Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tekst jeste od pre pet dana, a slika je verovatno pre pet godina!

Jel sam ja nesto propustio ili Gazda jos nije otkrio zasto je "jutro lepo"? :)

Otkrićete i sami uskoro.

Јеси ли ти свестан какво је иначе време у канади?!

Грталица се глави од септембра до маја, ако икада гране сунце зором Газда повилени као као панк музичари из средине 70их... Дакле, "лепо јутро" је лепо јутро, без скривених значења...

Ku*** brale, u Torontu zimus nije bilo snega ni za leka. Morao sam da vozim 350 km severno da bi netjakinji napravio sneška belića.

Čak mi je i lov prošao bez snega, a to je znatno otežalo traganje za jelenima.

Dobio je gazda update informaciju pa vise jutro nije tako lepo :wink:

Nasuprot, još je lepše jutro kad vidiš Đurića kako ulazi u najjaču advokatsku firmu u Srbiji. Sigurno nije otišao na kaficu da ćaska sa društvom.

BTW, ostavite Lolu na miru. Jeste on nestašan, zna da nam ponekad pokaže i kitu, mada nije ni blizu poput Babonjine, ali ipak je Grobarčina.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ja opasno pocinjem da sumnjam da ste pojedini u stvari ljubomorni na njega, sta je lose u tome sto mladic voli da izlazi i jebe( da izvine Jasmina i ostale dame sa foruma)

E da je nama vise igraca njegovog duha i borbenosti ne bi protiv onih Kiprana izgledali kao male mace koje su prvi put videli loptu u zivotu

Kad se na nekog nakacimo, razlog za kritiku se mora naci pa makar to i bio potpuno beznacajan crveni karton u beznacajnoj utakmici
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.003
Reaction score
26.048
Локација
ante portas
Covece pa to smo vec videli .
Svi ti sajtovi poput telegrafa , smedia.rs , sportskih novosti i slicnih su upitni sto se tice tacnosti tih informacija koje objavljuju narocito u pogledu takvih stvari .
Postoji dosta takvih Lolinih slika pitaj Boga otkad i takvi sajtovi koriste te njegove slike kako bi mu napakostili .
Citat iz Lolinog intervjua -Svašta sam prošao u životu i donekle sam oguglao na sve te nebuloze koje se pojavljuju po tabloidima. Ali, ne može da vam bude svejedno kada vam se fotografija od ko zna kada pojavi u javnosti i piše da ste noć pre toga bili tu i tu, a prespavao sam na sportskom centru, jer je ujutru trening.

Dakle takve informacije sa tih sajtova treba uzimati sa dosta rezerve .
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Posto sam ja uglavnom pisao o njemu, ne vidim da sam igde spomenuo njegove izlaske i vip sponzoruse i da mi to smeta vec pricam samo o njegovoj psihi i mentalitetu sto mu je na sramnom nivou, pored sramne igre.
Sacuvaj me Boze takvih Grobarcina.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.453
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
A sto bi onda vermezovic izjavljivao da je GREOTA da lola zavrsi karijeru u 25-oj ? Svi znaju sta on radi , ma kolko neko pokusavao da sakrije ne moze !

Partizan Style

kome je krivo prijatelju sto on jebe ? Nisu valjda ostali ovde pozadinci ?
Prijatelju moj nije on ovde da PIJE , DROGIRA SE i sta ti ja znam jos, on je ovde da IGRA i kad mu trener kaze kuci do 12 ima da bude kuci, jer je za to sto radi PREPLACEN i ima da postuje klupsku disciplinu, jer za to prima platu a druga stvar je sto indirektno i unistava klub ! Da je on kod Duleta VEC BI ZAVRSIO KARIJERU !
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
A ja upravo mislim da je njegov stav, psiha, motivacija i voljni moment ono sto nam treba i kad budemo imali vise igraca kao on koji samouvereno izlaze na teren onda nam mozda ekipa nece izgledati ko da nam je vecina igraca jednom nogom u grobu.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Tacno Style , slazems e sa tobom u potpunosti jos za derbi , takav nam uvek treba ;).
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A sto bi onda vermezovic izjavljivao da je GREOTA da lola zavrsi karijeru u 25-oj ? Svi znaju sta on radi , ma kolko neko pokusavao da sakrije ne moze !

Partizan Style

kome je krivo prijatelju sto on jebe ? Nisu valjda ostali ovde pozadinci ?
Prijatelju moj nije on ovde da PIJE , DROGIRA SE i sta ti ja znam jos, on je ovde da IGRA i kad mu trener kaze kuci do 12 ima da bude kuci, jer je za to sto radi PREPLACEN i ima da postuje klupsku disciplinu, jer za to prima platu a druga stvar je sto indirektno i unistava klub ! Da je on kod Duleta VEC BI ZAVRSIO KARIJERU !
Nama ekipu drze ti sto vole da se kurvaju i piju.
Ne hvataj se Lole kada ima i gorih od njega.
Lola je na terenu uvek skoro korektan.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
moram da se ovog puta slozim sa MIKIJEMPFC.
a za onu stvar sto je pokazivao navijacima bi morao da leti iz kluba, pa ma ko da je.
on i neca su iste nocne ptice, prava su braca.
kad je krstajic kao kapiten salkea uhvacen u nocnom provodu sa rakiticem bio je debelo kaznjen.
tako to rade ozbiljni klubovi.
ali njih dvojica su nama trenutno najmanji problem pored mutavog i kompanije.
nadam se da ce njega advokat uskoro da posecuje, ali u prdekani
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Svi ovi iz FK bi mogli da posete KK radi nekih životnih lekcija. Stvarno ne znam kako je moguće da sa jedne strane mentalitet toliko ode u 3 lepe (čitaj: FK), a sa druge bude toliko dobro da stranci žele da dođu kako bi postali kompletniji i zreliji igrači (čitaj: KK).
Mada nije to samo u KK. Eto, npr, rukometaši su pokazali izuzetnu zrelost i zalaganje protiv Porta. Za VK nisam siguran kakva je situacija, ali sumnjam da bi bili prvaci Evrope da nismo ozbiljan klub.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Pa kad smo skinuli gace sta da ocekujemo. :D
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Grobarčina, naše, zlatno dete, svetinja, idol. Što bi ameri rekli - "role-model" za sve klince, tako treba!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Gazda, po cenu da opet navucem gnev na sebe, ali na tribinama ima svakakvih i ako neko pljuje igraca jos na zagrevanju, a jos ako je taj neko Lola, koji razmislja srcem ne glavom, onda se desava situacija gde on uradi ono sto uradi, sto ja ne podrzavam ali razumem.

Klub nam je u kurcu, navijaci su u jos vecem kurcu, vi ovde vidite Jug kao neke placenike, a cinjenica je da na jugu je mnogo njih koji dolaze samo zbog Partizana, jebe im se i za Djuru i za govnare na sipci.

Dok za istok to ne mogu da kazem, sa borbom za klub se slazem u potpunosti, ali sto se tice pruzanja podrske igracima, to mi je katastrofa

Uitakmica protiv Aela u hramu, na 0:0 je i bilo podrske ekipi, medjutim cim primismo gol zvizduci i to prvo Stefanu Babovicu, pa da se normalan covek zapita jer navijamo za Partizan ili protiv Babovica ili protiv Partizana nije mi bilo jasno.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Klub nam je u kurcu, navijaci su u jos vecem kurcu, vi ovde vidite Jug kao neke placenike, a cinjenica je da na jugu je mnogo njih koji dolaze samo zbog Partizana, jebe im se i za Djuru i za govnare na sipci.

Борба за клуб је и кад кажеш да се не слажеш што ти стока уништава клуб а не да као зомби идеш на југ, правиш се луд да се ништа не дешава и певаш "и када не будеш први ти...", и говориш "ја сам неутралан, ја волим Партизан". Ма `ајде, остали га мрзе, вероватно.

Не мислим конкретно на тебе већ пишем у овом облику како би било јасније.

Што се тиче Бабовића, постоји тема о бившим играчима Партизана, нећемо дозволити да се по ко зна који пут распреда о њему на овој теми.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.453
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Grobarčina, naše, zlatno dete, svetinja, idol. Što bi ameri rekli - "role-model" za sve klince, tako treba!

19576932724f9596b0166cf924650452_orig.jpg
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
To je jasno to jeste borba, ali ja nju i ne komentarisem ja sam zeleo da istaknem pruzanje podrske igracima i klubu kao nesto sto smo uceni da volimo celi zivot, ne neki Djurgarden, a to je Jug i dalje, bar vecina na njemu, dok pojedini na ostalim tribinama ne rade ono sto je najnormalnije za jednog navijaca, tj da navija i pruzi podrsku igracima, cak stavise suprotno ko da im lovi gresku da ih opljune a pritom ima neka svoja pravila i trazi svoja prava i biva uvredjen kad im igraci ne otpozdrave

Edit
Babonja je zavrsena prica, necemo se naravno vracati na njega vise, pomenuo sam ga samo u kontekstu neceg sto mi je bilo neverovatno i sve samo ne ono grobarstvo o kojem se prica
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top