Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Bold 1: Po čemu, može pojašnjenje?

Bold 2: Nama i ne treba cvećka, već nam treba neko ko će raditi u interesu kluba.

Sad nam i Bogićević ne valja, iako je najmanje moguće zlo (ne vidim po čemu bi bio zlo, al ajde) u ovom trenutku. Šta sve neću pročitati na ovoj temi :prekrsti
Meni Bogicevic nije nikada ni valjao, ja sam vec rekao izmedju Djurica i Bogicevica izabracu Bogicevica.
A i vec sam rekao da cu reci sta imam ako postane predsednik Partizana, ovako nemam razlog da ga pljujem, samo imam pravo da iznesem svoje misljenje o tom coveku.
Uostalom ako meni taj covek nije dobar ne znaci da vama nije.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Nije Sloba kriv-mi smo govna!
Velika vecina Vas zna ko je kriv sto Sale Stanojevic i Krle nisu u klubu, za neupucene da kazem, to je Bik!
Isti taj Bik je kriv sto je mutavi tu gde jeste a ne Bogicevic!
Ne zelim da idealizujem nikog, niti da pricam zasto sam za njega, vec ne zelim ove lopurde u nasem klubu i ko god ih bude sklonio taj ima moju podrsku!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ko? Ovi iz UO i njegovi saradnici sigurno nece. O drzavi da ne pricam. Mi koji smo svesni i koji znamo to, ne mozemo puno...

A da nije "nas" i Pantića ko bi ružnu reč o Draganu Đuriću rekao?

Dobar je tribini, dobar je neupućenima, dobar je reržimu i gazdama.

Ko god je neinformisan naseda na tu priču o 5 titula, pa nije ih on osvajao, a dovođenje kluba na rub egzistencije, to nikom ništa. :pop

Mi koji smo svesni i koji znamo to, ne mozemo puno.

Stand up for what is right even if you stand alone! ;)

on topic

Što se tiče kandidata narode, aj da sačekamo da ovaj padne, nekad smo pametniji kad ćutimo. :D
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ko sledeci bude napisao da bi bilo dobro da Bjekovic i Zecevic ponovo vode klub dobice automatski ban od mene!
 

Stefo

Početnik
Учлањен(а)
19.01.2012
Порука
6
Reaction score
0
Nije Sloba kriv-mi smo govna!
Velika vecina Vas zna ko je kriv sto Sale Stanojevic i Krle nisu u klubu, za neupucene da kazem, to je Bik!
Isti taj Bik je kriv sto je mutavi tu gde jeste a ne Bogicevic!
Ne zelim da idealizujem nikog, niti da pricam zasto sam za njega, vec ne zelim ove lopurde u nasem klubu i ko god ih bude sklonio taj ima moju podrsku!

Ne pričaj u prazno. Krle i Stanojević ga gledaju kao oca. I ne samo oni, nego i mnogi drugi iz te generacije. Bik nije kriv za njihov odlazak. Kriv je samo Đurić i onaj koji stoji iza njega, a to sigurno nisu Bjeković i Zečević.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
1.Komentarisacu 3 imena koja su se pojavila ponajvise kao nagadjanja ali koja su ranije bila u opticaju pa se zato i sada spominju.Jedan od njih jeste sigurno kandidat i verovatno ce iskociti jos neko, trenutno anoniman sirom auditorijomu ali radice se svakako o 'uglednom' poslovnom coveku

Bogicevic je od svih pomenutih najrealnija prica jer se sporazumeo sa novim vladarima Srbije.Babovica bih odmah precrtao jer ga cesljaju(bilo je i po stampi).Ne bih ga precrtao i on ustvari i jeste realna prica ukoliko je u medjuvremenu sklopio dogovor sa vladarima zemlje Vuciceve.Da li je ili nije, ne znam.Savo Milosevic?Dalje ruke od Partizana.Posle svih para koje je zaradio i svega sto je pricao za Toleta otisao je da radi u savezu.SRAMOTA.Nema verovatno od cega porodicu da hrani pa mora da radi?Nikada mi nece biti jasno sta ljudima koji su u zivotu uradili sve poput njega i zaradili ogroman novac treba tako nesto u zivotu.Sta je to u covekovoj glavi da ako ima na racunu recimo 20miliona evra cisto zaradjenih da se uprlja za jos 1milion preko i pljune na sebe.Jebes ti takvog coveka...a i Tumba je glasao za njega onomad na sednici a nesto ne bih da ostaje, kao i ostali verujem
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Ko stoji iza Djurica ? Cudi me da se pitanje uopste postavlja...

Bilo jednom jedno prase...

sp-djuric-liga-samp.jpg
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Osim gore pomenutih olosa jos jedno podjednako ogavno resenje bi bio neki v.d. u liku ruzica (mala slova nisu plod greske) ili nekog drugog isprdka vladajuce koalicije. Neka ode govedo mutavo pa ce se vec nesto resiti, valjda ce se klupko odmotati nekako, pa ce i ostali "zasluzni" clanovi UO otici zajedno s njiim na duzi odmor. Nadam se da ce se ovo brzo zavrsiti i da se nece formirati razne komisije i radne grupe koje ce na kraju iza sebe ostaviti debeo minus i ispeglati sve mutne radnje mutavog gmaza.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Raspravlja se o nasledniku,a mutavac u fotelji.Sta reci o ovima kojima i Bogicevic ne odgovara i izjednacavaju ga sa mesetarom.:prekrsti Ljubomora i zavist su jako opasne osobine,veliki grehovi u hriscanstvu,a u Srbiji se ne oprasta kada je neko bogat i ima.Nego udri i pljuj,a dominiraju gasterbajteri i oni koji su ziveli u blagodetima zapadne jevrope.Sve bajno sve lepo u Evropi,cemu povratak u govna..?!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
SENSEI svaka ti dala!
jebem ja mater zeki i bjeki ako ni zasta drugo onda zbog petah tikve, a pravili su oni jos mnogo veca sranja.
i treba da se prestane sa licitiranjem potencijalnih kandidata za predsednika dok dervrntsko kopile ne ode zvanicno!
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Ljudi iza naseg predsednika stoji premijer drzave, a mi se nadamo necemu...
I da ga puste niz vodu, opet ce neki SPSovac...

A ne zaboravite i ulogu Toleta koja je mn jaka, znaci za novog predsednika ce se dogovarati Dacic, Tole i Dodik...
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Ne pričaj u prazno. Krle i Stanojević ga gledaju kao oca. I ne samo oni, nego i mnogi drugi iz te generacije. Bik nije kriv za njihov odlazak. Kriv je samo Đurić i onaj koji stoji iza njega, a to sigurno nisu Bjeković i Zečević.

Mogu oni njega gledati kao oca koliko hoces ali je on najveci krivac sto oni nisu tu! Njegovo kurvanje je dovelo do toga!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Iskreno, više i nisam nešto upućen. Rekao sam im da mi ništa više ne javljaju jer sam gubio živce džabe. Mogu da proverim ali stvarno nemam želju.
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Томић и Камара у Турској, Партизану три милиона

Tomic-Kamara-nnegovanovic.jpg

29 дец, 2012
Испод јелке два уговора. Деда Мраз би до новогодишње ноћи могао у Хумску 1 да донесе поклоне у приближној вредности од три милиона евра, под условом да се реализују најављени одласци Немање Томића и Мохамеда Камаре у Турску!

Партизан је у одмаклим преговорима око трансфера двојице везиста, постоје јасни наговештаји да ће се оба посла окончати до краја 2012. чиме би овдашњи шампион зарадио респектабилну суму новца.
Интернационалац из Сијера Леонеа је пред потписом за Мерсин, док се име клуба заинтересованог да ангажује српског репрезентативца држи у строгој тајности.

kakvi su to prelazi, selta, pa u tursku..
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa kako Medu atleticara da nije hteo ni jedan Premijerligas, imaju li Boas i Venger oci???
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
док се име клуба заинтересованог да ангажује српског репрезентативца држи у строгој тајности.
Jel ovo novi izraz za: Neće ga niko?
3 miliona za njih dvojicu moš misliti...
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
posto covek koji ima para u srbiji a josh je pritom srbin ne moze da bude poshten, onda ta teorija o necijem postavljanju na celo kluba da radi u interesu partizana pada u vodu. jednostavno velike su to pare (za nase prilike) Da se odoli. e sad ja sam na primer za soluciju nekog tipa koji dobro vodi klub znaci da sve funkcionise kako treba, da ima titula, dobar igrachki kadar, plate na vreme svima, a ako bash mora neka uzme i deo al deo koji nece uticati na rad kluba,mada kao i posten covek i ovo je utopija. ko god da dodje bice isto,ali imacemo nekog ko ce makar da sklopi koju recenicu sam bez da mu neko napise...
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Kako pojedinaca nije sramota pisati tako ruzno o igracu Partizana i rekorderu u igrama u nacionalnom dresu Savi Milosevicu.
Ako se njega pita sta mu treba jos kod onoliko zaradjenih para.
Zasto prizivati nekog ko je jos vise zaradio i radio u kraljevskom klubu kao Pedja Mijatovic?.Ja ih zelim obojicu prije bilo kog tajkuna.
Ti momci imaju i ljubav prema Partizanu za razliku od Djure Mutavog kojeg su i u izboru sa SM mnogi ovdje vise zeljeli nego Milosevica.Eto nam ga sad.Ni EU ga nemoze otjerat.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top