Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Bravo za Blekija! Mnogo mi je drago zbog njega. Kakav nacin da se oprostis od voljenog kluba. Sve najbolje u Firenci.

Pored toga sto moze oznacavati jedinicu za terorisanje protivnickih golmana, DjuLe bi mogla biti i oznaka za sebicnost.

Marko i Ivica da odgledaju ovu utakmicu jos 10 puta, ako u tim njihovim planovima za narednu sezonu nema pojacanja na centralnom veznom i desnom krilu.
Kosovic decko je odlican za rotaciju, dobra tehnika, ali nije klasa za Evropu. Jevta juce odigrao katastrofalno. Konstantno kasnio, los pas. Krpi ga Everton kada igraju zajedno, juce nije imao ko.
Jankovic moze protiv Mladosti, Borca...U Evropi nema sta da trazi. Premalo konkretnosti u njegovoj igri.

Vucicevic ispao smrad.

Odlicna konferencija Zvezdana. Prejebao i Lukica. Nadam se da ostaje tamo gde jeste.
Ladniji od leda kritikuje sistem takmicenja i da su zato izgubili titulu, a jedini Partizan bio protiv podele bodova, dok su oni zagovarali isti. Kakav bolesnik, nevera :respect
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ajde Gazda Weba otkljucaj Milevskog da igramo jos jednom TAJ TANGO SMRTI.

Idemo dalje valjda za malo vise para sada.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Sta reci posle ovakve sezone!? :D

Kao sto je vec neko napisao, ovo bi moglo predstavljati polaznu osnovu za dugogodisnju dominaciju ako se pravilno pristupi stvarima. Sa moje strane, ako dozvolite da spustim na nivo licnog, April i Maj 2017 ce zaista biti zlatnim slovima upisani kao doba ciste partizanstine. Predivni trenuci, ta slatka strepnja ali i vera da ce pravda pobediti.

Nekako, uvek mi se otme misao da smo suvise veliki klub, da imamo strahovit potencijal, da postoji ta neka specijalna aura i da to jednom mora da se vrati. Ja mislim da nam je istorija i sportska pravda ostala duzna i previse, i ovih poslednjih 25 godina brutalne dominacije zapravo su samo uvertira u ono sto sledi...

Moj nedosanjani san je Evropa i Partizan nad Evropom. Da li je realno ili ne, da li je moguce ili ne, uz Marka Nikolica smo videli da nepremostivih prepreka nema... Cak bi se usudio da kazem, da smo sami sebi najveci protivink na tom putu.

Nadam se da je i za evropu sazreo, da ćemo pobeđivati ekipe tipa asteras ako uđemo u ligu.

Ovo je i moja misao od pre par dana... Razmisljam i gledam gde je taj glupi tim od koga smo glatko izgubili, gde je onaj poljski mediokritetski i seoski tim od koga smo cak i ispali i razmisljam da li je ispravno pozeleti da nam ova jesen bude ovencana i evropskim lovorikama. 2015 smo videli da ne treba puno, iako sam tada navijao za golove, a radovao se pobedama i u gostima, sve se tragicno zavrsilo u poslednjem minutu.

Zato i kazem, verujem da je ostala neispisana ta slavna stranica nase istorije, koja je ispred nas i osecam da ce veoma brzo ti redovi biti napisani.

Marko Nikolicu, bilo je juce dosta stvari koje su nadam se otvorile oci onima koji zele da vide, ali u trenucima kao sto su ovi, samo jedno i iskreno hvala za trofeje i sezonu za pamcenje.
 

rajko123

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2014
Порука
39
Reaction score
45
Lep osecaj, cestitke svima. Mnogo smo bre bolji.
Sto se tice sudjenja, ono je bilo najbolje moguce u Srbiji trenutno. Da je ovakvo sudjenje u nasoj ligi konstantno prvo sto bi se igrao bolji fudbal, a cigani bi bili na sredini tabele(uz pustanje protivnika). Ne moze ni jedna utakmica da bude iole kvalitetna ako je sudija secka svaki cas. Da je neko drugi sudio utakmica ne bi imala dinamiku. I to seckanje igre od strane sudija uvek je na nasu stetu jer smo mi najborbenija i najbolja ekipa u ligi. Sto se tice Stevanovica(da napomenem da nikada nisam sumnjao da covek uvek daje sve od sebe), on je generalno iako se istakao, slaba karika. Mnoge situacije koje oni smatraju sansama nisu mogle ni da se dese da imamo golmana koji izlazi i kupi lopte. Vise takvih situacija je bilo u kojima su Ostojic, Milenkovic pa i Jevtovic i Kosovic morali da izbacuju loptu iz sesnaesterca samo zato jer su cekali golmana koji nije izlazio. Tako je i kod centarsuteva. Ali bez obzita, cestitke Stevanovicu koji je dao sve od sebe.. Za el Monira se nadam da strucni stab bolje moze da proceni da li on moze da napreduje u defanzivi. Valjda znaju sta rade. Mada ja sam zadovoljan i njegovim izdanjem juce. Pomenuo bih jos Mihajlovica za koga mislim da je Marko preuzeo ulogu na sebe da ga koliko toliko vrati u zivot zbog prodaje, ako tako mora, nema problema... Za Djurdjevica mislim da ima ogromnu zelju da ode i da ga treba pustiti, a Leonarda nikakao... Verujem da ce se za njega naci prava zamena, za Leonarda tesko...
Ovaj rezultat 1;0 ima i svoje dobre strane. A to je ono sto se desava kod gana.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Čestitke svima ali baš svima..
Zasluge idu nekome manje,nekome više ali Marko Nikolić je trenerčina koja zaslužuje odmah ugovor na 5 godina.
Teroriše cigane opasno 5-1-0 :respect:respect

Čestitke igračima za sve što su pokazali na terenu,za sve što su izdržali u borbi sa protivnicima,sudijama,savezom,sudijskim komisijama,ciganskim medijima,tankom podrškom kada su lile kiše i samo par hiljada ljudi verovalo u njih..

Čestitke i vama braćo i sestre , što ste očuvali ovaj forum,ovu oazu Partizanštine,koja je uvek bila utočište za naše crno-bele duše,i u dobru i u zlu..

Sezona za pamćenje..
6 generacija u 72 godine koja je osvojila duplu krunu..
Sezona za istoriju..

Bar 20 momenata ove sezone što na terenu,što na putovanjima,što na tribinama,koje ću pamtiti celog života..
Eto u Nišu gledah utakmicu uz stare vukove,tik uz Grobarčine
Crno-Belog i Mačka, sretoh i upoznah našu braću Crnog Bombardera i Petra iz Skoplja..puno srce..i to sve nam je dao naš Partizan..

HVALA TI ,HVALA TI CRNO BELA LJUBAVI...:pfc::napred Partizan:napred Partizan
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Po čemu je bolji od Savića, radoznao sam znati?

Da li si gledao polufinale LS npr.? Ja da sam Savic okacio bih kopackeno klin nakon prolaska Benzeme pored njega na korner liniji..Zidan poslije rekao ja ne znam kako je ono Benzema uradio..da ne pricam o situacijama u M.City, lista je predugacka..ispada veoma lako, veoma...djeluje nezgrapno na pogresnoj nozi..Bleki ce biti klasa i za Nastasica takodje..
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.608
Reaction score
13.689
Локација
Yaoundé
Реакција Александра Брковића, некадашњег тренера наших рукометаша на кукумавчење са хитне прес конференције...

bn6vz2F.jpg


https://twitter.com/salence01
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Da li si gledao polufinale LS npr.? Ja da sam Savic okacio bih kopackeno klin nakon prolaska Benzeme pored njega na korner liniji..Zidan poslije rekao ja ne znam kako je ono Benzema uradio..da ne pricam o situacijama u M.City, lista je predugacka..ispada veoma lako, veoma...djeluje nezgrapno na pogresnoj nozi..Bleki ce biti klasa i za Nastasica takodje..
Gledao sam, izvozao je Benzema tri njihova na crti, ne samo Savića. Nek' ti bude, ne da mi se raspravljati.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.751
Reaction score
11.453
Локација
.
Da li si gledao polufinale LS npr.? Ja da sam Savic okacio bih kopackeno klin nakon prolaska Benzeme pored njega na korner liniji..Zidan poslije rekao ja ne znam kako je ono Benzema uradio..da ne pricam o situacijama u M.City, lista je predugacka..ispada veoma lako, veoma...djeluje nezgrapno na pogresnoj nozi..Bleki ce biti klasa i za Nastasica takodje..

Mnogo gotivim Blekija ali moram da ti odgovorim. Ne mogu takve stvari da se porede. Savica je izbacio Benzema u polufinalu Lige Sampiona, Bleki tek treba da zaigra u nekom ozbiljnijem takmicenju, iako mu ja od srca zelim da osvoji svako takmicenje u kom bude igrao. Stefan bre igra u ekipi koja je sam vrh evropskog i svetskog fudbala a ja se nadam da ce Bleki dostoci bar njegov nivo a mozda i vise jer ima potencijal.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ne kontam svršavanje Radulovića sa Arene na Jankovića, i to tokom cijele sezone. Znam da je i Babovića obožavao svojevremeno, ali brate, da ti juče na pres konferenciji pitaš Nikolića ko je bio igrač utakmice, Stevanović ili JANKOVIĆ (koji se nije vidio pošteno), nije realno. Izgleda ima fetiš na takav tip igrača.

Zato što je dobar, asistirao juče za gol blekiju, izvozao celu odbranu i desnom nabacio leonardu na glavu, asistirao leonardu za pobedu u nišu, što napreduje celu sezonu, i ovoj ligi nećeš naći mesija i ronalda
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Zaista je sramotno porediti Jankovica sa Babovicem. Jankovic, kao prvo, nije folirant, momak posteno pristupa svom poslu i daje sve od sebe na svakoj utakmici. Pod dva, ponasa se i vise nego profesionalno i prema saigracima i prema navijacima. Pod tri, ja stvarno ne shvatam kako pojedini ljudi ne vide njegov napredak kroz utakmice. Da ima mana, ima, ali je on po meni dao vrlo veliki doprinos ovim nasim uspesima.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.601
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Da li si gledao polufinale LS npr.? Ja da sam Savic okacio bih kopackeno klin nakon prolaska Benzeme pored njega na korner liniji..Zidan poslije rekao ja ne znam kako je ono Benzema uradio..da ne pricam o situacijama u M.City, lista je predugacka..ispada veoma lako, veoma...djeluje nezgrapno na pogresnoj nozi..Bleki ce biti klasa i za Nastasica takodje..

Ja da sam ti pauzirao bi neko vreme u pisanju ovakvih komentara. Iako su imali slične role u našem prvenstvu pred odlazak karijera Savića može da mu bude pravac kojim treba da ide ,posto ide u Fiorentinu pokazaće vreme dali je bolji i od Nastasića:confused
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Gledao sam, izvozao je Benzema tri njihova na crti, ne samo Savića. Nek' ti bude, ne da mi se raspravljati.

Benzema u onoj situaciji ne bi ni pored mene prosao niti pored pola foruma, Savic je bio prvi i on je trebao loptu da cusne u korner..ono je sramota i za njega i za Atletiko da imaju onakvu odbranu...moja poenta je sto Bleki izgleda mnogo zrelo za svoje godine. Da Tomic sretne njega na hodniku bez ugovora i proba ga na terenu je prosto nevjerovatno..mada Tomicu necu oprostiti sto je na kvarno otjerao Marka Jovanovica koji nam je bio najbolji stoper tu polusezonu. Igrao bez greske...ali vec sam ga radi toga napusio na ovim stranicama...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Janković je možda i najviše napredovao ove sezone i postao nezamjenljiv na poziciji desnog krila, za razliku od Babovića trči i gine cijelu tekmu, a bogami i tehnički je bolji, samopouzdanja sada ima, fali mu samo malo hladnokrvnosti kod završavanja akcija što će sa vremenom doći. Njegovo dovođenje je dobar potez i očekujem sledeće sezone bar po 10 asistencija i golova od njega. Samo naprijed.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Smesno je poredjenje Savica i Blekija. Savic igra u top klubu i sasvim je solidan stoper za evropske okvire. Tu nema price. Nerealan si Maksimilian, Colova odbrana je granitna, a sto se tice Benzeme i te situacije, to se desava. Nema trika da bi ono opet sledeci put proslo. Plus je i Benzema svakako top napadac.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top