Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Prvo, svaka cast Marku kako je poslozio razbijenu vojsku u, ako nista drugo, ozbiljnu borbenu formaciju. Drugo, Everton i Uros Djurdjevic primeri pravog profesionalca i modernog fudbalera. Svaka cast momci, da se drugi ugledaju na vas. Trece, Neca Mihajlovic u dve akcije pokazao zasto je nas najbolji i najkorisniji napadac i zasto je imao nestvarnu statistiku na prolece. Da li je moguce da Alen i Boza i dalje imaju prednost u odnosu na njega. Po ovoj hladnoci, ne mari, idemo do kraja godine jos dve ovakve a na prolece ja sam ubedjen da osvajamo titulu uprkos sistemu :šal
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ali pas Jankovića na centralni dio istočne tribine :buhaha

Rutinska pobjeda, opet, daj treći gol pa se onda zajebavaj. Šta da su smanjili na 2:1 u 87. minutu npr.? Bila bi mrtva glava (ustvari ne, to je u vezi pijanstva).

Što se tiče Nece, dobro je da imamo rotaciju na krilima, i to sasvim solidne igrače, Alen (ko zna, možda vam se ispunila želja pa ga ne bude na terenu duže), Neca, Leonardo, Janković, jbg čak i Sale nekad.

Leonardo bome prijeti da postane Božinov br. 2.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Leonardo je sebican da postaje opterecenje za ekipu, ako ovako nastavi moze da ide..rutinska pobjeda protiv Javora koji je bolji nego sto je pokazao ili koliko mu mi nismo dali da pokaze.
Idemo dalje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.108
Локација
Žrnov
Pobeda je bitna, teraj dalje! Valjalo bi da smo jos koji gol dali ali jbg...

Djurdjevicu kapa dole za uklizavanje u 91-om minutu :respect

Cak mi se cini i da vise nema fizionomiju jao romika :wink:
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Djurdjevic i Everton su nam pola ekipe. Nema veze koji je minut, oni igraju kao da gubimo. Bravo momci.

Jedino steta sto smo previse zbrzali onih par sansi koje bi, da smo kojim slucajem primili gol, bile bas opasne. 2-0 nije rezultat na kom se zezas. Eventualno na 3-0, ali i tad bolje ici na petardu :D.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Хладно, али пријатно вече на ЈНА. Заслужена победа, Ђурђевић, Евертон, Јевтовић бољи од осталих. Ако је неко гледао на ТВ-у, да ли је био офсајд у 13. минуту, када је Ђурђевић постигао гол?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ali standard jebiga.
Tu ispod drveta sigurno ne moras da gledaš u loži vazuru vučelu i ostala govna.
Na stadionu je malo ljudi jer su razočarani... i izdani
Zima je najmanji problem.

Ma znam i ne zameram nikome ko nije došao. Govna iz lože su najveći krivci što stadion zvrlji prazan.

Što se utakmice tiče solidno su odigrali. Zasrali su za medalju u finišu, ali bar Boža nije pa neću morati da čitam 50 poruka o njemu :D
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Tu ispod drveta sigurno ne moras da gledaš u loži vazuru vučelu i ostala govna. Na stadionu je malo ljudi jer su razočarani... i izdani
Zima je najmanji problem.

A ti vidis Vazuru i Vucelu i ostala ...? Mislim, na stadionu? Ili osecas njihovo duhovno prisustvo i to onako ucini vazduh tezim, optereti duh, pa ne mozes da gledas utakmicu i podrzis Partizan? Malo mi je cudno to, pa sve i da je figurative speech.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.452
Reaction score
2.222
Cestitke na zasluzenu pobedu koja je mogla biti i ubedljivija. Da smo imali Marka od pocetka sezone sada bi bila i druga prica na tabeli. Uz male korekcije u timu na 3 pozicije valjak ce na prolece ds vozi u jacu brzinu.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Хладно, али пријатно вече на ЈНА. Заслужена победа, Ђурђевић, Евертон, Јевтовић бољи од осталих. Ако је неко гледао на ТВ-у, да ли је био офсајд у 13. минуту, када је Ђурђевић постигао гол?

Jeste, minimalni.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Божа је некако важан дио овог тима. Што се Ђурђевића браво докторе тако се игра за Партизан. Евертон прави грешку на њихову половину и враћа се да исправи грешку, то је једна ствар коју желим код сваког од играча.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Djurdjevic igra dobro. Jos kad ne bi igrao samo za sebe. Covek igra kao da je pod stalnim radarom skauta. Primi loptu, ima opciju u napadu, ne on solira,pokazuje i kad ne treba da zna da se zagradi, vuce loptu sa igracem na ledjima a igrac sam u prostoru. Tipican sebicnjak.

Everton, Leo, Djurdjevic to je to za sad LE kvalitet.
Jevtovic se pridodaje, i ako igra u kontinuitetu bice dobar fudbaler. Bozinovu moze mnogo vise.

Njiva liga fudbaleri: Vulicevic, Miletic, Marjanovic, Ostojic.

Vreme je da postanu ozbiljni ljudi pa tek onda da iskoriste potencijal: Jankovic, Mihajlovic, Bogosavac, Kosovic.
Vlahovic se previse druzi sa ciganima, drzati ga na oku.

A nikad se ne bih odrekao fudbalera kao Djurickovic. Odlican materijal za beka. Rezerva krilu. Ako nema veliku platu, neka ga.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
A ti vidis Vazuru i Vucelu i ostala ...? Mislim, na stadionu? Ili osecas njihovo duhovno prisustvo i to onako ucini vazduh tezim, optereti duh, pa ne mozes da gledas utakmicu i podrzis Partizan? Malo mi je cudno to, pa sve i da je figurative speech.

To sam rekao figurativno, iskreno ja da vidim vazuru, morao bih da ga pljunem, morao bih veruj mi. Srmdljivog smrada vucelica isto tako, jer pamtim sta je Baba Julin potparol, kenjao i kakav je onaj najgori ratni huškaš, ali ono sa dna.

Drugo ja sam lik koji ne ćuti, pa bi se desilo da narko dileri skenjaju mene na stadionu, jer ja njih ne mogu ja njih da skenjam posto takve dzukele uvek napadaju u čoporu, a da ih skenjam bar jednog, odrobio bih ga bar sa trojicu.

Pa mi je bolje da sedim kući, i gledam preko arene. Dok se JNA ne očisti od ljudskih fekalija i na ciganskom Jugu i ciganskoj Upravi.

Nadam se da sam sada pojasnio.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
У тиму имамо два пит була спемна за две утакмице. Евертон и Урош препуни енергије и елана, кад не би играли, могли би прикључити рефлекторе на њих, па да уштедимо на струји.
Лео је одрадио своје, мада помало смара са својим повременим себичностима.
Божа није ништа посебно погрешио, јер ништа нарочито није ни урадио, пошто се данас определио да спокојно пајки у офсајду.
Много мирније без Балажица на централном беку.
Мени баш пријао пресинг који смо форсирали у већем делу првог полувремена. Доста смо трчали ( да ли збох хладноће) и то је чинило да будемо бројнији од противника и не допустимо им да повежу више од два паса.
Тако треба да игра Партизан највећи део утакмице.
Она ноншаланција и глупирање у завршници другог полувремена, заслужује најоштрију реакцију тренера. Нема тог резултата који може да оправда овакво понашање и недисциплину.
Сад следе два, мени изразито огавна клуба, посебно она чергарска гамад са севера. То се мора добити и у том смислу сам потпуни оптимиста.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Pa mi je bolje da sedim kući, i gledam preko arene. Dok se JNA ne očisti od ljudskih fekalija i na ciganskom Jugu i ciganskoj Upravi.

Nadam se da sam sada pojasnio.

Vidi... Naslusao sam ovih godina neverovatnih razloga za bojkot, izgovora zasto ne moze u Subotu, zasto ne moze u Nedelju, zasto ne moze u 13:00 u Sredu jer je radni dan, zasto ne moze u 17:00 jer se do tada radi, zasto ne moze u 18:00 jer su guzve u Beogradu odmah nakon posla, pa se ne moze stici, naslusao sam se da se ne moze kupiti karta za utakmicu u Novom Sadu jer treba novosadska licna karta, da se ne moze u Cacak ili Krusevac jer nema auto put, da je Subotica predaleko ako se ne dzonja makar malo po Palicu, da se Lucani i Surdulica ne mogu da pronadju ni na karti ili da do njih vodi makadam i sl. Dobro, za Ivanjicu i Novi Pazar da razumem...

Ali nikada nisam cuo besmisleniji razlog zasto neko sedi kuci od ovog koji si ti napisao. Bez ikakve uvrede.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.319
Reaction score
3.974
Локација
Kobasicarija "Venac".
bez neke velike filozofije, ovo sto ovaj tim radi je skoro pa neki maksimum koji se moze izvuci. pozadi je sve zategnuto k'o pod konac i tu nemam ni rec zamerke. marko to radi sa dva vezna, napad trpi, ali gol nam je maksimalno zasticen. u takvom stanju stvari, navalni deo ekipe ce (skoro) uvek da ucacka gol, dva, a nekada bogme i tri. danas nam je falio racionalan leonardo da imamo potpuno uzivanje.
nego, da se vratim na prvu recenicu i pojasnim na sta sam mislio: fale nam napadac, oba beka i desno krilo da bi bili paklen tim, tj.da bi se setali kroz ovu ligu i bili konkurentni u evropi....da, definitivno nam fali i golman.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Vidi... Naslusao sam ovih godina neverovatnih razloga za bojkot, izgovora zasto ne moze u Subotu, zasto ne moze u Nedelju, zasto ne moze u 13:00 u Sredu jer je radni dan, zasto ne moze u 17:00 jer se do tada radi, zasto ne moze u 18:00 jer su guzve u Beogradu odmah nakon posla, pa se ne moze stici, naslusao sam se da se ne moze kupiti karta za utakmicu u Novom Sadu jer treba novosadska licna karta, da se ne moze u Cacak ili Krusevac jer nema auto put, da je Subotica predaleko ako se ne dzonja makar malo po Palicu, da se Lucani i Surdulica ne mogu da pronadju ni na karti ili da do njih vodi makadam i sl. Dobro, za Ivanjicu i Novi Pazar da razumem...

Ali nikada nisam cuo besmisleniji razlog zasto neko sedi kuci od ovog koji si ti napisao. Bez ikakve uvrede.

Ništa stašno, imamo različute poglede... ti možeš da trpiš i gledaš silovanje i pišanje po Partizanu, ja ne mogu. Opet kažem ništa stašno.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Vidi... Naslusao sam ovih godina neverovatnih razloga za bojkot, izgovora zasto ne moze u Subotu, zasto ne moze u Nedelju, zasto ne moze u 13:00 u Sredu jer je radni dan, zasto ne moze u 17:00 jer se do tada radi, zasto ne moze u 18:00 jer su guzve u Beogradu odmah nakon posla, pa se ne moze stici, naslusao sam se da se ne moze kupiti karta za utakmicu u Novom Sadu jer treba novosadska licna karta, da se ne moze u Cacak ili Krusevac jer nema auto put, da je Subotica predaleko ako se ne dzonja makar malo po Palicu, da se Lucani i Surdulica ne mogu da pronadju ni na karti ili da do njih vodi makadam i sl. Dobro, za Ivanjicu i Novi Pazar da razumem...

Ali nikada nisam cuo besmisleniji razlog zasto neko sedi kuci od ovog koji si ti napisao. Bez ikakve uvrede.


Vidim da često ulaziš u ove rasprave po pitanju dolaska na stadion. S obzirom na to, da mi se, na osnovu tvojih postova, čini da smo u sličnom periodu aktivni na tribini, a i da smo sličnih godina (nisam siguran da li sam ovde u pravu, ja imam 33), samo mogu da kažem da mi nije jasno kako još uvek imaš živaca da nekom objašnjavaš da treba da dođe na stadion. Svaka ti čast, ja sam odavno digao ruke. Štaviše, uopšte se više ni ne dogovaram, čak ni sa ortacima...barem kada su u pitanju domaće utakmice. Znam da ima par ljudi iz moje ekipe koji su redovni, pa se samo pojavim na stadionu. Meni dovoljno, kome se dolazi, neka dođe. Eventualno nekad izvršim pritisak na ćaleta koji je mator čovek, pa ga ponekad mrzi da se iscima do stadiona.

et grobar-do-groba
Post nije usmeren protiv tebe. Ja lično nemam problem što neko ne dolazi na stadion, niti bih ulazio u rasprave na tu temu. Kad odlučiš da dolaziš, dobrodošao si. ;)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top