Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
A ona raspala kurvetina iz Rada sto sere po medijima je koliko cujem neka funkcionerka SNS-a.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.939
Reaction score
3.054
Samo očekujem saopštenje zajednice prvoligaša u stilu "Digla se velika prašina oko skandiranja jednog dela publike,ali to je svakodnevni folklor na našim tribinama,svedoci smo da se i premijer vređa na najjbrutalniji način pa nikada niko nije odgovarao...."
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Dodatno kaznjavanje Evertona (dobio zuti I ne igra protiv Borca) bi znacilo da FSS podrzava Rasizam! Ispasce da kaznjavaju igraca sto nije cutao na Rasisticke uvrede! Mogu zamisliti naslove u stranim medijima, ko zna kako ce u tom slucaju reagovati UEFA (mozda izbaci sve klubove I reprezentaciju - ko drugom jamu kopa sam u nju upada), pa tako I cigani I njihove filijale mogu da ostanu bez Evrope.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.516
Локација
Žrnov
Ma može on da priča šta hoće, kamere su ga uhvatile kako jebe majku Evertonu, nisam slep jebiga. Svašta mu je rekao, lepo se videlo! A tada je sniman i Brazilac koji reč nije rekao. Dobio je duel kod gol-aut linije i okrenuo sa ka njemu i krenuo sa jebanjem svega po spisku!

Vidi, meni je to ok što je u žaru borbe... jbg utakmica je... ja mojoj deci kažem, ako nekada budete igrali protiv Partizana, jedino ispravno i partizanski je da igrate sa 200% da budete najbolji na terenu a da Partizan pobedi...

Meni mnogo više znači to što ih je on popišao sve ovom izjavom da nikakav sukob nije imao na terenu... time je direktno stao na stranu Evertona. Barem ja tako posmatram
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Свако ко је имао неки ближи контакт са разним спортовима, зна да се у жару борбе, под напором и адреналином, на теренима свашта дешава, изговори и чује...то је нормално и уобичајено, а што се тиче ,,приче,, - тек поготово у Србији, где последњих неколико деценија чешће чујеш и ван терена да неко псује, него да ти каже ,,добар дан,,...а камоли на терену...
А што се тиче такмичења, борбе и максимума, тако је другарице Јасмина - исправно и партизански! Нема пуштања, нема лажи, нема преваре!
Други је проблем што на утакмицама неких других клубова није тако, али...
Они су они, а ми смо - зна се шта!
Основали нас другови, али смо увек били и остали господски клуб!
Колико се може, јелте у овим условима...ако ништа друго, увек понеки позитиван (господски, другарски, морални) пример ,,искочи,, са наше стране, било да то уради неки наш спортиста, било да неко скрене пажњу на Форуму...

:napred Partizan :napred Partizan:napred Partizan
:ziveli :D:
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
"Predsednik Zajednice Superlige Dragomir Lazović rekao je povodom incidenta na Banjici da su "Radovi navijači korektni", dok je reakciju fudbalera Partizana ocenio kao preteranu."

O jebem ti mater blesavu hahaha
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
E sto ne reaguje pretjerano tako sto ce da ih tuzi UEFI sto ga u sustini kaznjavaju. Pa sjecam se prethodnih sezona u Italiji kad je Boateng ili Baloteli ili vise njih cim cuje nesto takvo odmah do sudije i kraj price i onda o tome svi bruje. I ne osudjuju njih sto su reagovali nego te sto su ih prozivali...

Meni mnogo više znači to što ih je on popišao sve ovom izjavom da nikakav sukob nije imao na terenu... time je direktno stao na stranu Evertona. Barem ja tako posmatram

Pa ja cak mislim da ga je podrzao vise od svih, gdje ukljucujem i nase, pogotovo vise od uprave, jer on direktno zavisi od ovih iz Rada, i gazda i navijaca. Bravo!
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Ako kazne Evertona najaviti istupanje iz Lige i zatraziti hitnu intervenciju UEFA.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
"Predsednik Zajednice Superlige Dragomir Lazović rekao je povodom incidenta na Banjici da su "Radovi navijači korektni", dok je reakciju fudbalera Partizana ocenio kao preteranu."

Ovo moze samo da prodje u ovoj bedi od zemlje i jedino ako ima veze sa Partizanom. Jbt. koji je ovo vrhunac bestidnosti i besmisla. Kad mu vidim facu, prosto vristi ciganski mediokritet svakom porom. Da ne pisem sad neke nekulturne reci... Nek pokrije neko taj deo. Govedo jedno.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
daj mi sta hoces nekulturno, ja cu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Vidi, meni je to ok što je u žaru borbe... jbg utakmica je... ja mojoj deci kažem, ako nekada budete igrali protiv Partizana, jedino ispravno i partizanski je da igrate sa 200% da budete najbolji na terenu a da Partizan pobedi...

Meni mnogo više znači to što ih je on popišao sve ovom izjavom da nikakav sukob nije imao na terenu... time je direktno stao na stranu Evertona. Barem ja tako posmatram

Drugo je žar borbe a drugo je onako idiotsko psovanje! I ja kad igram dajem sve od sebe da pobedim, udarim kad treba, bude kreten, ali nikad nisam čoveku onako psoovao majku!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.963
Reaction score
27.202
lazovic radomire, crkni u najgorim mukama, govnaru zadrigli i raspali!

Edit: Veeeeeeliko izvinjenje Drincicu za moj prethodni komentar o njemu. Svaka ti cast!
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Boško Obradović na svom twitteru: "Srbi su mnogobrojnim datim životima posvedočili da su slobodarski, a nikad fašistički i rasistički narod. Izviniti se Evertonu obaveza je #Rad"

Jel se oglasio još neko?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
I da ga govna kazne nesto vise,ko ce da se pobuni?? Bice to neka cista radi reda izjava.. Ej nama Vucelic vodiii klub, Vucelic govno raspalo pa draze mi da je predsednik onaj ciganski mentol Lukic ili slican neko.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.806
Reaction score
2.615
Локација
CyberSpace
neka ovi iz ZPL i FSS lupetaju šta hoće samo neka paze gde je linija koju ne smeju da pređu..
UEFA je već pokazala da ume da klepi po ušima kad se kretenčići zaigraju previše, samo neka ih testiraju..

u subotu svi koji ikako mogu na stadion od 17h!
poruka "organizovanima": ako ne vidimo lepo osmišljenu parolu na dobro vidljivom transparentu i ne čujemo početak skandiranja podrške Evertonu i igračima ( kojima ćemo se pridružiti) slobodno se raspuštajte!


SMRT FAŠIZMU - :napred Partizan
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Joj Partizane šta stalno biraš neke noćne termine, i to čak i zimi, kad ja kao jedan od tvojih redovnijih posetilaca tad uglavnom radim...

Ajde, po ko zna koji put, doćiću na prvo poluvreme, pa pičim na pos'o...pored parole, transparenta, šetalice, posvećene Evertonu, može i naizmenično skandiranje sa više tribina: Eeeevertoon - Eeeevertoon...

I što bre ne stavite termin utakmice u 14h, da se igra za dana, da bude toplije posetiocima, da ne plaćate struju za reflektore, da ja mogu na miru da gledam celu utakmicu...

SMRT FAŠIZMU - :napred Partizan
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.806
Reaction score
2.615
Локација
CyberSpace
rekao bih da je to TV termin, Arena/MTS/država ciganska određuje..
bio bi verovatno i onaj od 19h da nije još zimsko vreme..
a neko radi i subotom do tada pa će da kuka što ne stiže na početak ..... ja nekom srećom ne radim tog dana i biću na Istoku ako se ja budem pitao a ne neka viša sila..
kako god, ko kad može i koliko može, samo se pojavite..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top