Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Neksus

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
94
Reaction score
15
Sta reci a ne zaplakati?Razmontirali nas!!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Bruka i sramota.Opet je otisla titula posle 3 kola.Djura je za ovog imbecila koji unistava Partizan Berluskoni.Sedmog avgusta ja se oprastam sa titulom...Bem ti i rukovodstvo i igrace klovnove i Zecevica i Bjekovica i Ilijeva....PS I sta glumi onaj retardirani debil Trujic?Smeje se,trci ka severu...Ovo govno je neka budala dovela u Partizan.Smrad.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pa dobro nije lose, moglo je i 4 5 komada da nam daju. Ne vidim izlaz iz mraka posle ovog.... Cao titulo bilo je divno poznavati te mozda se opet sretnemo za koju godinu.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ma ovo je taktika da se konkurenti opuste, a onda mi da dobijemo sve do kraja.

Gogua i Brašanac jebu.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Kaze Sasa Ilic ovom Kovacevicu, pa jel ti znas da ja imam 45 godina, kako smes da ides agresivno na loptu?

Eto, tako bih definisao desavanja na terenu...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Sve smo izgubili samo jos fali i Nike da nas odjebe :D

Kad si u kurcu onda si u kurcu. Da su neka bolja srecnija vremena 2-3 lopte bi usle u gol i rezultat bi bio drugi. Kada si govnima onda je tesko izaci...
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Vise nisam ljut na ove igrace jer to su jadnici.A kad vidim neke koji pale vatru da cemo da ih zgazimo...oni su jos veci jadnici.Bljak. gade mi se JEBO IH PAS!!!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
kada ti veciti ciganski njivoligas trifunovic uvalja gol onda je jedino sledece sto ti ostaje da ugasis klub..

da imamo navijace kakve ima paok ivica bi za ovakav prelazni rok dobio prelom obe noge od batina.. jbt njemu od 10 boNbi 6 nisu ni u protokolu za kokeza ligu :pop :banghead

izgubiti titulu 7 avgusta ? ? ?:puke :roll:
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ova ekipa Partizana nema ni glavu ni rep.
Losa selekcija.
Hocemo na silu da igramo i saljemo pasove. E pa ne moze.
O tome sto su psiholoski gotovi za ostatak sezone necu ni da pisem.
Bili smo zreli za 6-7 komada.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čudo kako se nekako ovi "polugrači" koji odu iz FKP popale protiv nas.
Sreća pa kod nas igraju igračine i po.
Sad je sve samo do nas. Da dobijemo sve do kraja :)
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Kakva raspustena banda, kakav raspad u svim linijama. Da li se ovi igraci poznaju uopste, da li smo mi bili na pripremama. Crno nam se pise jer kad se ovo eventualno popravi bice kasno za ovu sezonu, a to moze da ima dugorocne posledice.
Ivice, kad odes vodi i Dominatora. Brasanac treba sam da ode. Sasa Ilic nema smisla vise da ulazi (nema veze iskljucivo sa ovom utakmicom), svaka ti cast legendo ali bolje sa klupe da ih bodris...
Dali smo gol iz igre... Vojvodina odigrala jednostavno i disciplinovano.
Komentarisati sudije posle svega, nema smisla.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Tomic nas je ubacio u kanal iz kojeg necemo lako izaci...

Ovoj ekipi fali playmaker, a ne radovic,leonardo, mihajlovic,jankovic koji su svi isti tip igraca...
Bolje da su umesto njih doveli onog sumu ili koga vec
 

Neksus

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
94
Reaction score
15
Ima li svetlo u ovom tunelu(a da nije lokomotiva)Sve u svemu
UPRAVA NAPOLJE!!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
I jos nesto, doveli smo sijaset igraca od kojih neki vec nisu ni u protokolu, a da pritom nemamo organizatora igre koji nam fali vec duze vrijeme. Bruka...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Apsolutno zasluzena pobeda novosadjana. Partizan je nazalost mrtav klub proteci ce nazalost puno vremena da se klub vrati na pravi kolosek. Moze i ne mozemo da se borimo sa klubovima iz evrope ali da ne mozemo pobediti 3 jebena kola u super ligu e to vec ne samo da boli nego i veoma veoma zabrinjavajuce.Riba nazalost smrdi od glave, ali nije to samo u pitanju mislim na uprvu ovde treba da se promeni i 70%igrackog kadra. Jos jedna sezona ode u qurac.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Tomic je toliko unistio ekipu da mi ne mozemo da se sastavimo do kraja sezone.Ostace upamcen kao najgori trener u istoriji Partizana.Neverovatno sta nesposoban covek moze da ucini.U svim oblastima,pa tako i u fudbalu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Tomic nas je ubacio u kanal iz kojeg necemo lako izaci...

Ovoj ekipi fali playmaker, a ne radovic,leonardo, mihajlovic,jankovic koji su svi isti tip igraca...
Bolje da su umesto njih doveli onog sumu ili koga vec


Sve te sto si nabrojao kad bi danas otjerali i ubacili one sa tribina nikakve razlike ne bi bilo. Imamo 5-6 krilnih igraca koji ne mogu da dobiju niti jedan dribling. Centralnog veznog nemamo od kad je otjeran Vukic.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
nego gde su sada ljudi koji su branili ivicina i maricina pojacanja iz kokeza premijer lige ?

mozemo li posle ovih mesec dana da priznamo i da se usaglasimo da su nas ivica i marica usrali gore nego pickousti ciganski olos?

mada bez brige ,pada veliki javor u seldecem kolu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top