Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nadam se da znate da je taj ugovor nebitan i da se od njega ocekuje titula. Samo tako ce vidjeti i sljedecu sezonu, siguran sam da Marko to zna..ono sto mene raduje je da zna kako se dobija derbi koji ce biti uzasno tesko igrati ove godine..sretno.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nemoj da neko nije dosao u nedelju na utakmicu!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Dobra vest, posebno u odnosu na "ono" sto su pokusali da proguraju. S Markom bar cu da gledam derbi kako treba i da se nadam dobroj igri i pobedi, sa ovim ostalim ga ili ne bi gledao ili ako bih da gledao onda bi se nadao da se nece naguziti i vise pazio na koji su nacin sami pokusali da sjebu tim i taktiku, da bi udovoljili upravi, koja bi da udovolji govnaru.

Od Marka ocekujem da igra sa parom Gogua- Balazic, a da Milenkovica pusta povremeno (kup, sa veoma slabim protivnikom, u slucaju povrede...), da zadnji vezni igra samo Everton, osim u derbiju, jer nam u NIJEDNOJ drugoj utakmici ne trebaju dva zadnja vezna, i da igra sa Vlahovicem i Djurdjicem. Eto, a za derbi, neka sam smislja, do tada ce ih upoznati bolje, i neka za vreme dogovaranja taktike izbaci novog golmana da cuva strazu ispred svlacionice.

Ne hvata me euforija samo zbog toga sto znam da ce ona govna pozatvarati sta treba, ali se nadam borbi koju sam video kad je on bio kod nas.

SVI NA ISTOK! VUCICU PEDERU!!! i NIKOLIC MARKO!!!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Srećno Marko... Pa da nastaviš tamo gde prošli put te prekinuše.

Za početak da se dobije Vojvodina, a onda korak po korak.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
CELAVI neka ti je sa srecom!

Ne treba ocekivati sada dosta bolju igru ali samim tim sto nam je on na klupi mislim da ce nas i ta luda sreca posluziti cesce!

A sad da odjebemo u nedelju cigane2 i odlican nastavak sezone!
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
E konacno lepe vesti!

Bio sam siguran da ce Tumbakovica postaviti, sve mi je aludiralo na to.

Neka je sa srecom Marko, ocekujem reakciju tima vec u prvoj utakmici.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Dobro nam se vratio grobarcino Marko!!!:šal

Skinhead PFC is back!!!:ziveli

Evo sinoc i od jutros se cuo sa nekoliko starih prijatelja sa tekmi, i do sada smo, a to je samo sinoc i od jutros, izorganizovali preko 20 ljudi za nedelju! Nadam se do nedelje da cemo uspeti i ceo bus, pa pravac JNA!!!
PARTIZANE OLEOLEOLE, OLEOLEOLE, OLEOLEOLE!!!

Ej histerija totalna zbog trenera, koliko nam je malo potrebno da se vrati stari duh grobarstva!:D

Neka grmi JNA, neka se cuje do rupe, tako jako, da se rupa zatrpa!:BB:pfc::partizan_fan:
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Lijepa vijest za početak dana. Sad da kiksnemo jedno dvije, dok se uigramo i dok se Markan napominje bliže i dalje rodbine pojedinim igračima, pa da onda krenemo sa sexualnim opštenjem protiv drugih.
Sad bi bilo pametno da ponovo potpišu trenere omladinaca.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Kako nam je Malo potrebno ѕа sreću...

Dobrodošao Marko, nadam se da nećeš samo opet po zadnja dva vezna do iznemoglosti da forsiraš.

Meni je ovde bilo jasno da su imali dva izbora. Prvi da i dalje teraju po svome ili da postanu malo bar simpatični Partizanovcima. Ne zaboravite, ovde se trenerii lako mogu promeniti kao na traci u oba navedena slučaja. A treneru, bilo koje opcije da je došao, manje više većinu stvari su namesteli - on sad sakuplja prosuto.

P.s. Dovedi molim te Kojića...Prvo da Ciganima uvali gol a drugo muka mi je od napadača nakon Škuletića i Kojića koji stvore i izbore se za jednu šansu na utakmici...draži su mi Kojićevih 10 propuštenih (ali i izborenih) šansi...Jer smo u takvoj poziciji.:banghead:buhaha
 

servent

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
49
Reaction score
64
Ja ne kapiram kako vi mislite da mi osvojimo titulu sa SNS-om na vlasti i u upravi.
Lepo je nabiti malo adrenalina i uzivati u boljem treneru ali ja licno mislim da nema nista od titule za jedno vreme.
Da kompletan FK PARTIZAN iskreno zeli titutlu i da nas boli ona stvar za sve pa da kazem da cemo dati sve od sebe ali ovako... nada je odavno umrla.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
Dobrodoslica Marku Nikolicu.

Nadam se da je shvatio gde je gresio iz proslog mandata.
Samo nemoj ponovo da krene da dovodi Rankovu ergelu i bice to sve OK.

:napred Partizan
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Upravo to. Borba do poslednje kapi krvi i znoja.
Marko Nikolić bi prošli put osvojio titulu da nam je cigani nisu ukrali.

U nedelju svi znate šta vam je činiti!!!

AJMO MI NA JNA!!!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Za nasu ligu nije toliko bitna uprava ukoliko imamo donekle kostur tima koji se moze boriti za titulu. Mi imamo ekipu koja je sposobna za to i potreban nam je bio samo pravi trener diktator kao sto je celavi, koji ce svima da se najebe malo familije ukoliko se ne budu borili.

Uvek sam rekao da su igraci ti koji igraju i ukoliko imas par sposobnih, a mi ih imamo, mozemo ocekivati i nadati se tituli ove godine, sa celavim!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Dobrodosao Marko i srecno, trebace ti pa da zavrsis zapoceto.

Opet nam prva utakmica najteza i ako se tu provucemo, sve ce se pokrenuti.

Ne ocekujem neke promene u timu, eventualno Balazic da se vrati u tim, mozda ispadne i Bogosavac ako je Marko gledao utakmicu protiv Napredka, verujem da ce pogledati, ali u sustini nece Marko nista epohalno menjati, a i ne treba, njegovo je samo da unese novu energiju, da digne samopuzdanje igracima, samo jedna pobeda fali da ekipa digne poljuljano samopouzdanje.
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Dobro dosao Marko! Jedva cekam da te vidim na klupi u nedelju! Jako i ostro do kraja, kao i Dule, pa makar se i vratili "na stitu" iz bitke... Nek je opet izrezirano, ako je tako, to je bitka za ove iznad. Tvoje i nase je da se borimo i ne cutimo i odbijemo da budemo ikebana, makar im bar pokidali meso na derbiju.
Vucicu pederu, ne damo ti titulu!

P.S. Karma je cudo... Kad se setim kako su Tumbica i Cira hteli da smene Marka one zime i dovedu Tomica... Gle ku.rc.a sad, godinu i po kasnije :)
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Dobrodosao kuci Spalleti,ajde sad da vidimo dal imas carobni stapic.

Gogua jebo si jeza u ledza.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top