laksi ovaj drugi nacin od prvog, a siguran sam i da je vecini isto lakse. Sto naravno ne znaci da se neko od nas tripuje kako sportal i sportske imaju neku svoju ekskluzivu i slicno.

Jeste da je lakše, samo što mnogo toga što tamo pročitate nema veze sa istinom, a vi onda tu laž prenosite ovamo u vidu citiranih tekstova i linkova.

Niko vama ne brani da i dalje idete tamo i čitate šta oni baljezgaju! Slobodno nastavite, ali ovde nećete više ostavljati linkove ili citirati njihove tekstove.
 

Dzi

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
103
Reaction score
0
Локација
Beograd
Grobari iz CG, kako je Savic odigrao protiv Engleza? Citam sada na Goal.com da je opet bio desni bek... Bonja igrac meca :)
 
Учлањен(а)
20.09.2007
Порука
363
Reaction score
0
Локација
Црна Гора
bilo mu je zeznuto jer je cuvao mnogo brze igrace, prvo Younga a zatim Wright-Phillipsa, ali je u odbrani sasvim solidno odradio posao....tj. s obzirom kakve je igrace cuvao dobar posao...ali u napadu ne moze....nema ipak on taj kvalitet ofanzivno....
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Kako ga je Jang par puta izlomio, morao sam da se nasmijem. Dobro je da se nije povrijedio :)
Ali odradio je veliki posao, barem ovo sto sam ja gledao je bilo zadovoljavajuce. Nije lako cuvati takve igrace. A i on je mlad, sigurno ce jos mnogo da napreduje. Eto ne moramo da se bojimo ni za desnog beka, kad Stevanovic nije tu, Savic moze bez problema da ga zamjeni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top