Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Kao i pred svaku evropsku utakmicu prizeljkujem prvih 20 minuta ko protiv fenera :D



3-0 lagano dobijamo. Ocekujem da Gogua izdominira u odbrani.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.455
Reaction score
2.226
Moja zelja le da damo od 3 do 5 komada a da primimo 0 golova. Zelje su jedno a realnost je druga. Zadovoljan sam pobedom bilo kojim rezultatom.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Saranov - Bogosavac Milenkovic Gogua Vulicevic - Mihajlovic Brasanac Radovic Everton Jankovic - Djurdjic

Sastav za veceras, ipak Djurdjic pre Boze. Po meni jedino iznenadjenje, sve ostalo ocekivano.

Ajmo crno-beli. :napred Partizan:pfc:
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
AJmo Crno-beli! Zrinjski je odigrao nerijseno sa njihovim prvakom. Tukli su ih Albanci, pa mozemo i mi ove. Nisu naivni, i vjerujem da ce biti zanimljiva utakmica, ali mozemo. Samo bez nervoze i bez opustanja, pogotovo ciganisanja.
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Kako se sećam prethodnih par postova sam upisao prošle godine pred prvu tekmu, više volim da čitam.. Uglavnom sam pred važne utakmice dooobroo zapamtio pravilo koje glasi "rezultat utakmice dragog nam kluba , je obrnuto proprcionalan prognozama na forumu" :)...dakle što se mi više ovde razmećemo golovima, to bude lošiji rezultat....

No ne bitno, ja nisam nešto preterani optimista pred večerašnj utakmicu, samo se nadam da ćemo ući muški pa šta Gospod da......
Minimalna pobeda, bez primljenog gola, bi legla samo tako...
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Neverovatno, ima na RTS sat! 'Ajmo crno-beli!
 

GrobarWien

Banned
Учлањен(а)
04.07.2016
Порука
46
Reaction score
2
Локација
Wien
Ja serem eksere....jao majko moja sta je ovo,kakva je ovo igra??? Ovi nisu naivni,ali mi smo beeeeeeda
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.396
Reaction score
3.240
Локација
Tamo gde su Grobari
Za prvu utakmicu igramo odlicno. Kakvu igru si ti ocekivao?! Trudimo se, da odigramo iz prve...sanse su tu, samo gol fali.
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
pa pun mi je kurac ovog deja vua svake godine.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
sta reci..

prvo cestitke svim ljudima koji su bili na JNA :respect

drugo videlo se da tomic nema veze sa vodjenjem ekipe.. katastrofa izmene

trece ovi nasi kao da nisu nista jeli,sutiraju kao babe ka golu,lopta se vuce kroz vazduh

cetvrto neko je pricao da smo skraceni kao ekipa,ja tek sada to vidim.. svaki nas prekid znaci nista a svaki protivnicki je prilika za gol. :confused

p.s. "bozinov deluje tromo" , komentator izgleda nije cuo da je on smrsao ?
:roll:

p.s.2. poljaci su u revansu favoriti,bice bas jebano.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top