Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Neka Everton ponovi ko na derbiju i svi srećni :D
 

dzare

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
63
Reaction score
5
Nije me bilo dugo, ali danas sam tu zbog sujeverja.
Napred Partizan!
:šal :pfc:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Bice teska utakmica, sanse su 50-50 verujem u prolaz ali i u poraz. Moj tip je 1 1.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Mozes li da mi pojasnis situaciju u kojoj verujes u prolaz ali i u poraz?
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
hahaha vidis da ljudi vise ne znaju ni sta pricaju niti sta misle :)

Ja kontam da je samo bitno dati jedan gol na pocetku do 30tog minuta i onda pustiti njih da krenu naprijed, a onda im zabiti jos koji. Kao sto gazda kaze, ja stvarno nisam vidio nikakav kvalitet od ove ekipe, tako da ne znam cemu pesimizam.. Ne moze bas uvijek i nas da usere da imamo 2 precke i milion akcija a da ne dadnemo gol. Produzetci i penali bi bili najgori po meni scenario.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
mi odavde smo tesko prolazili te centralno evropske (jbt ne znam jel ovo ide zajedno ili odvojeno) timove, zvezda je mislim izgubila ama bas sve, videli smo kako je 'mocna' stara novosadska dama prosla prosle godine, mi smo prosli zilinu nakon kataklizme na jna.
plasim se malo atmosfere, stadion deluje onako malo upakovano sa puno poljskih fanatika u onim djubretarskim kombinezonima (koji me odmah asociraju na nk kozojebac iz nikozije), a sto se tice samog kvaliteta ekipa, moram priznati da pojma nemam.
Mislim da igraci zele da prodju kao i Tomic a to je najvaznije. Naravno posle cinjenice da vise nema Babovica sto je najvece pojacanje mozda i za celo JSD ne samo fk
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Gledao sam maloprije onu nasu Kucu slavnih na aplikaciji i Ciriceve golove. Samo neka bude volje kao u proslom mecu, da ne bude gluposti tipa da linije stoje predaleko jedna od druge ili da stoperi naprave onakav razmak kao sto su ovi koje su nakantali, i dobijamo ih i to sa vecom razlikom. Samo bez panike i pucajte kao Ciric.

Ajmo crno-beli!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Prosle sezone jesmo zakazali u prvenstvu mada su tu bile u velikoj meri u pitanju i svima poznate vanfudbalske stvari oko vuciceve ljubavnice ali smo u Evropi dobili pravi recept kako treba da igramo - jebeni KONTRA-NAPAD....ako opet budemo igrali tako prosetacemo se do LE. Cvrsto pozadi, oduzme se lopta, pravo do Radovica, Radovic prosledi na krilo ili Djurdjicu i laku noc...3-4 razmene i sah-mat.
Valeta je protiv cigana stvorila 3 100%-tne sanse kod rezultata 1:1...da su mrsomudili oko 16 kao mi cigani bi im 10 dali. Jebes posed lopte, jebes loptu, jebes majstore na petoparcu hocu gol.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Braćo dobijamo nego sta drugo..
Pa mi smo Partizan..
Radović i Djurdjić 0-2..
Dati gol sto ranije i cekalica sa kontrom..
Jaci smo sa posedom,jaci smo u velicini kluba,oni strahuju od nas..
Prolazimo..
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Hajde ove da razvailimo večeras.
Hajde ove da razvalimo r
Hajde ove da or
Hajde ove dor
Hajde odor
Hodor
Hodor!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Nije meni što mi frka da li ćemo da prođemo... to je valjda normalno pred utakmicu...

Hoću da prsnem na zdravo mesto jer strahujem(o) da li će nas izbaciti tim kome su glavni igrači T raspali Radovi polovnjaci :banghead

E ako nas izbace Čotra i Todorovski - da ga jebem rumenka!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kljuc utakmice je dati gol-dva ili koliko god vec treba za prolaz kad nas vec gol nije hteo na domacem terenu...

Valjda mozemo da izvucemo makar nereseno sa golovima sto ce biti dovoljno da prodjemo.

Kuburimo sa napadacima pa ako ne ide Djurdjica ili Vlahovica mozda treba ubaciti Kokezu da resi tamo jer je poznati golgeter i kad su ga vec poveli sa sobom. Jebiga ironija me udara na tu muku, sta ces...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Meni muka, vrti mi se u glavi... Iskreno ne pamtim da sam se ovako loše osećao a zaista ne vidim razlog za to pošto su ovi u rangu Javora.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
da li je moguce da rts stvarno nece prenositi ? satro se tripuju da ce neko uzeti telekom tv i raspalu arenu zbog ovakvog ciganisanja ? jebem im mater svima u picku, pola srbije nece moci da gleda mec...

bitno je da su cigani mogli da idu i na sk .. govna romska

Partizan: 50 Šaranov, 4 Vulićević, 14 Bogosavac, 51 Gogoua, 31 Milenković, 25 Everton, 8 Brašanac, 95 Janković, 10 Radović, 7 Mihajlović, 40 Đurđić. Klupa: 12 Kljajić, 22 Ilić, 23 Ostojić, 5 Stevanović Miladin, 11 Đuričković, 17 Marjanović, 9 Vlahović.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Kljuc utakmice je dati gol-dva ili koliko god vec treba za prolaz kad nas vec gol nije hteo na domacem terenu...

Valjda mozemo da izvucemo makar nereseno sa golovima sto ce biti dovoljno da prodjemo.

Kuburimo sa napadacima pa ako ne ide Djurdjica ili Vlahovica mozda treba ubaciti Kokezu da resi tamo jer je poznati golgeter i kad su ga vec poveli sa sobom. Jebiga ironija me udara na tu muku, sta ces...

Kokeza je potomak desnog beka:videti ajdukovu sampinsku generaciju od pre 65 godina
A sad ozbiljno.Neka ga Milenkovic umuva dupetom makar nakon naseg ofanzivnog prekida ili bilo ko valjda i onog rmpaliju Dabrowskog moze neko nadskociti bar jednom ili celavog vratara Polaceka ne pogadjati stalno.
Ajmo momci...Napred Partizane!:napred Partizan
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Ima li neko kvalitetan link?
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
Ubicemo ihhh!!!
Djurdjic barem 2 komada.
:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top