Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Jbga ispada da nikad nije dobar trenutak,zato smo i trpeli Đuru i mornare godinama a kako stvari stoje i ove ćemo isto tako ,o majstorima sa Juga da ne pričam.Ja za razliku od tebe ne pamtim kad je muka kod mene započela samo znam da predugo traje.A vi samo dajte im još malo vremena.....

Ja mislim da ti mene nisi razumeo.Rekao sam da nije vreme,dobar trenutak za zajebancije posle poraza(neresene utakmice),onu usranu Upravu nisam ni pomenuo u kontekstu da treba da se brani.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ako kiza ostane trener i posle sinocne utakmice a po svemu sudeci ostace, onda je cilj ove uprave i vise nego jasan a sto se tice juga, najbolje je bilo dok je vodja bio Kimi, najbolje navijanje i najbolja atmosfera
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Након свега пошто сам прошао све фазе нервирања и губитка живаца, не знам шта да мислим, сем да постоји нешто друго, због чега ми не освајамо бодове. Тим који је јуче почео утакмицу, по неком мом мишљењу и више него добар тим. Али нешто константно не иде. Са друге стране ни у Европи се не бриљира, али се бар побеђује, и то какви тимови се побеђују.

Postoje samo dve opcije:
1. Unutrašnja sabotaža
2. Karma

Izaberite jednu, a ja bih obe!

To je to!

Kako mi onda bilo koga smenimo?

Pa cigani imaju 15.000 skoro u proseku pa jedva da oteraju neka govna iz uprave a znamo svi da maltene oni vode klub i ipak im nije lako a kamoli mi kada nam je prosek sa stadionu i forumu zajedno nekih 2178 po utakmici i taj prosek samo zahvaljujuci jednom derbiju i ovim evropskim utakmicama.

Bar ti, koji ne živiš u Srbiji bi trebao da znaš moć interneta i društvenih mreža, a verujte mi da sada i u Smrdiji mnogo vode računa o svemu tome, jer niko ne voli da se njegovo ime provlači u negativnim kontekstu po internetu.

jug je ostao bez teksta pred argumentima????!!!! za smenu Marka, a i sad je ostao bez teksta, kao sto vidimo. Bravo za njih, znaju oni sta je dobro za njih...ovaj, mislim za Partizan.

JUG ne postoji i o njemu više ne treba pričati!

Postoji samo tribina iza gola gde se okupi gomila ljudi. Svakim danom ih je sve manje, pa zato jure klince po ostalim tribinama i nasilno ih odvode na tu njihovu tribinu. Na svakoj utakmici šalju Pretorijance na ostale tribine i terorišu sve one koji bi da dignu glas protiv pičkoustog emperatora.


A sta bi sa onim ,,kiza je vec bivsi,, ?

UO je zaboravio da pošalje batinaše da mu objasne kako je u njegovom ličnom interesu da sam raskine ugovor, da ga ne bi i dalje plaćali. Sad će oni to, ne brini.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Smenice ga kada budemo imali odgovarajuću razliku sa ciganima.
Tek je -10 polako.. bodovi se dele itd.. mora to jos malo da se poveca.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
@gazda
Neka pozure ti batinasi dok sve ne ode u k, mada murinjo je tu najmanje kriv a najvise oni sto ga doveli
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Za nasu ligu nama ne fali ni levi bek, ni stoper ni zadnji vezni,... nama fali jedan plejmejker!

Ocigledno jedan Lukic nije jos ni blizu te klase da vodi ekipu, o Babinju necu da trosim reci,... vidimo na zalost da nasoj legendi i kapitenu polako dolazi kraj. Neverovatan pad forme u zadnjih par utakmica. Bukvalno ne moze da poveze 2 dobra dodavanja i to se prenosi onda na celu ekipu a drugog boljeg nemamo i to nam je najveci problem.
Nama je i prošle sezone falio plej, pa samo osovjili titulu i igrali mnogo bolje, mi još od Vukića nemamo pleja! Mali Lukić bi to mogao da bude, ali ne sme previše da se istakne kako bi sačuvao auru nedodirljivosti maestralnog Babovića. Dečko je juče bio sasvim solidan, da bi ga trener zamenio kao i u prethodnim situacijama u momentu kada su druge pozicije bile problematičnije.

Problem je što smi mi na mnogim (ključnim) pozicijama lošiji u odnosu na prethodnu sezonu, ako se tom pridoda nedostatak igrača za neku rotaciju, dođemo do toga da ovakvi rezultati nisu veliko iznenađenje. Ko je uzrok i odgovoran zbog svega ovoga jasno je kao 2+2, debeloguzi gmazovi pičkoustog premijera koji nam vode klub!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
@ bandit
Kakvom kuglicom buraz?
Nemoj da si naivan.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
meni se u ovoj jasnoj muclackoj partiji jos najvise zgadilo kad je sudija par puta navlacio na nas, (korner kad je fabrisio izbacio u glavu, ruka par puta, pa ono padanje igraca, gdje nije bili ni f od faula), i onda na kraju jos nista od toga... Ne znam da li je namjerno, al brate tako mi je to jadno sve izgledalo da me je bilo sramota...

Kako ne shvate nasi igraci da nema opustanja, treba u prvih 20-25 minuta sabiti svakog domaceg protivnika u 16 i zavuci im gol dva, pa onda se opustati i dodavati loptom izmedju sebe... Konstantno gledmao kako nesto vezemo, dodavamo se i vracamo loptu unazad a nemamo rezultat...ponasamo se kao da vodimo 5:0 a rezultat je neizvjestan...

Sta da se radi... ja mislim da opet imamo veliku sansu da uzmemo titulu ako se uozbiljimo, jer cigani moraju kiksati vise puta do kraja, a moramo ih sabiti na jna i u playoff utakmici i to ce biti dovoljno...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Partizan ne računa na Petrovića
Iako je do pre samo dvadesetak dana bio standardan prvotimac, crno-beli odlučili da daju odrešene ruke levom beku - piše "Sport"

Iako je do pre samo dvadesetak dana bio standardan prvotimac, Partizan više ne računa na Nemanju Petrovića. Odmah posle mečeva sa BaATE Borisovim mladom fudbaleru je poručeno da u predstojećem zimnskom prelaznom roku ima odrešene ruke da pronađe novu sredinu i klub, jer stručni štab više ne računa na njega.

Petrović, koga je klub mogao da proda u Nemačku početkom leta (ali je ponuda odbijena) nije bio u protokolu jučerašnje utakmice, pa se na klupi našao novajlija Aleksandar Subić, angažovan za 75.000 evra iz banjalučkog Borca, u poslednjem danu prelaznog roka.
Novosti
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Ocekivao sam ovo juce, ali sam ocekivao i da ce pasti kisa pa nije pala, dese se nekad neke nepredvidjene stvari pa ce se mozda desiti da i mi uzmemo titulu nepredvidjeno.

A sto se tice uprave, jel cemo opet onu staru?

I opet opet opet opet titulu je prodao ... ?
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Ne znam dal se neko seca, na leto je bila prica kako imamo dobru ponudu za Petrovica, samo smo je odbili zato sto je on reprezentativac i zalog za buducnost. Svaka im cast na proceni, mada je i pitanje da li je stvarno postojala ponuda za njega
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Opet imamo onaj standardni srpski sindrom, bolest zaborava. Kao da je KIZA problem, kao da ce posle njega da cvetaju ruze i da dodje Murinjo. Slazem se da treba da da ostavku ako obraza ima ali on je najmanji problem. Najveci probelm je uprava. Koga god da stave samo ce ga potrositi. Mozda je i dobro da u ovo krizno vreme ne stavljamo nekog dobrog trenera ili neku legendu Partizana, ne vredi potrositi ljude bez razloga tako.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Upravi je prosto neprijatno koliko Kizi dobro ide.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Postoji samo tribina iza gola gde se okupi gomila ljudi. Svakim danom ih je sve manje, pa zato jure klince po ostalim tribinama i nasilno ih odvode na tu njihovu tribinu. Na svakoj utakmici šalju Pretorijance na ostale tribine i terorišu sve one koji bi da dignu glas protiv pičkoustog emperatora.

Da ne bih išao u neku dublju analizu, mogu da podelim svoj lični primer od sinoć. Pošto par ljudi koji sa mnom idu na utakmice nije bilo zainteresovano, uputih se ka Hramu sam. Do pre neku godinu ne bi postojala dilema na koju ću tribinu ići, pa bih čak nesvesno požurio da stignem da kupim "Jug" (iako u većini slučajeva nema potrebe za tim).
Međutim sinoć sam mirne duše uzeo istok. Dao duplo para i nisam se dvoumio ni jedne sekunde. Nije da su neke pare, ali to je jedan dobar ručak na pauzi na poslu. A nije da nisam bio napaljeni navijač kad sam bio klinac.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.951
Reaction score
7.970
Zar Milinkovic jos nije dobio otkaz?

KIZO ODLAZI!

CPbzKwHWUAAUA3R.jpg:large
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Javio se Božinov:

Za mene je Partizan velika porodica velike istorije. A ko igra za ovaj dres mora da zna da mora uvek da da maksimum, prvi ja sa mojim drugovima. Kada me je zvao Partizan, tj trener i uprava, nisam znao da je Partizan porodica i religija. Znao sam sta Partizam meni moze da da kao coveku i igracu, da igramo Ligu Sampiona. Na nesrecu nismo uspeli. Svi smo dali sve od sebe, trener, uprava, igraci i pre svega navijaci. Znam da je time klub izgubio mnogo novca koji bi resio mnoge probleme, znam da je to gubitak za sve nas koji smo svi zajedno radili za veliki cilj a to je Liga Sampiona. Od kad smo ispali od Bate Borisova, nesto se pokvarilo, greskom mene mojih saigraca trenera i uprave, jer nismo vise jaki kao sto smo bili lada niko nije verovao sa cemo izbaciti Steauu, niko nije verovao da mozemo, ali pogurani od 40000 navijaca smo uspeli i ispisali nesto sto smo zeleli. Svi koji volimo Partizam moramo da budemo ujedinjeni, nema bacanja krivice. Trener je jedna velika osoba i jedan veliki trener, mi kao ekipa smo dobra ekipa, imamo iza nas veliku upravu, imamo veru u Boga i iznad svega nase velike navijace,naseg 12og igraca. U zivotu sam naucio da kada je poridica ujedinjena uvek ostvaruje ciljeve i stize daleko. I svaki njen clan i ponaosob. Bicemo prvaci i igracemo dobro u Evropi. Cujem da pricaju da je trener problem. Trener nije problem. On je veliki covek i trener i veliki Partizanovac, on obozava i zivi za Partizan, uz njega sam dok trpi sve kritike , jer mi treba zajedno da smo Partizan. Partizan je religija, ne treba pljuvati gde jedes i traziti krovca. Krivica i zasluga je svih i u dobru i u zlu. Mi treba hocemo pobedjivati uvek postovanje svima a pre svega mojoj ekipi, treneru upravi i navijacima. VB86
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.853
Ma opusteno. Sad ce igrati bez ikakvog pritiska kad im ne dodje niko da ih gleda. I on je posljednji koji ima pravo da se javlja jer je previse pricao po novinama a premalo na terenu, a jos brani trenera, a dosta njih je primjetlio da mu to nije prirodna pozicija, te da bi mozda vise pruzio na nekoj drugoj poziciji. A upravu nije ni u redu da on pominje kad ne pominje onaj ko treba da trazi pojacanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top