Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Ok izvinjavam se ako je tako.

Ja sad procitao da na sos kanalu da ce gostovati.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
UO zabranio Djuricu da gostuje u emisiji?! Ne kapiram, jel bi mogao da malo pojasnis? Najozbiljnije te pitam.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
UO zabranio Djuricu da gostuje u emisiji?! Ne kapiram, jel bi mogao da malo pojasnis? Najozbiljnije te pitam.

:buhaha kakvu glupost su u stanju da smisle...strasno_Ovo je kao da kazu cuvar supermarketa zabranio ulaz direktoru

Sto se tice Curkovica svaka mu je na mestu(vezano za ovo) ali ima tu neceg sto sam primetio a javlja se generalno u celom drustvu. Organizovane navijacke grupe su jedna vrsta organizacije, tako postoje raznorazne organizacije iz najrazlicitijih oblasti. Dosta je onih koje krecu za zastitu 'ovoga',zastitu 'onoga',zvanicno nema profita rade samo u korist druge strane a u medjuvremenu sire svoje delovanje i postepeno pocinje da uplivava sve veci i veci novac. 'Patriote' od volontiranja pocinju da zgrcu lepe pare. Pazite, da celni ljudi navijackih grupa dobiju free ulaznice to je i OK ali da dobijaju ulaznice za prodaju, da imaju takve privelegije da voze automobile od 50hiljada evra...to nije ljubav prema Partizanu to je za zatvor. Medjutim Srbija je cudna zemlja i ovo ce jako tesko biti iskorenjeno. Drago mi je da postoje ljudi koji ne slede slepo ideju koju im neko prosipa vec koriste svoj mozak i formiraju svoje misljenje i o pojedinim navijackim grupacijama i o 'nasem' Djuricu,Jovicicu,Ruzicu itd
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Cekaj, Gazda, hoces da kazes da je UO doneo odluku da Djuric ne gostuje kod Pantica? Ti mislis da bi on otisao da mu oni nisu dozvolili? Mislis da se uopste razgovaralo o tome? Mislis da oni uopste bilo kakvu odluku donose samoinicijativno?
- - - - - - - - - - -

Neka me neko demantuje, ali zar nije nakon odluke UEFA da nas poslee Mostara izbaci iz takmicenja, Curkovic isao u Nion da kukumavce i moli da nas postede? Njegov ugled i poznanstva su trebali biti jedini adut.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika

Al se isro ko foka. Dve stvari:

1) Iako se i meni gade svi ti organizovani, pogotovo ti koji zgrću pare na račun "ljubavi" prema klubu, zar agentura (barem među Grobarima) nije nastala za vreme njegovog stogodišnjeg predsednikovanja Partizanom. I on kao nije ništa nije mogao da preduzme povodom toga???

2) Dokle ćemo da pljujemo i seremo sami po sebi. Zar ne možemo makar mi da kažemo da su za incidente u Mostaru krivi tamošnja policija, organizator i navijači Zrinjskog koji su imali spremne kamenice na svojoj tribini, i prvi izazvali sukob. Neću da kažem da su Grobari u potpunosti nevini, ali su daleko od glavnih krivaca. Ako je on stvarno tražio od UEFE da nas izbace, nemam reči koje su dozvoljene na forumu da prokomentarišem taj čin. :prekrsti
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
I to izbačeni u sezoni kad smo imali ekipu koja bi stvarno nekoga naguzila u Evropi...

A ovo za đurića i negostovanje, očekivano! Zar je neko uopšte mogao da zamisli dragana đurića u emisiji kao gosta? Možda bi on i došao kad bi znao da priča, misli, odgovara...To svet nije video, niti će!
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Сећам се кад је гостовао на Б92 у емисији кажипрст после нашег уласка у лигу шампиона. То му је, ја мислим, прво и последње појављивање у емисијама које иду уживо...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
3.985
Локација
NBG
Neka me neko demantuje, ali zar nije nakon odluke UEFA da nas poslee Mostara izbaci iz takmicenja, Curkovic isao u Nion da kukumavce i moli da nas postede? Njegov ugled i poznanstva su trebali biti jedini adut.

Kenja Curkovic.
Zeka je isao u Nion i svim silama grebao da se izvucemo, ali je sve palo u vodu kada su ovi iz Uefa pokazali neke snimke sa desavanjima ispred stadiona.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ok, moguce da Curka nije isao u Nion, ali se secam kao da je juce bilo da su na sva zvona govorili o tome da njegov uticaj i ugled koji uziva u UEFA mogu biti od krucijalnog znacaja za nas u borbi za pomilovanje. Cak je i on negde izjavio u fazonu da ce dati sve od sebe, da ce pokusati da im objasni i zamoli za oprostaj. Treba samo iskopati tu izjavu. A sad sere kako je trazio da nas izbace?! Sto rece Stojance, more m'rs!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Možda je on nama pričao jedno, a od njih zaista tražio da nas izbace.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top