Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Mislim da nema nista cudno, imaju jaku konkurenciju na svojim pozicijama, i ne mogu da se izbore za minute. Kamara je u mnogo boljoj formi nego Lovre, a na ofanzivnim pozicijama je tek guzva.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Kad već pomenuste, meni je krivo zbog Kneževića, mislim da ima potencijala i da mu treba obavezno pružiti šansu, dok po mom miišljenju od Lovrea nema ništa, lik je čist promašaj, Medo Kamara i Saša Marković su izmislili poziciju zadnjeg veznog za njega.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ne bih ja Lovrea tako lako otpisivao, mislim (nadam se) da ce na prolece zaigrati kako treba, ipak je imao dugu pauzu. Sto se tice Knezevica mozda se mesto za njega oslobodi tek ako na zimu ode Tomic.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
mutavi sve ti jebem mrtvo i i ako je istina i ako nije
 
Последња измена:

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nista cudno za nas klub.Markovic je vec prodat a Ninkovic nece ,,izdrzati'' ovu sezonu i zapocetu novu.

Za nagradu ce nam Djura dovesti nove Sretenovice na raznim pozicijama.....
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.047
Локација
Београд
Ništa novo, više se i ne nerviram, pa makar prodali Markovića, Ninkovića, Jojića, Ostojića i Mitrovića za ukupno 2,5 miliona, ništa me više ne može iznenaditi.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Narode pa sto zivce svoje da kidamo vise oko prodaje klinaca, ja vise ne mogu stvarno.

Budj je cak nekoliko puta u intervjuima rekao kako je Teleoptik nas rudnik i da mu je svrha proizvodnja igraca da bi klub zivio ili bolje reci prezivljavao. Koja strategija u PM.

Cak sam siguran da ako sutra dodje neki novi predsednik nece biti u stanju naci 10-12 miliona u sponzorima godisnje nego sve po starom , naravno. Uz to je problem sto nase igrace niko vise ni nece, ili hoce ali za neku crkavicu.

A to sto te pare svakako ni ne legnu u nasu kasu e to je vec neka druga prica....
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nigde ne pise da ce otici, a i Nikola je sa obe noge na zemlji sto se toga tice, kao i Djuric koji ima mnogo pametnijih stvari za razmisljanje od prodaje nasih igraca.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mutavi vidim da ce uskoro na stadion da dolazi samo rodbina igraca,ma neces imati ni ovih 3000 sto sad dolaze.Nabijem te na onu stvar.

Puca njemu kurac za navijače. Što manje "svedoka" o njegovim delima, to bolje za njega. Takođe, jebe se njemu da li nešto može zaraditi od ulaznica. To bi isto bilo kao kad bi mogao uzeti novčanike ljudima koji su se zadesili u banci a već si iz sefa opljačkao 50 miliona. Sića...

Mora porasti interesovanje za FK Partizan. Što više vreme prolazi to sve veća monotonija. I onda je čudno kad se spominje Ninković... I transfer Aksentijevića je prošao gotovo nezapaženo. Što više ljudi prati Partizan, pratiće više i poteze Đurića, pratiće više i lopovluke, samim tim i osuđivaće ih. Mediji će pratiti sve to, i neće se samo prenositi gluposti oko Lava, Snežane i šta ja znam svega, koje njemu idu u korist.

Gazda, najbolje bi bilo da se odmah danas sastavi tekst o Ninkoviću za naslovnu i da se raširi po svim medijima. Nek' prenose i ti mediji nešto korisno, a Đura nek' pazi šta radi.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.887
Локација
Ndžamena
Znaci ode i Ninkovic, a kako stvari stoje, ne bi me zacudilo da se i Jojic i Ostojic prodaju do kraja sezone.

Uprava nikad gora, trener Boze sacuvaj, iole bolji igraci se rasprodaju a tim ne zna da sastavi 2 pasa na imalo ozbiljnoj utakmici, da li zbog pickastog trenera ili neceg drugog, ne znam. Na tribini se redovno kolju jedni i drugi i peti i deseti, publike sve manje, a na kraju svega nas ubjedjuju da je to sve za nase dobro i dobrobit Partizana!

Najgore od svega mi je kad mi cigani kazu da smo u kurcu i da se raspadamo na svim nivoima, a ja ne mogu da ih demantujem. :(
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Dajte ljuti sta se odmah panici zbog jednog novinskog teksta. Cisto sumnjam da ce Ninkovic otici, ako se spremaju neki novi ljudi da preuzmu klub sumnjam da ce dozvoliti da im mutavi smrad osakati ekipu uoci njihovog dolaska, i proda najtalentovanije igrace.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
A ko se to sprema da preuzme klub? Od tog spremanja prodje godina i kusur, ja omatorio i posedeo, Partizan se srozava...

Ako su ovako krenuli, da nas preuzimaju i spašavaju, neka hvala... Isti qrac ako me pitaš..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top