Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
A i Batin rodjeni brat je bio jedan od vodja cigana pa svi znamo da je on veliki Grobar kao i svi mi. Ja u njegovu ljubav ne sumnjam nego u trenersko znanje i neiskustvo. Doduse i Krle nema iskustvo pa je selektor tako da sve je moguce. Ja sam i dalje za Stanoja ili Antica.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jesi Gazda, tvoj forum, sve to poštujem ali ovakve gluposti bih molio da se ne pišu ovde. Ovo je forum navijača Partizana i ovakve nebuloze su izlazile iz Terzicevic i usta onog njihovog trenera, doduše i Nikolic je briljirao sa ovom tezom. Da li je moguće da neko ovako nešto napise od nas? Gazda brate, izbriši post! Digao mi je pritisak! Mi smo te Madjare isekli, dali smo 4 gola na strani i dalje se dovodi taj nas prolaz u pitanje. Možda bismo i mi Gazda bili prvaci Evrope ove sezone da nam nam JNA u poslednjoj utakmici nisu dali gol iz ofsajda.

Naš dvomeč protiv napaljenih Markovih papana je čist! Ubili smo ih. A to sto su oni mislili, a izgleda još neki, da smo mi imali srece a dali im 4 gola, to već ne treba da bude nas problem.
.

Pre svega, ovo NIJE moj forum. Ja sa ovim forumom nemam ništa već duže od godinu dana. Ovde sam još par meseci kao običan član, a posle toga ni to.

Drugo, imaš pravo na svoje mišljenje, ali ovaj put ne delim ga. Zašto bi me bilo sramota da kažem moje mišljenje, sviđalo se to nekome ili ne.

Treće, pričao sam o prvoj utakmici, u Beogradu. Možda je nisi gledao, ili si zaboravio, ali mi ništa nismo uradili na toj utakmici. Štoviše, Mađari su imali najbolju priliku i to pred sam kraj utakmice. Da su pobedili 0:1, garantujem da bi oni prošli dalje. U revanšu smo ih uhvatili na dve kontre, poveli sa 0:2 i posle toga je sve bilo mnogo lakše. Jedine dve evropske utakmice, koje smo odigrali kako treba su protiv Jang bojsa i prvo poluvreme protiv Dinama.

Što se novog trenera tiče, on mora da zna sledećih pet stvari:

1. Titula je prioritet nad prioritetima. Dakle, prvo titula, a u Evropi, dokle doguramo.

2. Pobeda protiv Crvene zvezde je važnija od pobede protiv Barselone, Mančestera, Bajerna...

3. Nema

4. Nema

5. Nema

Ako mu ovo nije jasno, bolje i da ne dolazi!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kao PRVO, smesno je sta Mediji sada izmisljaju. Te ovaj kandidat, te onaj. Zvali ovoga zvali onoga. I sada dolazimo na DRUGO, a to je da Djukic nije jos podneo ostavku a klub ga sigurno nece tako lako izbaciti jer bi mu preko pola miliona evra morali da isplate + novom treneru plate, bonuse itd.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Sad mi je jos sumnjiviji nacin na koji je Marko "otisao". Siguran sam da tu nisu bila cista posla. Steta, zbog sabotera u klubu, olako je propustena sansa da bar probamo da psetu vucicu i njegovoj sekti zagorcamo zivot.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Slavisa Jokanovic ili Vlada Ivic, ostali kandidati, u ukupnom zbiru sigurno nece unaprediti igru i rezultate u odnosu na postojece.
Posto gorepomenuti nisu realne opcije, ostaje nam da se molimo za sto blaze muke u predstojecim partijama nasih "ljubimaca".
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
SUPERLIGA
25 15 7 3 45:21

EVROPA
14 4 6 4 18:16

KUP
2 2 0 0 6:0

Pametnome dosta.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.034
Pre svega, ovo NIJE moj forum. Ja sa ovim forumom nemam ništa već duže od godinu dana. Ovde sam još par meseci kao običan član, a posle toga ni to.

Drugo, imaš pravo na svoje mišljenje, ali ovaj put ne delim ga. Zašto bi me bilo sramota da kažem moje mišljenje, sviđalo se to nekome ili ne.

Treće, pričao sam o prvoj utakmici, u Beogradu. Možda je nisi gledao, ili si zaboravio, ali mi ništa nismo uradili na toj utakmici. Štoviše, Mađari su imali najbolju priliku i to pred sam kraj utakmice. Da su pobedili 0:1, garantujem da bi oni prošli dalje. U revanšu smo ih uhvatili na dve kontre, poveli sa 0:2 i posle toga je sve bilo mnogo lakše. Jedine dve evropske utakmice, koje smo odigrali kako treba su protiv Jang bojsa i prvo poluvreme protiv Dinama.

Što se novog trenera tiče, on mora da zna sledećih pet stvari:

1. Titula je prioritet nad prioritetima. Dakle, prvo titula, a u Evropi, dokle doguramo.

2. Pobeda protiv Crvene zvezde je važnija od pobede protiv Barselone, Mančestera, Bajerna...

3. Nema

4. Nema

5. Nema

Ako mu ovo nije jasno, bolje i da ne dolazi!

Prvo, sto se tice ovog redosleda apropo trenera, to je to. Ako buduci trener nije sposoban za tako nesto, pre svega da razmislja na taj nacin, a potom da sve sto radi ide u tom pravcu, nije trener za nas.

Drugo, ti ovom forumu znacis dosta, i bice veliki gubitak da prestanes sa pisanjem. Koji god da su tvoji razlozi za tu odluku, voleo bih da ne odustajes od ucestvovanja u radu foruma.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Je l neko zaista misli da ce mu Videoton dozvoliti da ode usred sezone i borbe za titulu? Da ne pominjemo da je Marko sam otisao u junu mesecu prosle godine, da nema nikakvog logicnog razloga da se vraca u martu mesecu naredne godine.

Nema nista od Nikolica, nemojmo da se salimo
Hoće Mađari da trampimo trenere, pročitali ovde da je Đukić bolji pa da iskoriste trenutno stanje.
Naravno da nema ništa od toga, vlažni snovi. Čovek je unesrećio većinsku Srbiju, u velikom stilu je osvojio ono što su mu dva puta ukrali pre toga i popišao se po ciganšturama, kad kod ih je sreo. Usput je odjebao ološ iz uprave. Lepi snovi, nedostižni.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.034
Znaju Madjari gde da potraze prave informacije!
Hahaha, @Rub nasmeja me malo na svu ovu muku.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Svi znamo kako je Zeljko Obradovic preuzeo Partizan i sta je sve osvojio pa sto ne bi i Sasa Ilic? Mozda ne bi osvojio LS ali...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Slaven Bilic,licitacija moze da pocne.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Jebote, Pantic u fazonu "evo da vas pocastvujem svojim vidjenjem situacije"... sad on ispade neki relevantan analiticar. Kao zamjerila bi mu milionska armija navijaca da se nije oglasio po ovom pitanju :prekrsti
Srece su imali Marko, "neki tamo" Laeonardo i Djurdjevic? Markov povratak ocjenjuje nakon prvih par utakmica bez da kaze da je dobio rastimovani orkestar.
Ali najcrnje: "znate, ako sad trener nece svojevoljno da ode to ce da kosta". A zasto ce bas toliko da kosta, to ne jebe da objasni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top