Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Da nije i da smo primili gol bilo bi zasto se nije branio. Malo realnosti nije na odmet.

Igra se poboljsava u poslednje dve nedelje posle velikog pada, videcemo kuda vodi dalje.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Последња измена од уредника:

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Ivica = Leonardo, Everton, Tawamba, Djurdjevic, Jankovic, 51, Stojkovic, Gogua.. cekamo Sumu, Salomona, Antonova i Mitrovica a sa celavim Mileticem je vec pogodio! sad lepo ispiste pored uspesnijeg SD u istoriji!!!
Tomic je zasluzan za Dijaru, Moreiru, Zuku i kasnije Milenkovica, i samo on moze da mu pridje...

ajd realno, pisite:
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Neki ljudi ce pre se zabiti kolima u drvo uvereni da su na pravom putu nego priznati da mozda i nemaju dovoljno znanja da donose sud o nečemu.
Istina od Đukicu i Ilievu je siva. Niti je crna, niti je bela...rezultati su na nasu sreću blistavo beli. Bar trenutno. Ja se sigurno u ovakvom trenutku necu zamlacivati prelaznim rokom. Sta ce biti tada, niko ne zna. Ono sto se zna je da dolazi spartak. Nova prilika da se muski pobijemo.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ivica = Leonardo, Everton, Tawamba, Djurdjevic, Jankovic, 51, Stojkovic, Gogua.. cekamo Sumu, Salomona, Antonova i Mitrovica a sa celavim Mileticem je vec pogodio! sad lepo ispiste pored uspesnijeg SD u istoriji!!!
Tomic je zasluzan za Dijaru, Moreiru, Zuku i kasnije Milenkovica, i samo on moze da mu pridje...

ajd realno, pisite:
Jebote, jesi li ti prošao SNS bot školu?
Botuješ ovde od juna za Ivicu. Nije on doveo sve te igrače pola njih je našao Arnaut. Tavambu je našao Čakar. Gogua je promašaj na kome smo bacili pare. Ima i dobrih stvari a to su Everton i Leonardo, ali nemoj da botuješ i da tuđi rad pripisuješ nekome koji za to nije zaslužan.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
nije ih nasao SD nego skaut!? jel to pokusavas da mi objasnis??

evo vidis, ja po ovome vidim koliko si ti i tebi slicni daleko daleko od fudbala!!

Kako ih to dovodi Arnaut u klub?? Dodje i kaze : ovaj igra! Ko odlucuje o tome?
Koji to jos SD na svetu ide i gleda igraca tipa celavi Miletic?? i njega je nasao i preporucio neko, a SD odlucuje da li ce taj neko doci u obzir ili ne, kad odluci o tome idu finansije nesrecne..

si radio nekad u nekoj firmi u zivotu? si mogao nesto preko direktora, i dal je on mogao nesto preko generalnog??

samo pisete, da bi pisali.. a nisi mi naveo uspesnijeg SD, sto ne navedes?
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
Ma daj, igrači se sami treniraju i pripremaju za istorijske utakmice, bez obzira što im je Djukić trener, uspeli su, svaka im čast! Isto tako su svi igrači sami sebe doveli, pardon, nisu svi, promašaje je doveo Iliev.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
nije ih nasao SD nego skaut!? jel to pokusavas da mi objasnis??

evo vidis, ja po ovome vidim koliko si ti i tebi slicni daleko daleko od fudbala!!

Kako ih to dovodi Arnaut u klub?? Dodje i kaze : ovaj igra! Ko odlucuje o tome?
Koji to jos SD na svetu ide i gleda igraca tipa celavi Miletic?? i njega je nasao i preporucio neko, a SD odlucuje da li ce taj neko doci u obzir ili ne, kad odluci o tome idu finansije nesrecne..

si radio nekad u nekoj firmi u zivotu? si mogao nesto preko direktora, i dal je on mogao nesto preko generalnog??

samo pisete, da bi pisali.. a nisi mi naveo uspesnijeg SD, sto ne navedes?



Posle tri puta koliko sam pročitao tvoj post, nesumljivo si:

pNVkbHx.jpg


U međuvremenu Tuljo postavi ponovo listu, za pojedine koje koga doveo.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Da nije i da smo primili gol bilo bi zasto se nije branio.

To je bio pokušaj da se odbrani...
Čelzi kod Murinja se branio protiv Barselone da nisu mogli šut na gol da im upute, a Čelzi tri stopostotne šanse iz kontre.
Ovo što smo mi radili je sve samo ne organizovana odbrana, jer su nam fijukale lopte oko gola, i nekako izdržasmo da sudija svirne kraj pre nego što nam ga umuvaju.

Ali, slažemo se, bitno da smo se sačuvali.

Nego, jel' bi neki i dalje da prodaju Tavambu, kad već ne možemo da zadržimo ni Evertona, ni Stojketa?
Nije vreme da se veliča Iliev, dok ne vidimo šta će biti u ovom prelaznom roku (a super je krenulo, izvesnim odlascima dva ponajbolja igrača), kao što nije vreme ni da se veliča Đukić, kad smo se na dve utakmice u njiva ligi provukli golovima oko 90-og minuta, nakon što ni dve šanse nismo mogli da stvorimo za celu utakmicu. Vrlo, ali vrlo lako je moglo da se desi da budemo na -8 sada u odnosu na čergu, kako smo igrali...
Polako, utakmicu po utakmicu, a ja se nadam da će to biti još bolje, pa i taj derbi će biti pravo merilo uspeha i Ivice i Đuke.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Đukić je govorio o sistemu i o tome da se on i dalje pravi a ne da je to gotovo i kraj. Igrači se i dalje navikavaju na taj sistem i rekao je čovek lepo da će tek posle zimskih priprema moći da se vidi da li su igrači prihvatili sistem i da igraju po automatizmu. Ja ne razumem koja je fora sa provoricanjem jer nemoguće da niste skontali šta je govorio i kako, na primer o tom sistemu.

A jeste li razumeli ili treba da se crta da je zatekao ekipu u kojoj najbolji igrač ne trenira 3 dana pa dođe da igra utakmicu, da drugi neće da trče jer ne trči on? Ili i to drugačije tumačite?

A i ovo oko Evertona. Pa pregovara se sa čovekom, šta više da urade? Kao da smo jedini klub na svetu koji nije uspeo da zadrži nekog igrača. Verovatno se zasitio i nema ništa protiv da karijeru nastavi u Nemačkoj.

Ne možemo da uživamo u uspehu pa to ti je...
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Veliki uspeh i velika radost, BRAVO!!!
Svima su nam pred očima prolazile razne petražalke, auzburzi, aeli, ludogoreci i pitaj Boga ko sve ne. Pre utakmice ,priznajem, pomislio sam "Mi smo proklet klub nema šanse" a naravno jedva sam cekao meč s nadom da idemo dalje.
Napaćene su ove nase grobarske duše. Nije dovoljno što nam naš Partizan kida džigericu nego nam je za deljenje vazduha, brda, grada i države data ciganska kurvetina sa sektaško-umobolnim fanovima.

Danas kao i pre četvrtka( kao i istog dana kada je stigao) mislim da Đukić ne treba Partizanu(u ovom okruženju). Sve na svetu bih dao da me demantuje i da odbranimo titulu koja uvek treba da je prioritet svih prioriteta. Dok je tu ja sam da podržavam kao da mi je rod rodjenji. Mišljenje je kao dupe svako ga ima, to je tacno, ali ja ovo zasnivam na činjeničnim stvarima i proverenim informacijama. Opet kažem daj Bože da izgazimo do kraja jesenjeg dela i makar ne smannili bodovnu razliku(bitno da nam ni bod više ne odmaknu), za mene će ova polu sezona biti vrhunska.

Sutra neka pada kiša, sneg, sekire ja sam na JNA bodrim Partizan i (nadam se) radujem se pobedi s istom strašću kao pre 3 dana. I sutra i vožd i sve redom, SKAČI IGRAJ NAPADAJ!!!
 
Последња измена:

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Đukić je govorio o sistemu i o tome da se on i dalje pravi a ne da je to gotovo i kraj. Igrači se i dalje navikavaju na taj sistem i rekao je čovek lepo da će tek posle zimskih priprema moći da se vidi da li su igrači prihvatili sistem i da igraju po automatizmu. Ja ne razumem koja je fora sa provoricanjem jer nemoguće da niste skontali šta je govorio i kako, na primer o tom sistemu.

A jeste li razumeli ili treba da se crta da je zatekao ekipu u kojoj najbolji igrač ne trenira 3 dana pa dođe da igra utakmicu, da drugi neće da trče jer ne trči on? Ili i to drugačije tumačite?

A i ovo oko Evertona. Pa pregovara se sa čovekom, šta više da urade? Kao da smo jedini klub na svetu koji nije uspeo da zadrži nekog igrača. Verovatno se zasitio i nema ništa protiv da karijeru nastavi u Nemačkoj.

Ne možemo da uživamo u uspehu pa to ti je...

Ovo isto sam pocinjao pisati 5 puta i odustajao. Osim toga, nije sistem samo tika-taka fudbal.

Sistem podrazumeva i profesionalizam, da svaki igrac zna sta je njegov zadatak, da nauce osnove fudbala, da vlada hemija u ekipi...mnogo stvari koje se i ne vide golim okom.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ne dize ovde niko nikoga u nebesa, bilo bi glupo, ali pljuvati u ovom trenutku je debilno.

Diže bot. Meni nije problem da priznam nekome uspeh, posebno ako je taj neko bio igrač Partizana, ako je dao dosta Partizanu, ako je sa Partizanom ušao dva puta u LŠ. Takva osoba ima prvo od mene poštovanje za igranje u svetom dresu, a i sada ima neke dobre poteze kao SD. Ja sam priznao uspreh i matorom udbašu za titulu, naravno da je to najviše uspeh Marka i ekipe, ali ni oni u upravi nisu bez zasluge.
Ali kada SD priča gluposti ja za njega ne mogu imati opravdanje. Ali svaki post je kako je Iliev, Bog i batina, kako je on suvo zlato, lično sin Zevsa, stvarno tera nagon ka wc šolji. Doduše imao je i nekoliko posta gde njega nije ubacivao.
Ja nikada o Ilievu nisam sudio na prvu, pisao sam da će mu se suditi na kraju prelaznog roka, jer prvi put radi sam. Tu izuzimam situaciju kada me iznervira svojim egoističnim stavovima. Kod mene nije ništa bolji od Tomića, ali jeste od Krstajića i Nađa. Mada Nađ nije ni imao novac kao Ivica i Krstajić
 
Последња измена:

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Originalnu poruku postavio PROFESOR:

ĐĐµ Ñ‚Ñ€ĐµĐ±Đ° Đ¼ĐµÑˆĐ°Ñ‚Đ¸ бабе и жабе. Đ’ĐµĐ»Đ¸ĐºĐ° Ñ˜Đµ ÑÑ‚Đ²Đ°Ñ€ Đ¿Ñ€Đ¾Đ»Đ°Đ·Đ°Đº у Đ½Đ¾ĐºĐ°ÑƒÑ‚ Ñ„Đ°Đ·Ñƒ, Đ¾Đ¿Đ°ĐºĐ¾ Đ²ĐµĐ»Đ¸ĐºĐ°, али Đ´Đ° ÑĐµ Đ½Đµ Đ»Đ°Đ¶ĐµĐ¼Đ¾ Ñ‚Đ¾ Ñ˜Đµ у Đ½Đ°Ñ˜Đ¼Đ°ÑšĐ¾Ñ˜ Đ¼ĐµÑ€Đ¸ Đ¿Đ¾ÑĐ»ĐµĐ´Đ¸Ñ†Đ° Đ½ĐµĐºĐ¾Đ³ ÑĐ¸ÑÑ‚ĐµĐ¼Đ°, Đ¿Đ»Đ°Đ½Đ°, Đ²Ñ€Ñ…ÑƒĐ½ÑĐºĐµ ÑÑ‚Ñ€ÑƒÑ‡Đ½Đ¾ÑÑ‚Đ¸ и Đ¿Đ°ÑĐ¸Đ¾Đ½Đ¸Ñ€Đ°Đ½Đµ Đ¿Đ¾ÑĐ²ĐµÑ›ĐµĐ½Đ¾ÑÑ‚Đ¸.

Profesore, pošto se pretpostavljam bavite naukom, mislim da bi ipak trebali da budete malo određeniji. Naime, smatram da treba da budemo precizniji kada nečemu težimo i to poredimo sa trenutnim nesavršenim stanjem.

Koji je to sistem, plan, vrhunska stručnost i pasionirana posvećenost parametar za komparaciju zamišljenog idealnog Partizana sa ovim današnjim? Nema veze, neću ništa reći ni ako su u pitanju i drugi klubovi. U redu je da to bude i Real Madrid, Barselona, Juventus, Inter, Mančester Junajted, Čelzi, Paris Sen Žermen, Bajern, CSKA i sl... Mogli bi onda postove da počinjemo recimo na ovaj način: '' U poređenju sa idealnom igrom prvaka evrope Real Madrida na utakmici ovgodišnjeg finala kupa šampiona, Partizan je na meču sa Bojsima izgledao tako, tako i tako''....

Opet ako je o igri reč, kakva je to idealna igra kojoj težimo i sa kojom bi bili zadovoljni. Recimo ovako: '' Za razliku od Porta koji je osvojivši ligu šampiona 2003/04, igrao anti fudbal i čija je igra svakom fudbalskom laiku izgledala kao fudbalska bljuvotina, Barselona je 2011 izgledala savršeno, pa u poređenju sa njom Partizan nije ispunio očekivanja vernih sladokusaca''....

Ovako me naši argumenti i težnja ka boljem Partizanu podsećaju na osećaj koji mi stvori kolega na poslu kada na moje pitanje: ''znaš li da mi objasniš kako to da uradim'', odgovori sa: '' imaš na internetu''.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Ljubi te tvoj “bot” , ti verovatno imas toliko godinica da osim Tomica, Nadja i Krleta i ne znas ni jednog vide SD..

gde si video da sam komentarisao njegove narkomanske ispade??
gde si napisao koga su to doveli ti drugi SD za koje znas?

si naucio bar razliku izmedju SD i skauta, pod-skauta, analiticara, gen sek, gen dirketora.. sve su to razlicte pozicije sa razlicitim odgovornostima..

jel znas ko je bio dr.Gegic i sta je on uradio za Partizan..

idi edukuj se malo, to nas navijace Partizana razlikuje od “botova” ciji ti stil/spin pisanja pristaje..
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Ми да освојимо ЛШ нашли би људи замерке. Не умемо да се радујемо па то ти је :D. Сетимо се Лучана прошле сезоне и колико је само млако славље било...

Али јеботе, па уживајте мало који вам је курац?! Ето сутра имате прилику да пљујете ако будемо лоше одиграли (и надам се победили) против Спартака. Два дана се препуцавате ко је у праву ко није, шта је Ивица рекао, да ли је Пантић мамуран... а кога боли курац у ствари? Партизан је обезбедио пролеће, има шансе за прво место у групи, још увек се боримо за титулу и то је најбитније. Остало су све споредне ствари.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top