Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ја не знам како је могуће да се ситуација мења из дана у дан већ, па ево, годину и нешто дана? Значи немогуће је. Не желим да упирем прстом, али ти "инсајдери" су нам већ ко зна колико пута рекли готово је, мутави иде у затвор само је питање времена, нова управа само што није, ено га Боги одмах иза ћошка...Па гле, знам и ја да ће Мутави кад тад завршити у затвору...Није у реду ово што људи раде. Боље да ћуте него ово да се деси, па да на крају они буду криви. Ем кад ми напишу готово је, ем се напалим до јаја, почне славље, кад оно к....Видим да нисам једини.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ovde ljudi otvarase sampanjac, pricase kako je miroslav nabildovao ledja, a ja rekoh cekajte bre ljudi da se ljiga ne izvuce, sa njim se nikad ne zna.
pa pickousti je pre 2 meseca najavio hapsenje celnika veterinarskog zavoda, pa nista.
to samo pokazuje koliko jaka ledja snajder ima.
posle ovog sam ubedjen da on ostaje dokle on bude zeleo i to je to.
vise uopste ne treba komentarisati njegov odlazak, vec samo pratiti rezultate naseg kluba, pruziti ekipi podrsku, pa sta bude.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Dekretom zabraniti fudbal u Srbiji. Win Win situacija za sve.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ja se izvinjavam, je li ovo drug Sima pored naših legendi? Mislim, ako jeste, to je onda triling legendi...
Izvinjavam se za off...
13618131489733.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Znaci titula je izgubljena i definitivno .

Djuric je ostao na celu kluba.
Људи, 'ајде бре ми прво да победимо Борчу сутра, а за остало ћемо да видимо....
Не игра Ђура Фризура ногомет и главомет, који би му покварио фризуру, него наши играчи, од којих ће ваљда неко успети да потрефи мрежу!
Можда ме позитивно изненаде ови из Рада, а ако не они, ваљда ће неко од ,,староседелаца,, да обави посао...
И тако, бодови плус бодови, па ће видимо куј ће д' освоји шампионат!
Али, као што рекох, 'ајде прво да победимо Борчу...
Све друго (па и питање Ђурића на власти)...
Очигледно, нешто касније...
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Outsider je skoro napisao sta nam je ciniti ukoliko mutavi mamlaz ostane na celu kluba. Zaboravimo skupstinu, podele i medjusobna prepucavanja. Zaboravimo Djurgarden. Svi treba da idemo na stadion kad god mozemo i da pruzamo podrsku igracima na terenu i ovom diletantu na klupi. Odbrana titule je vaznija od svega. Ako je nam je cigani preotmu u drugom delu sezone, gotovi smo za sva vremena.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Skupština kluba je potpuno nebitan događaj, previše je naivno bilo i očekivati da se danas nešto desi.

Politika je kurva, to smo znali, i onda ne treba ni da nas iznenađuje ovo kurvanje.

Đura nije igrač, on je kusur, a realno je da mu vlast neće tako lako uturiti ku*ac kad sedi/posluje/drpa sa podpredsednikom i članom izvršnog odbora stranke koja daje ministra policije i premijera. Kad se Rolex bezbedno udalji verovatno će ga pokidati naprednjaci kao Dia ciganku.

Tako da ljudi ne očekujte nerealno, ako bi pali svi "biznismeni" pao bi kompletan SPS, odnosno vlada.

A titulu nikako ne povezivati sa ovim ološima iz uprave, da je do njih mi nikad ništa ne bi osvojili.

Igrači su naša nada a oni nas neće izneveriti.

Napred Partizan.. da sutra pobedom otvorimo proleće. :BB
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
To je Sima bia.Gde li mu se zagubio pancir....A tu je i Adi kordinator.I njega ima ovih dana u novinama.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Znaš kad ću doći na stadion, kad mi budu dolazili pred kuću u S klasi, mesto u loži, večera u restoranu, povratak kući, a da mi dozvole da im jebem majku koliko god hoću i na stadionu i van stadiona. E, tad će moje dupe doći na JNA.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.005
Reaction score
26.064
Локација
ante portas
Ovo za autobus je genijalno, kao da je autobus par hiljada eura. :buhaha
Evo i ja predlažem da se kupi Mesi. Lično ću da doniram 100 eura!

Да ,да ! Која смејурија јеботе ! Па половни аутобус дајем пример 2004. годиште кошта око 50-60 000 евра , полован , а не нови ! А нама извесни Глигоријевић прича како ће он да уложи 100.000 динара . Пу јебем вам матер да вам јебем матер ко вас састави са нама да нам водите клуб и кидате живце :banghead !

А овај Шошкић ми је већ постао иритантан и то много ! На страну што је легенда клуба , али је полтрончина невиђена , полтрончина светских размера ! Ђурин дупелизац . Јуначина на језику .
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Иде снимак на СОС-у... Колико је мутав мајке му га набијем!
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Гледам сад на СОС-у снимак скупштине и креће мутави с минутом ћутања почасном председнику Партизана који је ''ПРЕНУМИО'' прошле године.

Ко је нама председник, просто да те буде срамота...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.118
Локација
Žrnov
Znaš kad ću doći na stadion, kad mi budu dolazili pred kuću u S klasi, mesto u loži, večera u restoranu, povratak kući, a da mi dozvole da im jebem majku koliko god hoću i na stadionu i van stadiona. E, tad će moje dupe doći na JNA.

A moje zgodno dupe ide u subotu ... u Kanguu doduše... voze ga.... i jebaću im majku...
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
E to je najlakse uraditi.Ostati kuci i cekati da mutavi umre.Svi na stadion i pljuvati smrada i upravu od prvog minuta.Makar to mozemo da uradimo.Da se cuje nas glas.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
E moj Tumba... Gde ces na put sa Djuricem , znas da ti corka ne gine onda.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
niti ce njega uhapsiti narednih godinu dana,niti ce ga neko smeniti...
sve puste price nekih koji to najavljuju to vec dve godine ovde...

koliko je ovo trulo stanje oko kluba to nigde ne postoji..tacno im vidis po facama svimaa kakvo je stanje u klubu,ljigavooo...

rupa u kojoj nema dna,ne vidi se izlaz...
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Moram.
Jesu li nam to upravo rekli da su potrošili $24M za godinu dana ?!
Na šta ?
Jasno je meni da sve košta, i to mnogo. Nije Partizan lokalni klub, plate, osiguranje, komunalije, struja, pripreme, pa i taj semafor, ali $24M u Srbiji, gdje su troškovi i pogotovo plate mnogo manji nego ovdje gdje ja živim ?!
Da li ima neko da naloži provjeru papira? Da li ima neko da uradi tu provjeru?
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Moramo da se molimo da koalicija ds sns sto pre postane vlast, to jest da odjebu sps.. jedino tako ce mozda neko bolji doci da drma partizanom.. jbt ta opcija je uzasna sama po sebi ali valjda ne moze gore od djure taksiste
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top