Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@Pekarski

Legitimno pitanje... Samo postoji jedan problem. Tim moze da trpi Zivkovica na krilu ili Bogosavca na beku ili cak i Milenkovica na stoperu. Kada se radi o napadacima, obzirom da nam je svaka utakmica biti ili ne biti, tesko da tu moze da bude prostora za Vlahovica ili Jovanovica i to od pocetka. Ako imamo rezultat, to nije to - jer se igra bez pritiska, dok ako jurimo rezultat, samo izuzetno hrabar trener bi poslao nekog od njih da donesu preokret... Tako je kako je, a svi znamo Markov pragmatican pristup (osim u nekim situacijama).
A može da trpi Božinova, dok Živković uz pomoć Abubakara Partizanu donosi rezultat u Evropi???
Jovetić, Delibašić, Lazović su ulazili kao klinci u prvi tim. Ovo je isto kao kada je Kežman morao da sedi na klupi Gogi Obradoviću i Bjekoviću jr, iako je daleko kvalitetniji igrač bio, jer su ovi morali da igraju. Tako se i sada neki menadžeri toliko trude da svoje igrače isture, i sačuvaju ih kritika i sprdnje na ovakvim forumima, ali džabe prodati ih ne mogu, samo klub trpi zbog toga.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Rasprava oBozinovu i nema nekog preteranog smisla, svako se drzi svoje pozicije i gura svoju argumentaciju na osnovu svog shvatanja fudbala. Meni licno doticni deluje kao da se neko sprda sa nama i da umire od smeha dok cita na forumu o njegovim kvalitetima. Prosto mi deluje kao bivsi fudbaler koji pika mali fudbal sa drugarima uz pauzu za pivce. Njegov uticaj na igru je nula, protiv svakog ozbiljnijeg protivnika je delovao kao zajebancija. On kao napadac je najsporiji u timu, u duelu je po pravilu gubitnik, kad ima igraca na ledjima ja nevidoh da je ikad primio loptu... Prosto... Kad ima ozbiljnu markaciju on je nula. Jedino sto je ostalo je po neki potez kad podseti da je bio fudbaler, i naravno takav neki potez nevidosmo u evropi, protiv cigana ili slaninara.... Na kraju ima jos jedna cinjenica vezana za njega, a to je da pre nas on nije imao mesta ni u bugarskoj ligi, ni u drugoj italijanskoj ligi i da je najuren iz svih klubova. A kljucno za opis njegovog kvaliteta je da ga niko nece i da ovi nasi nisu mogli da ga uvaljaju sa svih svojih 18 golova. Mora se priznati da je malo cudno da niko ne zeli takvog rasnog strelca, pogotovu sto nam za Skuletica, sa manje golova na kontu, ulete nekoliko miliona za transfer. Verovatno je razlog, sto oni koji treba da plate za njega nisu rasli u saksiji... E jbte, pa prodadosmo Cadikovskog, i to za pare, a ovog niko nece... A sto se tice ziherasenja trenera, pa nema m.. Da ubaci u vatru nekog mladjeg, to ce tek da nam se obije o glavu.. Jes tuzno ili ne.. Ali je prosto tacno, mi zivimo od prodaje tih igraca... Mada, to na stranu o godinama i transferima itd cisto fudbalski gledano i Mihajlovic i Vlahovic i Jovanovic su bolji i korisniji od njega.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Увек ми је била некако дегутантна логика која држи да је у причи која се тиче навијачке наклоности неопходно прибављати некакве креденцијале да би се та склоност могла слободно практиковати, при чему је реч о потпуно емотивној категорији која као таква има бесконачно варијација и појавних облика и представља чудесну мешавину рационалног и оног мање рационалног.
Тако и са ставовима и гледиштима. Можемо разговарати о томе да су нечији аргументи мање или више утемељени, али да доводимо у питање нечије право да коментарише и износи сопствене судове зарад могућег не поседовања креденцијала за мишљење о предмету своје наклоности је потпуна бесмислица.
Најзад налазимо се на форуму који по својој природи и служи за размену мишљења и некакво укрштање ставова, а не за издавање сертификата или полагање испита.
Што се тиче Божинова, може се бесконачно гурати логика о врхунском умећу и ванредним способностима, те о непостојању малих и великих утакмица, али ми смо ту причу већ прошли и одавно направили пун круг. У једним европским квалификацијама, а то је једина права мера вредности, умало нас је коштао пласмана у групну фазу, а у наредним следило је још једно велико ништа. Између тога стигао је да буде најбољи стрелац тима у мечевима за које се каже како нису мали, а то нам је донело апсолутно ништа, јер смо најважнији трофеј изгубили, а утешни освојили, али не заслугама најбољег егзекутора, већ момка кога су касније отерали као пса, баш као што су се обрачунали са двојицом који су исправљали његове криве Дрине и изнели једну од најбољих европски јесени Партизана.
И поред тога настављамо да се одушевљавамо истим бравурама, да би ако којим случајем тако дочекамо и лето, опет добили једно велико ништа, као и сваке претходне прилике.
У међувремену пропустићемо још једну прилику да ако не доведемо, онда бар одгајимо играча на кога се можемо поуздати и на утакмицама где противници објективно вреде нешто више од Жаркова или Радника.
Да, тог играча касније треба и да прода овај мучени клуб, како би поред свега што буде украдено скрпио нешто сиротиње и за голи живот и то је просто сурова истина.
Ако нам тај Божинов неће донети ни титуле, ни европске тријумфе, ни куп, ни победе у дербијима, ни новац од трансфера, имам ваљда право да се сходно здравом разуму питам чему се уопште радујем.
Ако ће неко рећи - па радујеш се победи Партизана, какве везе има над ким је направљена, биће у некој мери и на неки начин у праву, али ће морати и самог себе да упита шта уопште жели свом клубу и куда он иде на тај начин.
И то није естетска категорија, нити теоретисање о духу Партизана, већ егзитенцијално питање par excellence.
Што се тиче тренера Партизана, ко год то био, њему никако не може у опису радног места да стоји само некакав прагматизам српских ливада, већ тај под обавезно мора да у том прагматизму пронађе времена и начина да производи играче од којих ће клуб имати користи и на терену и на рачуну у банци.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
...
ĐĐºĐ¾ Đ½Đ°Đ¼ Ñ‚Đ°Ñ˜ Đ‘Đ¾Đ¶Đ¸Đ½Đ¾Đ² Đ½ĐµÑ›Đµ Đ´Đ¾Đ½ĐµÑ‚Đ¸ Đ½Đ¸ Ñ‚Đ¸Ñ‚ÑƒĐ»Đµ, Đ½Đ¸ ĐµĐ²Ñ€Đ¾Đ¿ÑĐºĐµ Ñ‚Ñ€Đ¸Ñ˜ÑƒĐ¼Ñ„Đµ, Đ½Đ¸ ĐºÑƒĐ¿, Đ½Đ¸ Đ¿Đ¾Đ±ĐµĐ´Đµ у Đ´ĐµÑ€Đ±Đ¸Ñ˜Đ¸Đ¼Đ°, Đ½Đ¸ Đ½Đ¾Đ²Đ°Ñ† Đ¾Đ´ Ñ‚Ñ€Đ°Đ½ÑÑ„ĐµÑ€Đ°, Đ¸Đ¼Đ°Đ¼ Đ²Đ°Ñ™Đ´Đ° Đ¿Ñ€Đ°Đ²Đ¾ Đ´Đ° Ñе ÑÑ…Đ¾Đ´Đ½Đ¾ Đ·Đ´Ñ€Đ°Đ²Đ¾Đ¼ Ñ€Đ°Đ·ÑƒĐ¼Ñƒ Đ¿Đ¸Ñ‚Đ°Đ¼ Ñ‡ĐµĐ¼Ñƒ Ñе ÑƒĐ¾Đ¿ÑˆÑ‚Đµ Ñ€Đ°Đ´ÑƒÑ˜ĐµĐ¼.
ĐĐºĐ¾ Ñ›Đµ Đ½ĐµĐºĐ¾ Ñ€ĐµÑ›Đ¸ - Đ¿Đ° Ñ€Đ°Đ´ÑƒÑ˜ĐµÑˆ Ñе Đ¿Đ¾Đ±ĐµĐ´Đ¸ ĐŸĐ°Ñ€Ñ‚Đ¸Đ·Đ°Đ½Đ°, ĐºĐ°ĐºĐ²Đµ Đ²ĐµĐ·Đµ Đ¸Đ¼Đ° Đ½Đ°Đ´ ĐºĐ¸Đ¼ Ñ˜Đµ Đ½Đ°Đ¿Ñ€Đ°Đ²Ñ™ĐµĐ½Đ°, Đ±Đ¸Ñ›Đµ у Đ½ĐµĐºĐ¾Ñ˜ Đ¼ĐµÑ€Đ¸ и Đ½Đ° Đ½ĐµĐºĐ¸ Đ½Đ°Ñ‡Đ¸Đ½ у Đ¿Ñ€Đ°Đ²Ñƒ, али Ñ›Đµ Đ¼Đ¾Ñ€Đ°Ñ‚Đ¸ и ÑĐ°Đ¼Đ¾Đ³ Ñебе Đ´Đ° ÑƒĐ¿Đ¸Ñ‚Đ° ÑˆÑ‚Đ° ÑƒĐ¾Đ¿ÑˆÑ‚Đµ жели ÑĐ²Đ¾Đ¼ ĐºĐ»ÑƒĐ±Ñƒ и ĐºÑƒĐ´Đ° Đ¾Đ½ иде Đ½Đ° Ñ‚Đ°Ñ˜ Đ½Đ°Ñ‡Đ¸Đ½.
Đ˜ Ñ‚Đ¾ Đ½Đ¸Ñ˜Đµ еÑÑ‚ĐµÑ‚ÑĐºĐ° ĐºĐ°Ñ‚ĐµĐ³Đ¾Ñ€Đ¸Ñ˜Đ°, Đ½Đ¸Ñ‚Đ¸ Ñ‚ĐµĐ¾Ñ€ĐµÑ‚Đ¸ÑĐ°ÑšĐµ Đ¾ Đ´ÑƒÑ…Ñƒ ĐŸĐ°Ñ€Ñ‚Đ¸Đ·Đ°Đ½Đ°, Đ²ĐµÑ› ĐµĐ³Đ·Đ¸Ñ‚ĐµĐ½Ñ†Đ¸Ñ˜Đ°Đ»Đ½Đ¾ Đ¿Đ¸Ñ‚Đ°ÑšĐµ par excellence.
Đ¨Ñ‚Đ¾ Ñе Ñ‚Đ¸Ñ‡Đµ Ñ‚Ñ€ĐµĐ½ĐµÑ€Đ° ĐŸĐ°Ñ€Ñ‚Đ¸Đ·Đ°Đ½Đ°, ĐºĐ¾ Đ³Đ¾Đ´ Ñ‚Đ¾ Đ±Đ¸Đ¾, ÑšĐµĐ¼Ñƒ Đ½Đ¸ĐºĐ°ĐºĐ¾ Đ½Đµ Đ¼Đ¾Đ¶Đµ у Đ¾Đ¿Đ¸Ñу Ñ€Đ°Đ´Đ½Đ¾Đ³ Đ¼ĐµÑÑ‚Đ° Đ´Đ° ÑÑ‚Đ¾Ñ˜Đ¸ ÑĐ°Đ¼Đ¾ Đ½ĐµĐºĐ°ĐºĐ°Đ² Đ¿Ñ€Đ°Đ³Đ¼Đ°Ñ‚Đ¸Đ·Đ°Đ¼ ÑÑ€Đ¿ÑĐºĐ¸Ñ… Đ»Đ¸Đ²Đ°Đ´Đ°, Đ²ĐµÑ› Ñ‚Đ°Ñ˜ Đ¿Đ¾Đ´ Đ¾Đ±Đ°Đ²ĐµĐ·Đ½Đ¾ Đ¼Đ¾Ñ€Đ° Đ´Đ° у Ñ‚Đ¾Đ¼ Đ¿Ñ€Đ°Đ³Đ¼Đ°Ñ‚Đ¸Đ·Đ¼Ñƒ Đ¿Ñ€Đ¾Đ½Đ°Ñ’Đµ Đ²Ñ€ĐµĐ¼ĐµĐ½Đ° и Đ½Đ°Ñ‡Đ¸Đ½Đ° Đ´Đ° Đ¿Ñ€Đ¾Đ¸Đ·Đ²Đ¾Đ´Đ¸ Đ¸Đ³Ñ€Đ°Ñ‡Đµ Đ¾Đ´ ĐºĐ¾Ñ˜Đ¸Ñ… Ñ›Đµ ĐºĐ»ÑƒĐ± Đ¸Đ¼Đ°Ñ‚Đ¸ ĐºĐ¾Ñ€Đ¸ÑÑ‚Đ¸ и Đ½Đ° Ñ‚ĐµÑ€ĐµĐ½Ñƒ и Đ½Đ° Ñ€Đ°Ñ‡ÑƒĐ½Ñƒ у Đ±Đ°Đ½Ñ†Đ¸. .
Bilo je i mnogo boljih igrača u Partizanu od Božinova koji nam nisu doneli (za neke duže vremenske periode) ni titule, ni evropske trijumfe, ni kup, ni pobede u derbijima, pa smo se radovali pobedama Partizana...
Ni onaj Veliki Moca nikad nije osvojio Kup, a daleko od toga da je osvajao titule u nizu, ili redovno pobeđivao u derbijima, ili vrlo često bio u prilici da igra evropske utakmice...nije...ali, radovali smo se, jel tako bilo Profesore, sećaš li se?
Ali, druga vremena, druga država, drugačija liga, a i mi nešto mlađi, zar ne?
Zaboravili smo da se radujemo, moj Profesore, ali ne mislim ovde samo na nas dvojicu...mnogi su to zaboravili, a neki izgleda nikad nisu ni naučili...

Ja se oko toga još uvek trudim koliko mogu...Nekad mi uspe, nekad ne...

Često me zabavi kad debeli Bugarin uprkos lošim fizikalijama i neomiljenosti kod većine Partizanovih navijača ipak opet tutne loptu u mrežu, a ja kažem, aha, i, ko ovo dade gol?
Ali zato, ponekad me oneraspoloži kad čujem kako Partizanovi navijači oko mene umesto da se raduju tom golu, radije psuju Bugarina...
Auuu bre...kolika količina negativnosti u ljudima...radije psovka nego radovanje golu, ali...tako je kako je...

Inače, ovo što ti pišeš je čist pragmatizam, tako je, bilo bi idealno da imamo u timu i igrače koji su u boljoj formi od Bugarina, i one mlade koje ćemo da prodamo, i da dobro zaradimo, i da pobeđijemo, i da osvajamo, i da uspevamo...
Ali, sve je to daleko od sadašnjeg Partizana, sve je to zasad nerealno, fantastika, snovi...

Ja sebi ostavljam samo jednu malu romantičnu, beskorisnu nadu, da ću naći vremena da odem na sledeću utakmicu Partizana da se malo nadišem svežeg vazduha iznad one trave na JNA, jer i to mi je nešto u odnosu na dane koji su iza mene i u odnosu na one koji su mi ispred...
Malo svežeg vazduha i ako može da malo igramo fudbal...za nešto više trenutno nemam snage ni da raspravljam ili da maštam...

Imam neke rečenice koje sam već ranije ispisao pa me Profesorov post inspirisao da dopišem i ovo što ste dosad pročitali...
A evo i rečenica...

Drago mi je što sam oživeo ovu temu, ja to u par sekundi i - cap - uostalom, obećao sam to na jednoj drugoj temi :D :

,,juče smo utvrdili ko je peder i koji je hromozom kriv za to činjenično stanje, sutra ćemo u polemiku oko Božinova,,...

:D :D :D
Očigledno i ne samo ,,sutra,, nego i zanavek... :confused :roll:

...
...Prosto mi deluje kao bivsi fudbaler koji pika mali fudbal sa drugarima uz pauzu za pivce. Njegov uticaj na igru je nula, protiv svakog ozbiljnijeg protivnika je delovao kao zajebancija. On kao napadac je najsporiji u timu, u duelu je po pravilu gubitnik, kad ima igraca na ledjima ja nevidoh da je ikad primio loptu... Prosto... Kad ima ozbiljnu markaciju on je nula. Jedino sto je ostalo je po neki potez kad podseti da je bio fudbaler, i naravno takav neki potez nevidosmo u evropi, protiv cigana ili slaninara....
...
... Mada, to na stranu o godinama i transferima itd cisto fudbalski gledano i Mihajlovic i Vlahovic i Jovanovic su bolji i korisniji od njega.

Natame..grešiš...
Božinov je u Evropi asistirao Brašancu za penal (usledilo i isključenje rivala), protiv ,,cigana,, namestio 100%-tnu 1 na 1 mrtvu šansu Abubakaru (koju je ovaj promašio), a slaninarima je dao gol u Beogradu...tek da se zna da nije baš bilo ništa, a i da se zna da neke od tih utakmica nije ni igrao.
Možda grešim nešto, jer me mrzi sad da tražim snimke, ali ako grešim, ispravite me...
A čisto fudbalski gledano, ako za Mihajlovića i možemo da kažemo nešto itekako pozitivno, onda je Vlahovića, koji je zaista malo igrao, vrlo teško nekako upoređivati sa Božinovim, koji je prošle sezone bio najbolji strelac Partizana, a tek je totalno neozbiljno upoređivati Božinova sa Jovanovićem koji je odigrao SAMO jednu jedinu utakmicu za Partizan (i tada dao priznajem vrlo lep gol)...
O.k. može da bude da bi Vlahović ili Jovanović možda učinili nešto više od Božinova, da su na terenu bili koliko i on - ali ko to može da tvrdi, možda bi Vlahović i Jovanović bili i mnogo gori?
To su samo nagađanja, koja nemaju uporište u nekoj realnosti...
Nismo videli DOVOLJNO DUGO na terenu Vlahovića ili Jovanovića pa da možemo nešto da tvrdimo.
A priče o nekakvoj našoj ili tuđoj ,,deci,, u stilu Bjekovića koji se povremeno zalaže za naše naspram stranih, uopšte me ne interesuju, niti ih smatram za neku ozbiljnu fudbalsku logiku!
Na terenu treba da bude 11 najboljih, a gde su se oni fudbalski ,,ispilili,, baš me briga, Zvezdu su karali Moreira, Dijarrra, Žuka, Kleo, Tejgo, i šta me briga što nisu naša deca!
Naš valjak trenutno nekako najviše ,,voze,, Leonardo, Everton, Đurđević, a mora se priznati i reći, čak i Božinov...dakle, nijedno naše dete, a ako ima neko naše dete bolje od ove četvorice, izvolte, nek uđe u tim!
Ali ja nisam siguran da ima neko naše dete kome bih pre ove četvorice dao dres za utakmicu, a izgleda da i naš trener misli slično...

Ja ne znam da l je Marko Nikolić grobar, skinheds ili nešto treće, ne znam ni ima li neku proviziju pri prodaji igrača određenog menadžera, ali znam da nikako nije glup čovek, a i da ima šlifa za posao kojim se bavi...
Otakako je seo na našu klupu, zaustavio je naše poniranje i ostvario otprilike maksimum - pa nemoguće je pobediti u svakoj utakmici, osim ako ne nameštaš...
Izabrao je i neku okosnicu tima, dva zadnja vezna, dva Brazilca, radije iskusniji i stariji Miletić ili Radin nego mladi Bogosavac, radije stariji Alen nego mlađi Neca, najstariji Sale Ilić na klupu, a od špiceva Đ&Đ ili B, ali ne i ti klinci koje pominješ...
Da li može bolje, možda i može, ali Marko ima uspeha sa ovim igračima koje šalje na teren i zato niko ne može da mu prigovori za bilo šta...

Eto tako.
Malo sam vas ,,bocnuo,, oko Božinova, a vi stvarno nastavili polemiku, koju smo vodili već bezbroj puta... :roll:

Božinov jednostavno JESTE igrač koji je na zalasku karijere, kao i Saša Ilić uostalom, i oni nikako nisu neka ,,projektovana,, budućnost Partizana, neće se ubrzati, ojačati, podmladiti...takođe ne vidim ni da bilo ko u upravi razmišlja o produženju ugovora sa njima, bar zasada nema nikakvih nagoveštaja tako nečeg, ali neću sada o Saši, nita ga uopšte fudbalski poredim sa Božinovim, što neki članovi Foruma odmah pomisle, čim napišeš dva imena jedno blizu drugoga...ali o Božinovu hoću...

Mene beskrajno zabavlja pomisao (i ne samo pomisao, nego i to što stvarno gledam na utakmicama) da igrač koji zaista često na terenu deluje kao da pika mali fudbal sa drugarima i uz pauzu za pivce - i dalje itekako MOŽE da izvede poneki potez na terenu kojim ujebe protivnika...

Možete to tumačiti slabim protivnikom, ili time da je Božinov i dalje klasa (bar samo na poneki potez ili samo na poneki sekund), ali činjenica je da čovek i dalje RADI neke bitne stvari na terenu, kao što je na primer postizanje golova...
A ko misli da je to ništa, greši i to veoma...Pitajte npr. Đurđića da li je gol važan ili ne.
Gol je gol i važno ga je dati, bilo čime, bilo kad i bilo kako, i zaista nije toliko važno ko ga daje, ali NEKO svakako mora da ga da, a ako ga NEKO često daje, to je vrlo korisno za jedan tim...a onda i taj NEKO zaslužuje bar minimum poštovanja...

I, odgovorite mi, ako je ovaj čovek samo ,,prevara,, ako je najslabiji, najsporiji, najkilaviji, najmetiljaviji špic koga smo ikada imali KAKO JE ONDA MOGUĆE da bilo kome ipak UMUVA PONEKI GOL?! KAKO?!
Kako je moguće da ga rival ne sačuva i spreči, ako je on toliko kilav?
Je l ga puštaju, je l namešteno? Nije. Protiv nas svi igraju na krv i nož, znači - ne puštaju ga, nije namešteno...
Pa kako onda?
Jebiga, po meni je onda jedini mogući odgovor na sva ova pitanja u stilu pesme Dina Merlina: ostalo je još malo kremena u ovom Partizanovom starom (bugarskom) upaljaču...
Jebiga, možda malo, možda i u starom, ali - ima ga...,,kremena,,...
Ili da kažem, čovek ima osećaj za igru i tajming, kao i njuh za gol, vuče se po terenu, možda se i ponekad pravi bezopasan i zadremao, da bi ga protivnici ,,zaboravili,, pa da se lakše prišunja do lopte...a da nema eksplozivnost, brzinu, nema, da ne izdržava duele, tako je, nema dribling, nema...ali meni dovoljno što može da da gol, ili da ,,izmuva,, nešto korsino za Partizan...

Imam utisak da vi u glavi imate neku sliku Partizana koji igra kao timovi Lige Šampiona, i da mislite da u jednom takvom ,,brzinskom i fizikalijskom,, sastavu Partizana, prosto NEMA mesta za ovog i ovakvog Bugarina, i tako bi stvarno i bilo da smo mi jedan takav supersonični ozbiljni tim, ali mi uopšte NISMO jedan takav tim, nego, ono što bi se reklo, tek PREŽIVLJAVAMO, igrajući na krv i nož sa tamo nekim Žarkovom, Radnikom iz Surdulice, itd...
A ako neko može da pripomogne da se Žarkovo i Radnik pobede, onda je još uvek dobrodošao u timu...

Do Lige Šampiona je daleko, daj mi da prvo pobeđujemo ove po našim livadama...
A jeste, i ja bih voleo da već sad imamo na terenu 11 igrača a la LŠ, ali kako?
Slično našem K.K.-u i u F.K.-u je skrpljeno to što imamo sa parama koje i nemamo, sa upravama koje su takve kakve su...
I, ajde sad...
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
I tako ti Gorane meni napišeš da nije u redu da se poredi sa Mijatovićem, pa ga ti uporediš sa jednim Mocom. ccc :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Pomenuti Mocu i Božinova u jednoj te istoj rečenici, pa čak ni u postu ne znači da su njih dvojica isti ili slični...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
kljucno za opis njegovog kvaliteta je da ga niko nece i da ovi nasi nisu mogli da ga uvaljaju sa svih svojih 18 golova. Mora se priznati da je malo cudno da niko ne zeli takvog rasnog strelca, pogotovu sto nam za Skuletica, sa manje golova na kontu, ulete nekoliko miliona za transfer

Hmmm, interesantno. Još kad bi njih dvojica bili isto godište, gde bi ti bio kraj! Pored toga vidim da onaj "razbija" u ruskoj ligi... samo niko da kaže šta to razbija.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
'Nači bože...
Je li ovdje nekima još nije jasno zašto je Škuletić otišao tamo gdje je otišao, ko je tada bio trener te ekipe, ko je bio dobar 800.000 u toj priči?
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.590
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Veoma mi je zao zbog toga. Najiskrenije...

Svejedno, to ne menja cinjenicu da za diskusiju mora da postoji podloga, iako nominalno svako treba da ima pravo na svoje misljenje. Vec sam objasnio da ovakav Partizan (na svim poljima), svima nama oduzima pravo na romanticna mastarenja o ne znam kakvom uspehu, oduzima pravo na estetske polemike u smislu da li igramo magican fudbal ili ne, da li odrzavamo duh Partizana ili ne i sl. Mi se borimo za goli zivot, za egzistenciju koja nam je svedena na puko zivotarenje...

I onda pitam tebe i ostale, ko ste vi i sa kojim kredencijlalima (bez obzira sto ste navijaci Partizana) sebi dajete za pravo da preispitujete fudbalere koji nam donose gol po gol, prednodst ili pobedu, prolaz u sledece kolo? Bez obzira sto sam smatrao da sa osvescenim ljudima nema potrebe pisati ovako deskriptivno da bi se doprlo do njih, ti se bas trudis da me demantujes.

A o dolasku nema potrebe ovde. Moj poziv svima vama stoji i dalje, pa izvolite, dodjite, pa cemo da pricamo o svemu.

Aj da ja pitam tebe ko si ti da 2-cu najzaslužnijih igrača ove sezone u Partizanu nazivaš idiotima na forumu pristalica Partizana,jel zato što ideš na sve utakmice Partizana,jel zato što si neki baja,jel zato što si stari član ovog foruma, jel.....
Posle takve izjave ti imaš hrabrosti da pametuješ nekom na forumu kog će oni da preispituju ili ne.Sedi ,ćuti i čekaj da padne prašina pa se onda javi i prosipaj svoje mudrolije jer ti ideš na sve utakmice Partizana i sve vidiš,sve znaš i ti jedini na to imaš pravo:ziveli
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Za mene je dobar golgeter onaj u koga se uzdas kad je najteze,i kad je protivnik da kazem paklen pa cak i u ovakvoj ligi.
I koji te izvadi.

Dakle,Diarra,Cleo,Tejgo,Mitrovic,moze i Skuletic.
Da ne pominjem ostale igrace-strance koji su mnogo bitnih utakmica odlucili golom ili potezom,a nisu klasican napadacki profil.

Mislim da je dopisivanje Bozinova u ovaj niz,najblaze rec - smijesno.
 
Последња измена:

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Biće zanimljivo u nedelju...S obzirom na sastav tima...

Msm da je crveno svetlo Mihajloviću da pokaže formu sa proleća ili da se bavi drugom profesijom...

Iskreno očekujem ovim režimcima da daju 3 gola...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
'Nači bože...
Je li ovdje nekima još nije jasno zašto je Škuletić otišao tamo gdje je otišao, ko je tada bio trener te ekipe, ko je bio dobar 800.000 u toj priči?

Ma jasno je meni sve, ako si uopšte na mene mislio. Nervira me samo to što poneki pričaju kako je Škuletić otišao za 4 milke a Božinova niko ne želi, kao da je on mlad i perspektivan fudbaler. Zaboravljaju čak i s kim je igrao onaj prvi a s kim igra ovaj drugi.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.237
Reaction score
33.811
Локација
vaginamandibularia
Jebiga. Dugi igra sa Evertonom, Leonardom, imao je 6 meseci i ludacki raspolozenog Mihajlovica. Udje i Sale Ilic u igru. Ispade da Bozinov eto, jadan, za saigrace ima neke jednonoge muflone, a da je Skuletic iza sebe imao Real Madrid.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Gorane, nije tacno da se Vlahovic i Jovanovic nisu mogli proceniti. Ja sam odgledao svaku pripremnu utakmicu, nekoliko u mladjim kategorijama i po neku reprezentativnu. Mozda i ne bi doneli neki instant rezultat, ali za razliku od Bozinova ja u njima vidim OGROMAN potencijal, a pre njih u Mihajlovicu. Kod Boze vidim majstora malog fudbala sa pivskim stomakom koji izvede neki potez tu i tamo, pa krene u sprint i onda se zakaslje pa sedne da odmori uz pivce. Nikoliceve postupke vidim kao i postupke VJ kad je pre Bogdana davao prednost andjusicu i crnjama, s tim da je Andjusa i imao nekog smisla za razliku od Boze. I svaka cast Marku na rezultatu do sad, ali je definitivno ziheras... Gde god je radio je gurao iskusne igrace zarad rezultata, treba malo stisnuti petlju i treba malo umeca da napravis i neki rezultat i ponekog igraca. Mada, sve sto mi pricamo moze niz vetar, nebitno je, Nikolic radi sa njima i on snosi odgovornost za sve, a na nama je da diskutujemo i iznosimo svoje stavove, jer tome i sluzi forum navijaca. Misljenje je kao dupe, svako ga ima, i svakom je svoje najprece. :ziveli
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Hmmm, interesantno. Još kad bi njih dvojica bili isto godište, gde bi ti bio kraj! Pored toga vidim da onaj "razbija" u ruskoj ligi... samo niko da kaže šta to razbija.

U pravu si Gazda, nisu isto godiste, za ovog uzesmo par miliona al za ovog niko i pisljivu paru da da, pa makar da se povadimo za platu sto je primao... A ovaj sto razbija po Rusiji, dao 2 gola za 380 minuta na terenu u ruskoj ligi, a ovaj dao 5 za 800 minuta u nasoj.. Tu su negde
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
14915696_902163653250087_1284399557475703892_n.jpg


Koja je pozicija? Zna li se sta?
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Pozicija crnca, svasta, kakvo pitanje.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Hvala Peca, pitacu te i sledeci ako me sta interesovalo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top