Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Па још оног дана када је ђубре дегенерично и мутаво издејствовало да дисциплинска комисија чим пре казни Партизан да утакмицу са Металцем игра без публике, па када је изнет пехар на тој утакмици како би се Грант сликао с њим, требало је да вам буде јасно да је додела пехара, што се тиче мутаве наказе и његових саучесника из УО, завршена ствар.

Не знам што се чудите неким стварима које су у моменту биле толико јасне и видљиве, као да не познајете ментални склоп пошасти која нам јаше клубом.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas
Jel gleda neko ovog naseg mladog napadaca Nikolu Trujica sto je na pozajmici u Napretku iz Krusevca ?
Postigao je u subotu gol za Napredak protiv Banata , a pre toga je isto tako zatresao mrezu protiv Proletera .
Bice Vermez na slatkim mukama :D
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Biće do leta 2013. dok ga negde ne upakuju đura i ekipa.

\/ To sredio Rambo ciganima da igramo u subotu u Brazilu?:D
 
Последња измена:

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Mi sad u slucaju remija ili pobjede na marakani bi mogli vec sad u januarskom prelaznom roku praviti tim za napad u LS.
Rijesiti se nezadovoljnih,i ostale fudbalske boranije koja nosi sveti dres.
I dok razmisljam na koja mjesta u timu dovesti pojacanje samo se sjetim ko nam je na vrhu kluba i koliko imamo dobru skauting sluzbu sto bi rekao tumba dodje mi da placem.
Jednostavno znam da opet necemo nista napraviti da se izdignemo iz ovog fudbalskog mulja u kojem smo zaglibili.
A vec vidim u najavi "pojacanja" iz pecinaca i ostalih sila JSL-a.boze pomozi.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Koja pojačanja druže? Ko da da pare? Ko da dovede te igrače? I ko je dovoljno lud da dolazi u ovo ludilo?

Mnogo pitanja odgovor je jedan: Da ode mutavi i da dođe stručna osoba na čelo skauting službe kao i novi direktor al to je izvesno koliko i da ćemo osvojiti ligu evrope...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.747
Локација
Beograd
Па, ето, као што рече Црно-бели, изнад, у свом посту - често се људи овде одлучују по неком принципу или-или...
Ствари обично нису само или-или, нити се могу једнострано посматрати...
Тако ни наши играчи нити су баш само мајстори фудбала и легенде Партизана (што је, додуше, најређи случај, да их тако овде ,,декларишемо,,), али, такође, нису баш ни тоталне незналице (што им се много чешће овде ,,пришије,,)...
Сваки играч има своје мане, али има и врлине, а осим тога, као да се заборавља стара фудбалска законитост, да се форма не може константно држати на врло високом нивоу - код свих она, једноставно, по закону природе, мора да варира...
И, оно што ја понекад подвлачим...
Ми, о Партизану, расправљамо, гледајући га ,,споља,, - али, немамо тај поглед ,,изнутра,, - самим тим ни најтачније информације...
После меча са Интером, повела се расправа о Меди, како је, зашто је, итд...многи од нас су изнели своје мишљење, али као што рекох, то је само утисак ,,споља,,...
За комплетнију ,,слику,, како о њему, тако и о свему другом, фали нам и тај утисак ,,изнутра,,...
Мене, рецимо, јако забавља кад читам нешто о фирми у којој радим, јер - бар по мени, који сам ,,унутра,, - истина никад није тако једнострана, како то новинари желе да прикажу...ми, ,,изнутра,, имали бисмо свашта да додамо на ту - истину - али - нас нико ништа не пита...
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Evo ga ponedeljak,nisam pratio stampu a ni zadnjih par strana i koliko vidim jos ga ovi nasi retardi tupe i jos se nista ne zna.

Koliko vidim nece igrati derbi,ako ne zeli da igra ne mora,nije on kriv nego govna iz uprave a i on bi pristao da igra za vecu platu ali bolje mu je da ode nego da propadne ovde.

Inace koliko sam nacuo,Eduardo ide zimus verovatno,Zabija sigurno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.747
Локација
Beograd
Zabija i treba da ode, a nije se ni Eduardo baš proslavio...
Ne zaboravite, nama su pre Edua napadači bili Diarrra, Kleo, Tejgo, pa uporedite, npr, njihov i Eduov učinak u Partizanu...
Dovodimo igrače koji ,,ne prave razliku,, , prodajemo što pre svakog ,,klinca,, koji iole vredi, ne obnavljamo ugovore sa našim iskusnim igračima (Iliev, Vukić), odričemo se ,,stranaca,, koji vrede, ili bar ne nalazimo sa njima ,,zajednički jezik,, oko bilo čega...
,,Kadrovska politika,, dolaska i odlaska igrača nam je očajna, ali - očajna!
Umesto ,,veznjaka,, kao što je bio Mo, mi imamo Jojića, umesto napadača kao što su bila ona trojica gore pomenutih, mi dovodimo S. Šćepovića i Zabiju, umesto da imamo zadnjeg veznog kakav je bio Žuka, neko će, u klubu, pomisliti da je Saša Marković odlično rešenje na toj poziciji...
Da nam nije došao Ivanov, ja ne znam šta bismo mi radili ni kao klub, ni mi, kao navijači koji komentarišu po forumu...
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Eduarda nikako ne prodavati,ali ovi idioti ce bas to da urade.Za Scepovice je izmislio fudbal,a ja licno smatram a to jedva cekam da vidim,kako ce se snaci Edu i Mitrovic kao tandem.Misljenja sam da bi bili paklen duo.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Стигао је шампионски пехар у Хумску, међутим, уобичајене церемоније није било. Први пут у историји фудбала у Србији десило се да капитен освајача титуле не подигне одличје, јер је заједничком немарношћу руководства Партизана и челника Заједнице Супер лиге трофеј црно-белима додељен кришом, далеко од очију јавности.

Генерални секретар Партизана Дарко Грубор није желео да открије ко је и кад донео пехар за освојено првенство 2011/2012, као и због чега није било традиционалне доделе трофеја. Остаје нам само да закључимо да је то учинио курир, запослен у Заједници Супер лиге!


ruznal
 

Jimmy Floyd

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
62
Reaction score
2
Eduarda nikako ne prodavati,ali ovi idioti ce bas to da urade.Za Scepovice je izmislio fudbal,a ja licno smatram a to jedva cekam da vidim,kako ce se snaci Edu i Mitrovic kao tandem.Misljenja sam da bi bili paklen duo.
Bez brige, neće ga prodati, ali isključivo zato što nema ko da ga kupi. Grejao je on klupu Šćepakabri i dok je Stanoje bio trener, retko loša investicija.
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Стигао је шампионски пехар у Хумску, међутим, уобичајене церемоније није било. Први пут у историји фудбала у Србији десило се да капитен освајача титуле не подигне одличје, јер је заједничком немарношћу руководства Партизана и челника Заједнице Супер лиге трофеј црно-белима додељен кришом, далеко од очију јавности.

Генерални секретар Партизана Дарко Грубор није желео да открије ко је и кад донео пехар за освојено првенство 2011/2012, као и због чега није било традиционалне доделе трофеја. Остаје нам само да закључимо да је то учинио курир, запослен у Заједници Супер лиге!


ruznal

Ovo je po meni jedna od najvecih bruka od kako pratim fudbal al' ajde...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja bi lepo u subotu u sred rupe dao pehar Misi Tumbasu da ga unese i preda Ilicu.
Al' ko da mene neko nesto pita, ne znam samo sta im znaci ovo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.747
Локација
Beograd
Znate šta ljudi...
Pa, nije niko doneo pehar u Humsku, mi smo šampioni već pet godina, pa valjda on ionako stoji kod nas, sve to vreme...

Druga je stvar, što je sramota da zvanične predaje nije ni bilo...
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Тачно је да тај трофеј стоји код нас већ годинама, али то је прелазни пехар. Уз њега су требали да нам уруче у трајно власништво један од ФСС и један од Заједнице суперлигаша.

Како год окренеш, срамота.

УПРАВА НАПОЉЕ!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top