Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Ivic je gospodin, veliki Partizanovac, ume da bude jako temperamentan iako to mozda ne deluje tako. Iskreno, ja bi najvise voleo Veljka Paunovica, ali znam da su to samo pusti snovi. Mislim da je on sve ono sto nama treba. A posle njega ili Stanoje ili Ivic, meni je svejedno.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
I dalje niko da objasni zasto IVIC? Sta je covek uradio u svojoj trenerskoj karijeri? Koje su mu reference da preuzme klub u nikad losijem stanju i da se od njega ocekuje neki preporod?
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Zasto ne Ivic? Ko drugi? Koji su nam to trenerski magovi dostupni? U takvoj smo situaciji da imamo izuzetno limitran opseg mogucnosti, gde je uvek bolje dovesti novo lice, a ne likove poput pijanog kize i drugih
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
I dalje niko da objasni zasto IVIC? Sta je covek uradio u svojoj trenerskoj karijeri? Koje su mu reference da preuzme klub u nikad losijem stanju i da se od njega ocekuje neki preporod?


Pa eto bio je drugi sa PAOK-om i osvojio je kup Grčke. Nema pojma, tako je lako uspeti u Grčkoj pored zla zvanog ciganijakos... :prekrsti
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Gde je i sta radi Jirgen Reber.

Obe ruke za Ivica bar drzanjem,recnikom i izgledom da se ponosimo,a i grobar je. Zivnuli bi malo sigurno.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Zaista neverovatni uspesi moram priznati. Nista onda ugovor sa Ivicem na 5 godina,pa da se zajebemo kao sa Djukicem.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Dzaba menjamo trenera ako opet dodje neki diletant. Ja bih hteo da vidim Stanojevica, Ivica ili Paunovica. Ali dzaba, vec vidim nekog Granta.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
A dje je Stanojevic radio prije Partizana, koje su njegove reference bile? Ne mora to nista da znaci, nemam stav o Ivicu jer slabo sto znam o njemu.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Bata Mirković, najverovatnije... titula je ionako izgubljena, pa nek se uče deca.

Inače, Ivica mora da ide sa Đukićem, Iliev nema šta više da traži u Partizanu, sve što je mogao sjebati sjebao je
 
Последња измена:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Последња измена:

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Bata Mirkovic? Cenim da ce mu plata biti manja nego Radinova sto je bila. To je, pretpostavljam, bila i jedina referenca za trenersko mesto, jer posle Djukica, treba udariti kontra iznos, da bi sve doslo negde na prosek.
Uostalom, dok je ono govno na vlasti, ja svaki trofej u bilo kom sportu gledam kao ekstra bonus. I svaki otkinuti ciganima je isto toliko vredan, makar ga mi ne osvojili (Mega, npr). Nadam se da ce ih biti jos, ali nisam nesto ubedjen u to, narocito u fudbalu, jer su posle onog soka prosle sezone, resili da nas sistematski uniste i dovedu na nivo KKP. Mi im u tome svesrdno pomazemo.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
I dalje niko da objasni zasto IVIC? Sta je covek uradio u svojoj trenerskoj karijeri? Koje su mu reference da preuzme klub u nikad losijem stanju i da se od njega ocekuje neki preporod?

Ni meni Ivic nije nesto sto bih podrzao.

Ali pored svih onih koji su prosli kroz ovaj klub, pitati "sta je uradio u svojoj trenerskoj karijeri" ?

Sta je Dzukic (sto bi onaj celavi bosanski kgb-ovac iz 2007.rekao) uradio pre nego sto je dosao u Partizan prvi put ? Sta je Plavi uradio ? Sta cika crni uradio pre tog januara 2004.godine ?

A ponavljam, ni ja nisam za Ivica. Neko ovde rece da je temperamentan ... ? Ivic temperamentan ?
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
CrazySerb-videces zasto Ivic ako covek bude dosao. Nisam siguran za Baticu Mirkovica, jeste legenda i obozavao sam ga kao igraca, fajter pravi, ali ne uliva mi poverenje kao Ivic i Stanoje. Mada ako odbiju ova dvojica ne bih imao nista protiv Bate.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Nama u ovoj ligi ne treba nikakav gospodin sa manirima i lepom pričom,nama treba "ludak" koji zna sa podvikne,zapreti....Zamišljam Batinu rekciju na lelemudanje Jankovića,pa uleteo bi mu klizeći u prvih pet minuta.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Daj Boze da ste u pravu i da dodje bilo ko sa stavom i vizijom,ali mi momentalno nemamo prava na novu trenersku gresku. Tacno je da su se kojekakvi diletanti smenjivali na klupi,cast izuzecima,ali Ivic mi svakako ne deluje kao spasitelj,no dobro iluzorno je dalje polemisati na tu temu,iovako se nista ne pitamo :) Ja bih pola budzeta za sledecu sezonu dao za Stanojevicevu platu,pa neka igra i sa petlicima ako treba,ali znam da ce ginuti i boriti se do poslednjeg sudijskog zvizduka!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...Miroslav Djukic, mogu samo da kazem da mi je jako zao sto nije drugaciji karakter, previse je mekan i miran, previse je covek, ocigledno da za ovo govnjavo podneblje to je preveliki minus. Tamo gde je trebalo znanje, pokazao je koliko zna i ume.

Izvini burazeru, ali gde je to Đukić pokazao znanje. Koliko se ja sećam, mada možda i grešim, on skoro ni u jednom klubu nije ostao celu sezonu. Nigde nije uradio ništa bitnije, osim ako računaš za uspeh da je u osam godina promenio sedam klubova, ili tu negde.


... Ti kod nas ces ostati toliko dugo kao trener dok redjas titule. Prva sezona gde zavrsis na drugom mestu znaci otkaz....

Vidi, ja uopšte nemam problem s tim što nećemo uzeti titulu svake godine. To je u Krcuniji nemoguća misija, ALI svake godine očekujem da se za nju borimo, da nas kradu, da pola Smrdije pizdi kad i pored nedosuđenih penala za nas mi svejedno naguzimo državnu fuficu... sve to "očekujem", a ne da igramo kao pičke, i da nam seoske ekipe svaku drugu utakmicu otkidaju bodove.

Da opet kažem... kakav je Đukić čovek, ne znam. Nikad nisam, mortus pijan, sedeo sa njim za kafanskim stolom, a u tim trenucima se najbolje vidi ko je kakav.

ALI, kakav je trener vidim i te kako, mada nije potrebno biti fudbalski stručnjak pa da shvatiš kad u poslednjih deset utakmica imaš rezultat 2-4-4 da tu nešto ne štima, jer ipak "mi smo Partizan"!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
eno ga partizan style na drugom forumu briljira opservacijom da je djukic bolji trener od stanoja i od nikolica.
bog te jebo ko sve ovde pise.
kazu da je mirkovicev kum napisao da je bata nas novi trener.
ako je to tacno ne znam sta da mislim.
covek je vodio do sada sindjelic i teleoptik, al je barem partizanovac i ima muda.
ma potrosice i njega brzo...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Bata možda nema iskustvo da vodi Partizan, ali bar je ljudina i ima muda! Evo mu 6 meseci da se spremi za jesen. Titula je ionako izgubljena.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Retko koji trener sa ambicijama ce prihvatiti posao u FKP a da dobro poznaje uslove i nasu ligu. Ti kod nas ces ostati toliko dugo kao trener dok redjas titule. Prva sezona gde zavrsis na drugom mestu znaci otkaz.

Ali ovo uopste nije tacno. Djuki se uopste nije sporilo to sto tako bezmudan nikada nigde nece biti sampion (neka neko izjutjubuje njegov penal protiv valensije kad je igrao za la korunju 94. ako mislite da je usporeni snimak, nije, to je djuka), oprosten mu je i sraman Plzen, ne kao ispadanja nego kao, prosto nista, oprostena mu je i izgubljena titula.

Ali ovo je prelilo casu. Ugrozio je i 2. mesto. Smradnicki nam je na -6, podelom na -3, ako nam oduzmu bodove zbog saopstenja na 0.

Ugrozio je drugo mesto i 2007. godine (prolece). Vojvodina ga je u pretposlednjem kolu razgovnala 2-0 u novom sadu, da bi morala da izgubi u apatinu ne bi li #2 kako kaze Sinisa Mali, opet dosao do svog #2.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Aj batalite svega vi ko je znao a ko nije znao kako ce biti sa Djukicem...Valjda je prioritet da on da ostavku za opste dobro,ili ga pometlaju.

Jasno je da je sve reseno i da ce Djukic prihvatiti ponudu.

Nisam odusevljen izborom, pribegli smo senzacionalizmu, umesto da izaberemo najbolji moguci projekat, mozda i prva greska Ilieva do sad.

Da ne ulazimo u neke glupave ocene Stolica vs Djukic, trenerski kvaliteti i sl, nije u tome stvar, Djukic je profesionalac i opet ce gledati sebe ne Partizan i nece se sigurno dugo zadrzati.

U najboljem scenariu ocekujem grupe Evrope i da kaskamo za ciganima polusezonu.

U svakom slucaju dajem mu 6 meseci maksimalno ili ce dobiti otkaz ili ce na zimu da budu novi sportski motivi i te proklete pare.

Gazda objasnio, svakako je Djukic najbolji trener sa najvise iskustva od pobrojanih, ali ja bih opet pre Stolicu nego njega.

I na kraju

Partizan iznad svega, stoga od danas puna podrska Djukicu, dobrodosao i nek ti je sa srecom, trebace ti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top