Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
,,I nemojte molim vas da prizivate Medu. Jeste on dobra radilica ali od njegovih pasova i suta sa distanece mi se dize kosa na glavi.

Mislim da je sutnuo jedno 100 puta iz daljine i dao NULA golova"

Moj post od pre par nedelja... jebali smo jeza u ledja:D

Salim se malo ali opet nije to to...
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
@Djenka

A vala znam ti ja koliko i ti, samo prenosim poruke koje dobijam, ali verujem da ce to biti ok sve ;-)
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Ti ocigledno ne znas ko je Partizanova uprava i ko ih je doveo u Partizan. Mozda nisi shvatio do sada da im unistenje Partizana nije dovoljno, to mora da bude potpuno transparetno i da nam se smeju u lice. A kad sam citao sta vodeci "grobari" ovog foruma pisu o Vujosevicu, mozda tako i treba i nismo za bolje.

Taj Vujosevic je istu takvu jednu upravu sacuvao smene. I to ne bilo cije smene, vec kontra struja je bila cista grobarska ekipa u zelji da uradi sto su on i Danilovic uradili u KKP. Ali taj Vujosevic je morao, iz samo njemu znanih razloga, da odbrani tadasnju Djurinu upravu koja nam je silne milione pokrala i uvalila FKP u ovaj dug. Toliko o tom Vujosevicu. I jos godinama cuti o tome, ne sme nista da kaze jer nema cime da se opere. Kao trenera ima moje postovanje kao Greg Popovich. Kao legenda kluba skoro kao da je Dragan Mance ili Sale Ilic... Sasa Djordjevic... dobro, rekao sam SKORO. Kao covek i moguci funkcioner nema moje ni poverenje ni postovanje. Toliko vise o tome.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Kakvi crni linkovi , citaj novine i uporedi vreme tekstova sa vremenom postova na ovom forumu i videces da oni samo prepisuju sto ovde vide.

Inace koliko smo amaterski klub govori i to da ove informacije lete na sve strane i upravo name je to "curenje" upropastilo bar tri transfera ovo leto...

@Oki
HAHAHAHAHAHAHHAHAHA
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Da Bog da vam ovo bio odradjen poslednji rok u zivotu, ne u Partizanu, u zivotu!!!
Zelim vam sve najgore bando lopovska!!! Seme vam se zatrlo!!!
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
,,I nemojte molim vas da prizivate Medu. Jeste on dobra radilica ali od njegovih pasova i suta sa distanece mi se dize kosa na glavi.

Mislim da je sutnuo jedno 100 puta iz daljine i dao NULA golova"

Moj post od pre par nedelja... jebali smo jeza u ledja:D

Salim se malo ali opet nije to to...

Sto bi on sutirao i slao neke teze pasove kad ima ispred sebe plejmejkera sa brojem 10..dovoljno je njemu samo da dostavi loptu i da se opusti :puke:puke:puke
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Drago mi ako stvarno dolazi medo ipak mislim da nije losa opcija u ovom trenutku,skroz drugaciji igrac od Jevtovica.A napadac i stoper ako misle da dolaze bolje nek pozure,nema jos mnogo vremena:roll:
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Medo Kamara kao pojacanje!? Covek je realno izmislio fudbal za Jeftovica (tj. njegovu poziciju), ali kad se samo setim nekih njegovih odigravanja - nije mi dobro. Kako god, u odbrani su nam stameni igraci poput Balazica i Fabrisija, sad su dobili idealnog saigraca da ih ukanali nacisto. Lebe mekani...

Jos ako je istina da smo ga mogli dovesti jos pre dva meseca - onda stvarno neko treba da stavi metak ovima iz Uprave. Sad neka ga uigravaju u ovih 10-tak dana... Ili najbolje bi bilo da ode da igra za reprezentaciju, pa nek dodje posle toga.
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Ja sam uvek gotivio Kamaru iako je znao dosta puta da usere sa pasom ali nama je takav tip igrača potreban kao hleb. On ima ono što je nama neophodno a to je energija i snaga na sredini terena. E sad što mu šut ide u vatrogasce iza gola a po neki pas ka delegatu i u tribine jbg, koliko para toliko muzike. Mada ni ostali naši veznjaci nisu dali gol van 16 još od petlića.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Oce li opet da se sklanja protiv cigana?
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Биће казнених поена на форуму због некадашњег играча са бројем 4, иначе јел тај ЈеФтовић неки нови, данас стигао ?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.650
Ispisali smo stotine postova o pojacanjima Partizana koji to nisu zvanicno postali ni na 5 min....Medo jeste mnogo kvalitetniji i samim tim korisniji igrac od Jevtovica...i Zdjelar isto...ali gde su oni?? gde !!? I novinama? Da isecemo novine pa da ih metemo na teren? Dok ih ne vidis na sajtu Partizana od toga nema nista 100% pa makar Vucela i Vizura dali svoju casnu rec da ce da dodju...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Nista novo.

Satro juris Krasica,Ivanica,Rajkovica,Dzonatana,Markinjosa,Devica,a dovodis Lekovica i Medu.

Iskreno mi je muka od svega ovog danas,ali jednostavno moram nastaviti da pratim.

Mazohizam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top