Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Partizan je unisten onim prelaznim rokom Tumbakovic - Vermezovic i od tad se ne moze oporaviti do dana danasnjeg. Solidno smo krenuli pod Markom prosli put ali su onda prodati Danko i Skuleta i opet se sve vratilo u kurac.

Brasno dragi pa imas loptu na otvorenom sutu a ti nesto namjestas dupe hoces faul hoces neki kurac ne znas ni ti sta hoces jebem te u te tvoje trske od nogu.

Ne znam sta da napisem skorz sam sjeban...
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Ma dajte nam igraće koji se ne sakrivaju od lopte. To je neverovatno niko da se ponudi, svi beže , sve pičke po duši, bljakk
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.458
Reaction score
2.231
Marko nije nazalost jalovo nego je zalno i bedno kako igra Partizan.Nema jednog igraca vrednog paznje u dansnoj utakmici, novosadjani su nas danas oduvali i zacutali nas za neko vreme.
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Uf, kako smo pali psihički.
Šaranov baš nije imao dan.
Istukle su nas sve ekipe sa kojima smo igrali do sad, nikako da i mi počnemo da udaramo. Nema onog bezobrazluka koji mora da ima iole kvalitetan fudbaler. Udari pa makar dobio i crveni ali pokaži zube, a ne da te mlate ko vola.
Đurđa, Bogi, Brašno,... ništa.

Duga sezona... Nema Imperativa!!!

Šta je pisalo na transparentu koji je pominjao onaj Arena komentator?
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Dajte nam nekog na sredini koji ide prema golu, a ne da dribla sam sebe u mestu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako ovaj ubistveni poraz donese nešto dobro laku ću preći preko njega.
HITNO nam treba play i desni bek! Vulićević je posle 100 godina centrirao za gol ali čovek je izgubljen u vremenu i prostoru!

Čudan potez je izmena Evertona. Oni su igrali na kontre a Marko izvede jedinog koji kontru može da preseče i pokrene napad.
Brašanac u Ivanjici neće početi!

Saša Ilić više ne sme da igra! Svaka čast za sve prethidne godine ali čovek samo odmaže ekipi! Užasno usporava napade i pravi protivnicima kontre. A šta tek reći za ponašanje, psovanje i bol kurca... Razočaran sam Sašom, potpuno! Ovo je peta utakmica ove sezone a dva crvena su mu oproštena.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
A ima i taj plej of,... ups, plej aut:puke

Ma sta ima da se lazemo i foliramo, nema ko da drzi ritam utakmice, fizicki-takticki nespremni, i to je to.

Klub je masina i svaki sraf mora da drzi da bi funkcionisao uspesno. Trenera ne bih da kritikujem posle prve utakmice jer sam o njemu mnogo rekao i pre toga.
Ako ne ispadnemo iz lige ja zadovoljan. Kval za evropu, puna kapa.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Ljudi u cetvrtak igrali u Belorusiji, u nedelju dodju i odrade nas rutinski nasred JNA.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Raspad ekipe..
Nisam nikad video nespremniji Partizan..
Dokaz nemoci i neorganizacije kluba je danas ovalo perfidno sudjenje ovog govneta cogabakog iz Cuprije..
Rastureno je nama Sportsko Drustvo Partizan..
Niti imamo igrace,ni upravu,ni navijace..
Niko nema da brani Partizan od scenaria koji su nam pripremili..
A to je losi epizodisti..
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Presidente mozemo analizirati do ujutro, ima materijala:D.

Nadam se da je Nikolic naucio da je Everton jedini fudbaler u ovom Partizanu. Sreca je samo da to nije odlucilo jer je ovo vec bilo izgubljeno u svakom pogledu.

Pazite mene ne brinu rezultati nego sto su cigani 1 i cigani 2 mnogo bolje ekipe od nas...ne mogu zatvoriti oci da je pobijedila bolja ekipa..

Odreknemo se Lukica i nasih klinaca preko ljeta jer ne napreduju dovoljno brzo po necijem misljenju i oprostimo se od titule nakon 3 kola...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Tralalatovic nas dobija sa svakom ekipom koju trenira.

Kako delujemo bedno...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.237
Reaction score
33.811
Локација
vaginamandibularia
Jadno. Toliko jadno da ciganjske delioce nepravde u potpunosti zasenjuje jadnost koju smo demonstrirali.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
@president

Sto si razocaran? Pa, on ima snage za 4 minuta, normalno je da posle toga covek gubi zivce, jer jedva i hoda, a ne da nesto iskreira. To sto on najvise zna fudbala u ovom Partizanu moze da okaci macku o rep, kad vec nece kopacke.
Veoma bezobrazno s moje strane, ali sto da ja budem fin, kad ni on nije prema klubu. Te price kako on hoce da pomogne jos jednu godinu, pa jos jednu, pa jos... to je za malu decu.
I naravno, ovo ne znaci da ostali nesto znaju i da ne zasluzuju sve kritike. Izgledali smo kao da igramo s Arsenalom, u najmanju ruku.
I takodje naravno, sve ovo je ionako samo besmislena prica dokle god je Danilov i Milicin psihicki oboleli tata na vlasti. Ali, kad sam vec odgledao utakmicu, da je i prokomentarisem...
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
prvenstvo je zavrseno,dok se izvucemo iz govana bicemo u zaostatku -10 u odnosu na vozdovac a na cergu ko zna koliko...
bar jos 4 nevidjene prilike za gol su imali,dobro smo prosli
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Шаранов је један од најнеинтелигентнијих голмана које смо икад имали. Чак је и Сафет Јахић имао бољи мозак, ледтејебо. Да онако излеће аматерски код првог гола и онако не крене на вријеме код оног промашаја Трифуновића, мислим, стварно га треба измислити.

У овој утакмици, за разлику од претходне 4, мало је поједностављено слање лопте напред (нема маратонских додавања штопера), али су играчи ти који ненормално гуше лопту, а притом мало ко може издржати дуел и задржати лопту. Ако си Неца Томић, онда буди Неца Томић до краја.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Pazite mene ne brinu rezultati nego sto su cigani 1 i cigani 2 mnogo bolje ekipe od nas...ne mogu zatvoriti oci da je pobijedila bolja ekipA.

E ovo je problem... Ne treba gurati glavu u pesak, danas nas je dobila bolja ekipa koja nemamu svojim redovima prekaljene asove, igraju oni koji kod nas nisu imali mesta...

Treba biti realan i priznati da nam je ekipa neuskladjena, neuigrana, i da za sve to treba vreme.

Moramo se sa tim pomiriti kao i kad je Dzile dosao i rekao to sto je rekao... Pomirite se sa tim da ce nam trebati dosta vremena da se izvucemo iz blata u kojem se nalazimo... Kao i sto Njegos kaze " Kada kola krenu nizbrdo, bez velikog se gliba ne zaustavljaju"

Zato borba... Prezivecemo i ovo
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Sad je lakse.Znas da imas limitirane igrace,znas da je proso voz za titulu,znas da ce biti do kraja borba za drugo mesto,imas trenera koji zna kako se igra pod pritiskom a da se ne osvoji titula i onda ubacis plan B.A to je mladici iz omladinske skole guras u vatru nek se celice i za dve sezone EROTICA.U klub ulazi tajvanski konzorcijum.omladinci dostigli plafon,hram pun ko nekad.
Aj ne seri Srno.
Over and out,u Skoplju opet nevreme,gromovi pucaju ko atomske bombe.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
fudbal je mnogo prost igra ,a nasa ekipa kada se skupi zajedno ne moze da dostigne IQ dece iz vrtica.

jbt da li je moguce da mi ne mozemo da dovedemo igraca koji je slican igracu pod brojem 10 kod cigana2 (palosevic ili nesto tako).. ? neverovatno

realno raskinuti ugovore sa alenom ,saletom ,saranovim ,bugarskom prevarom i ubaciti decu od 15 godina i udri. necemo sigurno losije igrati.
eh eh
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
POSETA OCAJNA :banghead

IGRA JOS OCAJNIJA :banghead

cigani u upravi
cigani na skeli
na terenu ne znam dal su cigani al fudbaleri nisu to se vidi !

Ljudi u cetvrtak igrali u Belorusiji, u nedelju dodju i odrade nas rutinski nasred JNA.

ovo je sustina svega, nema sta tu mnogo da se prica, da smo klub kao sto nismo odma bi svi podneli ostavke od prvog do poslednjeg posto nisu zelim im da sve pare sto zarade i ukradu na partizanu potrose na sahranu svoje dece, a ne bi bilo lose ni skela da im se pridruzi, amin !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top