Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nema veze, neka napravi sistem.
Imali smo 2007. u zimu ovakvu situaciju, izgubljenu titulu i spremanje za sledeću sezonu. Posle toga smo uzeli 6 za redom.

Derbi dobija motivacija. Ako su cigani sa 26 bodova više motivisaniji od nas, onda da se ubijemo.

Što se tiče Tomićeve slobode, mogu da kažem da je prisutna, jer je prilikom odabira igrača iz Teleoptika, ovih mlađih ispao potpuni haos, jer "neko" nije planirao, da neki od njih idu na pripreme, a lobiranje za neke druge nije pošlo za rukom. Neki od momaka su bili u potpunom šoku (kao i njihovi očevi :D) kad su pozvani na pripreme, jer nisu bili "planirani" pre Tomića.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.938
Reaction score
13.940
Aug sa L'pulom 0:0....ma nebitano koji je rez ali hehe.....majku vam lopovsku jebem :banghead ....Drulovicu glavonjo picko nad pickama...sad znam zasto je Sale promasio onaj zicer protiv Reala....nije bilo realno da takva picka ucestvuje kod tog gola. Igraci su krivi jer su slusali picketinu i u tome je njihova jedina krivica posle tog deblinog poraza....
Dve picke odose uprava stoji cvrsto na mestu....i sad ja treba da kidam zivce zbog ovakvog "Partizana" i gajim nade za neki uspeh u jevropi naredne sezone pa i titulu sa ovakvom upravom? Mnogo me zabole....nismo mi uopste blesavi sto je JNA prazan...slucaj Zivkovic je potvrda toga, a i sve ovo do sada sto se desilo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.038
Reaction score
14.707
JBG, sve i da ima pravo igranja možda ne bi igrao zbog pravila o broju stranaca...
Ako zaigraju Bandalovski, Gogua, Fofana, Božinov...to je već četiri stranca... a kolko može?

Moze cetiri stranca. Dakle ukupno cetiri (4) sto u startnoj postavi sto na klupi za rezerve.

Primer. Ako su u startnoj postavci tri stranca onda samo jedan moze na klupu za rezerve.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Aug sa L'pulom 0:0....ma nebitano koji je rez ali hehe.....majku vam lopovsku jebem :banghead ....Drulovicu glavonjo picko nad pickama...sad znam zasto je Sale promasio onaj zicer protiv Reala....nije bilo realno da takva picka ucestvuje kod tog gola. Igraci su krivi jer su slusali picketinu i u tome je njihova jedina krivica posle tog deblinog poraza....
Dve picke odose uprava stoji cvrsto na mestu....i sad ja treba da kidam zivce zbog ovakvog "Partizana" i gajim nade za neki uspeh u jevropi naredne sezone pa i titulu sa ovakvom upravom? Mnogo me zabole....nismo mi uopste blesavi sto je JNA prazan...slucaj Zivkovic je potvrda toga, a i sve ovo do sada sto se desilo.


Smanji gas! Možemo da ga volimo ili ne volimo, ali svakako da nije pravio namerne greške kao SNS UO FK Partizan. OK, jednom ga nazvati pička, ali ovoliko gneva....
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Drula je u SNS-u? :D

SNS je jedini krivac za naše neuspehe.

Ko to ne razume ,ili je član govana, ili je lud.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Budalastina. Drulovic je najveci krivac. Ni svemocni gospodar ove zemlje koji nas toliko mrzi ne bi odigrao ono sto je ovaj uradio u mecu sa nemcima!? Odigrao je kao najveci zlotvor, ali kratka nam je pamet...

Ne znam samo zasto se toliko palite. Meni se svidja Tomicevo razmisljanje kada kaze da je titula vec odavno izgubljena i sada imamo vremena da sklopimo pravi tim za narednu sezonu i da preguramo i osvojimo kup.

Njemu ako i dalje daju 100% slobodan rad siguran sam da cemo biti ekstra ekipa naredne sezone pa nije cak ni ulazak u EL opet daleko.

Tomic mora da igra ovu polusezonu uz maksimano jedan poraz i dve neresene utakmice. To je igra i rezultat dostojan Partizana. To za sledecu sezonu neka zaboravi... Ovde se neplanira ni dve nedelje unapred. Znaci ucinak kao Marko Nikolic u onoj polusezoni kad su nas pokrali za titulu i potvrdio se kao kalibar za Partizan. Zelju i Grobarstvo mu niko ne spori.


Motivacija protiv kvalitetnijeg protivnika pomaze, ali ne dovoljno. Daleko bilo da njih kvalifikujem kao kvalitetne, ali ovo sto mi imamo je jad i beda. Bez Zivkovica smo 40% slabiji, vezni red u smislu organizacije unaperd - nemamo, napad kako vec, itd.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Mislim da Milinko (ili Ljubinko) nema mentalni sklop da uradi nesto "namerno"... Jednostavno, nije bio dorastao ni mestu ni izazovu - a to je svejedno doslo kao kec na deset ovim SNS instrumentima. Prisetiti se onog nesrecnog Vucele i tih epiteta kako su doveli "sjajnog i velikog strucnjaka"... Milinko je kriv zato sto nije bio iskren prema sebi i nama - vec je oberucke prihvatio nesto i naravno upropastio, bez kajanja...

Ako nesto mogu, makar i nesvesno da zamerim Saletu je sto stavlja taj neki ljudski odnos i pokusava da ostane gospodstven i dostojanstven, verujuci da ce neka bozanska pravda kad tad da se osmehne ovom nesrecnom klubu - umesto da svima zavrne siju, da je izbacio ovu neznalicu iz svlacionice i rekao ovim nasima da cemo svakako primiti tri gola - cemu onda bunkerica i napucavanje lopte!?

Al' tako je kako je - cela istorija nam je obelezena porazima - pa sto bi ta decembarska noc bila izuzetak...

Realnost je Tomic i youth academy u polusezoni bez takmicarskog motiva.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.266
Reaction score
1.996
Локација
Подгорица
Нека буде други и освоји КУП и биће доста за прољеће. Цигани су освојили титулу (сем ако не пукну пар утакмица па се унесе неизвјесност), и треба заиста ово искористити да створимо екипу за и хемију за љето ако је могуће-
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
302
Reaction score
361
Cigani su titulu dobili na poklon. Red bi bio da nam je sledeće sezone vrate. Zar ne? Sto se tiče ove polusezone u drugo mesto i osvajanje kupa ne sumnjamo. Rezultati iz jesenjeg dela prvenstva su nerealni. Iako smo po imenima verovatno slabiji nego jesenas, rezultati će biti mnogo bolji, jer je zaostatak za ciganima nedostižan i sad možemo da igramo za svoju dušu. Tu su i dva derbija. Ako već to nije dovoljan takmičarski motiv, onda bolje da se odmah ugasimo. Ali, zbog grubog mešanja politike, cela ova sezona je vrlo specifična (najblaža moguća reč)... Uglavnom, očekujem sigurno jednu našu pobedu u te dve utakmice.

Što se tiče Augsburga i ispuštenog proleća u Evropi, to je nešto što nije smelo da se desi i u toj priči nema nevinih. Svi su (smo) krivi što su (smo) dozvolili da se tako nešto desi. Katastrofa. Užas. To me proganja i dalje. Nesmanjenom žestinom.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Kako ce biti lep derbi.Jos kada bi zaigrao neko ko je vec,po mnogima,otpisan. :pfc:
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Izgleda je pravilo 4+2(valjda exyu). Argentinac ima hrvatski pasos tako da su imali 4+3 ali ne mogu da nadjem nigde zvanicno da li su exyu stranci ili ne. Koji je status crnogoraca i makedonaca
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ajmo sad posle pišanja u basketu, svi na Vračar, Beograđaniiiii.... :D
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Danas prva utakmica Tomica koja ima znacaja. Svi planovi, price, taktike itd. danas ce doci do izrazaja. Bez ikakvih izgovora! Isto tako ako odigramo dobro i odvalimo OFK nece biti na mestu da ovde neki traze dlaku u jajetu. Teren je najbolje merilo! NAPRED PARTIZAN!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.843
Reaction score
29.913
Локација
Beograd
Kako je onda moguce da smrdljivci iz kolektora juce igraju sa pet stranaca.

Izgleda je pravilo 4+2(valjda exyu). Argentinac ima hrvatski pasos tako da su imali 4+3 ali ne mogu da nadjem nigde zvanicno da li su exyu stranci ili ne. Koji je status crnogoraca i makedonaca
Интересантно је ово...
Можда је 4+2(екс-Ју), а можда могу и више њих да седе на клупи, али да не улазе у игру...? А можда ја само лупам о ономе што не знам, а можда за њих правила ионако не важе...

Дај, прочачкајте мало какво је правило па ако је ,,комшиница,, нешто згрешила, дај да им јавимо, нек се правило, зарад њих, одмах промени и избрише, па комшије смо, мајку му, нећемо ваљда да им узмемо за зло што се не држе правила...

Иначе, правило о ограничењу странаца ставља наше клубове (додуше углавном само Партизан у последњих икс икс година) у врло неравноправан положај када играју у Европи - они тамо играју са правим правцатим легијама странаца, а ми и ако имамо неког доброг домаћег клинца, (па и странца) углавном га продамо још пре него што ,,Европа,, почне...
Или бар не купимо никог битног...

И, сад, ајде...сви домаћи добри фудбалери одлазе ,,преко,, још као клинци, пара за екстраквалитетне странце немамо, ове ,,средње,, чак и ако купимо - не могу сви да играју на истој утакмици домаћег првенства, због ограничења броја...
Е, стварно...

Него, има још до ,,Европе,, - ја хтео неколико утисака о нашем Ф.К. пре него што почне утакмица, али...
...немам сад времена, јер одужих о кошарци, странцима...

Нема везе.

Ја се радујем што је коначно дошао и тај дан, што поред свега што ми смета у мом животу (а из дана у дан у ,,транзиционој,, Србији све више тога ми смета), имам и тих пар сати времена да их проведем уз мој Партизан...
Бар нека промена...

Ајмо, Партизане, ајмо клинци, ајмо странци, ајмо стара гардо...
Ајмо на утакмицу, па после и да коментаришемо како је било...кад ко стигне...

:napred Partizan :D: :šal
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.924
Reaction score
8.279
Moze neko da okaci link za utakmicu??
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.038
Reaction score
14.707
Mislim da nema prenos na TV Partizan.

Link: http://www.maxtv.ml/index.html

Nas sastav:

Partizan - Kljajić, Vulićević, Stevanović, Jovanović, Bogosavac, Petrović, Brašanac, Ilić (C), Mihajlović, Birmančević, Fofana
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top