Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Veoma je važno što dovodi istog kondicionog trenera koji je jako dobro radio kod njega u prvom mandatu.

To nije uopšte zanemarljivo.

Ježim se kad brigu o kondiciji vodi Miša Filipović, jer se raspadamo na terenu. Ni presing nismo bili u stanju da igramo.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
20000 ljudi zato sto je dosao M N,nema šanse da se to ostvari. Kad je Milko prešao u Partizan na utakmici protiv Dinama V. bilo 25000 a to su bila neka druga vremena
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Za pocetak i 10 000 kad bi doslo bio bi veliki napredak...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Naravno da je bolje da cigani ne igraju LE jer ce onda imati hrpu dovedenih igraca koje nece imati odakle da plate i jedino mogu da rasprodaju neke od najboljih igraca. Isto tako ako cigani udju u LE i zarade te pare koje idu sa ulaskom zar neko misli da ce ostati ijedan rekord Barselone, Reala, Benfike ili bilo kojeg drugog kluba na planeti koji oni nece ugrozit kako bi na ljeto opet spickali milione za kvalifikacije. Prica kako ne mogu na dva fronta ili jos neki slicne pizdarije mogu samo da zavadem u kategoriju "sranje".
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Ma jebes cigane, ako dobijemo sve utakmice do kraja mi smo sampioni! Mi se pitamo, ako mi budemo bili jaki osvojicemo titulu i to nista ne moze da spreci...
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Ko je to rekao?
Marko je i rekao da je imao mnogo finansijski bolju ponudu Slovana ali kada se Partizan javi to postaje jedina opcija jer Partizan je Partizan.
Najveci dobitak dolaskom Marka je ta njegova energija i nalozenost i to se jednostavno oseca u vazduhu.Na to reaguju i navijaci i zato i ne cudi tolika podrska ljudi i iscekivanje utakmice u nedelju.Ocekujem 20000 ljudi.

Pročitao u nekim elektronskim medijima...

Nemoj preteravati kojih 20k?

Ako bude 12 da se lupimo nogom u dupe...Ja dolazim zato što sam mazohista...ali apsolutno razumem i one koji ne žele da dođu dok napredna govna ne odu...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.506
Reaction score
23.319
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Na prosloj promociji su mu pustili od severine neku pesmu...dobro dosao u klub,oko za oko,zub za zub... :D
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
jao secam se toga, ko da niko nije posluso pesmu, nego zove se dobrodosao u klub pustaj
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
mondo.rs/a926964/Sport/Fudbal/Prvi-trening-Marka-Nikolica-u-Partizanu.html

Evo neke slike iz svlacionice na prvi trening.

Jebote kako su cigani usrali, takav strah nisam osetio još od Stanoja
Šefe neka propisaju krv.
:napred Partizan
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ako je Ivica zaslužan za postavljanje Marka na mesto trenera, svaka čast!

Marko, podrška maksimalna za sve što budeš radio, ja znam da ćeš dati sve od sebe i da ćeš pokušati da stvoriš ponovo ratnički Partizan koji nikad ne odustaje! :napred Partizan
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Iskreno, i nisam neki ljubitelj Markov, ali u situaciji u kojoj smo sadi, od svih varijanti koje su bile u opticaju, on jeste najbolje rešenje.

Titulu nam neće dati da uzmemo, ali bar da im je ogadimo i da se namuče, a ne da im je još na tacni prepustimo.

I bitno je što je Grobar.

Dobro došao kući!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
:D :D :D

partizan-trening-nikolic-22.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top