Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Moze vala sad i Bunjevcevic. Isti kurac, on ili Iliev.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Svako ko ostavi smajli sa osmehom i komentare sa hahahah, na ovakvu muku, treba ga banovati na tri meseca, redi predostrožnosti.

Jebote život, ja ne mogu da verujem da ne možeš da ispadneš čovek, ako već nećeš da podneseš ostavku. Pa reci majku mu, izvinjavam se navijačima nije ovo dobro moramo bolje, daćemo sve od sebe, a ne zadovoljan sam igrom i ekipom.
To više boli nego ovaj poraz od ciganske filijale.
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nije dovoljno vise da ode Djukic jer je Iliev doveo poluproizvode. Recimo da neko kao Stanoje dodje danas od cega i sa kim da igra ratnicki fudbal?
Ekipa nam je sastavljena od laznih tehnicara,padavicara a pola ih nema vise od 65 kila. Tim je krs.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
U poslednjih 8 utakmica senjor ima jednu pobedu, a i nju smo jedva izvukli u Lucanima. Jednu pobedu!
Lagano ispao od osrednje evropske ekipe, izgubio titulu daleko pre podele bodova.
Igra losa od pocetka sezone i ide samo na gore.

@maximilian72

Upravo tako. Uzeli smo preko 12 miliona od transfera, plus pare od Evrope, a Ivica napravio kantu od tima.
Kritikovali smo cesto nasu odbranu, opravdano, ali mnogo gori je ofanzivni deo.
Patuljci tehnicari koji se vrte u mestu. A nemaju ni brzinu da probiju jedan na jedan. Nije ni cudo sto nam je Tavamba najbolji igrac, kada covek jedini fizicki moze da parira igracima u nasoj ligi. Ozegovica ne racunam, on bi pao da je dete pored njega.

A sledi nam prelazni rok u kojem cemo tesko nekoga prodati, kukace kako se nema para za funkcionisanje, a moramo da rekonstruisemo pola tima. Stranci ce biti skupi, pa vec vidim kako Ivica puni tim JSL vedetama i garantuje za njih.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
OEvo sad dodjoh kuci...
@Jokic,
Da li je moguce da post prilikom dolaska djukica stavljas u kontekst pitanja koji se tice mog posta koji si prvo kvotovao!?
Da li je moguce da nisi ukapirao, zato sto mi do sada nisi odavao utisak nekoga ko ne kapira!?
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Laznom treneru sa laznim igracima (uprava se podrazumeva) nije mesto u Partizanu! Podmetnite mu cijanid, kidnapujte ga, zakljucajte negde i bacite kljuc, razvlacite ga po prasnjavim ulicama, samo ga terajte vise odavde...

Olosu jedan, kojem preti nervni slom ako pokusa da osmisli vise od 2 sablona recenica... Ko li ti dade licencu...

NIKAD OD TEBE TRENER!
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Izgleda da je Djukic bivsi...al sacekajmo jos malo.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Ja i dalje tvrdim da ovaj tim sa normalnim trenerom tipa Marka ili Stanoja može mnogo. Ovo je klasičan slučaj razbijene vojske kojom niko ne komanduje.
 

Milos doca

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
113
Reaction score
178
Локација
Hram
ljudi kao prvo da se razjasni ja sam grrobarcina veca od vecine ovde imam 30 god i nisam klinac i ne krijem se iza nekog nika nadimka ili kako vec...moj komentar se nije odnosio na partizan zato sto smo izgubili nego na pprepisku oplenca i jockis ili kako vec...nov sam na forumu i nisam toliko vest u pisanju ali prativ forum vec dugi niz godina i vec sam skapirao sta i kako ko pise...oa mi je bila smesna iyjava oplenca i pljuvanje djukica a zeleo mu je dobrodoslicu kada je dolazio...a to da sam smrad cigan ili sta vec mozete u privatnim porukama ili kako vec to ide da se javite pa da me vidite ili sta vec...izvinite na spinovanju teme ali pogodilo me pogotovo da me neko vredja da sam ciganstura...oplenac izvini i ti
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Kritikovali smo cesto nasu odbranu, opravdano, ali mnogo gori je ofanzivni deo.
Patuljci tehnicari koji se vrte u mestu. A nemaju ni brzinu da probiju jedan na jedan. Nije ni cudo sto nam je Tavamba najbolji igrac, kada covek jedini fizicki moze da parira igracima u nasoj ligi. Glodara ne racunam, on bi pao da je dete pored njega.

Bravo, sustina. Ako znate da neko od igraca nosi broj 37, imam ja par baletanki od cerke, mogu da mu posaljem.
Kad vidim Jankovica kako se muci s onom loptom, bude mi zao, ali kad vidim Tosica koji kad vodi loptu, kao da sutira onu loptu za fitnes, zapitam se kako je on mogao da igra u jebenom CSKA?! Lozili me cigani da se vratio jer ima neku hronicnu povredu, a ja im nisam verovao, sad vidim da me mozda nisu lozili...
I stvarno nema smisla pricati o odbrani, koja prima gol po utakmici, kad mi nismo protiv Mladosti, Zemuna i Radnickog, velikana evropskog i svetskog fudbala uspeli da stvorimo 3 sanse.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
http://mondo.rs/a1086191/Sport/Fudbal/Miroslav-Djukic-Partizan-ostavka.html

Navijači su rekli šta žele, a, prema saznanjima MONDA, isto razmišlja i uprava kluba, koja će, ipak, sačekati da Đukić podnese ostavku.

Ukoliko se tako nešto ne dogodi ni čelnici Partizana neće imati drugog rešenja osim da smene aktuelnog trenera i bace se u potragu za njegovim naslednikommondo
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ja i dalje tvrdim da ovaj tim sa normalnim trenerom tipa Marka ili Stanoja može mnogo. Ovo je klasičan slučaj razbijene vojske kojom niko ne komanduje.

Ne bih se slozio uopste jer sredina i napad imaju svi iste fizicke karakteristike. Osim Tawambe koji je u padu forme svakako. Ivica je nagurao u tim tzv tehnicare koji se vrte sa loptom oko svoje ose. Tim treba 70% rekonstrukciju.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Dzabe nama i smena tutumisa ako bombas i kompanija ostanu.Sta mislite da ce da dovedu krstenog trenera sad ? I Murinjo da dodje dzabe nam.Kod igraca bi verovatno bilo promene na bolje sok terapija kako li vec zovu to ali sad mozemo na zalost da se borimo za izlazak u evropu samo .




Ima sada da dobije zelene, ne sekiraj se... Ekipa radi posao....

Mozda mu ARDI-PFC nalepi one njegove govnjikave pa poplavi-posivi ili sta je ono vec :D :puke
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Izgleda da je Djukic bivsi...al sacekajmo jos malo.

Još jedan kanal uprave znači... Poznavajući Đukića, neće im oprostiti belog dinara. Znači opet plaćaj dva trenera, a gde je odgovornost Ilieva za potpuno promašene poteze. Ma koliko ga volim kao velikog grobara i ljubimca navijača iz igračkih dana, veće štetočine po Partizan nije skoro bilo.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Informacije radi, Stanoje je slobodan (ako neko od smradova iz uprave čita...)

"Đukiću, odlazi", bio je jedinstven stav razjedinjenih frakcija navijača Partizana u subotu na Čairu.
"To je normalna reakcija kada su loši rezultati", nije se iznenadio Đukić.
(mondo)

Normalna reakcija je da podneseš momentalnu ostavku i da platiš naknadu štete za sabotiranje Partizana.
Ali, ti nisi normalan. Ni u jednom paralelnom svetu.
 
Последња измена:

Milos doca

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
113
Reaction score
178
Локација
Hram
Kako god ne znam kako to ide sada da li cete me izbaciti sa foruma ili banovati na par meseci zato sto imam svoje misljenje samo da se rascisti nisam cigan nikoga nisam uvredio niti mi je bila namera i nemam zbog toga crvene kvadratice vec zbog moje gluposti odnosno ne citanja pravila foruma a ko zeli da me proveri neka pise pa cu se predstaviti detaljnije...pozdrav grobari i ziveo PARTIZAN
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top