Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.348
Локација
Žrnov
Ja ne mogu nista da pisem jer mi se tresu ruke... kao neku groznicu da sam dobila... uopste nisam zadovoljna kako se stvari odvijaju, ali dobro... nikad se I ne odvijaju onako kako mi mislimo da bi trebalo..

Veceras da damo bar 2 I da ne primimo nijedan I ja prezadovoljna :D
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Drago mi je što nisam jedini koji ima neku ciglu u stomaku, da ne pomislim da sam postao neki mrakač, ali mi nije drago što je svi imamo zbog iste stvari.
Pred ovu utakmicu mi je osećaj, isti kao kad sam išao na Ofku odmah posle Šamroka. Znači ne bi ih očima gledao, ali šta da radim kad su moji :)
Ne mogu da verujem koliko su nam praseće glave ogadile klub za tako kratko vreme....
Molim igrače da večeras daju sve od sebe i da nam razbacaju ovo kamenje što vucaramo, biće i njima i nama lakše.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.443
Reaction score
12.009
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Kao u pesmi Monteniggersa: "Početak, pazi Mirko - metak...".

Želim dvojicu veznih ispred odbrane, jer nam večerašnja utakmica određuje tok sezone.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Neznam sta da ocekujem, nadam se laganoj pobedi od 2-3 gola razlike, a iskustvo mi kaze mrtva igra i mucenje.. Kako god, pocinje nova sezona, srecno Partizane! :napred Partizan
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.818
Reaction score
29.838
Локација
Beograd
Pa tako...tu negde...još oko 8 sati do početka utakmice...kao neko radno vreme jednog dana, otprilike, i - tu smo...

Kao i uvek, pred neku važnu utakmicu, vidim, čitam i osećam da vaskolikoj Grobariji (i meni lično) osećanja variraju...od euforije i 100%tne ubeđenosti da ćemo dati 4 laka komada, do neke sete i sujeverja koje se pita da li je sve urađeno kako treba pa da i rezultat bude taj koji nam treba...kao da ta mala (i velika) sujeverja nešto odlučuju...
A ko zna, možda i odlučuju...
Sve je moguće, kada je Partizan u pitanju...

Vreme je godišnjih odmora, neki bi možda i došli na utakmicu, da trenutno nisu negde daleko od BGDA, a meni već više godina taj odmor uglavnom znači SAMO da mogu da odem na JNA bez one ,,stiske,, tokom radne sezone koja me jebe da ne mogu na utakmicu SVAKI put kad to hoću...
Ali to ,,SAMO,, ili ,,SVAKI PUT,, čine me potpuno zadovoljnim - mnogo mi znači taj JNA i sve ono ostalo tamo...
Pa gde bi meni to bilo lepše nego tamo gde mi je uživancija i višedecenijska navika da budem SVAKI PUT kada sam u prilici...
Ali... malo se ipak i brinem...šta je to što ću ja večeras zaista TAMO da vidim i doživim?

Leto je, juli, odmor...čovek ima više vremena da mu se kroz glavu sve i svašta mota, nego kada ga (dok radi) život samo melje...da, svašta se po glavi mota i vrzma...
https://www.youtube.com/watch?v=STFYfAjJtpw
I ovo vreme napolju...oblači se, ne oblači se, šta li kiša misli o utakmici...hoće li danas padati, ili ne...hoće li i Poljaci pasti pred Partizanom?

Kako će Ivan Tomić da sastavi tim, kako će voditi utakmicu, kako će se pokazati igrači koji budu bili na terenu...
Hoće li se ostvariti moje želje da Radović ili Mihajlović dobiju brzinu i svežinu i urnišu protivnika preko krila, ili da Marjanović odigra bar toliko da zvekne neki projektil u mrežu, da špic, ma ko to danas bio, uradi ono što mu je posao...da da gol...?
Verujem i u Leonarda (na neviđeno) koji danas neće ni igrati, ali verujem da Partizan za ovaj prvi put, može i bez njega...

Ne znam...moram da OSETIM atmosferu na stadionu, na terenu, na tribinama, u igri, pa da bih ZNAO šta će biti...
Ali to mogu samo TAMO - u toj našoj drugoj kući...

Eh, Partizane, kada bi znao koliko si nam potreban...

Hajde, probajte, molim vas, i vi dole na terenu, i vi gore na tribinama, i pored TV-a ili tastature da pomislite nešto pozitivno i da nas to drži i do večeras i večeras...da zaboravimo na razlike, na to kakvi su nam dresovi, da li smo mogli i bolje igrače da imamo...to što SADA imamo, to što večeras IZAĐE na teren - TO JE NAŠ CRNO BELI PARTIZAN, MI DRUGI NEMAMO!

Napred Crno-beli!!!

https://www.youtube.com/watch?v=GX5KQVJ2pQE
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Evo jedna brzopotezna krajiška
(dakle otpjevati recimo u tom nekom fazonu):


Počinje nam sad nova sezona
a tim nam je novi ko bombona

stiglo nam je mnogo pojačanja
hejteri bi rekli da su sranja

ali ja bih šansu da im damo
prije nego što ih izvrijeđamo

ako stvarno budu oslabljenja
na forumu raja će da kenja

ali ako pojačanja budu
vidjećemo jednu scenu ludu

hejteri će umrijeti od muke
i uzeti kašiku u ruke


Svrha ovog teksta nije omalovažavanje
niti vrijeđanje bilo koga‚

već isključivo humor i zabava.

Sadržaj teksta predstavlja umjetnički izraz autora.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Lep elaborat mog prezimenjaka.

U jednom trenutku sam ubedjen da dobijamo sa 3-4 razlike, dok u drugom trenutku brinem da je vec u drugom kolu kraj. Ne znam sta da mislim...

Ocekujem bar 15000 Grobara danas, evo iz Bijeljine ide 50 sto ja znam...

Da me posao ne sprecava dosao bih i ja....

Ajmo moj Partizane!
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Samo ova kisa da padne sto pre, jer jelte sto pre padne pre ce da stane..
kao Boga da smo kamenjem gadjali da prostite!
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Došao je i taj dugo iščekivani 14. jul... Dan kad naš Partizan zvanično počinje novu sezonu. U stomaku kuva od uzbuđenja, dok su misli pomešane.

Kao što kaže gosn Goran, u jednom trenutku pomislim: "Ma daj bre, kakvi Poljaci, bekove im igraju neki Čotra i Todorovski, nemojte me zajebavati", dok sa druge strane, poznajući nas, crne misli mi se motaju po glavi...

Želim samo da igrači koji istrče na teren večeras u svetom dresu izginu, da daju 120% mogućnosti, da posle utakmice ne mogu da zamere sebi bilo šta, da se mogu pogledati u oči, čistog obraza i duše i da kažu: "Dali smo sve od sebe". To hoću da vidim večeras, pa šta bude, neka bude.

Neka nam je srećno svima, Partizanu sa nama i nama sa Partizanom!

Vidimo se u hramu!

:napred Partizan
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Jel nas prenosi Rts? Jel ima na Rts sat za inostranstvo? Za ljude koji nemaju net i strimove.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.952
Reaction score
7.972
Jel nas prenosi Rts? Jel ima na Rts sat za inostranstvo? Za ljude koji nemaju net i strimove.

Nikad nece biti na RTS Sat evropska utakmica Partizana. Kako moze da pustis na satelit nesto za sta je neka televizija iz druge drzave dala pare da prenosi.

Ma Neca dominacija veceras daje 2 i mesti jos 2 jer su ovi su na nivo Cuke i Vose i jer je decko najbolji, novi xaviiniesta.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ljudi to sto je Poljska igrala dobro na evropskom nema nikakve veze sa ovom polu ekipom koja je dosla u BG. Kakvo crno Zagleblje i kakvi bakraci... ne treba se opustiti al ove ce mo nakucati u obadvije utakmica, pazite sta vam kazem, i to sa pola muke...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Još malo do početka, nadam se najboljem ipak igramo u hramu, istog sam mišljenja da smo bolja ekipa, ali to ništa ne mora da znači, večeras samo borbenost, a muda da iznesu sa sobom na teren,a ne da ih zaborave u svlačionicu, i ja se ne bojim u tom slučaju
3-1 za nas.
Đurđic 1-0 25 min.
Neca 2-0 54min.
Radovic 3-0 76min.
I naravno primamo gol u 86 minutu na 1-3, koji ih drži u igri( naša posla :D )
:napred Partizan
:partizan_fan:
:D:
:BB
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Ljudi to sto je Poljska igrala dobro na evropskom nema nikakve veze sa ovom polu ekipom koja je dosla u BG. Kakvo crno Zagleblje i kakvi bakraci... ne treba se opustiti al ove ce mo nakucati u obadvije utakmica, pazite sta vam kazem, i to sa pola muke...
Mi kao cela muka nema sanse da dobijemo nekog sa pola muke :D
Poljska liga je dosta jaca od nase...Zaglebje nije ni malo naivan protivnik svaki promil lezernosti moze da nam se obije o glavu. Prezadovoljan sam pobedom bez primljenog gola makar i 1-0
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nisam optimistican a ni pseimisitcan, skroz sam hladnokrvan dok ne pocne tekma onda jebem sve po spisku kao i uvijek. Atmosfera pred utakmicu je 0 znaci, a kad je tako uglavnom dolazimo do velikih pobjeda. Samo zbog toga cu reci 4-1 dovidjenja zdravo.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Мислим да смо што се тиче квалитета са Пољaцимa 50:50. Jeднoставно, године коje су иза нас, без обзира што смо неупоредиво већи клуб oд њих, нам говоре да кога су змиje уjeдaлe и гуштера се плаши. Бићe вeчeрaс вeoмa тешко. Традициja je у свaком смислу на нашоj страни.

Напред црно бели.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top