Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
@ Mali dzin
Au kako duhovit post, koja originalnost, pa to je prosto neverovatno :clap

Cinganski mongoloid nece dugo da se zadrzi, kao i Ivica uostalom.
Vidimo se na JNA.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Onaj jadni decko se jos nije ohladio u grobu, a meni da igra "glodar" ??
Silivsnje svakog sekunda na terenu! dok ne ode sam ili ga ne oteraju!
a Ivica kojeg sam toliko branio od pocetka, i podrzavao, KUNEM SE U TEBE IVICE godinu dana, ako cistas ovo, znaj da svaki moj zvizduk njemu ide i tebi!
Mars iz Partizana! Govna!
da se ja radujem nekome ko me naziva glodarom?? alllooo bre? alo
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Markovic i Zakaj sa 16 kad sam ih gledao su delovali naspanovano, a tek sada na pripremama Svetozar. Kod Vlalukina mi se svidja sto se lepo postavlja za svoje godine i zna lepo i da iznese loptu, da pas unapred, nadam se da ce dobiti koji centimetar. Bosnjak mi deluje kao da nikad nece moci da bude stoper na visokom nivou...

Mislim da ce i Vlalukin i Bosnjak morati da menjaju pozicije. Bosnjak 183 cm i Vlalukin 178 cm tesko ce stati stoperi. Bosnjak deluje nekako slab, nejak, ta visina ne bi bila toliki problem da je on zilav, ali nekako mekano deluje. Bosnjak jedino da igra stopera u formacini 3-5-2 ili 3-4-3.
Vlalukin je opet nekako zilaviji iako nizi, ali mislim da je zadnji vezni njegova realnost, eventualno desni bek.
Iako svi pricaju o Kokiru, meni se mnogo vise svidja #7# Aleksa Jankovic, mislim da je talentovaniji. Kokir je po snazi spreman da vec sad zaigra u prvom timu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Bila je i poseta ekipe Teleoptiku. Izvređan Ivica i okačen transparent.

Izvinjavam se ako mi je nesto promaklo, ali ovo mi izgleda kao eto cisto da se reaguje. Da su htjeli da reaguju, a odavno se znalo ili bar naslucivalo da je veoma blizu nas, mogli su PRIJE ovo uraditi ili cak upasti u prostorije pa kao Bugari sa onim trenerom ili nesto civilizovanije. Ovako, pih.

Jesi gledao? Ako sam dobro primjetio kod prvog gola Antonov je na lijevom beku a i Munir je u isto vrijeme na terenu, krilo je igrao? Kako se on pokazao?

I meni se cini da je ono Munir pa me zanima ista stvar ako je neko gledao. Uopste, kako su se pokazail novi igraci? Vidim da je igrao i Mitrovic.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.449
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Munir je igrao krilo.
Mislim da je to vise zbog same postave i cinjenice da nije mogao niko dtugi na krilo, ni Sale, ni Marjanovic, ni Djurickovic. Pretpostavljam da otuda i klasicna formacija 4-4-2
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/52847/partizan-u-subotu-na-blatusi-igra-kontrolni-mec-sa-macvom

Јебем ти интернет да ти јебем! :banghead
Све тамо има, али пола је лаж... :roll:

Наштимам се ја, по информацији из Журнала, да будем тачно у 11 на Блатуши, кад оно...није утакмица тамо него у Земуну...пи, јебем ти...па како сад да дођем до Земунела, да прелетим до тамо...?
Што је најгоре, мом стану је Земун ближе него Аутокоманда...шта сам онда џабе ишао толико далеко на супротну страну од утакмице...

Ето бар и нешто занимљиво, видим тамо Звонка Варгу, спушта се пешке ка Аутокоманди, рекох себи, да неће можда и он на утакмицу колима, па да ме повезе...приђем човеку, онако с неба па у ребра, али он иде негде неким својим послом...надам се да га нисам много сморио, а он је према мени био фин и пристојан, што се од једног играча Партизана, васпитаваног у прошлом веку и дало очекивати...

И, ајд' чекај осамнестицу...док дође...па док прође...па судар на НБГДУ...па радови на путу у Земуну...па судар у Земуну...овај град је тотална лудница...стигнем на друго полувреме...

Чујем Соломон дао гол, е јебига, хтео сам да га видим како игра, и још неке играче... ал'...неки други пут...

Видео сам Антонова, Митровића, Мунира на левом крилу...и Врањанина, момка из Телеоптика на штоперу - баш ми је драго због њега што је бар једну утакмицу одиграо у Партизановом дресу, стално се пише о Бошњаку (Врања и Боле су прошле сезоне били штоперски пар Телеоптика), али Врања није ништа лошији штопер од Бошњака...

Антонов...има онако бековску грађу, није неки ,,лептирић,, нити има елеганцију дриблера...шта га знам, нек позади затвара боље од Милетића и биће добро...а ако плус може да буде напред пробојнији од њега - биће још боље!
Дао је гол, али...у ЛЕ противници неће бити Мачва па да га пусте да ,,нанишани,,...
Митровић, онако, крупан, искусан, командује...ал' опет ово је био само други тим Мачве, претпостављам...
Мунир кога ,,староседеоци,, на трибини зову Момир...хе, хе...па зна са лоптом, није да није...ако зафали крило за неку утакмицу, што да не...
Ал', изађе Момир у једном тренутку, а уђе Милетић (са косом) и то на крило! Опа бато! Ал' заврши се утакмица ускоро па није Милета морао много да се мучи са лоптом и улогом нападача...

А мени је мучно било видети онај транспарент, али да не дужим у овом посту о томе, него у следећем...
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Pustite ozegovica i tu parolu,daj neko ko je bio na utakmici neka napise kratak izvestaj o istoj...Lep prijem i gol Solomona,mirise mi na dobro...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Solomon ce ove sezone dati 20 golova, to potpisujem. Ako ga Djukic pusti da igra.

Ivice, ovo sa Ozegovicem ti nije trebalo. Ali jeste smesno na sta je klub spao.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Koliko sam ja shvatio Pantica...on kaze da se Solomon biti prvi spic u pocetku...pa sad..ko zna..
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Jel' ovo pljuvanje Ivice naručeno, koja je fora? Jel' "ekipa" tako rekla?

Šta znači "neće dugo da se zadrži"? Mislim na Ivicu, za ovog drugog me zabole onako baš...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ивица је поступио тако како је поступио. Да ли је заиста строго његов избор и његова одлука не знам, али макар формално јесте.
Па пошто је и сам рекао да стоји иза тога, сад просто мора да поднесе и реакције.
Направиш такав потез и сад треба сви да ћуте.
Реакције су нормалне и природне и ако заиста неко нема проблема са Ивициним избором онда мора да прихвати да неко други има, тим пре што није без основа.
Као што једни морају да гледају преобраћеног глодара у нашем дресу, тако и другима неће пасти круна са главе да чују непријатне коментаре.
Нема потребе да палимо атмосферу овде на форуму и да се свађамо у круг.
Нека свако верује у оно што мисли да је исправно и нека пусти и друге да мисле по своме.
 

srle

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2007
Порука
11
Reaction score
133
Ja bi da se zahvalim Ivici na dovodjenju Ozegovica. Meni kao vozacu kamiona ucinio je uslugu. Kad mi se prispava pred zoru samo pomislim o novom napadacu i pristisk ode gore i totalno me razbudi. Kad je potpisao morao sam na prvu pumpu da parkiram da uzmem vode i secera. Sad ako ga je doveo jer je uvideo njegove kvalitete sa sekirom i treba mu neko da potkrese drvece oko stadiona to podrzavam.

Pored oca, majke i brata Partizan je ta konstanta u zivotu za koju znam otkad znam za sebe. Jedva cekam nastavak sezone da vidim ove nove kako ce da se uklope i dali cemo da ih zovemo pojacanjima.

Dugo pratim forum i otkad sam u dijaspori je moj glavni izvor informacija o Partizanu. Nisam se do sada oglasavao ali Ivicinu kaubojstinu na konferenciji nisam mogao da precutim. Do sada je imao moju punu podrsku i nadam se da sa ozegovicem nije prosuo sve sto je do sad uradio. Jer ja kao navijac Partizana osecam se pljunuto.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Ne treba nama neprijatelj, mi smo sami sebi najveci neprijatelji. Aj par transparenata, parola, ali sada praviti proteste i skandirati i vredjati coveka koji odlicno radi svoj posao, coveka koji je toliko godina u Partizanu, sto kao odlican igrac, sto kao odlican sportski direktor, coveka koji je nas... Stvarno nema smisla, boli me kurac za Ozegovica, nisam ni ja bio za njegov dolazak iz vise razloga, ali kad je vec dosao hajde da vidimo dal moze da nam pomogne na terenu, ako ne moze pali debilu i cao.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Nije bas samo "pali debilu i cao". Tu su i pare koje su date ciganima 3, kao i one koje ce otici na njegovu platu.
Cesto se poteze i ono "sta, ako da ciganima gol i resi pobednika", a mene vise zanima sta ce biti, ako u odlucujucoj utakmici sa ciganima promasi zicer?
Ivica bolje da se seli u Sibir. Veliki je teret preuzeo, videcemo sta ce biti na kraju.
 

Qwertyx

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2009
Порука
18
Reaction score
3
Licemeri(cigani) sa juga, kad su navijaci(preletaci) u pitanju, peva se pesma druga...
 

Lavajaw

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2017
Порука
31
Reaction score
5
Локација
Beograd
Ja kad samo pomislim da smo bili izbaceni iz evrope i koliko sam bio tuzan tada, gomila utakmica pred praznim tribinama, razne finasiske kazne...na stranu sto me ponekad sramota ljudi koji kad je evropa napune stadion i to ne sednu gde su kupili kartu neko npr stariji lik koji jedva stoji i ima sezonsku mora na prolazu da se gura dok neki "verni" navijac od 20 godina sedi na njegovom mestu, te stvari mene bole, a ne neko deriste od 20 godina koje je pljvalo pa sad moralo to da polize.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.359
Reaction score
6.738
Локација
Tamo gde si ti!
Koliko sam načuo ovde se najavljuju neke podele oko Ožegovića. Tačnije preti se odlascima sa foruma u zavisnosti koju će stranu urednici zauzeti.

Kao što znate, ovde Vam je uvek bilo dopušteno da iznesete svoja mišljenja.

Tako da slobodno komentarišite Ožegovića i vi koji ste za njega i vi koji ste protiv.

Pošto je Ožegović sada naš igrač, vodite računa da poštujete pravilnik foruma. Kritika da, vređanje ne nikako!!!
 

Qwertyx

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2009
Порука
18
Reaction score
3
@ Vlad
Druze, ovo u zagradi(Istina) boli,ali vise mene nego tebe ocigledno. Ne znam jel si upucen ali kod nas navijaci ne odredjuju ko ce a ko nece da igra, to imas tamo kod musavaca koje si prihvatio na tom nekada cuvenom jugu. On je sad nas igrac a Partizanovci ne vredjaju svoje igrace. Sacekaj sledece leto pa cemo da sudimo ovom sportskom sektoru kako i sta je uradio u ovom prelaznom roku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top