Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
^^
Mislim da Bog ne moze ubediti Nikolica i igrace da odustanu od titule.
A i ovo je glupost juce trazili Uefa izaslanika a danas prodaju utakmicu.

Ciganski smradovi Partizan je Šampion bio i ostao.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Ljudi, molim vas, ovi klošari ''došli do nekih vrlo zanimljivih informacija''. Smešno. Espreso:banghead
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Sve u svemu predugih 25 sati ispred nas, verujem da svi imaju takav osecaj, jer je ovo nezapamceno jedinstvo medju grobarima, na tribini, forumima, pijaci, ulici, kafani...verujem da cime god da se bave imaju svi u podsvesti tu sredu i 19h! Kad pocne mec sve pada u vodu, pritisci, price i pocinje fudbal....
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ajde ljudi smanjite malo doživljaj, udarite po koji vinjak, lozu, pivo da umirite nerve, čitaju i igrači ovo, a ako neko treba vjerovati u njih, to smo mi! Ja sam siguran da će naši preorati njivetinu, a ako se pičke usude da krenu sa lopovlukom da neće živi izaći sa stadiona! UZALUD TRUD DŽABA IM SVE!
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Od prodaje utakmice nema nista jer se uprava ziva ne bi vratila u Beograd
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Ma koje namestanje...sve od igraca zavisi. 90% njih nije videlo nikada titulu osim na tv-u i mislim da su svi zagrizli i nece dopustiti ciganskim dzukelama da preotmu.
Mnogi ce od njih igrati za vece pare i u inostranim klubovima ali da li ce negde dici pehar pitanje je.Ko ne bi voleo u CV-u da mu pise sampion ,pa makar i Srbije.
Jure ih 8 meseci kao ludi.

Trebalo je progutati ovaj "autogol" u Surdulici i ne reci nista
https://www.youtube.com/watch?v=Sjhilgse3Pw

Pa istrpeti Elvisa kome u najmanju ruku linija nije deo sesnaesterca i izgubiti bodove u BP
https://www.youtube.com/watch?v=2Y0_zlGwQpk

pa "penal" nad kangom u NP
https://www.youtube.com/watch?v=pZb_40UwSpo
pa gol iz auta,pa koliko puta "penal" za cigane pri 0-0...plavsica koji leti kao pero pri svakom kontaktu...pa vristi kao picka pri grubljem startu,dignu se svi mediji i onda igra sledecu a Alen Stevanovic muski bez glasa podnese povredu koja ga udalji pola godine,a mediji cute kao i da nije igrac Partizana...i sad da se nesto preda??
Pa nema sanse...sutra cemo razvaliti ono cigansko leglo
:napred Partizan
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Najnovija saznanja o teškom kriminalu: Kokeza je odmah posle Voždovca pao u najstrašniju nemilost psihopate. Ovaj mu je urlao i naredio da vraća kako zna i ume situaciju na staro, na cigane na 1. mestu. Sve što se od tad dešava - dešava se zbog psihopate i Kokeze koji se "pere" a ne zna gde udara - zatvaranje stadiona, izbacivanje Ostojića iz ekipe zbog kartona, kažnjavanje Marka, delegiranje cigana sa šipke da sudi u Nišu itd..nastaviće se nažalost...Ali, i dalje su u velikom problemu, jer ekipa Partizana ne da titulu, a podrška navijača je sve žešća i sve masovnija. SVI U NIŠ!!!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Апсолутно једини и тусправан приступ је да нема места никаквом страху. Чак ни од онога чега треба да се прибојавамо.
Те дефетистичке поруке како је све већ решено и договорено па се немамо чему надати нека закаче маци о реп, они што истрче на терен, они се питају.
Било је и бољих и већих играча, али мало ко је имао овакву прилику да избори једну од највећих победа у историји клуба и да истовремено испише своје име у тој историји.
Истовремено, ни једног тренутка не сме престати борба и усресређеност на циљ.
У питању је велика и вредна ствар, а такве ствари се не добијају на поклон, већ освајају битком.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Psihopata kao i svi cigani ukljucujuci i kera autolimara mogu samo da prihvate da nam popuse kurac. Sve im milosno jebem.

Ovoga su se bojali da smo svi ko jedan, a to smrada najvise plasi.


Jednoga dana cese snimiti film o ovome.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ja sutra posle naše pobede očekujem raspisivanje vanrednih predsedničkih izbora.Neko ovo neće preživeti.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Mogu oni da skacu i vriste koliko god hoce, mi se pitamo! Bice krvavo, bice zajebano, ali nema sumnje da cemo pobediti. Jedan go u prvih 20, 30 minuta nam resava sve muke. To ce nam omoguciti miran tok utakmice i rutiniranje "reala sa nisave" :buhaha. Sutra nam je bukvalno poslednja prepreka. Ovi idioti uvek naprzeni protiv nas, sudije cigani, Marko na tribinama.. Posle ovoga, Mladost ce delovati kao grupa invalida. Nije da su ovi neki tim, nego su "vanfudbalski" faktor prisutni u velikoj meri. Olaksavajuca okolnost je sto ce atmosfeta biti domacinska i pritisak sa tribina ogroman. Ajmo crno-beliiii!!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Ko razmislja o prodaji, njemu na obraz....
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Nikoliću stigla "pošta" iz FSS,Partizan analizirao

http://mondo.rs/a1008688/Sport/Fudbal/Marko-Nikolic-kazna-saopstenje-Partizana.html

Ukratko: ne zna se ko je zakazao hitnu sednicu Disicplinske komisije i to u nedelju, koja je neradni dan. Disciplinska komisija se sastajala dva puta mimo redovnog dana tokom kojeg zaseda i to oba puta zbog Partizana. Obe kazne Partizanu su potpisala ista trojica člana Komisije - Ivan Nikolić, Danilo Đaković i Uroš Zeković.

Partizan je u saopštenju primetio da ova Disciplinska komisija nije našla za shodno da se, primera radi, hitno sastane u vezi sa incidentima u Novom Pazaru, posle meča sa čačanskim Borcem.

Takođe, Partizan je dostavio i fotokopiju kazne u kojoj se Marko Nikolić pogrešno naziva "igračem".
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
E ovakve odgovore volim. Bravo za pisca, Vuletica ocigledno.

Tacno nisu svjesni kako nas sve vise i vise ujedinjuju. Zna li se kako je protekla prodaja karata u Beogradu i Nisu?
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Jedino sto mogu da urade mandovi & co je da dobro rasire noge, manje ce da ih boli.
:napred Partizan
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Poslednji trzaji, zele da nas poremete, oslabe, a ne kontaju umobolnici da samo veci inat stvaraju.
Zao mi ovih mucenika iz Radnickog stradace ni krivi ni duzni, sutra laganih 3:0
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika
Kad ce vise taj Niš, sagore čekajući.
JebI, gazi vecinsku sns Srbiju. Nek pocrkaju govna sutra. Hoću 1:2 u 95' iz slobodnjaka.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
ne znam kako je vama ali ja ovako "napet" nisam bio zadnjih nekoliko godina. kakva liga sampiona i ostala sranja. uzeti titulu gurbetima je nesto sto je najbitnije. to sam uvek pricao. jebes evropu, jebes sve samo da smo mi uvek ispred govana pa taman ne vidili grupe 20 godina. toliko su se pogubili, ne znaju prosto sta da urade od muke.

kao sto rece gore kolega, sutra ima da nabijemo nis, oni jadni ni krivi ni duzni ali neka, zasluzili su i oni, nista bolja govna nisu od cigana!

U INAT SVIMA!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top