Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ako sam dobro informisan i ako me ne lažu, klub će se oglasiti u narednih dan-dva i to žestoko!

Tuljane brate Partizanski izlazi mi pred oci,evo ko sad da ga gledam pred mene.

Saopstenje zestoko da zesce nemoze biti.Preneli ga svi relevantni od A do Z,u kabinetu velikog aleksa prisutna prva ekipa njegova i nevericom slusaju sto su to "umne glave"iz mrskog im kluba sastavili.
Nakon tisine koja je trajala nekoliko trenutaka,a koja je za neko od njih bila cela vecnost,veliki acika sa suzama u ocima i raslinavenim nosom lupa sakom o sto i kaze drhtavim glasom:

"Dosta je bilo stvarno smo preterali,izvinimo se, pa nema smisla ovo sto im radimo,pa i oni su stoka ovaj ljudi.

Sledeca slika prva acina postava sa salovima crno-belim na jugu i pevaju svi slozno.:šal
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.332
Ne smemo da skandiramo protiv Aleka,pa ukinuće nam jedinog sponzora,MTS.Neka im ukradene titule,samo da nas Vođa ne ugasi.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Inače, ako već spremaju saopstenje mogu da priupitaju i zašto je kasnio pocetak drugog poluvremena dve cigansko-bratske ekipe!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Tuljane brate Partizanski izlazi mi pred oci,evo ko sad da ga gledam pred mene.

Saopstenje zestoko da zesce nemoze biti.Preneli ga svi relevantni od A do Z,u kabinetu velikog aleksa prisutna prva ekipa njegova i nevericom slusaju sto su to "umne glave"iz mrskog im kluba sastavili.
Nakon tisine koja je trajala nekoliko trenutaka,a koja je za neko od njih bila cela vecnost,veliki acika sa suzama u ocima i raslinavenim nosom lupa sakom o sto i kaze drhtavim glasom:

"Dosta je bilo stvarno smo preterali,izvinimo se, pa nema smisla ovo sto im radimo,pa i oni su stoka ovaj ljudi.

Sledeca slika prva acina postava sa salovima crno-belim na jugu i pevaju svi slozno.:šal
A ciganske mase izađu na ulicu sa velikom zastavom
"Dajemo Grobarima besu
jebaćemo Čović Vesnu,

i dodajemo reči
trpaćemo i Nebojšu da ne kmeči
a da bi se sa vama mogli družiti
i Filipa ćemo naguziti
a nije budućnost daleka
kada ćemo se odreći Aleka!
I neka dlanovi bride
karaćemo Grofa i Terzu pride"
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
2eq9h85.jpg

2cyljdt.jpg
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Pitali su kad ce klub da se oglasi oko svih kradja cigana..

Covek smatra da ne treba takve poruke da stoje tu.. :puke
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
5WZ4LV4.png


Evo nesto ja sto sam izvukao od 2007/08 pa do danas... sa transfermarkt sajta, ali je ovo cini mi se bez penala i crvenih iz prethodna 2 kola...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Komentarisali su dešavanja u rupi. Sve te poruke su obrisane.

Kao i poruka sa pitanjem kada će se uprava oglasiti.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Poslao sam uefa snimkove i sve za razmatranje kad niko iz uprave nije sposoban da uradi.., Ukljucujuci kradju iz derbija.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Svaka cast na trudu, ali uefa je isto tako mafijaska organizacija kao i ova cergarska govna sa kokezom i terzom. Sve je to ista bagra. Ako postoji neka kosmicka pravda, kad tad ce se govnima sve ovo vratiti sa kamatom od kluba pa do pojedinaca. A od pravde po raznim sudovima i fudbalskim organizacijama nema nista!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
18193203_1286341748130547_1066997815815710515_o.jpg


kad kazu da novosadska kurva isto kida protiv Partizana i cigana.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kakvo "oštro" saopštenje naši spremaju, ima Marko Đurić da im pozavidi :D

On kad oštro osudi šiptarske atake na srpski narod, svi ljudi plaču odreda. Jedni od smijeha, drugi od muke.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Evo kako to pametni ljudi rade http://www.mozzartsport.com/vesti/p...na-teren-posle-penala-za-preokret-u-95-minutu
Odigrati do kraja sve, ostvariti sve pobjede i u poslednjem kolu protiv Mladosti uraditi nesto slicno, ili napustiti teren 10 minuta prije kraja, jer ovo je po mnogo cemu istorijska sezona, pecat se na istu mora ostaviti, i odgovoriti na lopovluk na adekvatan nacin. Da ostane zapamceno za sva vremena.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jel ima ovo iz Žurnala elektronski da se pročita? Ne vidim ništa sa moba, slepac sam, šta ću...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top