Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nije ga on abolirao nego naš "grobar", a to da ge neće hapsiti, može samo da odugovlači, ali i EU ima svoju granicu čekanja. Moraće kad-tad da ha hapse, mada verujem da će ovaj pre toga pobeći preko granice!
Pravno gledano jeste Toma grobar, a u stvari zna se čija je ideja bila, onoga koji ga je u ponoćnom terminu vratio u septičku jamu.

EU se nasekira zbog Srbije, kakve su sve samo pronevere pravili žuti u prethodnih 5-6 godina, pa im je pucala patka za to, dokle god se ori "Evropa nema alternativu", odnosno dokle god im se ispunjava diktat za Kosmet. Ovo oko hapšenja je klasično spinovanje za ono što nam sledi po pitanju Kosmeta.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
lepo je mutavi zamislio i obelodanio u javnost kog bi najvise voleo da vidi kao svoju zamenu na mestu predsednika, Savketa Milosevica. Slicno sa slicnim je uvek islo. Samo je zalosno sto mnogi ne kapiraju kakav je on kao covek sada postao... Nadj i njemu slicni ce da prezive, takvi dupelisci su uvek prezivljavali, kao bubasvabe posle nuklearne katastrofe. I realno je sto mutavi nije pao na skupstini, sto kazu ljudi, kako da ga obore njegovi ljudi kojima se okruzio? Pasce onog trenutka kada ga budu uhapsili, ili se iz zelje da izbegne hapsenje, ne prebaci negde u toplije krajeve...
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ponavljam, jedini način da se on skloni je hapšenje. Znam da većina vas ne podnosi Vučića, ali on ima malo stim osim što odugovlači jer je SPS koalicioni partner, a oni štite Đurića, pa aferu u vezi sa VZ stalno bacaju na dno stvari koje moraju da odrade po naređenju EU.

Ovde nisi bas u pravu Gazda.. Niti Vucic odugovlaci..niti to ima veze sa koalicijom.. Pa mnogo jaci igraci su pali za SPS (Lale Sekulic Habitfarm npr) i tek ce da padnu.. Druga stvar je u pitanju...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.171
Локација
ante portas
Sutra trening meč protiv Balkana

Današnji prvenstveni meč između BSK iz Borče i Partizana je odložen zbog neregularnih uslova za igru, pa su crno-beli dovedeni u situaciju da za sutra hitno potraže protivnika, kako bi tim održali u takmičarskom ritmu.

Takmac je nađen – biće to tim Balkana iz Mirijeva, a meč će biti odigran u sredu na Zemunelu od 13.00h. Utakmica je zatvorenog tipa i moći će da je posmatraju samo novinari.

са званичног сајта .
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ovde nisi bas u pravu Gazda.. Niti Vucic odugovlaci..niti to ima veze sa koalicijom.. Pa mnogo jaci igraci su pali za SPS (Lale Sekulic Habitfarm npr) i tek ce da padnu.. Druga stvar je u pitanju...

Nisi imao vremena da napises sta je u pitanju....ne smes da pises o cemu se radi...ili jednostavno, cisto da se nastavi tradicija strogo.pov.info. na forumu ???

Ljudi, svima je preko one stvari i mutavog i UO i sps-a i vucica i EU i tri picke materine....muka mi je samog sebe, ali ako nije problem, zarad sveopsteg zdravlja clanova foruma, kojima je stalo do FK Partizan, apelujem na sve :

ILI SE UZDRZITE KOMENTARA ILI PISITE DO KRAJA....ime, mesto, ko, zasto, kako....
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Vrlo inteligentna zamisao da se igra sa Balkanom koji je čergina filijala... imamo izgleda igrača sa par nogu viška.... :prekrsti:
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Nisi imao vremena da napises sta je u pitanju....ne smes da pises o cemu se radi...ili jednostavno, cisto da se nastavi tradicija strogo.pov.info. na forumu ???

Ljudi, svima je preko one stvari i mutavog i UO i sps-a i vucica i EU i tri picke materine....muka mi je samog sebe, ali ako nije problem, zarad sveopsteg zdravlja clanova foruma, kojima je stalo do FK Partizan, apelujem na sve :

ILI SE UZDRZITE KOMENTARA ILI PISITE DO KRAJA....ime, mesto, ko, zasto, kako....

Nije ni mesto ni vreme da se pise o tome... Recimo da je istraga obimnija nego sto se u pocetku mislilo..ali to ne znaci da nece biti isterana do kraja..naprotiv..
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Čitam Statut evo drugi dan. U konstalaciji snaga, gdje Skupština bez ozbiljnijeg "odmetništva" RZ i bez naloženog glasanja grupi koja potpada pod "društveno-sportski radnici" (a na to ne računati ozbiljno), jedini način da mu vidimo leđa je ako ga OSUDE (ne samo optuže) za tešku krađu, utaju, prevaru ili neosnovano korišćenje kredita. Znači, kada i ako se podigne optužnica za neko od ovih djela, on još uvijek može da bude predsjednik Partizana, sve dok eventualna presuda ne bude osuđujuća ali i pravosnažna. Vo vjeke vjekov, drugim rječima. Da li bi se u tom slučaju potegao nekakav zahtjev za povlačenjem iz moralnih ili pak praktičnih razloga, je čisto špekulisanje.
Mislim da bagra čita forum pažljivo. Zato i imenovanje tri dodatna člana UO, jer bi ozbiljnom advokatu bilo iz zajebancije da obori sve odluke nestatutarnog UO u posljednjih nekoliko godina.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.785
Reaction score
55.559
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nije ni mesto ni vreme da se pise o tome... Recimo da je istraga obimnija nego sto se u pocetku mislilo..ali to ne znaci da nece biti isterana do kraja..naprotiv..

А зашто није место?
Зато што ће се инкриминисати ђурица на форуму, зато што ћемо имати увид у планове господара вучића, зато што су то строго поверљиве информације само за одабране, зато што то није истина? Нешто мора бити разлог...
Сјајне су ми те форумашке приче "нешто се ваља иза брда", "ускоро ћете бити обавештени", "читајте између редова", "схватићете ускоро", "није све као што изгледа", а од кога се то крије на форуму од цие, ватикана, цела акција господара вучића ће пропасти ако то неки новинр овде прочита и напише у својим новинама, а с другде стране се кука како се ништа против ђурића не пише у новинама.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Čitam Statut evo drugi dan. U konstalaciji snaga, gdje Skupština bez ozbiljnijeg "odmetništva" RZ i bez naloženog glasanja grupi koja potpada pod "društveno-sportski radnici" (a na to ne računati ozbiljno), jedini način da mu vidimo leđa je ako ga OSUDE (ne samo optuže) za tešku krađu, utaju, prevaru ili neosnovano korišćenje kredita.

Tacno tako, i ja gledam sastav nase skupstine i ne vidim nacina da se mutavi obori sem ako neko odozgo ne raspusti istu, prosto ne verujem da neko moze u onom sastavu skupstine izlobirati 33 glasa i postati predsednik ,,legalnim" putem.
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
Sto bi rekli Nadrealisti: "U zemlji nicega novoga."

P.S. Stojance postavio 10000-ti post. :šal
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Da ne lupate vise, evo ja vam se kunem grobom svojim kad ga budem imao da se Djuricu mrda stolica, da je Ruzic pajtos i sa Bogicevicem, da je legenda koja je drzala predavanje o bojama dresova cvrsto uz Djurica, kao i jos neke legende koje idu na letovanja, zimovanja i banje na racun kluba.
Moj savet vam je da se opustite, i skoncentrisete se na bodrenje tima do kraja sezone.
Slobodno sacuvajte ovu poruku i ispljujte me ako Djuric bude predsednik i sledece sezone.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
А зашто није место?
Зато што ће се инкриминисати ђурица на форуму, зато што ћемо имати увид у планове господара вучића, зато што су то строго поверљиве информације само за одабране, зато што то није истина? Нешто мора бити разлог...
Сјајне су ми те форумашке приче "нешто се ваља иза брда", "ускоро ћете бити обавештени", "читајте између редова", "схватићете ускоро", "није све као што изгледа", а од кога се то крије на форуму од цие, ватикана, цела акција господара вучића ће пропасти ако то неки новинр овде прочита и напише у својим новинама, а с другде стране се кука како се ништа против ђурића не пише у новинама.
Jasna mi je poenta tvog posta..i u pravu si.. Ja neke stvari ne mogu da pisem zbog sebe,pre svega,i kruga ljudi u kojem se krecem... Slazem se,neke stvari ce da se dese,pisali mi o njima ili ne pisali.. Dakle,moj razlog je licne prirode,a ti ako hoces mozes to da prihvatis,ili ne..
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mi ne mozemo nismta uciniti po tom pitanju. Njih ni skandiranja ne doticu, protesti takodje. Doticao bi ih fizicki obracun, ali to je na ovim prostorima nezamislivo. Nismo navijaci Paoka ili Fenera..

Nase je izgleda samo da pratimo ekipu, i nadamo se da ce mutavi kurton otici zbog privatnih razloga, ili biti nekim cudom uhapsen. Skupstina ga smijeniti nece sigurno.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Ja imam pitanje za admine ovog foruma kada ce se ovoj temi vratiti ime Fk Partizan?
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Mislim da treba da odes na topic "predlozi, pohvale...." pa tamo da napises
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Koliko vidim mi ne komentarisemo ovde Fk Djurgarden iz Svedske nego nas Partizan.

U redu imamo spodobu na mestu predsednika ali da li je to razlog da se promeni tema?

Ovaj klub nije njegov i nikada nece biti.

Ako je ovo Fk Djurgarden onda lepo obrisite temu da se.Cemu ova rasprava ovde onda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top