Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Da smo hteli, mozda bi ovo i dobili. Nije problem poraz kao poraz. Poraza je bilo i bice ih. Ali da ovako kukavicki odigramo, e to je ono sto je problem. Ajd' svi peske za Teleoptik. Djuka ajd' cao. Vreme je, ne vredi vise..
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Djukicu pokazi neku ljudskost pa otidji...svi ti srecu zelimo samo da vise ne ozivljavas karijeru u Partizanu.

Panticu i ti pokazi ljudskost pa realno pogledaj na stvari u vesniku.

Nadam se da se ozegovic veceras prodao negdje.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Погледати само дерби одигран пре годину дана, исто на Крцун-арени, исто 31. коло (1. коло плеј-офа). Други коментар не треба ...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovaj gol ostavlja Djukica na klupi..uzas. Djukic djon obraz ali cekam da Pantic objasni zasto smo izgubili da mi bude lakse..
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
oducili nas cigani od fudbala.
krivo mi je samo sto smo malokrvni i potpuno ofanzivno impotentni i kao da nas zabole kurac za sve, a najveci krivac za takvo stanje je djukic, a zatim iliev
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.981
Погледати само дерби одигран пре годину дана, исто на Крцун-арени, исто 31. коло (1. коло плеј-офа). Други коментар не треба ...

Bas tako...

Jebeno gazenje...

A pre samo godinu dana nisam mogao da spavam od uzbudjenja i cekanja utakmice a danas totalno ravnodusan... ave zbog magarca na klupi...

Ali sigurno nece otici
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Stanojevic je free agent a od djukica nema nista. Znate sta treba da radite.

Ima jos 4-5 utakmica do kraja sezone, novi trener moze tu da vidi na koje igrace moze da racuna a na koje ne. Posle treba na osnovu toga dovesti dva tri solidna igraca, odraditi dobru pripremu za novu sezonu i, ako bog da, postici dobre rezultate.

Ako Djukic ostane, mi evropu necemo videti 19/20
 

Arbeitmann

Banned
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
96
Reaction score
15
Локација
Novobeogradska rivijera
Imam dva utiska posle derbija. Prvi je, da su se misevi sektaski plasili i ovakvog Partizana na celu sa stitar-strategom, pa su napravili raspust od 10 dana kada ga niko u Evropi nije imao. Drugi utisak je tuca brace afrikanaca u 98. minutu na srpskom vecitom derbiju. Srpski fudbale, nabijem te na kurac! Na sta si spao, da se biju trecerazredni afrikanci oko tvog ishoda..
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ja napisah da su oni manekeni, a naši ratnici, kad ono mućak, prebiše nas ko male mace. Pa, da li ima iko srama u tom klubu više? Da li neko zna šta je odgovornost prema poslu, klubu, navijačima? Zbog ovakvog pristupa u Staljinovo vrijeme se išlo na strijeljanje!!! O onom biću kraj klupe ni riječ. Teško će biti gledati ga do kraja prvenstva.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Novi Partizan sagraditi oko Stojketa, Svetozara Markovica, Zdjelara i zadrzati Sumu, ja i dalje mislim da bi on kod postenog trenera dao ono sto nam treba. Ova utakmica mi nesto ne stima. Sasa Ilic ni u protokolu, Mazic ne sudi i tako dalje i jos neke cudne stvari vezane za derbi koje su po meni jasan pokazatelj gde je ovo danas sve islo. Vezali smo par utakmica da dobijemo i mi smo kao zaboravili koji je Djukic amater. ciganima titula, Milu Djukanovicu titula noc pred izbore a nama igra za brigu i dva kupa kao utesne nagrade.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.942
Reaction score
26.915
Zbog djukica i ozegovica podobijasmo poena i banova nas nekoliko...
Iako smo skoro pa celu sezonu delovali kao picketine, ukljucujuci tu i cigane na klupi i terenu, jbt verovao sam da igraci imaju bar toliko samopostovanja, ali avaj...
Jedan deo clanova ovog foruma su u ovom trenutku sigurno u ekstazi...toliko su branili djubre cigansko iz Stitara, da su zasluzili da se raduju sa njihovom ciganskom bracom. Tuga je ta, sto je jedan broj Partizanovaca na ovom forumu bivao opcinjen njihovim upisima i mudrostima...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Đukić je kriv u toj meri što je dozvolio Ilievu da u potpunosti devastira sastav svojim neznanjem.

Šta pričati i o pilićarskoj upravi. Svako ko misli da ratni huškač napredni uvlakač i grebator svake vlasti vučelić, kao i onaj Bizgov Vazura imaju znanja, uticaja i kontakte da naprave ekipu od Partizana ne zna ništa.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jedini pozitivan utisak mi je odbrana grobarstva na zapadnoj tribini kad su krenuli sa svih strana na nas, i ganferi sa zapada i oni sa severa koji su preskakali bez problema a onda i panduracija koja je krenula odmah po bubrezima. Haos je nastao kad su hteli sa onim nakaradnim balonom da stave kod nasa a to i vala nismo dozvolili. Fudbal i igru Partizana ne treba komentarisati
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Vrhunac licemerstva je ovaj penal.
Nema dalje.

Ocekivao sam bez pravog razloga ocigledno da ih ponizimo, ali je danas prica tekla na drugu vodenicu, u svim segmentima.
Prebili su nas, pokrao nas je majmun perfidno i jos nam na kraju svirao penal.
O Miroslavu je stvarno bilo sta suvisno reci,prevrnuo mi se zeludac na nasu igru u prvih 15 minuta,igramo kao neku cekalicu protiv raspadnutih cigana, koji nam rekreativno daju gol ni iz cega.
Pu jebem ti zivot dokle smo dosli.
Ko nije video cemu tezi Miroslav iz Stitara vrele avguvstovske noci protiv ciganijakosa ima svo vreme ovoga sveta sada da vida rane.

Jos jednom pozdravljam sve cigane koji pisu ovde a ima ih, neka daju sebi oduska, zasluzeno su nas pobedili.
Jebem ti zivot kada sam to docekao da kazem-
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.921
Reaction score
7.845
Partizan nikad vise ne sme sebi da dozvoli "bezlicnog entuzijastu" kao sto je Djukic, plus cigan.

Smesan derbi.

Stojke skratio bar pola sata derbija svojim ispucavanjima, uticao na rezultat kad nije verovao trojici u bloku pa stao iza njih i otvorio put smradonjicu.

Jevtovic>Zdjelar
Everton>Zdjelar+Pantic

Da pustis dete od 17 godina da se krlja sa odraslim ljudima na terenu, a non stop je igrao povuceno i kao fizicki inferioran bio je igrac manje na terenu. A rekao bih i psihicki nespreman za derbi. Djerlek je bio igrac manje na terenu.

Vulicevic toliko los, da covek ne poveruje, svaki izbacaj, svaka lopta ka njemu mi uliva strah.

Padavicar br.51 da nije postojao u svetu fudbala lepsi bi mi Partizan bio.

Jankovic entizijasta, moze ali bole ga kurac da igra.

Apsolutno rastimovan tim, kako igramo protiv backe tako i protiv zvezde.

Za Sumu dozivotan ugovor. Lik je gotivan, i ja ga se ne bih odrekao tako lako. Nije idiot, nije pajser, nije glup, nije neznalica, nije zlonameran, moze da pomogne, svakim danom sve vise ako se pravilno koristi.

Sudjenje katastrofalno, tendenciozno, klosarsko.

Djukica poslati u zaborav. Necu ime da mu spomene nikad vise u kontekstu sa Partizanom.
Jos jednom da kazem da se akcenat stavi na DJUKICA i onog ko ga je doveo.

Dosta je i ovoliko posle duzeg bana.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top