Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Kad spakovas protivniku 6 komada nemozes biti nezadovoljan ali i jedna ocajna Macva nam je stvarala probleme u odbrani. Tawamba napadac kreator krilo sta da mu dodelis on ce da igra i daje maksimum sretan sam sto je uspeo da metne 2 gola. Po ocajne utakmice u Podgorici mislim da je Goran Tomic rekao da ako Uros ili Leo ne daju gol ovi drugi nema ih nigde e danas nadam se da si Gorane sretan i zadovoljan kao i ja. Predivni golovi Kosovica i Mihalovica, Uros rekao bi rutinski realizirao a sretan sam i zbog Pantica i njegovog gola ako je malo sredio glavu mozda i da bidne nesta od njega.
Suma decko mislim da nije spreman ni za 30 a kamoli za 90 minuta.
Sve u svemu lepa fudbalska pretstava 6 komada nek se spremu ciganska topla braca.
PS vidim da se ciganima ne dopada kako je startovao Partizan pa neki su pukli i javili se iz ilegalu :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.102
Локација
ante portas
Tawamba trenutno najbolji igrač Partizana.
Covek će tek ovu sezonu biti pun pogodak.
Protiv Olimpijakosa je on x factor.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Stvarno ko nam se nece sve registrovati ovde. . .
Ako nije cergar , mora da je gledao neki snimak umesto stream-a na jutjubu:buhaha
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
ljudi nije mi jasno ko gura ovog cirkovica.ako je neko spreman da nam plati 200k za njega da uzmemo I da ih okumimo.miletic je decko u kanalu ja ne znam sta je sa njim.pohvalio bih pantica I tawambu I urosa,cuti,radi I bori se kao lav.ne mogu da docekam utorak
 

zackoljicofil

Početnik
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
8
Reaction score
0
Uspeva on to protiv Mačve, protiv Olimpijakosa će tek da se vide izraženo njegove mane.
Dečko je za drugu ligu.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.438
Reaction score
11.858
Локација
Beograd
A eto i prvih poena za citiranje poruke iznad svoje. Vidim da se neces dugo zadrzati ovde :D
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Hahahha znam da se sada smejes iza tastature sto nas teras da ti odgovaramo ko debili,ali ajde jos samo jednom. Jefta solidan pozadi lopte dve tri unapred ako je dao, Tawamba najjaci tehnicar u Partizanu opet ce da jebe cigane osecam(mislim na nase cigane,a mozda i grcke)

Suma nekako ajde sto dise na usta posle dva minuta nego se trudi nekakve akrobacije da izvodi bespotrebno ovo je fudbal a ne cirkus. Druga stvar nadam se da mu je ovakva kurcobolja zbog rezultata i protivnika.

Pantic danas konkretan dosta,videcemo ga u sledecem periodu,ja bih njega Jankovica i Necu postavio na istu startnu poziciju da niko nema zagarantovano mesto u timu nego da se rotiraju u zavisnosti od toga kakvu igru pruzaju.
Miletic starosedeoc definitivno treba da odmori bar mesec dana nije on bio ovako los ,nek mu daju da se restartuje.

Ja Cirka branim dosta,ali definitivno veceras uzas utakmice(cak i ne racunajuci penal opet uzas),ostaje mi mala nada da ce igrati bolje inace smo najebali.
Nov Miletic dosta dobro odigrao,nadam se da ce ga dosta koristiti.

Djuka standardan,stvarno je covek veliki borac nadam se u utorak da ce ga zavuci i to x2 .
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Može li neko da me malo smiri i da kaže da li postoji šansa da Ćirković ne igra protiv ciganijakosa ? Skoro lošijeg igrača nisam gledao u našem dresu na tako bitnoj poziciji .. :/

Đukića sam uvek podržavao ali ako je lično njegova odluka da neće boljeg igrača od Ćirkovica onda moram da okrenem drugi list.. pogotovu što bi Đukić morao da zna više o defanzivi u odnosu na neke druge trenere
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.942
Reaction score
26.915
Jaka muda, zabili 6 komada Mačvi, bilo bi sramota da nije tako.
Zadovoljavajuće su igrali, ali može to još dosta bolje, totalno nepovezana igra, Tavamba očajan itd...

Registrovan u martu prosle godine. Od tada osvojismo duplu krunu, karali kalasture na svakom mestu, i bas sad si raspisao?! Plus upisi su ti afirmativni do bola...ciganskog proslosezonskog. Da se ja pitam, ti ne bi vise bio ovde. Toliko.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Miletić i Ostojić moraju na štopere protiv cigana, za Miletića levog beka jbg nemamo trenutno zamenu. Meni Monir ne deluje sigurnije, nama tu pre svega treba defanziva.

Liči nažalost da Suma neće moći mnogo da pomogne u utorak. Zamalo da čovek asistira glavom. Vrlo je moguće da ga ciganski novinari već večeras opletu. Videćemo.

Što se tiče Leonarda ja bih ga vala zakucao u Teleoptik do leta 2019. a za nedolazak na trening kaznio bih ga finansijski. Ako je za dobru igru sa pravom dobijao bonuse, može sad da popije i kaznu. Pa kad prođu dve godine neka traži nove izazove u prvenstvu Saudijske Arabije. Ako hoće da igra vratio bih ga posle nekog vremena, ali prodao ga vala ne bih.

Daj Bože da je ovo naznaka da se Mihajlović budi. Sve u svemu dobar start prvenstva. Pa da slavimo titulu!
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
571
Reaction score
2.191
Lep rezultat onako za oko i samopuzdanje, al ovi Mačvani su totalni raspad. Nešto razmišljam, ako su oni osvojili I ligu , na šta liče ostali klubovi?? ...
Suma nema snage ni da diše, vreme+spremnost+rezultat verovatno da nisu u njemu probudili pravog Sumu.
Koje lekove kupiti za smirenje, treba preživeti Ćirkove gluposti u utorak... Bar da ima samopouzdanja pa i ajde, al polako se pretvara u orah.
Pantić dobro odigrao, treba biti pošten.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Glavni utisci: Cirko i Miletic levi bek najgori danas, Suma tek treba da se pokaze (smesno je komentarisati njegov nastup i govoriti da je bacena lova na njega), a nasem ludom bratu Tavambi dugujem izvinjenje sto sam prizeljkivao njegovu prodaju...Pa mi bez njega necemo moci igrati koliko nam znaci...Definitivno mnogo bolje izgleda nego prosle sezone...Jedino sto ga neko mora nauciti kako da udari loptu punom nogom :buhaha I za kraj moram reci, ako ovim nasim klincima (a takodje i njihovim roditeljima, menadzerima i nasoj dragoj upravi) Bog da malo pameti mi cemo dug vratiti samo od njihove prodaje...Mnogo je tu potencijala, ali mnogo...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Suma je odigrao taman toliko koliko je situacija zahtevala. Potpuno nebitan njegov nastup vcrs za bilo kakvu analizu....u utorak je prvi test.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top