Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
I meni je draze da bude manje stresno po nas. Ali samo molim nase igrace da, kako god bude krenulo, ne spustaju gas dok ne bude makar tri gola razlike. Vidjeli smo koliko nas "vole" pa je to ipak najniza gol razlika za mirniji kraj utakmice. A sto vise, to bolje.

Nesto mi govori da ce ih dati Djurickovic i Mihajlovic, naravno, iz daljine. Nismo dali dugo tako gol. Tavamba odlaze na ivicu sesnaesterca, a ovaj pod raslje.

Ajmo crno-beli!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
toliko su se pogubili, ne znaju prosto sta da urade od muke.

Meni se cini da oni tacno znaju sta rade. Obrazac je isti decenijama, samo ovaj put napredno zacinjen neverovatnom kolicinom besmisla i na ivici gradjanskog rata. Titula cigancice ocigledno nema cenu, jerbo onaj ce verovatno da omasi put nazad, pa ce na neki tajbet ili nejpal, obzirom da mu se nema rasta ziveti vise, pa da pronadje novu svrhu zivljenja.

Samo u tome i jeste problem ovaj put. Kako sistem da uplasi jednog fudbalskog virtouza poput Leonarda koji se naostrio da onoga sutra resi bjede, i da ga okurazi da sam preuzme komande aviona - da bi se nama malo razdanilo!?

Kako god, 0:2 vec na poluvremenu.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Kolicinom besmisla i dodao bih neverovatnom kolicinom bahatosti, koju nosi apsolutna psihova vlast i apsolutno psihovo ludilo.

Cigani nikada nisu krali kao ove godine. Niko nikada nije krao kao cigani ove godine.
Svako ko moze treba da prisustvuje utakmici Partizana sutra.
 
Последња измена:

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Imam i ja neke informacije , onako ,možda istinite ,ali iz dobrog izvora.

Nemaju cigani ništa za sutra rešeno.
Da ,ima deo FSS-a koji bi mnogo više njih voleo na čelu ,ali to sigurno nije Kokeza . I to ne zato što nas sad voli ili što je naprasno postao poštenjačina, već zato što hoće da vidi ledja Terziću ,da bi naravno neko njegov tu zaseo.

Možemo sutra očekivati sudjenje na nivou cele sezone.
Znači , krašće nas ,ali ako budemo bili bolji ,pobedićemo !

Cigani samo prave sebi protivusluge. Ovakva mobilizacija Grobara davno nije vidjenja.
Očekujem sutra grobarski pakao u Nišu !
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Cair ce da bude 70% crno beli sutra...igraci ce dati sve od sebe...iako smo bez Marka, golmana i standardnog stopera a kako stvari stoje i bez Evertona..siguran sam da rezultat nece izostati jer ce ovi na terenu ostaviti i srce i dusu a momci na tribinama sjebati glasne zice.... sudije..sudijaska komisija..vrh drzave..ciganska srbija..moze da nas uhvati za debeli grobarski kurac... alo bre momci..TITULA JE CRNO BELA!
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Zeljko Pantic:
"Namece se neminovna potreba uvodjenja anti-doping kontrole za upravu Crvene Zvezde pre izdavanja saopstenja" :buhaha
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ljudi treba mi pouzdan info,pošto sam u velikom škripcu sa vremenom.
Kada kreće karavan ispred hrama i da li ima karata,negde sam pročitao da će biti prodaje kontigenta sutra ispred stadiona pre polaska.da li je to sigurno?
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sutra od 1-2 je skupljanje i pokret.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ne znam tacno satnicu, jer su Iliev i Pantic rekli da se krece u 14h, a na zvanicnoj stranici Juzne Tribine pise da je polazak u 13h.

A za kartu kazu ovo:
Јужна Страна Карте за Ниш се деле испред трибине за гостујуће навијаче на Чаиру у 16ч и коштаће 300 динара. Дођите на време да тако обезбедите своју карту.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sto se vise raspitujem saznajem da ona prvobitna informacija o postenom sudjenju nije tacna i sve vise padam u paranoju.
e zbog toga ne zelim vise nista da znam i nikoga vise nista ne pitam.
verujem u boziju pravdu i znam da smo bolja ekipa od radnickog bar za klasu.
ubedjen sam u nasu pobedu sutra sto bi znacilo da sampionsko slavlje moze da pocne.
ako se to desi u finalu kupa cemo dezintegrisati vucicevu kurvu.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Sad procitah saopstenje... ovog Vuletica treba imati u upravi dovijeka. Znam da se mnogi sa mnom nece sloziti,al treba, samo zbog ovakvih svari, da se ne bi brukali ko cigani.
 

Nikola89

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
13
Reaction score
1
Ne znam tacno satnicu, jer su Iliev i Pantic rekli da se krece u 14h, a na zvanicnoj stranici Juzne Tribine pise da je polazak u 13h.

A za kartu kazu ovo:
Јужна Страна Карте за Ниш се деле испред трибине за гостујуће навијаче на Чаиру у 16ч и коштаће 300 динара. Дођите на време да тако обезбедите своју карту.

Polazak je 13h najkasnije do 13:30. ostalo je tačno...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Nije ovo mobilizacija vec GROBARIZACIJA...cisto da se zna...mobilizacija je nesto sto mogu svi da urade pa i cigani....a mi nismo svi, a pogotovo ne cigani tako da - GROBARIZACIJA :ziveli:partizan_fan:
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jebote, ja se već tresem. Daj Bože da ovaj adrenalinski nalet predstavlja uvertiru u pobjedu Partizana u Nišu, pa da se gledamo ispred hrama za 3-4 dana, pošto nam ulaz na JNA, po svemu sudeći, neće biti dozvoljen.

Plašim se crvenog, prije svega za Lea, Đuku i to u ranoj fazi utakmice, ciganskih elemenata koji samo čekaju znak da naprave sranje ko onaj debil iz Đenove, da ulete na teren i šatro zaganjaju ciganskog im brata u sudijskoj opremi, blokada na autoputu, kažnjavanja FKP, ma svega i svačega što im može pasti na pamet, a vidjeli smo da može mnogo toga.

Ipak, savladavajući strah postajemo jači, bolji i pametniji. Vjerujem u Marka, momke i tu neku Božiju pravdu barem duplo više od onoga koliko zentam od smicalica egipćanske Srbije.

Sutrašnja utakmica predstavlja simbol borbe protiv zla i beskrupuloznog protežiranja istog. U subotu, ako Bog da, imaćemo šansu da potvrdimo toliko željenu titulu, a već nakon toga šansu da aždaji otfikarimo i treću glavu.

Kakav idealan poetski kraj! Pomozi Bože!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Osećam se lošije nego pred Petržalku
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ja meč neću ni gledati ,nemam živaca za to , ne bih to izdržao .. veća nervoza nego kada igramo odlučujuće mečeve za ulazak u CL ,mnogo veća .
A pošto nisam optimista u duši par pakleno loših scenarija mi se javlja u glavi i da ne bih malerises prosto neću gledati meč .
Ulazicu na svakih 10min ovde na forum i to je to.

Srećno svima !!!! Nadam se da će biti 0 - 3 , 2gola Janković i 1 leo
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.476
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma ne treba, ako pobedimo ovo ce biti jedna od najdrazih titula.
Ako izgubimo titulu, znacemo svi mi kako smo je izgubili i pamticemo je vise od Sajberove, Nikolic ce ostati upamcen kao najpokradeniji trener u istoriji, igraci kao heroji koji su se borili protiv svih. A romuljage ce snagu svoje titule pokazati dok jos Grci ni ne postave lezaljke na plaze.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top