Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Jos sam samo cekao da nam odsviraju pred kraj Djurdjevdan kad smo vec tu... i da ide sve u tri pizde materine... nek se bre nose svi u tri lepe materine...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Sve čekam da izađe neka vijest tipa "Đukić podnio ostavku", "Đukić priznao da je krivac"...
Titula je davno izgubljena, ali zašto dozvoljavamo ovom liku da se iživljava!?
Zašto on želi da se ovako ponižava. Bilo je loših trenera, ali ne pamtim ovako pogubljenu igru (doduše drugo je bilo solidno, bilo je borbe i lijepih poteza), mislim na skoro cijelu sezonu.
Šta treba da se desi da ovaj čovjek podnese ostavku!? Izgleda da treba neko da nam da 5 golova da on ode. Odavno mi nije bilo ovako teško kao danas na 0:2 i protiv cigana na 0:2.
Dokle više...
Bolje i da nema trenera nego da se ovo nastavlja!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.174
Reaction score
14.596
Локација
Brdo Banovo
Djurdjevdan..amin! Nicim izazvan sabor u SaBcu na istoku Jna. Ne znam jel su ludji K.i Partizanovci koji su zasluzni za duvacki orkestar( smo oDSvirali svoje?!) Ili mi ostali sto smo bili primorani da slusamo performans?
Od svirke Grupe Jna do Guce, izgleda da je kratak put. Ko je spomenuo pank?

Umalo da zaboravim, bravo bravo Djukicu, kako si se lepo opustio sa ekipom, sad moze i Jovanovic. Laganica, fudbalica. Nauci Miroslave ove mladje kako se igra bez presije, kako se opusteno prosipaju bodovi na svom stadionu ( koji put po redu?). Ubaci im gubitnicki mentalitet taman da ima sledeci trener sta da ispravlja.

Cestitke alkosu Kosanu i Napretku, jos jednom neporazeni protiv Partizana. Miroslave, dva boda od mogucih devet?!
Mislim..skupio si toliko i protiv( protiv?) cigana..nije da je malo, al' opet.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Opste narodno veselje. Svi na stadionu zadovoljni bodom protiv Napretka. Pjeva se, veseli se.

Peva se Partizanu i Sasi Ilicu, vice se protiv onog novog trenera! Nikome nije bilo do veselja ili je bilo ko zadovoljan, ali status quo za koji smo mi svi zasluzni nas je doveo u situaciju da posmatramo utakmicu kao da je neki nizerazredni beogradski matine. Igraci bez volje, klupa bez struke, klub bez vodjstva, a na tribinama 6 frakcija, sa sve policijom koja ima svoju agendu.

Da je ovo moglo da se prekine u Novembru, nikakva steta ne bi bila, osim naravno sto bi svi bili uskraceni za trenutke apsolutne fudbalske magije jedinog i neponovljivog Kapitena.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
685
Reaction score
4.533
Локација
Kosovska Mitrovica
Nije kriv samo Djukic. Naravno, deo krivice treba da snosi i on. Ali isto talo, deo krivice treba da snose Vazura i Ivica. Za svakog igraca, koji je prodat u ovih godinu dana, nije dovedena kvalitetna zamena. Tu pre svega mislim, na Ozegovica. To da je on prava zamena za Djurdjevica, ne moz' da bude. Isto tako, Miletic nije prava zamena za Milenkovica i Ostojica, itd. Ko zna iz kog' razloga je Marko letos napustio Partizan. Opet kazem, od cistacice do predsednika napolje. Svi: VVV, Ivica, Djukic. Napolje breee!

Mijat za predsednika, Tomic za SD-a, Stanojevic za trenera. Samo mastam.. ;)
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ma nisu igrači problem, problem je slepac koji se naziva trenerom.

Inače, danas sa nekim skautom ciganskim pričao na krštenju smo bili gosti, i kaže da kad je išao taj neki njihov u Slovačku da kupi Sumu, da je ovaj došao pijan na sastanak i da su zbog toga odustali.
Kad pogledamo kako je igrao, ne bi me čudilo da je stvarno tako bilo i da je dečko stvarno puko.


Vraćajte Đurđevića, Leonarda i Marka, a ovaj neka se preseli na loznički put BB.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Zeljku Panticu noga u dupe, docekace takvog novinara rasirenih ruku u Informeru, Telegrafu, Pinku verujem da vec ima clansku kartu stranke koju preferiraju i svima lepo. Iliev nam je navukao bedu i losu karmu sa Ozegovicem i nazalost bojim se da ce Cukaricki da bude kulminacija svega. Ono sto mi prikazujemo na terenu je prokleto bolno, a to sto nam je Sale koji je zgazio u petu deceniju najbolji na terenu je za verovali ili ne. Nikolic je prosle godine uspesno sakrio sve mane ove uprave ali sada su karte na stolu i braco, lose je. Pre je makar neko odgovarao za lose rezultate, padne po koja glava a ovi isto kao aktuelna vlast, greska do greske, afera do afera, voda nosi i nikom nista. U 3 utakmice ne dobiti Napredak iz Krusevca, to je bre IZDAJA.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.816
Reaction score
29.834
Локација
Beograd
Cekamo Gorana da objasni da je Ozegol bolji od Djoleta.
Pa evo da ti (vam) objasnim:
Važnije je da Partizan pobeđuje nego da se čeka ko je na utakmici dobar a ko loš i da se posle dokaže na Forumu neki svoj stav uz sarkazam prema drugima...ali, eto, Partizan danas nije pobedio...
(Nevezano za ovu utakmicu, često je i ranije tokom utakmice (kad je rezultat nepovoljan) bilo pljuvanja igrača na Forumu, a ono - prc, mi utakmicu ipak preokrenemo u našu korist, što bi značilo da je MOŽDA sa pljuvanjem trebalo ipak sačekati DOK UTAKMICA TRAJE...)

Ali da se vratim na ovo danas...nismo uspeli da utakmicu totalno preokrenemo u našu korist...no bar smo pokazali da smo u stanju da postignemo dva gola za kratko vreme...još da sprečimo da ih isto tako primamo i - spremni smo za kup...

Mali Đole...
Kad bi neko uspeo da citira šta sam i kad napisao o Đoletu, ajde de, ali ko to da nađe u 3000 postova...
Nema veze, meni je jako drago što sam imao priliku da ga gledam celu utakmicu pa da steknem neki tačniji utisak o njemu - ali taj utisak se ne razlikuje bitno od onoga što sam i dosad mislio o njemu...
Dakle, realizacija mu je fantastična i ubitačna - a za špica je najvažnije da daje golove (ili da doprinosi da ih drugi daju, ako ih već on ne ,,dava,,)...
A od malog Đola
danas ta dva gola
i to nije šala
mali
svaka ti se dala
Bravo Đole! :clap:

Ali, ako me već čekate da nešto objasnim, ko čeka taj dočeka, evo da objasnim i ovo:
Đole nije target man a la Tale Surovi, sve što smo bacali na njega iz vazduha - pogubio je...on svoju ubitačno-golgetersku svrhu ima SAMO ako je iza njega neka PRAVA DESETKA koja će mu poslati dva ,,otrovna,, pasa, pa da ih on ,,finišira,, u gol...
Nije tip igrača koji će sam sebi pripremiti šansu...nije dribler, nije jak, kao da se čak malo i ugojio, odigrava ponešto loptom na prostoru bliže golu, ali u polju i ne baš, nema ga mnogo u igri, nema ga mnogo u pritisku na zadnju liniju protivnika...
Može da se zahvali Deda Saletu za ova dva gola, ali PODVLAČIM PONAVLJAM: ZA ŠPICA JESTE NAJBITNIJE DA LI DAJE GOLOVE, DAO IH JE SVAKA ČAST!
Ali, znači znači znači: ako hoćemo da Đole daje golove, mora neko i da mu ih namesti, recimo DESETKA... Eh, DESETKA... :icon-rolleyes:

A ako nama DESETKU igra čovek od 40 godina, sigurno je da koliko ZNALAC doktor majstor doprinosi napred, toliko, ne može fizički da ,,postizava,, i da zatvara nazad...uzgred, crni Ivice, JBT, pa za 2 miliona evra koja si bacio za Sumu mogao si ,,ladno,, da od ovog jednog od 40 leta Kapitena Saleta - iskloniraš 2 Saše Ilića od po 20 godina, i gde bi nam sad kraj bio?!
Mi smo fizički UŽASNO inferiorna ekipa - MOŽE u fudbalu tim da istrpi velemajstora koji ne može da trči non-stop, ali ako iza njega ima 2 ,,vodonoše,, koji trče i za njega...MOŽE tim da ,,istrpi,, krilo koje pada od duela i čeka samo slobodnjake, ali ako ima dve zveri od igrača iza njega, pa da grizu i za njega...MOŽE tim da istrpi neko dete ili sporaća u timu, ali ako im leđa ,,čuvaju,, neke zveri...i sve tako redom...
A nama u vezi fizički inferioran (Sale zbog godina) plus fizički inferioran (Bambi zbog padanja) plus fizički inferioran (Dača jer je spor) plus spor (Jevta jer je takav)...a ima ih još koji su ,,nejaki Uroši,, u timu...od ,,Kraljevića Marka,, Tale nam ne igra, Ivanović je ušao posle...

Uzgred, za Saleta naklon do poda! :hail:Bre ljudi kad bi imali takvu neku DESETKU al od 25 godina, slobodno u paketu sa mašnicom možemo da poklonimo i Daču i Jevtu i Kiću i Meska i Vakulka i još 4 veziste iz Teleotika pride...
NIŠTA ali NIŠTA u odnosu na Saleta nisu ni Dača ni Kića...ni za njegov ,,mali nokat,, nisu, izađe ,,starac,, i kurac što je mogao da padne još neki udarac...j ja se iskreno, najiskrenije, najzačudnije pitam može li Dača Pantić bar na treningu da potrefi neki slobodnjak... :icon-rolleyes: ... znam da Bambi može i na utakmici, ali, jbg, on za vraga ne može da trči kako treba, bar ne u smeru prema golu protivnika... :icon-rolleyes:
Šta da kažemo za Meska, Đerleka, Ožegovića...

S druge strane, Ivanović trči kao navijen, em je navijen em je i sav u mišićima ,,nabijen,, kako se to nekad govorilo, ima i želju, ali...on je prilično ,,sirov,, tip igrača, nije prošao neku Partizanovu školu, lopta mu nekad beži, nekad sporo misli šta da odigra...s njim treba da se razgovara, da mu neko kaže kako da igra, šta da igra, itd...ipak, ovo mu je jedna od boljih utakmica...
Kako za njega, tako i za skoro sve druge - MOGU da imaju neku ulogu u Partizanu, ali uz trenera koji ZNA šta da od njih zahteva i napravi i uz NEOPHODNA pojačanja, mnogo BOLJE i korisnije igrače, i fizički jače i brže nego što su ovi koje imamo...
Još malo o našoj fizičkoj inferiornosti (evo sad sam video snimak na SOS-u):
Pre pljuvanja odbrane pogledajte prvo KO i KAKO od naše sredine, vezista, ,,ispada,, ili bar ništa ne čini da spreči ili isprati protivnika kad primamo golove...

Ušao je prvi put i mali Strahinja Jovanović, nije prelomio utakmicu ili napravio nešto bitno, ali nećemo dečka sad odmah da ,,režemo,, za jednu jedinu utakmicu...

I još nešto: ja ne ulazim u frakcionaške podele na JNA, ali meni su ,,Istok ka Severu,, imali vrlo zanimljiv muzički izbor i performans! :zeel:
Posmrtni marš?! Kome? Ali, za one koji ne znaju, pevalo se to i na derbijima decenijama pre...

Jesam dovoljno objašnjavao?
Nisam?
Nisam dovoljno pomenuo Ožegovića?

Da, Đole je bio super danas, a Ožegović loš, ali mogu li znati da će Đole uvek biti tako super kao danas - ne mogu...moram da ga vidim više utakmica u kontinuitetu - jedna ,,lasta,, (utakmica) ne čini proleće, tako je i Ivanović rešio jednu utakmicu, ali sledeće dve nije...
Mi moramo da ,,izbušimo,, Čukarički u sredu, pa ma ko to bude odradio - ako to mogu Đole i Đole, super, ali ako ne, ubacio bih ja u tim i Ožegovića i Tavambu, Đilasa koga god, samo da sipamo golove...
Svi u napad!

(E, stavio bih sad optimističkog smajlija sa crno-belim šalom, ali šta vredi kad baš takvi vam nestadoše!)
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Moram da kažem, nisam nimalo optimista što se tiče kupa.
Čukarički bi eventualnim osvajanjem igrao Evropu, naložiće ih Tralalatović, prebiće nas...
Dok će Đukić "iz mirnoće da gradi igru..."
To će biti baš odgovarajući kraj ovakve sezone...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Indijanac iz Stitara ne moze nikoga da pobedi,raspadamo se...pre godinu dana igrali smo kao Real,a sad kao amateri.Posmrtni mars pokidao...
Stitar out,Ivica out (ako je u klubu uopste jer ga nema nigde od kad je sve otislo u pm).
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@Goran Tomić ja volim tvoje postove ima tu mudrosti. Al gledaj mi imamo desetku u timu, koju smo platili 1,65 miliona a ta desetka je gurnuta na krilo jer ne mozemo igrati sa jednim napadacem a opet ne mozemo igrat sa jednim zadnjim veznim jer nam je odbrana suplja kao sito. Mozemo dovesti Inijestu sutra i on ce igrati krilo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.816
Reaction score
29.834
Локација
Beograd
Mi igramo očajan nazadan fudbal, sa igračima koji su očajno selektovani i očajnih fizičkih predispozicija za fudbal, svi su oni za klupu u nekom ozbiljnom timu a ne za prvotimce...
Mi teško dajemo golove a lako ih primamo kako god da igramo...

Kad igramo sa dva napadača, mi samo bapamo loptu na Tavambu, a i kad Tavamba nije tu, onda pokušamo isto na Ožegovića, al ne ide, a ne ide taj ,,vazdušni desant,, ni sa Đoletom, što se i danas itekako videlo...
Jedino kako je Đole bio upotrebljiv, koristan, efikasan, to je danas bilo da neko ZNA da mu da tu loptu PO ZEMLJI, pa da Đole da gol...
A da li bi to isto prošlo po nekom blatištu, kaljuzi, svinjcu...možda, al vrlo teško...

Igramo mi i sa dva zadnja vezna pa smo opet bušni kao sir veći deo prvenstva, jer ta dva vezna i nisu pravi zadnji vezni...Hajd da kažeš Everton pa da kažeš on jeste zadnji vezni i to samo takav, a kad kažeš Pantić, kakav pa on može da bude zadnji vezni...Zdjelar je zadnji vezni, pa eto kakav je bio na derbiju. Nikakav.

Igramo i sa dva krila, Mesko i Bambi, ili da kažemo Đerlek umesto nekog od ova dva...pa bio na krilu i Pantić, Suma...ali kakva su to krila koja ne mogu da prodiru preko boka, da nabace neku loptu, samo nešto mrse, pa uđu u sredinu da zamrse još i više...a sve i da nabace, Tavamba bi promašio to glavom...

Znači, igramo sa dva zadnja vezna, a bušni, sa dva krila a mrsomudni, sa dva špica a porodimo se da damo gol...
Zejebi takvu taktiku...

Bar po suvom i dobrom terenu, očigledno je da dobra DESETKA itekako može da ,,sjebe,, svojim pasom i 4-5 protivničkih odbrambenih igrača i da efikasan špic to može da ,,uturi,, u mrežu...
Ali Sale je već takoreći otišao sa scene...Pantiću (pod uslovom da ga pomerimo na ,,10,, treba 5 utakmica da uradi (možda!) ovo što je Sale uradio na jednoj - da dva puta asistira...a još nam je on ,,najpribližniji,, toj poziciji...ko da bi to mogli Mesko, Kića, Bambi, Vakulko, Ivanović, Đerlek...ma hajde bre, oni pored desetke nisu ni prošli a kamoli da igraju to...
Nemam ja ništa protiv njih, ali takav tip igrača kakvi su oni može da bude JEDAN u timu, a ne toliko koliko ih je...

Kad je sneg i blato, kad lopta ne može da prođe od blata, onda brate seoski fudbal, neki razbijač u 16m, neki korneri, prekidi, štoperi u napad i gol na mišiće...a ni to ne znamo...

Kažeš igramo sa dva špica, ma o.k, ja sam i za dva špica i za dva krila i za ,,10,, što naravno znači da mi treba 12 igrača u timu :zeel:, ali hajde ,,kad gosti nisu besni ni kuća nije tesna,, može da se ,,stisnemo,, malo i u 11...
1.Golman (pouzdan bar kao Stojke)
2.i3.Dva normalna beka
5.i6.Dva krštena štopera
4.Pravi zadnji vezni a la Everton
7.Pravo krilo a ne neki mrsomud koje je u stanju da beži, probija, nabacuje, šutira, asistira, daje golove...nešto fudbalski slično onom govancetu Živkoviću, naravno ne i karakterno...
8.Pravi vezista koji ima snage 90 minuta i da brani i da napada, po mogućstvu i da šutne, ali i da je jak, brz...naravno takvog teško da ćemo naći ikada...
9.zna se šta treba da radi - da daje golove.
10.Možda se varam, ali ne mislim da se varam, mi smo nešto smislenog fudbala odigrali samo kad je Sale bio raspoložen da održi čas fudbala, zato jerbo bez N0-10 u ovim domaćim uslovima fudbal je kurac na biciklu...
11.Ne mora da bude klasično krilo, niti drugi klasični špic, nek bude i krilo i šuter i povučeniji napadač, nek se kreće i po boku i po sredini, nek šutira, asistira, daje golove, ako ima snage nek jurca da pomaže i nazad...to bi vam bilo nešto što je igrao Leonardo prošle sezone, ili što počinje da igra Ivanović...kolko danas...Naravno Leo nije tu, a ovaj drugi jeste, tako da...

U Evropi se igra nešto drugačije...ali, to je već apsolvirao Kiza Milinković, uzmeš jednog belog (domaćeg) ,,brzanjca,, i jednog crnca (isto brzanjca) kome je stalo da se proda i to je to :icon-mrgreen: .
Fudbal nije tako komplikovana igra nego ga komplikuju igrači koji ne mogu da trče, koji se sporo kreću i koji sporo misle...kao ovaj tim Partizana a la sezona 2017./2018.

EDIT:
Evo, može znači da se igra i sa desetkom i da se sve to popakuje da stane u 11 igrača, da imaš i krila i napadače i da se nečim braniš...
Samo na koliko pozicija mi trenutno IMAMO igrače koji ODGOVARAJU toma šta ta pozicija treba da radi...
Evo npr, Kosati Miletić počeo i da se, da kažemo, popravlja (bar u odnosu na to kakv je bio), ovaj sad nešto krenuo da forsira Antonova, a kakav je bek Antonov...ma nikakav...
Miletić Ćelavi, odigra nešto dobro, onda se pogubi, zagubi...
I tako redom...
Evo Đerlek, mlad, talentovan ima ,,kefalo,, za fudbal, dali mu šansu, igrao...sve je to lepo...ali...njegov učinak? Korist za Partizan ove sezone? Koliko golova dao? Namestio? Šta je uradio?
I ajd sad uporedite ga sa Leonardom od prošle sezone? Ko je korisniji?
I sad kao sastavi tim...pa znaš šta, lakše ga je sastaviti sa Leonardom i Evertonom nego Đerlekom/Jankovićem i Pantićem/Jevtovićem/Zdjelarom/Vakulkom/Kosovićem...
Imamo fudbalera za izvoz (samo što niko neće da ih uveze), a na terenu se vidi samo starac Fočo od stotinu ljeta, Saša Ilić Kapiten...
Jel Suma živ?
 
Последња измена:

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
@Gorane

Napisao si post od 2m i opet promasio poentu.

Sad u njemu poredis Djoleta i Tavambu iako oni nisu za poredjenje. Dva potpuno razlicita napadaca, koji osim kluba gde igraju nemaju nista zajednicko.

Kazes da Djole nije Targetman, pa jel Ozegol trgetman jebem mu one seoske brcice i seljacko rumenilo? Niko ovde nikad nije pricao da Djole treba umesto Tavambe da igra nego umesto Ozegola.

Sta taj Ozegol ima? Spor je, slab u duelu, ne zna gol da postigne. Mrzi me vise da ponavljam ovo, ali nikako da dobijem objasnjenje od tebe, jer uvek pitas gde ste gledali Djoleta i ustanovis da nije bolji od Tavambe?!

Jel to dekretom zabranjeno da Ozegol ne igra?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086
Jebo mamu... ovaj je i dalje tu... Marko Nikolic je prvi put oteran posle dva remija ako se ne varam... ovako sad pisa po nama ko stigne...

A valjda ce i ovo pro i jednom
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.816
Reaction score
29.834
Локација
Beograd
@Gorane

Napisao si post od 2m i opet promasio poentu.

Sad u njemu poredis Djoleta i Tavambu iako oni nisu za poredjenje. Dva potpuno razlicita napadaca, koji osim kluba gde igraju nemaju nista zajednicko.

Kazes da Djole nije Targetman, pa jel Ozegol trgetman jebem mu one seoske brcice i seljacko rumenilo? Niko ovde nikad nije pricao da Djole treba umesto Tavambe da igra nego umesto Ozegola.

Sta taj Ozegol ima? Spor je, slab u duelu, ne zna gol da postigne. Mrzi me vise da ponavljam ovo, ali nikako da dobijem objasnjenje od tebe, jer uvek pitas gde ste gledali Djoleta i ustanovis da nije bolji od Tavambe?!

Jel to dekretom zabranjeno da Ozegol ne igra?
E jebeš ga, imaš ovaj drugi post, a evo ti i treći pa čitaj i njega...
Ja ne znam šta kome nije jasno?
Fudbal može da se igra sa dva špica, sa jednim špicem, sa tri špica ( ato ti je ono kad gubimo, pa ode i štoper u napad, pa se ne vraća nazad - a može i sa 4 špica kad i golman Stojke ode u 16m protivnika)...pa normalno da nije Đole targetman, a nije ni Ožegović, ali čim nema Tavambe mi prečesto ,,bunarimo,, na koga god ko je u napadu, i na Ožegovića i na Đoleta...
NE BUNARIMO kad ima MOZGA u ekipi, kad je suv teren, lepo vreme, desetka-dvadesetdvojka u timu pa op cup ZNA da udeli dva pasa za dva gola...
Naravno da sam vas više pita pitao GDE ste gledali Đoleta, i pre i posle julčerašnje utakmice naveo sam njegove FUDBALSKE osobine (pišem postove od 2metra ali uzmi pa čitaj da vidiš šta u njima ima!), a vaša rasprava je na nivou da li Ožegović, sa kojim ste mi se na glavu popeli ima seoske brčiće i rumenilo...
Kao što smo već pričali i ovde, i na drugoj temi SMARATE sa jednim te istim stvarima, ne znam da li da se povučem u bunker, ili i dalje da vam lupam ,,packe,, svojom logikom - da s ebar nešto još na ovom Forumu dešava kada je fudbalska tema u pitanju...
GDE si ti to video da sam ja napisao da Đole nije bolji od Tavambe - ja uopšte nisam pisao KO je od njih dvojice bolji, nego samo o Đoletu kakav je na terenu, mogu da pišem i kakav je Tavamba, ali ne znam ima li svrhe...
Što se tiče Đoleta, jebote, pa super da on može ovako stalno, 2 gola po utakmici, ali, brate mili, dao ih je uz pomoć SAŠE ILIĆA, nema Ilića nema ni otrovnih pasova...
Drugo, Partizan mora da pobeđuje u kontinuitetu, njegovi fudbaleri takođe, trener takođe...i po suvom, i po blatu, i po terenu, i po njivi, i putem otrovnog pasa i na mišiće...
Đole dao dva gola i sad šta? Ništa, stavio bih ga u tim u sledećoj utakmici, šta tu nije jasno...ali ja sam svestan da mlad igrač pored svega što ima ali i onog što nema, može da zablista, ali i da ga uopšte nema na terenu, a šta ćemo u tom slučaju?
Nešto slično kao i za Đerleka, super, treba da igra, svi smo rekli, i - šta, igrao je, i...jesmo osvojili titulu možda zato što je on igrao? I ne samo on...
Nema tu ništa nejasno, Đole je ,,kupio,, mesto u timu sa 2 gola, isto tako daleko od toga da je nezamenljiv ako ne nastavi da daje golove...na svakoj utakmici ja bih svakako vršio tri izmene, a da ne govorim o tome kada je rezultat nepovoljan...
Pitao me kolega kako da igramo sa ,,10.,, u timu, ja sam objasnio sinoć, ali evo još jednom, treba imati tipove igrača, npr. nešto slično ovome:
kao
1.Stojke
2.Rukavina 3. Ivan Obradović
4. Everton
5.Krstajić 6.Stefan Savić
7.Andrija Živković
8.Žuka
9.Kleo
10.Moreira
11.Leonardo

Naravno ne mislim BUKVALNO da ih dovedemo jer neki više i ne igraju, samo da vidimo šta i koga imamo i koga da stavimo UMESTO ovakvih koje nemamo, a šteta što takve nemamo...
Ja i ne znam ko ima pravo da igra za taj kup, ko je izdržao kaznu, ko nije povređen...?
Šta imamo ,,na meniju,,?

1.Stojke (oporavio se?)
2.Vule 3.Mile (sa kosom)
4.Zdjelar (ima pravo?)
5.Ćela 6.Sveta
7.Bambi
8.Pantić
9.Đole
10.Kapiten
11.Ivanović

Tavamba ne znam igra li ne igra li...
Ako nam ne krene ovako, Ivanović aut, Ožegović in, ako Bambi crkne od umora, Mesko umesto njega, ako Sale ne može više, Suma, ako je živ, da uđe, itd...

E ako sad nije jasno šta pričam, jbg...imam još neka posla moram da ustanem od kompjutera...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Pre nedelju dana sam na nekoj zonaskoj utakmici video jednog igraca - pljunuti 51....u trenutku me obuzeo osecaj ushicenja jer sam pomislio da je stvarno on ali onda sam shvatio da me je ponela masta zbog slicnih navika na terenu koje imaju 51 i neznani junak iz zonske lige.
Ako pricamo samo o terenu odlazak Evertona je sve prelomio sto se drugog dela sezone tice. On je bio poslednja iskra koja je bila u stanju da svojom borbenoscu, pozrtvovanoscu i fizickoj moci inspirise i ohrabri saigrace da ne ustuknu tako lako pred brojnijim neprijateljem (14 njih). On je u stvari bio taj koji svojom pojavom na terenu daje motivaciju saigracima jer od "trenera" to ocigledno nismo i ne mozemo da ocekujemo, on na terenu zajedno sa takodje korisno borbenim Ivanovicem koji bi igrao u napadu sa vihornim Jovanovicem koji ceka da kazni najmanju pukotinu u odbrani protivnika umesto da se baca pored aurt-linije u bazen bi znacajno promenili celu sliku na terenu. Pred kraj ubacis Tavambu i Saleta, jedan da ih baca okolo drugi da ih pravi na majmune i to je to, a Tavamba moze i da pocne na krilu. Hiljadu boljih kombinacija je bilo a stitarski gvardiola je izabrao najgore.
Dati milion evra Evertonu ili koliko god treba da bi takav igrac ostao je nista naspram onoga sto on moze da donese ekipi medjutim potpuno je ocigledno da smo se unapred predali jer onakav prelazni rok ne bi bolje osmislio ni najveci ciganin u galaksiji, a usudih se i da pogledam malo poslednji vesnik cisto da pogubim skromni visak zivaca kojji mi je ostao i tu se moglo cuti od realovog ultrasa da ni naredne sezone nema sta da trazimo u prvenstvu vec da cemo se okrenuti Evropi, a s obzirom da su mu se ostvarile samo najcrnje prognoze u letnjem prelaznom roku cemo verovatno prisustvovati jos jednoj beloj transfer zastavici.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
"Ne bi nas pobedila ni Zvezda, da nisu u 80. minutu povredili Ndiajea. Do tog momenta nisu šutnuli loptu na gol. Sa njima je teško igrati iz drugih razloga, ali igra im je takva da možeš da se suprotstaviš vrlo lako".

Usledilo je logično pitanje - iz kojih to razloga?

"Uslovi za igru nisu podjednaki. Oni u svemu imaju prednost u odnosu na nas i nama to mnogo otežava zadatak. Ali, izdržavamo. Ćutimo i igramo, nije problem", završio je Kosanović, nekadašnji šef stručnog štaba Crvene zvezde (1997-1998, 2007), koji prošle nedelje posle meča pod Bagdalom nije čestitao crveno-belima osvojenu titulu prvaka Srbije.

Njihov bivši trener objasni neke stvari, a ovaj slepac i govnar koji je i dalje trener Partizana (još 3 dana dok ne izgubi i drugi trofej i ispuni svoju misiju) čestita ciganima titulu, dabogda poslednja bila i njemu i njima. PU!
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Jebote... Sta je ljudi kojima #51 smeta?
Pa sunce mu, gde ste bili kada je dolazio u klub? Vecine se ne secam...

I sta cemo sa poenima koje sam dobio zbog #51?
Sad je vidim dozvoljeno da se svasta pise i za njega ( koji je i dalje igrac Partizana ) i za Djukica ( koji je i dalje trener Partizana ).

Ljubim vas moderacijo, nemojte opet da mi brisete komentar, poslednja 2 u kojima sam spomenuo realne grobare i #51 su mi obrisani ekspresno.

Secam se ja jako dobro koliko je ljudi pred pocetak sezone sastavljalo i predvidjalo tim i stavljalo #51 u prvih 11.

Jos malo pa taj kraj sezone i kraj ove agonije, ne mogu da docekam. Poslednjih par nedelja sam totalno izgubio interesovanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top