Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.601
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
mazic sudi derbije po uverenju. zillion puta nas je zaklao, ali sam ubedjen da to nije cinio po necijem nalogu.



A vi nemate pojma o sudjenju, Mazic je narcis, voli da glumi mudo I da tera inat jer mu se moze, otud I ta 2 penala ali nikad nije sudio po ciganskim instrukcijama.


E kakvo vreme doslo da se brani ciganski smrad,šta sve može da se pročita ovde

izvinjavam se na uzastopnom postu ne sto ne radi dobro kod mene
drugi deo je citat @ Partizan style
 
Последња измена од уредника:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.834
I pored najbolje volje da ono sto ce slediti u daljem tekstu dokumentujem snimcima i novinskim clancima, za veliki broj onog sto sledi nisam uspeo da pronadjem dokumentovane podatke, pa cu o nekim od detalja pisati onako kako sam cuo ili procitao od ljudi koji su bili svedoci ovih dogadjaja, ukljucujuci i moju malenkost. Ipak, i pocetkom ove 2017 godine, Srbija je, na zalost, jedina zemlja istocne i srednje evrope, sa nekadasnjim komunistickim sistemom, koja nije otvorila tajne dosijee komunisticke tajne sluzbe, pa tesko da ce i one tvorevine zloglasnog sistema i njena otelotvorenja cak i u sportskim organizacijama, ostaviti pisane ili slikane dokaze o svojim marifetlucima raznih vrsta. Ono, jeste da im tu i tamo nesto promakne, ali... Iako sam to imao u vidu, naivno sam, priznajem, ocekivao da cu uspeti da dokumentujem novinske clanke, video snimke i slicne stvari, kako deo ovog teksta ne bi bio prihvacen na osnovu “verujte mi, cuo sam od ljudi iz price, video sam svojim ocima”, i slicno. Na zalost, FK Drzavna bezbednost, alijas crvena zvezda, je visedecenisjki dobar eksperiment najozloglasenijeg dela policije i drzave, i iz komunistickog ali i iz ovog “demokratskog” drzavnog uredjenja…

Jos kao klinac tamo sredinom osamdesetih sam naucen da su derbiji u rupi sa kojih se vratimo neporazeni bili ravni pobedi…Godinama smo slusali i citali o nepobedivosti cerge u rupi, o postu dugom 18 godina, u novijoj istoriji smo posle tog imali jos jedan 11 godina dug post, a sada aktuelni ce dogodine uci u sestu godinu bez pobede u septickoj jami. Pricalo se sve i svasta, cak su i neki nasi igraci govorili o kompleksu septicke jame…Najtrofejniji klub jos u vreme bivse nam drzave, nije slucajno drzao i tada taj tron. Partizan, pa i Hajduk i Dinamo su uvek bili u podredjenom polozaju, pre svega kada se govorilo o tretmanu kod fudbalskog saveza i sudija, ali je to nekako najizrazenije u medjusobnim duelima sa Partizanom. Dugo vremena nisam mogao da se nacudim, kako je moguce da imamo tako negativan skor sa njima, a u duelu sa ostalim klubovima vise nego dobar skor. Ok, neka bude i taj negativan skor, ali da imaju dvadesetak pobeda viska, i da budu tako superiorni po pitanju nepobedivosti, narocito u septickoj jami, to mi je uvek bilo nejasno…
U medjuvremenu, spin masinerija je vrlo uredno i servilno izvestavala o “paklu” izlaska iz zvezdaninog tunela, pri tome misleci na navijace komsinice, ali kako vreme odmice, i kako neke stvari izlaze na videlo, sve vise sazanjemo da taj pakao, ima drugi zloslutniji prizvuk, i znacenje…
Tamo osamdesetih godina, lako je uociti da su cak i tv kamere, tadasnje rtb, maltene izbegavale prikazujuci reportaze iz najvece rupe na balkanu, da prikazu juznu tribinu, a i kad bi to uradili to bi bilo na brzinu, neki krupniji kadar, dok se sever snimao iz najboljih uglova, u krupnom planu, sve u cilju velicanja najbrojnijih navijaca bivse nam drzave. Interesantno je da u finalu kupa 1993 godine, kamere nijednom prilikom nece prikazati juznu tribinu zvezdine rupe…I godinu dana ranije su se takodje neckali…

85 derbi…Svim Partizanovcima je u neprijatnom secanju ostao sudija Sipka, kome smo psovali sve zivo i mrtvo jer nas je unakazio na derbiju u rupi 89 godine. Godinama nakon toga kruzi prica kako je izvesni junak sa severa rupe sa jos par svojih junaka istom tom Sipki pripretio, onako prijateljski pre derbija, a na samom derbiju je bio iza gola kod severne tribine, bas one na koju je napadao Partizan u prvom poluvremenu kada nam je taj isti sudija ponistio cist gol i pritom nas ostetio za nedosudjeni klasicni penal. Sta se tu sve desavalo, najbolje zna Sipka, ali i njemu se gubi svaki trag nakon tog derbija. Slucajno? Previse je tu slucajnosti…Nakon tog derbija navijaci sa severa uskacu na teren sto izaziva reakciju navijaca sa juga, koji su vec revoltirani kradjom na derbiju, i dolazi do opsteg haosa na samom terenu. Srecom da fudbaleri nisu nadrljali, sto nece biti slucaj 11 godina kasnije, ali o tome u nastavku…Organizator derbija za ove propuste dobija smesnu kaznu, a lukic ostaje upamcen kao heroj derbija, o kradji sudije mediji vrlo mlako, gotovo sa rezervom izvestavaju. Za daleko benignije incidente, i tada, Partizan se kaznjava drakonski, a da se upad desio na JNA, verovatno bi nam suspendovali stadion.

https://www.youtube.com/watch?v=LrnJV6Vq1zA
https://www.youtube.com/watch?v=eLwA1oqGZ1g

91. derbi…Jedna od poslednjih utakmica sa mandovima kada je rupa bila krcata…Na ovom derbiju su garagani uneli suzavac na stadion i probali da ga bace prema jugu. Obzirom da je vetar duvao u suprotnom smeru, suzavac je nastavio prema severu, pa je tamo nastalo komesanje. Bio sam na jugu, brisao sam suze i sline, ali se i smejao istovremeno, glupi cigani. Ali uneti suzavac na derbi, isti aktivirati, i nikome nista, to moze samo u slucaju zlezde…Pretpostavljate, intervencija milicije, je izostala…

https://www.youtube.com/watch?v=daYRok_GV8s


Finale kupa 1993…tv kamere nijednom ne pokazuju juznu tribinu, ali nista novo…Interesantno je da je na ovom forumu neko pomenuo pricu Zlatka Zahovica, koji je bio strelac pobedonosnog gola u prvoj utakmici finala, o tome sta se desavalo u cuvenom tunelu septicke jame, o tome kakvim su pritiscima bili izlozeni igraci Partizana…I zaista, kad covek opet odgleda taj revans, nasi igraci nisu licili na sebe, pogubljeni u vremenu i prostoru, iako smo te sezone bili jaci od cele lige zajedno. Na derbiju nismo ni cestito sutnuli na gol, kamoli stvorili sansu. Jako dobro se secam da je u novinama tada bilo napisano kako je tadasnji junak severne tribine castio igrace zlezde sa premijom u visini od 20000 maraka. Koliki je to novac, narocito tada bio, znaju oni koji su proziveli i preziveli tu “divnu” 1993 jebenu smrdljivu godinu…
Na zalost, nema dokumenata kojima bih mogli da dokumentujemo ove tvrdnje, ali i dan danas pamtim tu uokvirenu vest u novinama…

https://www.youtube.com/watch?v=c6h2crFuvtE


112. derbi…derbi nekoliko dana uoci bombardovanja…Policija je u tom derbiju napravila pokolj na jugu, i dan danas sam zahvalan Bogu kako sam izbegao da dobijem pendrek po glavi i ledjima. Povod je bio taj sto je par debila krenulo da lomi par stolica na jugu rupe, za koje je u najavi bilo receno da su nesalomive. Iz prve ruke, ta tvrdnja je demantovana. Elem, zbog tog incidenta, najebala je skoro cela juzna tribina, posto panduri nisu gledali ni gde ni koga udaraju. Secam se starijeg coveka, koji je sa unucima bio na jugu, klinci su imali plafon 5-6 godina, svo vreme i u tom haosu sam razmisljao o njima, da li ih je deda sklonio, da li su se izvukli. Na istom tom derbiju, junaci sa severa savija, marko i jos par njih ulece na teren, lagano trckaraju ka jugu posred terena, u jednom momentu jedan od njih krece na jednog naseg igraca sto cete i videti na snimku, dolaze do juga bez problema, pale baklje, ali smotani majmuni se oklizase i prc. Tek, sto cete takodje videti na snimku, prvi koji intervenise na ovo utrcavanje dileja je VUCJAK kod juzne tribine!!! koji napada jednog ganca koji se oklizao i pao. Tek nakon toga, nekolicina pandura koji stoje u kordonu kod JUGA!!! pokusavaju da oteraju navijace na severnu tribinu. Tek u povratku na sever policija intervenise. Ali, i taj snimak cu postaviti, cigani velicaju taj upad, i naslovljavaju taj snimak sa: savija i marko vuckovic jure grobare!!! Koga oni jure, ajde ako neko vidi na snimku da su oni jurili grobare, ja se pridruzujem Petricu i odlazim na planinu.

https://www.youtube.com/watch?v=VPc9uzg3K5g
https://www.youtube.com/watch?v=FcjF-bI0SeE


115 derbi…

O prekinutom derbiju u septickoj jami, o izostanku policije i obezbedjenja na samom derbiju, o propustu u oranizaciji da ne pricamo. Pa cak i u seoskim ligama dolazi jedan auto sa dva pandura, ali derbi bez policije, to je rezija kakva se retko vidja. Heroji petooktobarskih dogadjaja, kako su predstavljeni u medijima, imaju pravo na svojih pet minuta izivljavanja nad fudbalerima i strucnim stabom Partizana. Iskoristili su i to sto je nas na jugu bilo jako malo. O ovome derbiju postoji toliko dokumentovanih priloga, da cu pustiti da reci i slika govore umesto mene. Sta reci kad i navijaci zvezde imaju obelezja sluzbenih lica, vode navijanje, i tuku druge.

https://www.youtube.com/watch?v=IQzxhDiTBFU
https://www.youtube.com/watch?v=IQzxhDiTBFU
na drugom snimku obratiti paznju na 3:10

141 derbi…
Ovog puta je pakao tunela septicke jame, bljuvao vatru zestoko, i nije imao strpljenja da igraci Partizana udju u njega, vec im nije dozvoljeno da udju u svlacionice u poluvremenu, tako da smo pauzu proveli pored klupe za rezervne igrace. Na snimcima cemo videti kako su nasi igraci, strucni stab i rukovodstvo spreceni da udju u tunel. U celoj guzvi sramno ponasanje igraca zlezde…Reakcija organizatora, policije, delegate, obezbedjenja, zalosna, tragicna, uvredljiva…Prilikom povratka sa zagrevanja pre derbija nas golman Stojkovic je bukvalno izbegao za dlaku teze povredjivanje od raznih objekata koji su leteli prema njemu, i tezih opekotina od baklji bacenih prema njemu. Naravno, kao i uvek, kazna smesna, a opravdanja iz septicke jame, tragicna…

https://www.youtube.com/watch?v=pLm5Nst4xI8
https://www.youtube.com/watch?v=tkSN8H1mbGg


143 derbi…
Derbi koji ulazi u istoriju derbija jer se prvi i jedini put do sada desilo, da tim koji je na poluvremenu gubio, na kraju pobedi. Igraci Partizana i Vermez su se nasli pod paljbom kritika zbog ispustenog vodjstva, ali kako stvari stoje, ponovo je proradio “pakao” famoznog tunela septicke jame…nakon derbija su uveliko kolale price o pretnjama kojima su nasi igraci bili izlozeni u poluvremenu derbija u svlacionicama i u famoznom tunelu rupe. Kako neke stvari koje su dugo skrivane, konacno izlaze na povrsinu, uopste vise ne sumnjam da je i na ovom derbiju zvezda upotrebila magiju svojih podzemnih katakombi kako bi omogucili pobedu njihovim igracima, kada vec nisu sposobni da to ostvare boljom igrom na terenu. Sta ti je moc navike, a i narod treba obradovati, jel da?


151 derbi…
Koliko god organski ne podnosio aktuelne izdajnike u upravi kluba, ne mogu da se cudom nacudim kako je moguce da navijaci zvezde upadnu u sluzbene prostorije kluba na zapadu i prete fizicki i verbalno celnicima/izdajnicima Partizana. FSS ostaje nem, javnost…sta to bese javnost? Cak i vodeci krimosi kluba iz rupe pokusavaju da minimiziraju taj slucaj, kao pa nista tu nije bilo i slicne gluposti. Naravno, da se ovo desilo na Partizanovom stadionu, nije tesko pretpostaviti natpise u medijima i medijsku hajku na sve sto ima veze sa Partizanom, ali ovde su uspeli da to tako elegantno preskoce i bace u zaborav, da im treba dati nagradu za to…Ali naslov u novinama je tek da povracas…

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/de...-crno-belih-sa-stadiona-zvezde-clanak-2225563

Da ne davim previse, evo i poslednjih nekoliko godina smo svedoci da se u rupi na jugu ne postavljaju stolice, da se juzna tribina pregradila nekoliko puta, sto joj je drasticno smanjilo kapacitet…prosto nemoguce je a ne primetiti razliku u tretmanu protivnika. Sta reci kada je pre samo dve godine na nasem stadionu policija pretresala fudbalere Partizana, strucni stab, a sa juga iznela arsenal pirotehnike. Interesantno da je sever imao nekoliko bakljada na tom derbiju, ali gle cuda, to nikome nije smetalo…Jednom drzavni projekat, uvek drzavni projekat. Jednom sluge rezima, uvek sluge rezima!
U glavi mi se dugo vremena mota izjava pokojnog Hesusa Hila, nekadasnjeg celnika Atletika iz Madrida, kada je govoreci o gostovanjima na “Santjago Bernabeu” rekao da ne moze da se otme utisku de je njegov tim pokraden onog trenutka kada krene prema tom stadionu. Zvuci poznato, zar ne…
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
E kakvo vreme doslo da se brani ciganski smrad,šta sve može da se pročita ovde

Nema to veze sa vremenom, vec sa realnim stanjem stvari, to sto vi paranoisete u vezi sa svim i svacim je uzrok delom objektivne situacije u nasem fudbalu ali delom i iz neznanja i objektivnog nepoznavanja ove igre.

Pa ti sad da postavis anketu kog sudiju bi zeleli za ovaj derbi, za svakog bi se neko setio neke mrlje, posvadjali bi se i na kraju bi dosli do konsenzusa da nijedan ne valja dovoljno za nas, takav smo narod nema to veze sa navijackim opredeljenjem.

Ne cudi me sto bas Diego_armando ispravno rezonuje, jer koliko sam shvatio on je preko bare, odavno je pobegao odavde i od ovog ispiranja mozga.

Ovde su ljudi protiv Vucica, protiv svega sto on predstavlja, a sa druge strane ne uvidjaju da postaju isti, ista mrznja, isti revolt, zelja za osvetom nakuplja se, kao sto se Vucku nakupljala dok je jos trckao za Seseljom.

Svi bi vi da ste u mogucnosti radili isto sto radi i Vucko(cast izuzecima) to nije normalno to nije cilj i dok to nas narod ne shvati nece mu biti bolje.

Kao sto neko napisa(apropo Duleta) zamisli da si ti premijer i onda dodje neki Radonjic i pocne da se kurci...

Mozda ja i jesam cigan kao sto neki impliciraju, nisam to kapirao do sad, ali kad bolje razmislim, mozda i da, ja ne bi gasio zvezdu da sam na Vuckovom mestu, svako zasluzuje ravnopravan tretman i neka pobedi bolji, makar to bila i zvezda.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Vucic, pa Vucko, pa Vucko, pa Vucko, a pre toga smo svi ovde paranoici i nemamo pojima o fudbalu. Zatim, eto nije nas dobri Vucko ugasio jos.

Nisi vredan bana, pa da te ljudi psuju kao sto zasluzujes, ali zato bih jebao mater smrdljivu svakom smradu koji navija za Partizan, a uz to glasa za nakaznog ciganskog govnara iz nazadne stranke.
 
Последња измена:

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Koje pizde. Kakvo saopstenje dok cigani besomucno spinuju. Kakva govna.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.601
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Nema to veze sa vremenom, vec sa realnim stanjem stvari, to sto vi paranoisete u vezi sa svim i svacim je uzrok delom objektivne situacije u nasem fudbalu ali delom i iz neznanja i objektivnog nepoznavanja ove igre.

Pa ti sad da postavis anketu kog sudiju bi zeleli za ovaj derbi, za svakog bi se neko setio neke mrlje, posvadjali bi se i na kraju bi dosli do konsenzusa da nijedan ne valja dovoljno za nas, takav smo narod nema to veze sa navijackim opredeljenjem.


Svi bi vi da ste u mogucnosti radili isto sto radi i Vucko(cast izuzecima) to nije normalno to nije cilj i dok to nas narod ne shvati nece mu biti bolje.

Kao sto neko napisa(apropo Duleta) zamisli da si ti premijer i onda dodje neki Radonjic i pocne da se kurci...

Voleo bi da mi kažes u kojem derbiju smrad ciganski Mažić dobro sudio a da nas nije zakačio.

ovo dole što deliš mišljenje @AR (dok nije progledao) i upoređuješ ciganske smradove sa Duletom no coment

Ne znam koliko godina imaš i dali se sećaš čuvenih ciganskih proleća(opisao kolega @ Oplenac) verovatno je i tad bila paranoja sa Vučićem kao i sad.

I ja ne živim u Srbiji ko @ Armando pa imamo različito mišljenje
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Voleo bi da mi kažes u kojem derbiju smrad ciganski Mažić dobro sudio a da nas nije zakačio.

ovo dole što deliš mišljenje @AR (dok nije progledao) i upoređuješ ciganske smradove sa Duletom no coment

Nista ti nisi razumeo, ne zanimaju mene ciganska proleca ja nisam cigan i ne zelim da budem kao oni, zelim drzavu gde necu uciti dete da bezi iz nje i sport koji je viteska igra gde ishod nece zavisiti od mentola na vlasti vec samo jedanaest momaka na terenu.

O Mazici ne vredi raspravljati, prosto nismo dovoljno strucni, ja licno smatram da nije striktno sudio protiv Partizana ni na jednom derbiju, nisam nikad rekao da nas nije ostetio u nekim situacijama, ali sam uvek govorio da je najbolja moguca opcija, sve druge su u trenutnoj situaciji gore, ko to moze razume, razumece, ko nece ne mora, moze da pljuje na forumu do sutra.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Ako nas u derbiju Majo Vujovic bilo kako osteti (usta I ne sumnjam) I cak I ako navlaci za njih, po mom misljenju, trebamo kao klub da reagujemo na sledeci nacin:
1. Insistirati da od sada derbi sude strane sudije (po meni smo to trebali I ranije)
2. Zahtevati obaveznu doping kontrolu (neznam dali ce je biti za ovaj derbi)
3. Kada se igra na njihovom stadionu, nikako ne ici u tunel I svlacionice (bus-teren-bus)

Cigani su to oni vise mrze Partizan nego oca i majku (maka sala ali stvarno je tako, pogledajte komentare po portalima na vest da cemo igrati Evropu, hoce da pocrkaju od muke)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.651
Локација
Beograd
Nas koji smo voljni da, neki češće, a neki ređe, dođemo na utakmice Partizana ima oko 20 000... Dokazuje to punjenje Arene, ili JNA u nekim bitnijim utakmicama...
Kada bi nas toliko došlo u ,,Rajka,,...mislim da bi to bila bitna podrđka NAŠEM Partizanu...
Pa nek nas dođe i pola od toga, 10 000, i to je znatna grupa ljudi...
Ja ne znam da li je SVAKI navijač Partizana SVESTAN, koliko je Partizanu potrebno da ga neko brani, i koja sve sila kreće na nas...sila ili ,,sila,, svejedno, ali ONI će uraditi SVE da nas poraze i ponize, a mi moramo uraditi SVE da mi porazimo njih...

Hiljade puta smo pisali o zvezdinim prolećima, zvezdanestercima, pritiscima u katakombama lažne marakane, mažićima, kradićima i lažićima u sudijskoj organizaciji...
Ovo je iskonska borba između dobra i zla, između laži i istine...
SVAKO ko može i ko je na ovoj našoj strani nek dođe tamo gde treba, a ko ne može nek sedi uz Tv, radio i u mislima bude sa nama i našima...i to je bolje nego ništa!!!

Nije ovo samo jedna utakmica, samo jedan derbi, ovo je odbrana čitavog kluba, čitavog JSD, pa pogledajte samo u kakvom su nam stanju klubovi i KO dobija pomoć od države i KOME se dugovi brišu i opraštaju, a ko nije u istom položaju kao privilegovani...

Ako ovo nije dovoljno da navijači Partizana budu u znatnom broju u subotu uz Partizan, ja ne znam šta jeste?!

Ako ovo, uz herojski primer borbe potrovanih košarkaša, nije dovoljno da fudbalerima bude inspiracija i motiv, ja ne znam šta jeste?!

Ej, čak se potrefilo da se derbi igra na njihov rođendan, nas žele da UGASE umesto rođendanskih svećica, da im naš poraz bude umesto rođendanske torte, a kao šlag na torti i da nas na način (koji su verovatno već smislili) nekako dodatno ponize...

Ali, mi smo valjda tu, da im ta torta presedne!

Sve su zvezdani, zvezdanesterci i njihova državna i evropska zvezda već smislili, samo nisu smislili kako ćemo MI da reagujemo na pritisak, sranja, laži, krađe i nepravde!!!

Sve je zvezda smislila, isplanirala i namestila, ali, možda joj bude kao u jednoj prastaroj pesmici...al' od nekud prema tebi Parni Valjak gazi, pričuvaj se mala moja, da te ne pregazi...
...a ja se nadam da hoće...
ggr.gif


https://www.youtube.com/watch?v=JqwEkPosLr0

'Ajde, momci, uračunajte ODMAH da im dajemo sudiju i penal ili gol ,,fore,, (a možda i jedno i drugo), da ćemo biti punjeni kartonima i sl. - NEOPHODNO nam je da im damo 3-4 gola, to valjda SVI dobro znate!
Ne uzbuđujte se zbog krađe, krenite da im što pre vratite na terenu - IGROM I GOLOVIMA!!!
Imate kvalitet da im uvalite bar 4 komada, samo poštujte saigrače, bez sebičluka, timski, pravovremeno, koncentrisano, precizno, hladne glave...
Cilj je 4 gola u njihovoj mreži (minimum), kad date neki, požurite da im date sledeći...neće znati šta ih je snašlo, ako ih otvorimo na vreme... :D
 

Sylar

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
81
Reaction score
0
Sad sam iz tiketlajna, nema istoka u prodaji ni tamo a ni na blagajnama JNA. Samo u rupi ali deo do severa. Ocigledno im je cilj da ne bude Grobara na istoku
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Uvijek smo imali dosta Partiizanovaca na istoku i zapadu, i uvijek mi je bilo zanimljivo gdje su ti navijaci zvezde na JNA...busaju se nekim ciframa,a kad je na JNA,ne vide se...a mi u rupi uvijek jaki, znalo je dobro da grmi sa istokom i zapadom i prije raspada,a sad pogotovo...zato i ne cudi ovo
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Pa kupite deo do severa,sta da nece da zabrane da se ulazi sa tim kartama na istok do juga?
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Saopštenje sudijske komisije

Sudijska komisija Fudbalskog saveza Srbije (FSS) poručila je danas da je genralni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić komentarisanjem izbora sudije za 153. veciti derbi izvršio pritisak, ali da to više ne može da prođe.

Terzić je reagovao nakon odluke da glavni sudija ne bude Milorad Mažić, nego Majo Vujović, rekavši da "sudija ne može da se uči na derbiju".
"Sudijska komisija FSS na čijem čelu se nalazi Ðorđe Žutić nijednog trenutka nije, kako to Zvezdan Terzić ističe i svesno obmanjuje javnost, promenila arbitra za predstojeći večiti derbi! Ne ulazeći u medijske napise i "pouzdane izvore" koji su Terzića naterali da sebe stavi u ulogu osobe koja će mimo svih propisa, pravila i moralnih normi, hteti da bira sebi arbitre, Sudijska komisija FSS, kao odgovorno telo koje delegira arbitre, nije se nikada bavila spekulacijama", ističe se u saopstenju koje je dostavljeno Tanjugu.

Kako se navodi, Terzić, koji je poznat po "komunikaciji“ sa sudijama, upadima u svlačionice i pretnjama istim, ne mora da brine za sudijsku scenu Srbije koja ima potpunu autonomiju u okviru Fudbalskog saveza Srbije.
"Ako je navikao u vreme njegovog predsednikovanja FSS da bira i delegira sudije, skida i postavlja po svojoj volji, sada to nije slučaj. A kada neki srpski klub, po Zvezdanu Terziću, dostigne nivo da bude stalni učesnik Lige šampiona, onda će i "saveti“ doktora fudbala sudijskoj organizaciji i FSS, imati neku težinu. Do tada oni su samo predmet manipulacije i obmane koji za cilj imaju mogući alibi", zaključuju iz Sudijske komicije.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
@kuki

Pa, normalno, kad taj "Vucko"(crkodabogda) diriguje i jednima i drugima. Nemoj mi reci da verujes u to da ova uprava zastupa Partizan onako kako bi trebalo?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top