Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa vi ako mislite da mi mozemo boljeg od Pajovica da dovedemo a da ne platimo onda se grdno varate... Ovo nas sad usralo da imamo ovakvog stoper akao Ivanov i golmana kao Stojke i ko zna kad opet...
Mozda Nastasic u 35 banki ako se vrati ili Savic...
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Daj Espinoza budi covek pa priznaj da mrzis Stojkovica,iako je covek 3 godine kod nas,jer onu mandovsku sezonu i ruznu proslost ocigledno ne mozes da mu oprostis.A ne ovako,satro mora da se menja,nije kalibar za nas i druge nebuloze.Da li je po volji Ceh mozda da dodje?!Covek je temelj ovog tima,covek koji nam je doneo titulu uz Saleta i ubedljivo nas najbolji golman u zadnjih 15-20 godina uz Bozovica(Kralj je legenda ali je slabiji od ove dvojice).Da nismo debili ponudili bi mu 500 soma godisnje i decko bi ostao,a decko to kvalitetom apsolutno zasluzuje..
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Lola posle đuke više nije fudbaler, jedva čekam da dobije perušku.
Tomaševića uopšte ne poznajem....što se Pajovića tiče on je napravljen najviše što se može, a to je premalo da bi se igralo ozbiljno u evropi. Momak ne zna da igra unapred ni 2 %, pas mu je plač majke božije....da ne trubim dalje....odbrana komplet, sem volkova (donekle), sve zajdedno sa stojkom je boranija i tu nam je stoji osnovni problem.
Pored toliko povezanosti naših igrača sa mahunastom biljkom zdravom za odgoj mladog naraštaja, lik sa tvog avatara je zadnjih 20 godina u trenerskom poslu najveća boranija od svih gore spomenutih.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
srecna nam titula,braco grobari.Molim moderaciju da nekako eliminise ove nazovi intelektualne komentare(boranija i sl.)sa sve avatarom ogavnog mi lika,dezurnog pljuvaca svacijeg rada i dela.Ljudi,braco i sestre ako nemate nesto pametno da napisete ne mucite tastaturu glupostima.Zivot je lep,i dalje smo sampioni ,nedodirljivi na ovom nasem divnom grobarskom nebu,i nek' tako ostane do daljnjeg.

Urednici su tu da procenjuju da li je nešto u duhu foruma ili nije!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Daj Espinoza budi covek pa priznaj da mrzis Stojkovica,iako je covek 3 godine kod nas,jer onu mandovsku sezonu i ruznu proslost ocigledno ne mozes da mu oprostis


Pa ne zaista, ni najmanje ga ne mrzim :) Popizdeo sam kada sam video na maksimiru onog usranog Brkića. Meni je Stojko simpatičan i jako mi je drago da je kod nas doživeo preporod, uočio razliku itd.
Mi zaista kao nacija nemamo dobrog golmana, tako da je u toj i takvoj konkurenciji Stojković najbolji.

Zašto smatram da nije dobar golman:

Zato što je katastrofalan na šutevima iz daljine, on prosto i ne pokušava što šta da brani.
Zato što je na visoke lopte ne izlazi dalje od svoje gol linije.
Takođe, ne usuđuje se odšrafiti se od linije i pokupiti zagrađenu loptu od strane defanzivca koji su vrlo često bili u čudu. Sećam se masu puta kako mu Krstajić, Ivanov, pa sada i Pajović grade loptu i on se ne pomera sa linije i onda defanzivac mora da je ispuca u aut :pop

Zbog tih stvari, uveren sam da Stojković neće moći da brani u ligama zapada.

Sa druge strana izuzetno cenim njegovu hrabrost, fantastičan je u situacijama 1 na 1, dobro komunicira sa odbranom i što je bitno za golmana ima taj zapovednički odnos sa poslednjom linijom.

Da kolegi odgovorim za Golca :)

Ja njega zaista nikada nisam gledao kao trenera i gde da ga gledam :D
Iapk, zaslužio je da se nađe na mom avatru jer je meni dovoljno da čujem način na koji razmišlja o fudbalu da bih ga razlikovao od raznoraznih superligaških muflona koji "rade" i menjaju klubove kao čarape, a od trenerskog znanja imaju samo licencu preko koje svakojaki šljam upravlja njihovom klubovima i ekipama.
E zbog toga sam stavio Golca na avatar, jer više cenim njegovih poslednjih 10 godina karijere u kojima nije nigde radio, nego li Vermezovića, Bekvalca....me ne mogu ostale ni da nabrajam...

Pazi mogu ja na avatar da stavim i Jirgena Klopa, ali sada se plašim da i njega ne počastiš mahunama
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Stojkovic sigurno nije vrhunski golman i ima puno mana. Ali za nase prilike on je premija. Pogotovo kada pogledamo kakve su mu alternative.
Kako god bilo i nakon ove sezone cemo izaci sa slabijim timom. Svake godine ista prica. Kad se cini da ne moze gore, da imamo jedan od salbijih timova u poslednjoj deceniji, mi padnemo jos dublje. Imam osjecaj da cemo (ukoliko se nesto ne promjeni u upravi kluba) za par godina zaliti i za Miljkonom :D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Da kolegi odgovorim za Golca :)

Ja njega zaista nikada nisam gledao kao trenera i gde da ga gledam :D
Iapk, zaslužio je da se nađe na mom avatru jer je meni dovoljno da čujem način na koji razmišlja o fudbalu da bih ga razlikovao od raznoraznih superligaških muflona koji "rade" i menjaju klubove kao čarape, a od trenerskog znanja imaju samo licencu preko koje svakojaki šljam upravlja njihovom klubovima i ekipama.
E zbog toga sam stavio Golca na avatar, jer više cenim njegovih poslednjih 10 godina karijere u kojima nije nigde radio, nego li Vermezovića, Bekvalca....me ne mogu ostale ni da nabrajam...

Pazi mogu ja na avatar da stavim i Jirgena Klopa, ali sada se plašim da i njega ne počastiš mahunama
Ne navijam za Nemačke klubove, tako da me zabole patka za njihove trenere sve dok ne dođu u Partizan.

Ja zato dobro pamtim Golca kao trenera. On sada može samo da priča i da se predstavlja kao neki "sportski radnik" kada kao trener nije imao uspeha, zbog čega je sada bez posla. Ne volim ljude koji su neuspešni u svojoj branši, a vole da pametuju, licemerno i nemoralno.

Inače nemam ništa lično protiv Golca, dok je bio igrač dolazio je u moju zgradu kod jedne ribe, uspeo sam da dobijem i njegovu sliku sa potpisom.:D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa vi ako mislite da mi mozemo boljeg od Pajovica da dovedemo a da ne platimo onda se grdno varate... Ovo nas sad usralo da imamo ovakvog stoper akao Ivanov i golmana kao Stojke i ko zna kad opet...
Mozda Nastasic u 35 banki ako se vrati ili Savic...
Ja potpisujem odma' da produzimo sa Pajovicem!
Em se uigrao vec, em ima iskustva. Moze odmah da pocne, dok ostali tek treba da se prilagode.
Ma Pajovic MORA da ostane, ako kojim slucajem ode Ivanov.

-------------
Ljudi treba da shvate da nama trebaju iskusni igraci!! A ako pustimo Lolu, Pajovica. A pored svega znamo da Ivanov, Stojke, Lazar, Vova i Scepa sigurno odlaze.
Pa ko ce da nam ostane onda jebote? Onda ce da igraju samo deca!? Nemoj da se cudimo posle ako se desi ista situacija kao sa Teleoptikom.
Budite sigurni da necemo da dovodimo neke iskusne igrace da zamene ove.
LOLA I PAJOVIC MORA DA OSTANU! I daj boze nekako Volkov i Bugarin. Ako zelimo bilo kakav uspeh sledece godine.
 
Последња измена:

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Postoji opasnost da FK Partizan blokira račun „Galenike“

Naš izvor kaže da je Partizan uredno ispunio sve svoje obaveze u pogledu isticanja loga „Galenike“, ali da sponzorstvo od oko 400.000 evra nije u celosti plaćeno klubu iz Humske.

U upravi Partizana nisu želeli da iznose detalje iz sponzorskog ugovora, uz izgovor da im klauzula o tajnosti „ne dopušta da saopšte vrednost aranžmana“. Izvor našeg lista iz kluba u Humskoj kaže da su oni, za razliku od „Galenike“, ispunili sve preuzete obaveze, ali odbija da otkrije da li će dug od 42 miliona oprostiti ili prinudno naplatiti...

...Dejan Backović (SPS), član Nadzornog odbora „Galenike“ i predsednik UO te kompanije u periodu kada je nastao dug, potvrđuje da sponzorske obaveze nisu regulisane i dodaje da ne može tačno da se seti detalja aranžmana sa Partizanom.

- Mislim da je ugovor potpisan kada je Partizan ušao u Ligu šampiona, ali se time nisam bavio jer je to bio posao službe za marketing „Galenike“. Čak 90 odsto takvih poslova uopšte nije dolazilo do mene i Upravnog odbora i zato sa tim ugovorom i dugom ništa nemam. To jeste jedan od dugova, ali ne i najveći i najvažniji. Uostalom, koga je briga za sponzorstvo, kad nismo imali novca za redovno poslovanje? Pa mi smo u „Galenici“ svakog meseca vodili borbu kako da obezbedino novac za plate zaposlenih - kaže Backović za „Alo!“.
Tih 400.000 je realno ostanak Saleta kapitena i Ivanova još godinu dana (sa normalnom upravom)!
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Za sledeću sezonu™ stize kamion novih pojacanja :D


odgusenje-kanalizacije2.jpg
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Od druga predsednika, samo najbolje. Kad sam danas video u gradu kamion, umalo se nisam slogirao:buhaha


odgusenje-kanalizacije6.jpg
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Пошто је титула освојена, ПРИОРИТЕТ НАД ПРИОРИТЕТИМА сада је да спашавамо главу, тојест да се мења управа, и да се решава проблем нашег дуга паралелно са циганским дугом, држава неће дозволити да они пропадну, то мора да нам буде јасно, свима, тако да на нама је да се изборимо за помоћ, за колки толки реципроцитет.

Пошто приватизације нема, волео бих да имамо какву такву везаност са властима, и са савезом, а да се изборимо да тај који буде на врху:
1.)не буде мутав
2.)није лоповчина
3.)воли Партизан
4.)да је утицајан човек, да може да обезбеди неку кинту, не само од продаје играча
5.)да сместа стопира смањење буџета првенствено плата фудбалера које је И узроковало да наши најбољи који су могли да остану (Стојковић, Иванов...) већ сређују око трансфера у другим срединама.

И ако је ИКАКО МОГУЋЕ, да се исфилтрира цео управни одбор и скупштина, и да се џган (лопови и цигани) избаце из клуба, и да никад више не присмрде у просторијама Партизана.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Ako ovo što @zzzz piše nije vređanje naših igrača, i sadašnjh i budućih, ja ne znam šta je onda?!?!?!

Šta sve ljudi ovde dopuštaju sebi i to samo nekoliko dana pošto su navodno bili presrećni što smo ona govna strli, pa to ni cigani ne bi radili.

Da li je vređanje igrača i dalje kažnjivo na ovom forumu?

Ima ko brine da li je vređanje ili nije!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Au, Jasmina, ne bi se lepo provela kod Milke Canic u poslednjoj igri, ali da pripisemo to sumornom jutarnjem vremenu. Mozda je meni ovaj simbol bio posebno smešan pošto me je podsetio na prenos protiv Batumija pre 15 godina kada je lokalna televizija marnula prenos od eurosporta, a preko euro stavila svoj naziv. Realno mogao bih da se izvinim predsedniku djuri, kao i svim zaposlenima iz gradske čistoće koja nam je bila sponzor pre 20 godina.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Moguće da ja patim od nedostatka smisla za humor, ali ako pojačanja stižu u kamionu koji čisti kanalizacione cevi, šta su onda pojačanja, odnosno naši igrači? Čini mi se da mi asocijacija dobra... ili nije?

O, hvala moderaciji što me podseti da ima ko da brine o tome da li su nam igrači govna :respect:

Poeni i kraj rasprave!!!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
http://www.mozzartsport.com/vesti/bjekovic-porucuje-nisu-valjda-ludi-da-prodaju-mitrovica

Iako se slažem sa ovim što je kazao, iako se često izražava na račun sadašnje uprave na način koji je ispravan, ne mogu da se otmem kako je sve deo njegovog ličnog rata protiv mutavog. Drugim rečima, ne propušta ni najmanju šansu da oplete po ološima a sve zbog povređene sujete i načina na koji je završio boravak u FK. Opet kažem, slažem se sa svim izrečenim, naravno da imam isti stav i mišljenje, samo želim da kažem da niko nije lud da zaboravi sve što su on i njegovi kompanjoni uradili pre mutavog.
Da ne ulazimo u to ko je bolje radio, čije su zasluge/krivice veće/manje, ali ono što mu niko ne može osporiti je da je velika grobarčina i da je nešto ostavio iza sebe.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Tupi ga Bjeković, ista lopina kao i ovi, on im je biznis otac ako tako može da se kaže.

Jedino ne sme da im se ospori Teleoptik, jer su tu pronašli način da Partizan živi, a ujedno da se krade. Mi prodajemo talente i tu smo u prednosti, cigani npr to nemaju mogu još samo dupe da ponude, valjda su zato i vratili Džajku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top